Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

sūtīts ir , taču nāk ļoti lēni. Pēc trekinga daļa 2 ned. stāvēja Singapūrā (karantīna?), pāris paciņas rādās ka ienākušas LV pirms 10-dienām un klusums.  Kopumā pirms mēneša+ pasūtītajām padsmit paciņām, līdz manis nonākušas precīzi 0 . Pagājušogad mēneša laikā vai ātrāk nāca ~40% sūtījumu.

Link to comment
Share on other sites

No aļika mēnesi ceļā :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , base7 teica:

vai gaidīt, kad kovids norims.

Tu taču saproti, ka tas tik ātri nemaz nebūs?

Link to comment
Share on other sites

Hmm... man viens darba kolēģis, kurš nemitīgi kaut ko sūta un pēc tam šeit tirgo (nekādi nesaprotu, kur viņš rauj pircējus visiem tiem štruntiem) nesen teica, ka tagad tieši baigi fiksi nākot- divas nedēļas un manta jau pakomātā, jo stipri sarucis pasūtījumu skaits aļikā un ebrejā.

Labots - ridao
Link to comment
Share on other sites

Tas ir stipri atkarīgs no tā, kā pārdevējs noformē to pasūtījumu un cik pircējs samaksā par piegādi (ja vispār samaksā). Es no konkrēta zviedru pārdevēja (ne eBay, ne Ali) šad tad sūtu, pienāk precīzi 3 dienās, kā pēc grāmatas. Arī UK ir zināms veicis, kas atsūta tieši tik pat ātri. Par piegādi tur parasti sapiķoju 3,5eur. No eBay - laimes spēle. Parasti nedēļa vismaz, pat jā nāk tepat no braļukām.

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju vienu lētu štruntu, kad pēc 50 dienām neatnāca, pasūtīju no tā paša vēlreiz un vēl pēc 10 dienām paprasīju un saņēmu pirmo summu atpakaļ. Pirmais tā arī neatnāca, otrais atnāca pēc 5-6 nedēļām. Pa vidu biju vēl telefonu pasūtījis, tas bij klāt 4 nedēļās. Jau agrāk biju ievērojis ka sūtīšanas laiks ir apgriezti proporcionāls preces cenai. Mantas pa 400 – 1000 EUR nāk bezmaz vai zibenīgi, nu ~nedēļa.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

No ebaya + mīnus 4-5ned viss nāk kā parasti.

Link to comment
Share on other sites

Pasūtīju no Spānijas vēl pirms koronas elles tajā galā vienu čipu priekš plates, vairāk kā mēnesis riņķī un klusums.

Link to comment
Share on other sites

Vienu brīdi sūtījumi no Ķīnas nāca ātri. Tagad ir pilnīgs klusums. Vairākas preces rāda, ka ir LV jau 1-3 nedēļas, bet vairāk info nav...

Tāpat viena prece no Nīderlandes nevar atnākt jau 3 nedēļas.

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint

aliexpress kā vnm ātri, kopš pāris reizes ībejā gaidīju vairāk kā mēnesi, sapratu, ka aļiks it is

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , PlayingTheSaint teica:

aliexpress kā vnm ātri,

Dieva zīmes..

Parasti labākajā gadījumā pusotrs mēnesis, vai arī vispār neatnāk..

Link to comment
Share on other sites

Es pēdējo gadu laikā no eBay cenšos izvairīties. Dažreiz tīri pačolēju cenas, lai saprastu, vai pērkot LV dikti nepārmaksāšu. Pērku no specializētiem veikaliem tepat vai no pārbaudītiem pārdevējiem ārzemēs, kuri savukārt piegādi organizē pa saviem pārbaudītiem kanāliem, rezultātā sūtījumi nekavējas. Bet arī ar eBay principā slikta pieredze nav bijusi.

Link to comment
Share on other sites

Cik zinu, visas preces, kas ienāk Latvijā un nonāk Latvijas Pastā, cik tur tās dienas tiek noturētas kanantīnā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , base7 teica:

cik tur tās dienas tiek noturētas kanantīnā

vakar zvaniju uz pastu un tā arī teica - 3 dienas stāv karantīnā.

arī meklēju vienu paciņu, kur pēc trakinga jau nedēļu kā pie mums. un kā reiz pēc vakardienas zvana, vēlāk saņēmu sms, ka jāiet uz pastu pakaļ. kā reiz trīs dienas + lieldienu brīvdienas pa vidu :) mūsu pasts jau brīvdienās nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Gribeju paprasit man ir pazudis sutijums no aliexpress pec tracking numura vins atrodas itka latvia kam ir jazvana lai to sanemtu, par to ka jau driz bus pusgads sutijuma nav?
Būs iedevuši kreiso tracking number, arī tā mēdz darīt.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Decembrī pasūtīju aķu urbmašīnai jaunus elementus. Pagāja mēnesis un vēl nebija izsūtīts. Laikam tas Ķīnietis nomiris epidēmijā. Naudu ali atdeva pēc dažām dienām un tagad cits Ķīnietis jau izsūtīja.

