Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Pirms 13 minūtēm , raiviic teica:

atzīstu tikai PayPal norēķinus

Diezgan dīvaina pieeja. Nē, nu saprotu, ja māc paranoja - ka tik mani neapčakarē, tad protams, bet arī paypal nav 100% drošs.

  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Reptīlis teica:

Pasūtīju argona balonu.

Lūk, tas mani arī tīri profesionāli ieinteresēja...Tas kāds īpašs balons...?

Link to comment
Share on other sites

Nu nezin- sūtīt velns zin no kurienes , ja Latvijā arī kantori tirgo gan balonus ar argonu, gan vēlāk uzpilda šos balonus (maza izmēra, 10l)

Link to comment
Share on other sites

Reptīlis

Latvijā tāda pati cena bez gāzes. Ar to pildīšanu ir tā kā ir, taču šis balons ir mans 100% un līdz ar to ir iespēja arī to oficiāli uzpildīt.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nezinu gan...Man pašam arī savs ''Airok'' 50l balons(gāzes cena 87.63), bet īrēt tāpat būtu sīkums, pie mana regulārā patēriņa...Loģiski, ja vajag mazākus balonus, tad ''pārleju'' pats, savējos mazākajos, jo kā nekā pirkt pa10l baloniem sanāktu jau 5x30.06=150.30...

Link to comment
Share on other sites

Vo, šito nesaprotu - baterijas sūtīt nedrīkst, šķidrumus nedrīkst, bet kā tad šie pamanās pilnus gāzes balonus  ar 200 ATM nosūtīt???

Link to comment
Share on other sites

Nuu, visdrīzāk katrai kravai savi noteikumi...No TME akumulatori, baterijas ar Avio nāk, bet markeri nē ...Un ja gāze īstenībā no kādas Polijas...?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Visticamākais tie ir lauzti ebay konti. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
2018.06.4. , 10:12, Taksis teica:

Patīkami pārsteidza ātrums ar kādu ebay atmaksāja naudu - būtībā stundas laikā.

Man arī pirmo reizi šāds gadījums un izskatās, ka tie aktivizējušies, bet..

Citēt

Case opened:    Jun-04-18 00:25:23 PDT
Case closed:    Jun-04-18 00:26:59 PDT

..nebrīnītos, ka viņiem likvidētajiem kontiem ir arī atzīme "auto refund" un tālāko dara robots.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mani jebajs nelaiž iekšā. Taisiju paroles resetu, ievadu jauno paroli šis atkal raksta, ka kautkas nesakrīt. Uztaisiju jaunu kontu, izdariju pasūtijumu, bet pēc tam atkal mani nelaiž iekšā.
Pēc paroles reseta atnāk epasts ar tekstu:
   eBay password changed
   ... When your password is changed, we'll let you know. ...

 

Pat nevar saprast vai vēl jāgaida uz kautko.
Varbūt kādam ir, kas līdzīgs gadijies?
Un sakarā ar to, ka nevar ielogoties, uzrasktīt sūdzību jebajam arī nevar.

 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 40 minūtēm , camel teica:

Varbūt kādam ir, kas līdzīgs gadijies

 

Pamēģini atrast kādu live chat ar supportu. Viņš ir labi paslēpts - kad man vajadzēja, es dabūju rakties caur n-tajām helpa lapām, kamēr tiku pie dzīva cilvēka otrā galā. Bija kādu laiciņu atpakaļ - es vairs konkrētu linku neiedošu.

 

Man līdzīgs joks bija tad, kad man vajadzēja e-pasta adresi nomainīt. Automātiski nebija iespējams - nāca visādi automatizēti e-pasti atpakaļ un nekas nemainījās. Kad dabūju supportu rokā, tas čalis otrā galā arī dabūja 1/2 stundu abrakadabru taisīt - viņu e-pasti uz manu jauno adresi galīgi negribēja nākt. Bija tāda sajūta, ka viņiem tur bezmaz LV zona nobanota.

Beigās visu atkabinājām un sataisījām.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kaut kā radies iespaids, ka pēdējā gada laikā daudzi sūtījumi kavējas vai pazūd - kā no Ķīnas, tā arī "vietējie" (Eiropa). Pirms dažām dienām par vienu tādu sūtījumu (ebay, Eiropa) tika atgriezta nauda. Skāde tik, ka ne visa - izskatās, ka paypal(?) pirkuma brīdī paņem 3% komisiju, kas refunda gadījumā netiek atgriezta.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , binary teica:

pirkuma brīdī paņem 3% komisiju, kas refunda gadījumā netiek atgriezta

Muļķības. Pirmo reizi ko tādu dzirdu un vienmēr tiek atgriezts 100%.

Varbūt izmaiņas uz valūtas kursa?

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka pirmo reizi ko tādu dzirdi, nebūt nenozīmē, ka tās ir muļķības.

