Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds, kas lietojis Ebay, var padalīties pieredzē. Itkā vēlētos iegādāties vienu mazu nieciņu par 35$. Jams is iekš ASV un viņu piegādā uz visu pasauli. A gribēju uzzināt, kā tā piegāde notiek un cik tas viss izmaksā!! Un cik droši ir tā pirkt?? Prece nevar kkur noklīst?? Un, ja es pārskaitu naudu, kāda ir vispār garantija, ka pēctam tā prece tiks atsūtīts??

Link to comment
Share on other sites

Ja maksāsi ar paypal, tad šiem ir zināms drošības limits, ko krāpšanas gadījumā vari dabūt atpakaļ.

Ja ir svarīgi, lai pastā nepazūd, jāsūta ar ierakstītu vēstuli.

 

Shippinga cenu pārdevējs parasti norāda pie preces. Ja nav norādījis, tad ir vērts sazināties ar pārdevēju.

 

Par 35$ nav ko lieki iespringt.

Link to comment
Share on other sites

Bet es uztraucos, ka tie 35$ kopā ar transporta izdevumiem varētu bezmaz dubultotis!!! Kā es varu uzzināt, cik tā transportēšana uz Latviju izmaksā??

Link to comment
Share on other sites

Nu es itkā domāju ņemt nieciņu pa 40euro un to jou vinneju bet man ebaja atnāk vēstule no "?????" un blakus visa reputācija tjip tas pats pārdevējs vien ir un tajā vēstulē uz kuru kontu jāpārskaita, bet es sāku domāt kapēc "?????" jo kad uzspiež virsū rāda lietotājs nav atrasts. Vai vēl kādam bija līdzīgi un vai tā nav kautkāda krāpšana?

Link to comment
Share on other sites

Ja tālredzīgi piedalies izsolēs, kurās pārdevējs akceptē PayPal, tad uz kontiem naudu var neskaitīt. Paipala visu izdarīs.

 

Ja esi izvēlējies pārdevēju ar bankas kontu, tad risks ir.

Takš aizsūti pārdevējam eBay messagi, lai šis apstiprina konta numuru.

 

Ja pārdevēja reputācija ir civilizēta, gan būs labi.

Link to comment
Share on other sites

Tagad aizsūtiju tad tik jāgaida kad dos ziņu! Pārdevējam reputācija laba un pircēji vairāki tūkstoši! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest direktors

vienreiz būs jāsaņemas un jaizmeģina tas ebay, vienigi normalās/izdevigās izsolēs pedējās sekundēs cenas mēdz strauji/neizdevīgi pieaugt..

Link to comment
Share on other sites

Patriot

Es tur par to PayPal īsti nesaprotu!! Kā tā sistēma darbojas?/ Man jāreģistrējas PayPal lapā un ko tālāk?? Kā tā maksāšana ar debetkarti caur PayPal notiek??

Link to comment
Share on other sites

Patriot

Neņem debetkartes?? Kāpēc rad Ebay piedāvā šādu iespēju???:

Credit or debit card through PayPal

Link to comment
Share on other sites

Neņem debetkartes?? Kāpēc rad Ebay piedāvā šādu iespēju???:

Credit or debit card through PayPal

 

Šie nav karšu veidi, bet ar karti veicamās operācijas: papildināt kontu un samazināt kontu.

LV cilvēkiem Paypal neļauj saņemt naudiņu uz savas kartes.

 

P.S. Vai Tev grūti paņemt klasisko vīzu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kāds zinošāks var pastāstīt kā es varu pārdot kaut ko ebay ?

 

Man viens kretīns mācas virsū, bet man nav nekādas poņas. tā kā es zinu, ka no viņa tik viegli vaļā netikšu varbūt kāds man var apskaidrot kā un ko?

 

Pārdotas tiks pastmarkas, esot kaut kāds ASV ekspertīzes izdots sertifikāts par autentiskumu

 

Ja kaut kapeika atlektu varbūt pat būtu kāda interese palīdzēt... tagad ķipa vecas draudzības vārdā :x

Link to comment
Share on other sites

Tad kā var notirgot un dabūt naudu?

