Jump to content

Prgrammas Video Montāžai


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Ir liels video klucis DV formātā.

Daži mazi gabaliņi ar fotoaparātu filmēti.

 

Vajag to visu samontēt, varbūt pa kādam efektam utt..

 

Ar kuru softu to labāk darīt?

Cik zinu ir adobe premjier un pinnacle studio. Varbūt vēl kaut kas?

 

Uz kuras softa pusi labāk skatīties iesācējam videomontāžas jomā?

 

(meklēju iekš foruma - bet neatradu - iespējams roku liekums pie vainas...)

Link to comment
Share on other sites

Aa - un kaads pie reizes arii varetu piebilst par to ar kaadu kodeku un uz kaadiem settingiem var vislabaak paardziit nekompreseetu video (ieguts no miniDV kasetiiteem iedzenot kompii).

 

Galvenais kriteerijs: maksimaali laba video kvalitaate... (cik jau nu laba var buut filmeejot ar 1MPX videokameru).

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Es iisti nesapratu ELs veelmes - ir caur FireWire no DV kameras paardziits video? DV jau pats par sevi ir kompreseets video...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Viskvalitatīvākais variants ir samontēt filmu un tādā pašā formātā ierakstīt atpakaļ miniDV kasetē.

Bet ņemot no prakses, amatieru video uztaisot DVD līdz 1,5 stundām kvalitātes zudumus es tā īsti neredzu.

Iesācējam, man šķiet, visvienkāršākā programa Pinnacle Studio.

Link to comment
Share on other sites

Dabūju gan Pinnacle Studio, gan Adobe Premiere. Sāku pētīt.

 

Iekš pinnacle, kad atveru savu mega no dv kastes nocelto avi notiek automātiskā scēnu detektēšanu un marķieru salikšana.

 

Bet iekš Premiere - nekā - viens liels video klucis... likt ar rokām epizožu sākumus - nāves smaka. Helpā atradu tikai sautomātisko detektēšnu video kapturēšanas laikā. Takš nevar būt ka nav tādas fīčas iekš adobes produkta (Premiere nr 7)

Link to comment
Share on other sites

Premiere kapturējot, ja norāda scēnu detektēšanu, graiza scēnas pa atsevišķiem failiem. Tāda ir mana pieredze Premierē ar kapturēšanu. :-|

Link to comment
Share on other sites

Iesaku pamēģināt daudzu lietotāju nenovērtētu programmu EditStudio 5. Šī programma labi sader kopā ar DVD-lab.

 

Info dažiem lietotājiem - šī NLE redaktora HOME versiju un DVD-lab šobrīd oficiāli var iegādāties par Ls 67!

Link to comment
Share on other sites

Captureeshanai man domaat, ka nav nekas labaaks izdomaats par Scenalyzer Live...

Link to comment
Share on other sites

protams atvainojos par savu nezinaashanu, bet vai tad ir kaada shkjirba ar kaadu softu es to dc kluci uzveidoju? taapat jaagaida 1:1.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu shkjirba ir, kaut arii kvalitaate un klucis buus tas pats.. 8)

vienkārši atshkjiriiba ir piedaavaatajaas opcijaas - scene detection (atshkjiraas - capture time based/video content based utt), DV kameras kontrole, Preview utt... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tontons

Es jau nu pa Sony Vegas 6.

Labs softs, priekš manis. :)

 

A par to lielo kluci. Kādus uzstādījumus esi uzlicis, ar tādiem arī dzīvo. :) Visas zinības tiek iegūtas mācoties un eksperimentējot. Tas ir tādā gadījumā, kad nelasa manuāļus. :) Bet, kā zināms, īsti veči manuāļus nelasa. :)

Link to comment
Share on other sites

Vienkaarshaakaam darbiibaam var izmantot arii Avid , vieniigi vajadziigs Intel Pentuim procesors, jo uz proveejot uz AMD Semprona izdevaas tikai nobendeet kompi... .

Link to comment
Share on other sites

androidz

Labs kompromiss - Sony Vegas Studio.

 

Pinnacle - pārāk vienkārš un gļukains.

Adobe Premiere - pārāk sarežģīts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...