Link to comment
Share on other sites

Vakar viena paciņa atnāca, bet vēl desmit ir kaut kur LV jau 1-3 nedēļas...

Link to comment
Share on other sites

Vai ir kādi ieteikumi, kurš no LV servisiem tagad ir viss operatīvākais lietu piegādei no DE?

- Perceu.lv

- lbss.de

- ebaypiegade.lv

 

Esmu tikai vienreiz izmantojis to lbss.lv - palielu paku ar kafijas aparātu atgādāja. bet nu nebija ļoti operatīvi.

Link to comment
Share on other sites

ebaypiegade te nesen intensīvi reklamējās un par sevi atgādināja, ka vedot ierastajā režīmā (laikam 1x nedēļā). Pats gan neesmu jaunajos apstākļos viņu servisu notestējis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Regisss teica:

kurš no LV servisiem tagad ir viss operatīvākais lietu piegādei no DE?

 Vairākus gadus izmantoju Perceu - galvenokārt tāpēc, ka smuki piegādā uz Omniva vai DPD, pēc klienta izvēles (man abi 300m no mājas :) ) vai ar kurjeru, ja pakomāts tālu. Aizķeršanās nav bijušas, bet atkarīgs no dienas, kad manta nonāk Vācijas bāzē - no turienes ved 2x nedēļā, tā kā var izvest tajā pašā dienā vai tikai pēc vairākām dienām.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

No vācijas izmantoju vairāk kā 10 gadus LBSS, stabila vērtība. No UK ebay piegade, bet nu viņu attieksme nav pārāk jauka, arī izņemšanas laiki LV ir kaut kādi neloģiski strādājošajiem,

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par informāciju. Es jau piereģistrējos un notestēšu perceu.lv

Es jau 2 ned. mēģinu ebay.de vienu sūdiņu nosolīt. gribās protams par saprātīgu cenu :) 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

LBSS kā reiz, ja pa nākošo nedēļu dabuj līdz viņu noliktavai, tad 6. maijā būs te. Bet nu padot ziņu, kā ar perceu.lv beidzas :)

Link to comment
Share on other sites

OK... nobidoju... :)  nu tad ziņošu... tikko arī jau ar Paypal samaksāju. :) 


LBSS es 2 reizes šķiet izmantoju, kad no amazone.de (laikam Nespresso kautkāds dīleris) pasūtīju kafijas aparātu (LV tāda krāsa nebija pieejama) un tad vēl dēļ iedotā papildus naudus kupona pasūtīju arī lielo kafijas iepakojumu (šķiet 250 kapsulas) + dāvanu :)  abas reizes gan braucu pakaļ uz to viņu noliktavu Ganību dambī. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , Regisss teica:

notestēšu perceu.lv

No Perceu pienāks vairāki paziņojumi 1. ir Vācijas bāzē (var jau maksāt par piegādi, var arī vēlāk), 2. ir ceļā uz Latviju, 3. ir sadales punktā Latvijā, 4. nodots piegādei (ko nu izvēlējies, kurjeru vai pakomātu), tad jau paziņojums no kurjera vai Omniva/DPD.

Precīzi aizpildi Vācijas piegādes adresi, ieskaitot tev piešķirto konta ID. Bija man gadījums - ebay ziņo, ka piegādāts (Vācijas bāzei), paiet laiks - klusums. Uzmailoju Perceu - tā un tā, kur manta ?  Jā, tāda esot sadales punktā, bet sūtītājs nav uzrādījis visu vajadzīgo, t.i. konta ID. Pēc dienas manta man klāt :).

 Jā, esmu iepircies ne tikai eBay, bet vairākos Vācijas interneta veikalos, arī amazon.uk, tad, protams, norādot UK bāzi. Viss notiek.

Labots - raiviic
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

OK, paldies par informāciju! Es to PercEU ID LV...... norādīju pie papildus adreses, šķiet kā bija norādīts piemērā.

Vai man pašam tagad vēl kaut kas ir jāreģistrē manā perceu.lv kontā? Vai arī tur tikai kaut kas parādīsies, kad prece būs pie viņiem noliktavā? un tad es varēšu tikai sākt sekot savam sūtījumam?