 

Izejošie darījumi:

13/08/2018 00:00 22.02 GBP(24.75 EUR+3%) karte... blah blah blah

13/08/2018 00:00 29.90 GBP(33.60 EUR+3%) karte... blah blah blah

Ienākošie darījumi:
12/09/2018 00:00 22.02 GBP(24.76 EUR) karte... blah blah blah

12/09/2018 00:00 29.90 GBP(33.62 EUR) karte... blah blah blah

 

Kontā attiecīgi -25,49, -34,61 par izejošajiem un +24,76, +33,62 par ienākošajiem.

 

Ak jā, konkrētajam darījumam ebay/paypal noformēja divus maksājumus - vienu par pašu preci, otru par sūtīšanu. Pirmo reizi ko tādu redzu.

Link to comment
Share on other sites

Vispār tur vēl viena dīvaina figņa ir… Paypalā oriģinālās tranzakcijas ir atzīmētas ar "GBP xx.xx was refunded on 12 September 2018 to blah blah blah". Kad uzkliko uz tā linka, tad parādās refund tranzakcijas info. Tur esošais Transaction ID (tas, kurš refunda tranzakcijai) nesakrīt ar kopējā sarakstā esošajiem "it kā refunda" tranzakciju ID.

 

Turklāt tajās "it kā refunda" tranzakcijās uzrādās, ka "Paid by: eBay UK Limited".

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , binary teica:

ka pirmo reizi ko tādu dzirdi

+n-to gadu pieredze!

 

Atgriezts ir precīzi cik esi iztērējis. Atšķirība ir tekošā valūtas kursā un valūtas maiņas komisijās. Piemēram, Swedbank par valūtas maiņu noņem kaut kādu %, arī izejošo.

 

Ja priktu EUR tad dabūtu atpakaļ 100%.

Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , binary teica:

vienu par pašu preci, otru par sūtīšanu. Pirmo reizi ko tādu redzu.

Šis efekts arī pirmā dzirdēšana. Varbūt ieliec ebay order un paypal receipt screenshotus (aizklājot juteklīgās vietiņas :D)

Link to comment
Share on other sites

DL, nekā loģiska tur nav.

Oriģinālās tranzakcijas ID ir 6RV...

Oriģinālās tranzkacijas infā kā links uzrādās, ka tranzakcija ir "refunded". Klikšķinot tur, atveras infa par refunda tranzakciju.

Refunda tranzakcijas ID ir 5T4…

Kopējā sarakstā tā tranzakcija neuzrādās. Toties uzrādās tā "ebaya izmaksātā" tranzakcija, kuras ID ir 293… un kura nekādā veidā (ne pēc ID, ne pēc tekstiem, ne kā citādi) nav salinkota ne ar oriģinālo tranzakciju, ne ar to "refunda tranzakciju".

 

Ja reiz "paypal ir tupa maksāšanas sistēma" (lai gan jāpiekrīt, reizēm tik tiešām *tupa* :D), tad vai nu viņai nebija neko jāzina par oriģinālās tranzakcijas refundu, vai arī tajā "ebaya maksājumā" bija jāuzrāda, ka tas ir oriģinālas tranzakcijas refunds, nevis "standarta pārskaitījums".

 

@marrtins, nu štrunts par gadiem - viss plūst un mainās :D Paies vēl max pāris gadi un ebayā paypals vairs nebūs primārā maksājumu sistēma.

Par valūtas maiņas komisiju - hz, būs jāpaskatās, ko tur sebs iekasē vai neiekasē. Būtu EUR (t.i., konvertācija paypal galā), varbūt arī būtu saņēmis tik pat, cik iztērēju, toties uz pārējiem darījumiem būtu lielāks kāsiens. Vismaz agrāk, kad skatījos, tad izdevīgāk bija konvertēt bankas galā.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , marrtins teica:

Šis efekts arī pirmā dzirdēšana. Varbūt ieliec ebay order un paypal receipt screenshotus (aizklājot juteklīgās vietiņas :D)

 

Ebay:

image.thumb.png.3ce5826adc4e85db220a04ee81c3ad7f.png

 

Paypal maksājums:

image.thumb.png.d8e5f86fb80817a807fc97b402303157.png

 

Refund:

image.png.73849b45c70f59d032ef238f7674f10b.png


Ak jā, tās "Refund" tranzakcijas ir tās, kas uzrādās sarakstā. Ja kliko oriģinālajās tranzakcijās uz "was refunded on blah blah" linka, tad atveras citādas refunda tranzakcijas:

image.thumb.png.c291a36076477c89fa81a7210ef114fd.png

image.thumb.png.ff5a730e159fd1bd1253dbe8b4c5d545.png

Link to comment
Share on other sites

Paskatījos kaut kādu senāku (2 gadus vecu) refundu - principā nekas nav mainījies, toreiz arī bija identiski…

Link to comment
Share on other sites

Mjā, šitais interesanti. Pagooglēju to pitney bows, laikam kaut kāda shipping kompānija. Acīmredzot, ja izmanto Global Shipping Programme, tad viens maksājums aizgājis pārdevējam, bet otrs citai kompānijai un attiecīgi tad katrs refundo.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

spitaligais

@marrtins, ne gluži.

