Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Ar kādu pasta pakalpojuma sniedzēju sūtat savas mantas Ebay pircējiem ES? Paskatījos tikko Latvijas pasta izcenojumus pasta pakām uz Vāciju, 3 kg = 25-35€ - tad kādai ir jābūt preces cenai un haļavas apmēram lai kāds to pirktu?!?!?

Link to comment
Share on other sites

A kas? Tu pats vari lētāk piegādāt? Ir pakas, kas iet pa 90EUR+PVN pa Eiropu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ik pa laikam vajag kaut ko no Vācijas un tad, tur savāc un šeit piegādā 70 kg līdz durvīm dažu dienu laikā pa 60 EUR un DHL var vēl kaulēties.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

 

Ap Ziemīšiem iepirkos trijās UK ebay bodēs. Neviena no precēm vēl nav atceļojusi. Estimated delivery time arī jau iztecējis. Vai man vienīgajam tāda bēda? Vai vienkārši jāsamierinās, ka pastu(-us) joprojām gāž apkārt Ziemīšu/Jaungada pasts? Parasti no UK pakas nāca zibenīgi - vienreiz pat nepilnu 24h laikā pa pastu atnāca ar visiem UK pasta zīmogiem.

 

 

Visas trīs paciņas no UK ieradās vakar. Divas ar Royal Mail par avion, trešā - nav ne jausmas. Teju trīs nedēļas pagājušas :shok:


Viena no precēm izrādījās ar defektu. Pārdevējs izsūtīja vēl vienu. Šoreiz atlidoja 2 darba dienu laikā  :grin:
Link to comment
Share on other sites

Vēl viens...

 

O jā gudriniek, nejauc business kontu ar privāto- man ir vairāki ebay konti, gan biznesa, gan privātie, un fees tur ir kalkulēti dažādi, uz privātā iekš ebay.co.uk būs tie 10+5% (edit: PayPal privātajam tiešām noņem 3.42% nevis 5%, bet nu eBay gan ir 10%) , tiesa dārgākām precēm bija kaut kāds caps iekš ebay, bet diez vai kāds te forumā tur tirgos kaut ko tik vērtīgu lai par to būtu te vērts iespringt.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

 

 

O jā gudriniek, nejauc

Nejaucu. Bet tas tu tur augstāk tik viennozīmīgā tonī cieti kaut ko apgalvo.

 

 

 

bet diez vai

Nejauc sevi ar citiem. :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Bet tas tu tur augstāk tik viennozīmīgā tonī cieti kaut ko apgalvo.

 

Apgalvoju to kas ir- privātajam kontam eBay UK ir cieti 10%. (ja ir biznesa konts un/vai webshops, tad nedaudz cita cena, kā jau to minēju augstāk)

 

http://sellercentre.ebay.co.uk/private/what-fees-youll-pay

 

Un PayPal:

3.4%+20p ir līdz 1500GBP, tālāk tur zemāk. Apskaties oficiālo informāciju pirms kādu par.... saukt

Labots - kappa
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav gan eBays, bet amazons

Vel kādam ir bijis, ka sūtot preci viņi prasa lai aizfaksē kartes datus kautkādus utt? Līdz tam pasūtījums iesaldēts  :help:   :mad:

bļin sūtu resīveri, atsūta man šitādu gemoroju  :wtf2:

Labots - kicker
Link to comment
Share on other sites

 

 

Apgalvoju to kas ir- privātajam kontam eBay UK ir cieti 10%

Sākotnēji tu apgalvoju ko citu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sākotnēji tu apgalvoju ko citu.
 

 

Nu ko tad es apgalvoju? Teicu uzreiz ka eBay ņem 10%, vēlāk pat linku iemetu uz oficiālo eBay support page, bet Tu tāpat turpini kasīties... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak tu pats vislaik kasies, paskaties pats savu postu par 10%.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Svieki visiem

Man tads jautajums radās, sen nav bijis,ka atgriež naudu pardevejs. Tatad, paypala skatos  jā, ir tā summa atdota, bet kā viņa uz manu kontu aiziet, cik ilgs laiks vajadzigs vai ari tas manuali jadara? Ja atmina neviļ, noteikti viļ, tad manuprat automatiski pec kada laika aizgāja..

Bļin ziemīšos pasutiju, lidz šai dienai vel pa 2x esot izsūtījusi, bblin nav. Angļu zemē veikals...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, base7 said:

Man pagājušo mēnesi neatnāca viena prece. Nauda tiek atgriezta automātiski pāris dienu laikā.