 

a) būt neLatvijas rezidentam (varbūt pietiks ar neLatvijas kredītkarti?)

b) atvērt Hansabankā kontu

 

P.S. Vai tad iekš SS.lv nevar tās markas notirgot par latviešu naudiņām? Kas tās ir par pastmarkām?

Link to comment
Share on other sites

Esot kaut kādas trīs pastmarkas, par kopējo vērtību virs 25k naudiņām.

 

Es tās pastmarkas pat neesmu redzējis un man galīgi tas neinteresē. Tevi interesē? Varbūt uz PM nosūtu viņa numuru lai varat sakontaktēties? :?:

 

 

Ko dos konts Hansabankā??? :?:

Link to comment
Share on other sites

He, he, man par pastmarkām ir interese, bet ar noteiktu tematiku un par santīmiem. ne latiem un ne tūkstošiem.

 

Ko tur ar numuriem mētāties, labāk ar skanētām bildēm. Man būtu interesanti redzēt tik vērtīgas pastmarkas.

 

Konts Hansabankā noder, jo tajā var ieskaitīt naudu ar bankas pārskaitījumu.

Tikai nezinu, kurš tā lēti 50 K$ gribēs ieskaitīt kontā.

Varbūt piedāvāt kādam izsoļu namam, lai tas par komisiju notirgo?

 

Atradu linku uz pasaules biezākajām pastmarkām. Nemaz tik daudz nav to, kas velk ~50 K$.

http://sammler.com/stamps/expstamp.htm

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka neviens neskaitīs kontā naudu bez garantijām.

 

kādi secinājumi par egold.com?

 

ebay tiek izmantots?

 

 

Par pastmarkām: esot trīs gabalas un to kopējā vērtība esot ~30k (visdrīzākais ka $). Tā esot kataloga vērtība. Esot markas sūtījuši uz kaut kādu ekspertīzi iekš ASV un esot autentiskuma sertifikāts.

Neesmu tās markas redzējis :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ja sertifikāts ir un pastmarkas ir ideālā kvalitātē, tad laba starta cena ir 50% kataloga vērtības. Ticama darījuma summa >=70%. Ja pastmarka ir retums un kādam ir ļooti vajadzīga, ir iespējams sasniegt un pat pārsniegt kataloga cenu.

 

P.S. Tirgojoties par 30K$, tiešām nevar atrast nevienu ASV via vecās ES dalībvalsts pilsoni, ar kura rokām par nelielu, bet taisnīgu atlīdzību veikt šo darījumu?

 

Var takš Paypal.com palasīt, vai mūsu īru bāleliņi nevar piekļūt naudiņai no Īrijas bankām.

Link to comment
Share on other sites

Kas nosaka kataloga cenu?

Kataloga izdevēji.

 

Arī Tu vari izdot savu katalogu ar savām cenām. :)

Ebay parasti atsaucas uz SCOTT katalogu.

Eiropā cieņā ir MICHEL.

 

Es uz MICHEL absolūtajām vērtībām skatos skeptiski, jo atsevišķos segmentos vērojams pārlieku liels neargumentēts optimisms, bet salīdzinājumam laika periodā ir ļoti OK.

 

Ja ir doma tirgoties par lielām summām, ir prātīgi iegādāties jaunāko kataloga versiju un aplūkot cenu.

SCOTT 2007 CD, kur LV ir iekšā: http://cgi.ebay.com/2007-Scott-Stamp-Catal...1QQcmdZViewItem

MICHEL 2003 grāmata, kur LV ir iekšā:

http://cgi.ebay.com/Michel-North-and-North...1QQcmdZViewItem

Link to comment
Share on other sites

Kā jau iepriekš minēju tās pastmarkas nav man un es tās netirgošu :)

 

Man ir nepieciešama informācija par to kā viņš tās savas pastmarkas var notirgot.

 

Par to katalogu uzdzina interesi Tavs teksts par to, ka tur norādītā cena ir augstāka nekā tirgus cena. tādēļ gribēju zināt kas īsti ir kataloga cena un kādēļ to nosaka neatbilstosu tirgus cenām :)

Link to comment
Share on other sites

Es neapgalvoju, ka kataloga cena ir augstāka par tirgus cenu. Zinu gadījumus, kad ir otrādi.