Link to comment
Share on other sites

Kad atnāks paziņojums, ka prece Vācijas bāzē (vai nākošie paziņojumi, būs vairāki, kā rakstīju), Perceu lapā savā kontā parādīsies, tad izvēlies piegādes variantu un samaksā un gadi ziņu, kad saņemt (kā būsi izvēlējies).

Untitled.thumb.jpg.183f8b1b85cd3c94d0b50049f6629176.jpg

Untitled2.jpg.25b12ccaa157dd1ad424f5a1e1c5c241.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es noreģistrējos ebaypiegade.lv un uztaisīju pirkumu DE, paskatīsimies kā šiem iet ar šo servisu :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

@jema, mans pasūtījums jau ir Vācijas perceu noliktavā. Ļoti smuki atnāk paziņojums uz e-pastu... izvēlos kā gribu saņemt (šai gadījumā DPD paku skapis Valmierā), samaksā un aiziet... piegāde no Vācijas līdz Valmieras DPD paku skapim - 6.48 EUR - S izmērs - 0.4kg 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Regisss

Perceu.lv piegādāja man visu... nu ar kādu mazu aizķeršanos, bet šodien DPD pakomātā izņēmu savu ebay.de nosolīto google chromecast audio. 

Link to comment
Share on other sites

LBSS izmantoju jau gadiem un vienmēr viss bijis OK. Pēdējā laikā pamēģināju percEU.lv - serviss ātrāks un izdevīgāks mazu izmēru sūtījumiem. Kā arī vairāk valstu sarakstā. Esmu piemēram 2x iepircies Decatlon.pl - viss ātri atnāca. Serviss līmenī.

Ebaypiegadi laikam 1 vai 2x esmu izmantojis no UK. Dārgāks nedaudz (subjektīvi), bet neko sliktu arī nevaru teikt.

Link to comment
Share on other sites

ebaypiegade.lv - piegādāja, viss pa pirmo, 30.04 bija prece pie viņiem DE, saņēmu pakomātā 8.05, paka 0.2 kg, 8.80 eur, es gan papildus piepirku apdrošināšanu uz 100 eur, par 2 eur. Visas statusa maiņas uz e-pastu nāca.  Droši var lietot.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI
2020.04.15. , 20:46, ImissimI teica:

Pasūtīju no Spānijas vēl pirms koronas elles tajā galā vienu čipu priekš plates, vairāk kā mēnesis riņķī un klusums.

Vakardien atnāca beidzot pastkastē.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
marrtins

Vai kāds lieto ebay feed (jaunākais no favorite sellers un saved searches)? Nupat kaut ko pamainījuši un vairs nevar right-click -> open new tab interesējošo lietu (item). Man vienīgajam tā? Tagad jāuzspiež uz item, atveras popup, jāpagaida, kamēr ielādēsies dati un tad uz item description. Pēc tam pop-up jāaizver, lai redzētu pārējās lietas. Aaaargh...

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Nelietoju feed'u, bet šajāa galā tas pats.

Iemesls - Item'a elements nokristīts kā button's, kas satur smuku bildi.

Right Click-Open New Tab nestrādā.

Chrome v83.0.4103.61

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Bļins, mēģinot supporta morim pa čatu ieskaidrot (neveiksmīgi), kas par problēmu un kā šis varētu negatīvi ietekmēti viņu sales, paralēli tajā laikā uzrakstīju Tampermonkey skriptu. Jams atšuva mani ar "i havent heard from you so i might have to disconnect the chat" :D mhm kā tad....

Pats skripts, varbūt kādam noder.

// ==UserScript==
// @name         ebay open new tab fix
// @namespace    http://tampermonkey.net/
// @version      0.1
// @description  Add links back to feed items
// @author       marrtins
// @match        https://*.ebay.com/feed*
// @match        https://*.ebay.co.uk/feed*
// @match        https://*.ebay.de/feed*
// @grant        none
// ==/UserScript==

(function() {
    function linker(){
        jQuery("button[href*='/itm/']").not("[class*='linked']").wrap(function(){
            jQuery(this).addClass('linked');
            return '<a href="' + jQuery(this).attr('href') + '"></a>';
        });
    }
    window.addEventListener("scroll", linker, false);
    linker();
})();
 
Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , marrtins teica:

Bļins, mēģinot supporta morim pa čatu ieskaidrot (neveiksmīgi), kas par problēmu un kā šis varētu negatīvi ietekmēti viņu sales, (..)

Bet kāds supportam sakars ar sales?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...