Šaja gadījumā @binary ir nopircis štruntu, kuru pārdevējs šipo caur Global Shipping Programme.

Pitney Bowes(PB) šajā gadījumā ir relay centrs, uz kuru pārdevējs sūta sagatavoto paciņu, un kuri pēc tam pārsūta tālāk visu spamu pircējam.

Sāls slēpjas tajā faktā, ka PB apstrādā ne tikai šipingu, bet arī visas muitas/PVN saņēmējvalsts maksas. Teorētiski, visu samaksāji, muitniekam nav kur piesipties, jāatdod paciņu pa taisno.

Viens maksājums ebrejā tiek sadalīts 2 daļās - ebay sellera daļa, un PB daļa. Tāpēc arī ir 2 refundi.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , spitaligais teica:

Viens maksājums ebrejā tiek sadalīts 2 daļās - ebay sellera daļa, un PB daļa

Nu bet ko tad es teicu? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzirdēju, ka ieņēmumu dienests gatavo jaunu likumu, uz nākamā gada pavasari. Nodoklis, par jebkuru pirkumu internetā, būs jāmaksā no pirmā centa. Principā, kas tāds bija gaidāms un pofig, ka 1 eirika vērtas zobubirstītes pirkuma administrēšana izmaksās piečuku. Nu jā, jāpieņem simtiem jaunu muitnieku darbā un tas tak labi- cilvēkiem būs darbs ?  Šajā valstī nedrīkst pieļaut, ka cilvēki dzīvo labi un kautko varētu iegādāties lētāk. Stulbākais, neticu, vai pēc vēlēšanām kas izmainīsies.

Link to comment
Share on other sites

nu jā.. es dzirdēju, ka onkulim riteņi pieskrūvēti.. značit tantei būs tramvajs :D

Link to comment
Share on other sites

Bet es atkal dzirdēju, ka 2020. gadā plāno ieviest Latvijas pilsonības nodokli. Katram Latvijas pilsonim būs jāmaksā ikgadējs nodoklis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Zoom teica:

Katram Latvijas pilsonim būs jāmaksā ikgadējs nodoklis.

Tas jau tikai neapgraizītajiem!

Link to comment
Share on other sites

Es cenšos klačas neizplatīt, bet protams neteikšu, kā to uzzināju. Viss ,kas saistīts ar nodokļiem, tak ir valsts noslēpums. Protams, viss atkatīgs no valdības, kuru šodien ievēlēs. Es gan vēl neesmu piedzīvojis, ka nodokļus samazinātu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Didzis teica:

Nodoklis, par jebkuru pirkumu internetā, būs jāmaksā no pirmā centa. Principā, kas tāds bija gaidāms un pofig, ka 1 eirika vērtas zobubirstītes pirkuma administrēšana izmaksās piečuku.

No vietējiem inet vaikaliem PVN maksājam jau tagad. Domāts, no ārzemēm, ārpus ES?

Link to comment
Share on other sites

Jā, protams. Te jau pārsvarā iet runa par pirkšanos pa lēto kautkur Ķīnā. Latvijas internetveikali paši tiek galā ar ieņēmumu dienestu,

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Skumīgi. Arī vēlēšanas liek domāt, ka kāda daļa no nenobalsojušajiem, salīdzinot ar 2014 gadu, vairs neatrodas valstī. Tātad jākāš palikušos, cik var. Kā tad citādi to valsts izaugsmi.. nodrošināt? Ja citādi nemāk, tad ar nodokļiem.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Vēl jau atliek ebays Eiropā, Amazone Eiropā u.t.t. .  Jau tagad bieži skatos, ja kas dārgāks, lai būtu no EU, lai nav čakars ar muitu.

Arī ķīnieši nav vakarējie, viņu pilna Eiropa, un lielā daļa te tirgo no dzimtenes ievesto. Gan jau ātri pielāgosies. Skat, kā alieexpress priekš krieviem speciāli uztaisīts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Specifiskas mantas tāpat vien būs jāpērk ārpus EU. Širpotrebu gan jau varēs arī nopirkt sojuzā.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pasts.PNG.ba5cbcbf533d0fa6c2b2b53af801b1a1.PNG

Vai šāda ir normāla situācija? Pastā prasa man LP izsekošanas Nr., bet tāds nemaz nav iedots. Noplātīja rokas un viss.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...