Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Iespējams nāksies izmantot pērcEU pakalpojumus, kā ar tiem izmēriem, ļoti precīzi vajag? Jāprasa sellerim tad jau, jo nevar uzminēr kur sapakos to kasti :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , kicker teica:

kā ar tiem izmēriem

Pričom tur izmēri? Pēc svara cenrādis

Link to comment
Share on other sites

 

 

eu.jpg

 

 

Pirms 3 minūtēm , Tārps teica:

Lielākiem sūtījumiem maksa par vietu uz paletes un transportā/

Paldies

 

 

pirms 2 stundām , ivo teica:

Pričom tur izmēri? Pēc svara cenrādis

 

 Pričom tad tur šitās ailes ar izmēriem? Tapēc arī radās jautājums

Ja tik pēc svara tad baigi zolīdi sanāk?

 

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

OK, nebiju sapratis, ka runa par nosūtīšanu nevis saņemšanu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ir vairākas pakas kas pēc tracking numura rādās ka "arrived destination country" viena otra nepilnu mēnesi jau.

Pasta kantorim var kautko prasīt ko marinē? 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , kicker teica:

Pasta kantorim var kautko prasīt ko marinē? 

Jā, pēc trackingiem izskatās ka lielākais marinators šajā visā sistēmā ir LV pasts. Stulbi. Ja pasts nemarinētu, iespējams Aļikus un Ebrejus mēs saņemtu pāris nedēļu laikā, nevis pāris mēnešu.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ir kas man fiksi atnāca ir tagad kautkādas 10 pakas ko gaidu, bet vienai vajadzēja pasen jau būt

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Māšuks

Vai ir kāda iespēja nomainīt feedback no negatīvā un pozitīvo, ja pārdevējs atrisināja problēmu?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kādreiz pārdevējs varēja uztaisīt feedback review request. Kā ir tagad - iespējams, jau savādāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šo neesmu izmantojis, bet kas vainas senajam spēlētājam LBSS, kas no vācijas ved pakas ?

 

Tuklāt līdz 40kg nemainās cena lbss pakām. Paspēlējoties ar kalkulatoru, man lbss sanāk lētāk uz audio stuff.

Link to comment
Share on other sites

Uz smagam kravām LBSS ir viennozīmīga lētāks, man 90kg atveda par smieklīgu ciparu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lielās kravas viņi paši pieved pie mājas?  Jo par sīkajām, ko tālāk no savas noliktavas sūta ar Latvijas pastu,

Citēt

Paciņas tālāka nosūtīšana klientam izmaksā Latvijas Pasta tarifu, plus nosūtīšanai nepieciešamā iepakojuma izmaksas.

mani nekādi neuzrunā, bet pašam braukt uz viņu noliktavu nav izdevīgi. Izmantoju citu piegādātāju, mazliet dārgāku, kas sūta ar Omniva vai DPD (abi ap 300 metri no manas mājas :D ) un arī lielās pieved ar kurjeru (neesmu gan neko lielu/smagu vēl sūtījis, sīkpakas gan daudz).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Senos laikos izmanotju LBSS, tad pārgāju uz ebaypiegade.lv, jo šie piedāvā arī UK + nedaudz biežāku piegāžu grafiku.

Pēdējos mēnešus izmantoju perceu.lv - varbūt sanāk kripatu dārgāk, bet man ļoti izdevīga izniegšanas vieta + vēl klāt citas valstis + viss notiek diezgan operatīvi.

Labots - martinno
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2020.06.16. , 13:59, binary teica:

USA cena tak ir outletā, visdrīzāk atgriezta prece vai kas cits.

Ja normali atver produkta lapu, tad cena tāda pati kā EU, tik dolāros, bet tur vēl Sales Tax jāpieliek.

https://shop.westerndigital.com/products/memory-cards/wd-purple-microsd#WDD064G1P0C


Pirms 4 minūtēm , martinno teica:

jo šie piedāvā arī UK + nedaudz biežāku piegāžu grafiku

Tie busiņi, kuri kursē diendienā no LV-UK-LV, arī parasti pa ceļam paņem tās pakas.