Ok, es to naudu redzi paypal, ka ienākusi plusā, bet kā viņa atnāk tieši uz manu kontu? Pašam kautkas jādara vai automatiski tas notiek?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kicker said:

Ok, es to naudu redzi paypal, ka ienākusi plusā, bet kā viņa atnāk tieši uz manu kontu? Pašam kautkas jādara vai automatiski tas notiek?

Automātiski!

Link to comment
Share on other sites

Ķīnietis aizskaita uz tavu PayPal kā samaksu par preci nevis kā gift, pēc ilgāka laika pieprasa no PayPal atpakaļ kā par nesaņemtu preci. Tāda shēma ir iespējama.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Anonīms Alkoholiķis said:

Ar ko tas skaidrojams?

Varianti dažādi-

1) Krāpniecība

Pārdevējs Tev lūgs izsūtīt viņam rēķinu par pieprasāmo summu, jo viņš citādāk nevarot Tev to naudu pārskaitīt (kas , protams, ir salti meli) . Pēc 180 dienām Tu no PayPal vari saņemt vēstuli, ka tā tāds un tāds pircējs no Tevis pieprasa refund par nesaņemto preci un tā kā tu nevari pierādīt, ka preci esi izsūtījis (loģiski), tad nauda tiek atskaitīta atpakaļ "pircējam" , t.i. AliExpress pārdevējam.

2) Izvairīšanās no AliExpress soda

Par nesaņemtajām precēm un citiem dispute veidiem AliExpress pārdevējus soda ar $$. Ja konkrētajam pārdevējam tādu gadījumu ir daudz , tad , lai izvairītos no soda, darīs visu, lai pircējs aizvērtu dispute - tam skaitā atskaitīs naudu , apejot AliExpress (kas ir pret noteikumiem).

 

Jebkurā gadījumā, ja refund saņemšanai grib izmantot PayPal, tad ir jāizmanto PayPal "Request a payment" opcija, piezīmēs norādi "refund request for item/order No. " . Pirms pieprasījuma nosūtīšanas uzprasi, vai viņš taisās segt pārsūtīšanas % . Ja netaisās, tad pieprasāmai summai pieskaiti 3.4% un 0.30 USD.

 

Link to comment
Share on other sites

kicker

Labs vakars

Atvainojos, nesezu pie savas kastes, nav garumzimju.

Tatad marazmz ar amazonu, gribu pasutit resiveri,BET kkads debilisms, NEVAR. Ieprieks nebiju izmantojis vinus. Tatad sie nobloke man kontu un prasa lai caur banku aizfakseju sava konta izdruku vai ko tadu, lai parbauditu vai mans konts, aizgaju uz banku, sie brinas, nekam tadam nevajadzetu but..

Ir kadam vel ta bijis? Esmu jau izardijies, debilisms kautkads, nelauj teret savu naudu. Jau cik ilgi nav neka vieta nopirkts.

Rakstiju, teicu vai nevar ieskenet vai kautka ta aizsutit, teicu, ka mana pilseta nav ne bankas ne pasts, lai lauj man izmantot to s***, si parbauda pasta indeksu laikam, saka, ka ne ir gan.. vienvardsakot uzsaut vinus gaisaa!!

Link to comment
Share on other sites

binary

Kādu kurjeru ebayā norādat, kad pievienojat tracking number pārdotai precei? Tādu "Latvijas Pasts" tur, protams, neļauj pievienot.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Hmm, vēl nesen norādīju LP un neko

Aizdomājos, sūtīju ar LP, bet varbūt uz birkas bij cits sūtītājs, lai nu kā, norādīt varēju bez problēmām. Pārbaudīt vairs nevaru

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, abi said:

Hmm, vēl nesen norādīju LP un neko

Kas ir LP?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu redzējis iekš ebay ka var Latvijas Pastu norādīt! Ja pārdevējs dot trekinga numuru tad pa mūsu pasts viņu uzrāda!

Link to comment
Share on other sites

marrtins
3 hours ago, binary said:

Kādu kurjeru ebayā norādat, kad pievienojat tracking number pārdotai precei? Tādu "Latvijas Pasts" tur, protams, neļauj pievienot.