 

Tirgus cena ideālā tirgū pēc def. ir līdzsvara punkts starp pieprasījumu un piedāvājumu.

Kas ietekmē šo cenu vienā vai otrā virzienā:

a) piegādes izdevumi, kas sastāda ievērojamu daļu no preces vērtības

b) ierobežots tirgus (maz preču, maz pircēju, maz pārdevēju)

c) zema interese par preci (ja es nekrāju papagaiļus, pat par velti + shippingu es tos neņemšu)

d) vēlme ātri pārdot

e) preces kvalitāte

 

Kas ietekmē novērtējumu:

a) tirgū un pasaulē pieejamais eksemplāru skaits (precīzāk, info trūkums par to)

b) darījumu trūkums

c) liela darījumu cenu dispersija

d) matemātiskas konstrukcijas (tēze: 100 gadus vecām markām vērtībai jākāpj par 2% gadā)

e) pieņēmumu izdarīšana, balstoties uz citiem tirgiem.

 

P.S. Kolekcionāriem taču ir patīkami, ka viņiem ir 10 000Ls vērta kolekcija. /Tas nekas, ka notirgot to var trīs gadu laikā par 5 000, uz rokas atstājot 15% grūti tirgojamu pastmarku/

P.P.S. Kataloga cena ir orientieris ideālas kvalitātes markai.

P.P.P.S Kā Tu domā, kā nosaka vērtību gleznām?

Link to comment
Share on other sites

Ok, tagad tikai uzzināt kā no ebay dabūt naudu lai drošība būtu gan pircējam, gan pārdevējam?

Link to comment
Share on other sites

Guest jurcx

Sveiki!

 

Vai te ir kāds no UK ar ebay kontu un pozitīvu feedbacku? Vajag palīdzēt 1h laikā nosolīt preci, jo pārdevējs negrib sūtīt uz LV?

 

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Kāda jums pieredze ar www.lbss.de ?

 

kāds lieto ?

 

Kaut kad tuvākajā laikā plānots viens pirkums caur ebay.de, tad skatījos, ka caur viņiem sanāk diez gan izdevīgi

 

 

 

Starp citu:

Tikai viena lieta mani gan nepārliecināja, pats esmu tāds varētu teikt, ka php iesācējs, bet vai tad kāds šitā taisa lapas?! :evil:

 

Piemērs 1

 

Piemērs 2

Link to comment
Share on other sites

Tas lapas kautkāds gljuks! A bet lbss.de ir baiiiigiii laba firma! Viņa izdara visu tavā vietā pat sazvana pārdevēju telefoniski ja vajag! Cik pats lietoju liekas ka baigi pretīmnākoša un ieinteresēta! :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

Vai no eBay.co.uk ir kāds ko sūtījis?

Interesē šī lieta bet ir neskaidrības ar piegādi.

Link to comment
Share on other sites

Kādas vēl neskaidrības? Skaidri rakstīts, ka pārdevējs šipo tikai pa Anglijas teritoriju.

 

Vari jau aizbliezt jamam ziņu. Reizēm atrodas arī tādi, kas par atsevišķu samaksu sūta worldwide!

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

Pagaidām ziņa no pārdevēja nav pienākusi.

To, ka piegādā iekš UK pa 10ls es sapratu, bet varbūt ir zināmas kādas kompānijas, kā ,piemēram, augstāk minētā vācijā,kas to preci piegādās?

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

Tātad, kaut arī augšdaļā ir "Post to: Worldwide", visticamāk netiks sūtīts Worldwide, jo zemāk ir "Available to United Kingdom only"?

Pašam vakar sanāca škrobe ar U2 Vertigo tūres DVD, kuru selleris nesūta uz ārzemēm, kaut aī aprakstā minēts, ka sūta. Tagad jākontaktējas ar kādu UK paziņu, lai viņam aizsūtītu un tad tālāk man pārsūtītu. :o)

Nepieklājīgi lēts tas collectors edition viņam tur nopērkams. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest haZz

Jetijs,

meklējot ebay.de es tieku atpakaļ pie šī paša rezultāta.

Darko,

cik izmaksā tavs variants ar paziņām? Pārdevējs par piegādi prasa 50ls, kas, manuprāt, ir visai daudz. Prece sver 48 lbs-hvz cik tas kg.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...