Pilns Facebook ar tiem pārvadātājiem, var atvest/aizvest gandrīz vai jebko. No UK uz LV tādu palielu kasti parasti ar savākšānu prasa kādus 25 - 30 eirikus.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
pirms 2 stundām , Kaspars12 teica:

kas vainas senajam spēlētājam LBSS, kas no vācijas ved pakas

Principā nekas, izņemot nedaudz neprognozējamos un retos piegāžu laikus. Esmu ar viņiem vedis, bet nu būtu labi bik precīzākā un ātrākā laikā dabūt šurp. Tāpēc meklēju alternatīvu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Tārps teica:

Vispirms jautājums, vai tad , kad pirki, tur bija rakstīts "jauns " ? Varbūt nopirki lietotu un tad tas ko redzi.

Bija rakstīts. Mans  jautājums tak skaidrs..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Aigus teica:

nestrādājošu preci

pirmkārt - vai pārdevējs ir privātpersona vai uzņēmums? Kas bija rakstīts preces aprakstā utt.?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ivo teica:

pirmkārt - vai pārdevējs ir privātpersona vai uzņēmums? Kas bija rakstīts preces aprakstā utt.?

Drošivien uzņēmums. 

New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is applicable
Link to comment
Share on other sites

Pie preces pasūtījumu lapā "return this item" opcija tai precei vēl ir? Ja ir, tad izvēlas to, zem "show more" izvēlas "Doesn't work or defective" , komentāros apraksti situāciju, pievieno pierādījuma video (YT + links uz kādā makonī nošārētu video(ja pārdevējs ir no Ķīnas)) .  Tālāk "Confirm return" un gaidīt pārdevēja atbildi.

Procesa apraksts.

Bojātas preces gadījuma pārdevējs apmaksā atgriešanas maksu.

p.s.

Ja sūtījumam nebija pilns izsekošanas numurs un neesi apstiprinājis preces saņemšanu , tad šī visa čakara vietā var (ar nelielu sirdsapziņas pārmetumu) izmantot citu opciju.. saucas "I have not received my order." un  lai attīrītu karmu , pēc naudas saņemšanas sadedzināt preci ugunskurā un video publicēt šeit (boot tradīcija :) ) .

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Aigus teica:

Refund negrib dot.

Pārdevējs ? Tas arī nav jāprasa, bet problēma jārisina ar eBay/Paypal (ja ar Paypal maksāts).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
2020.09.17. , 02:27, Huan Kaktus teica:

Kāds ir lietojis e-sutijumi.lv ebay pirkumiem no DE?

Nu, varu ziņot, ka ātri un lēti. Piegādāja mazāk par nedēļu, un pa 4.70 Eur, kamēr lbss kalkulātors par tādu paku rādīja 6.50 Eur.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Šodien sagadījās, ka pie Omniva pakomāta biju reizē ar viņu piegādātāju. Čalim pusfurgons ar konkrētam pakomātam paredzēto.  Ieminējos, ka ja tagad tik daudz, kas būs ap Ziemassvētkiem uz ko šis atbildēja - "Vēl jau iepriekšējie nav beigušies" - izrādās, sakarā ar Covid u.c. jautrību dažas pakas no tālām zemēm tikai tagad pienāk . Nu jā, man arī viena dzelteno brāļu paciņa jau kopš augusta nāk :(.

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos tās ali atlaides. Cenas +/- tādas pašas kā pirms tam man interesējošām lietām un kam cena zema, tam piegāde augsta. :D

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , raiviic teica:

sakarā ar Covid u.c. jautrību dažas pakas no tālām zemēm tikai tagad pienāk

Pirms mēneša saņēmu marta pasūtījumu, vakar otru tajā pat dienā veikto pasūtījumu. Abas "lidoja" ar Singapūras aviolīnijām.

  

Pirms 6 minūtēm , Kazarms teica:

Paskatījos tās ali atlaides.