Hmm kā tā neļauj? Man ir divi lodziņi - viens tr. numuram, otrs nosaukumam. Tur rakstu ko gribu (kaut kāds vārdu skaita un/vai zīmju skaita ierobežojums bija). Es parasti rakstu tās valsts pasta nosaukumu, uz kuru sūtu, piemēram: Itālija - POSTE ITALIANE, Francija: La Poste, Portugāle/Spānija: Correros, Kanāda: CPC, ASV: USPS vai vienkārši Sweden Post utmldz. Pašā ebajā jau reti kas trackojas uz vietas, UPS/Fedex/DHL/USPS u.c. daži

Link to comment
Share on other sites

Sāku miglaini atcerēties ka Latvijas Pasts uz tā mana sūtījuma līmēja EMS uzlīmi ar tracking #, bet tas EMS laikam nav pasta kantoris, bet gan sojūzs kaut kāds

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Nezinu kāda tur struktūra, bet EMS pieņemšanu/izniegšanu/tracking nodrošina LP. Tipo LP Express.

Link to comment
Share on other sites

binary
(labots)
21 hours ago, marrtins said:

Hmm kā tā neļauj? Man ir divi lodziņi - viens tr. numuram, otrs nosaukumam. Tur rakstu ko gribu (kaut kāds vārdu skaita un/vai zīmju skaita ierobežojums bija).

Biju iedomājies, ka tur jāraksta kaut ko no tā, ko ebays pats piedāvā.

Beigās ierakstīju to, ko www.17track.net uzrāda kā "Destination (Carrier)" konkrētajam tracking numuram.

 

P.S. Dīvaini, ka meila notifikācijas par atbildēm šai topikā nenāk…

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Mļin ebayā izsolē novinnēju to aparātu pa 315 eiro un miers, nakamnedēļ ~vidū jābūt

pioneer vsx-s510

nafg to mazoni

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
yanitis

kāda pieredze pēdējā laikā biedriem ar sūtīšanu no amazon.de un amazon.co.uk ?

plānoju kaut ko pasūtīt, taču izskatās, ka var nonākt nopietnās problēmās (mēnešiem ilga piegāde, nevar sazvanīt viņus, paciņas pazūd utt.) dēļ kurjera Itella - vairāk šeit https://www.sudzibas.lv/business/itella/271949

 

Link to comment
Share on other sites

Sūtīts no ebay.co.uk ir pāris reizes šogad, nekādas problēmas, piegāde nedēļas laikā.

 

Šodien vel pasūtīju mocim detaļas, redzēšu cik ilgi atnāks.

Link to comment
Share on other sites

Ir pieredze ar iepirkšanos gan ebay, gan Amazon.com (no USA, jo Eiropai tādu preci neviens vispār netirgo), gan arī Aliexpress. Amazonam maksāju ar kredītkarti, piegādāja ar kurjeru līdz durvīm (1-2 nedēļas). Bija ātri, bet nebija lēti. Fiksi atskaitīja naudu par transportējot bojāto preci. Bojāta bija 5%, atskaitīja par 20%. Tā kā esmu apmierināts. Aliexpress viss ir bijis perfekti. Ja kaut ko nepiegādā, bez kavēšanās atskaita visu naudu. Ebay viss jāpērk tikai ar Paypal, tad būs garantija. Noteikti nevajag uzķerties uz tiem, kas vēlas WesternUnion vai līdzīgu stulbību. Tie ir uzmetēji, pēc definīcijas. Pārskaitījums dārgs, garantija "0". Tikai protams jāčeko piegāge. Ja nav laikā, vai neatbilst aprakstam, nedrīkst kautrēties rakstīt "kļauzu". Sliktākais, kas var notikt, ka nederīgā prece par savu naudu jāsūta atpakaļ pārdevējam. Ir tā gadījies. Ieskenēts Latvijas Pasta čeks vienmēt irbijis pietiekami, lai naudiņa tūlīt tiktu atgriezta, negaidot, kamēr to saņems pārdevējs.

Link to comment
Share on other sites

Vajag bērna auto krēsliņam bāzi. Jauna LV - €200, lietota ebay.co.uk - vairāki varianti no 15 līdz kādiem 50 GBP, bet visi "Collection Only". Pats uz UK gluži neplānoju braukt. Kā lai dabū to bāzi no UK?

 

Vienam aizrakstīju jautājumu, vai būtu ar mieru sūtīt uz LV un cik tas izmaksātu - atbildēja, ka "No sorry". Domāju, ka līdzīgas atbildes varētu būt sagaidāmas arī no pārējiem.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

2017.06.1. , 19:40, binary teica:

Vajag bērna auto krēsliņam bāzi. Jauna LV - €200, lietota ebay.co.uk - vairāki varianti no 15 līdz kādiem 50 GBP, bet visi "Collection Only". Pats uz UK gluži neplānoju braukt. Kā lai dabū to bāzi no UK?

Izdevās tepat LV dabūt par saprātīgām naudām, atlika vien aizbraukt pakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...