Cenas ir tādas +/- tās pašas kādas bija kādu mēnesi iepriekš (pirms pacēla it kā  atlaides vēlākai uztaisīšanai). Tur lielākais ieguvums ir reta ražotāja noliktavas iztīrīšanai sarīkotā reālā atlaide vai arī kuponi ,no kuriem vismaz man šogad neko vairāk kā "5 no 45" un Lielo Akcijas Kuponu "2.78 no 2.79 :) ) neizdevās savākt.

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Jāsaka, ka principā jau gadu neesmu neko sūtījis no ārzemēm. Pērku tepat. Maz ir tādu lietu, ko te nevar dabūt. Ja nu vienīgi kaut kādi galīgi loriņi, bez kuriem jau nu tiešām var dzīvot. Jā, mazliet dārgāk, bet ar garantiju, ka nebūs n-tie mēneši jāgaida. No UK vispār nav izdevīgi neko sūtīt, visi šipingi pieauguši pēc Brexita.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , raivix95 teica:

Jā, mazliet dārgāk, bet (..)

Es kā reiz tagad no aliexpress gaidu pāris digitālos spiediena relejus ūdens sūknim… Mazliet dārgāk? Latvijā ir nopērkami par €60/gab, aliexpress 4x lētāk. Brends, protams, atšķiras, bet nu es baigi netēmēju uz to vietējo-"brendīgo".

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , raivix95 teica:

visi šipingi pieauguši pēc Brexita.

Ja pa tiešo sūta, iespējams, man viss iet uz piegādātāja UK adresi, nereti bezmaksas (ārpus UK būtu kaut kāds cipars) un piegādei uz Omniva vai DPD cena atkarīga tikai no pakas izmēra/svara.  

Pirms 24 minūtēm , raivix95 teica:

Pērku tepat

Es tieši otrādi, pat apavus un šādu tādu apģērbu (nāk šobrīd džemperis no DE) pērku UK vai DE veikalos, pat ar visu sūtīšanu bieži lētāk, kā te. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , raiviic teica:

Es tieši otrādi, pat apavus un šādu tādu apģērbu (nāk šobrīd džemperis no DE) pērku UK vai DE veikalos, pat ar visu sūtīšanu bieži lētāk, kā te.

Tieši tā. Mūsējiem tirgotājiem apetīte neaprakstāma. Vienā mēnesī velme iegūt gada peļņu. Plus izvēles nekādas precēs. Plus dažiem vietējiem  tirgotājiem piegāde klibo. Pasūtīju piegādi uz Omnivu, lai nav jāvazājas pēc prece pašam. Pusdienu gaidīju rēķinu. Trešdien apmaksāju un prece tikai Omnivā bija nākamo otrdien.  Amazonē piektdien no rīta samaksāju un piegāde arī otrdien no rīta pie mājas durvīm.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , raivix95 teica:

Maz ir tādu lietu, ko te nevar dabūt

Ha ha, laikam nav gadījies ar kādu specifisku hobiju nodarboties, piemēram radiovadāmiem modeļiem utt. Latvijā nenopirksi gandrīz neko, tikai ārzemju veikali.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ivo teica:

Ha ha, laikam nav gadījies ar kādu specifisku hobiju nodarboties, piemēram radiovadāmiem modeļiem utt. Latvijā nenopirksi gandrīz neko, tikai ārzemju veikali.

nu jā, gribēju baterijas  pīkstuli pasūtīt vietējā bodē, kas mēģina tirgot RC modeļus un nekā, uz pasūtījuma. Piegādes laiks nenormāls, cena x2,5. A prece nav nekāda ekskluzīvā, standarta lieta, ko daudzi izmanto.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , kaads teica:

mēģina tirgot RC modeļus

Tur jau tā lieta, ka esam maza valsts ar mazu iedzīvotāju skaitu. Tāpēc specializētu veikalu uzturēšana nekad neatmaksāsies. Kādreiz bija vairāki veikali, kur kaut kas bija dabonams no RC, bet gandrīz visi ir aizvērušies. Jo ar entuziasmu vien neko nenopelnīsi. Te var kaut cik pārdot lētas rotaļlietas, ko pērk bērniem, nopietniem modeļiem un rezerves daļām tirgus nekāds.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...