Jump to content

R9800 -> FireGL2


AndzX8-842
 Share

Recommended Posts

Lasiju overclockers.ru(cik nu vareeju salasiit...;P), ka R9800 var paartaisiit par FireGL2 nomainot BIOS, gribeeju pajautaat, ko tas FireGL2 dod un kam tas ir nepiecieshams? Un vai kaads shiis darbiibas ir meeginaajis??

Man gan nederees shis veids, vajag 256mb karti :(, bet manam draugam iespeejams noderees atkariibaa no taa, cik daudz dod FireGL X2.

Link to comment
Share on other sites

Lasiju overclockers.ru(cik nu vareeju salasiit...;P)' date=' ka R9800 var paartaisiit par FireGL2 nomainot BIOS, gribeeju pajautaat, ko tas FireGL2 dod un kam tas ir nepiecieshams? Un vai kaads shiis darbiibas ir meeginaajis??

Man gan nederees shis veids, vajag 256mb karti :(, bet manam draugam iespeejams noderees atkariibaa no taa, cik daudz dod FireGL X2.[/quote']

Ja nemaldos tad FireGL kartes ir domaatas darbam ar grafiku, grafiskajaam programmaam, 3D modeleeshanu un citaam programmaam! Lai paartaisiitu karti tev nav obligaati juubuut 256 Mb kartei! Paartaisiit var 9600 un 9800 seerijas kartes, siikaak skaties un kachaa BIOSu http://koti.mbnet.fi/elixir/Radeon/FireGL/ ;) Pats neesm meegjinaajis, bet droshi vien ka straadaa!

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Lasiju overclockers.ru(cik nu vareeju salasiit...;P)' date=' ka R9800 var paartaisiit par FireGL2 nomainot BIOS, gribeeju pajautaat, ko tas FireGL2 dod un kam tas ir nepiecieshams? Un vai kaads shiis darbiibas ir meeginaajis??

Man gan nederees shis veids, vajag 256mb karti :(, bet manam draugam iespeejams noderees atkariibaa no taa, cik daudz dod FireGL X2.[/quote']

Ja nemaldos tad FireGL kartes ir domaatas darbam ar grafiku, grafiskajaam programmaam, 3D modeleeshanu un citaam programmaam! Lai paartaisiitu karti tev nav obligaati juubuut 256 Mb kartei! Paartaisiit var 9600 un 9800 seerijas kartes, siikaak skaties un kachaa BIOSu http://koti.mbnet.fi/elixir/Radeon/FireGL/ ;) Pats neesm meegjinaajis, bet droshi vien ka straadaa!

Manam draugam ir tieshi nepiecieshama laba karte darbam ar grafiku! 3DMax! Ljoti labi! redzees vai visnh gribees mociit savu karti :).

 

Tur bija hardware paarveides variants, ieksh overclockers.ru, vareetu buut, ka var arii softiski?

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu, neesmu paartaisijis karti, taapeec nezinu kas un kaa! Pat iisti nezinu kam domaata taa FireGl karte, bet ja grafikai, tad speelees taa paraadiis sliktaakus rezultaatus!

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Es nezinu' date=' neesmu paartaisijis karti, taapeec nezinu kas un kaa! Pat iisti nezinu kam domaata taa FireGl karte, bet ja grafikai, tad speelees taa paraadiis sliktaakus rezultaatus![/quote']

Njaa, man shkiet ir grafikai, bija bildees kautkaadi tipa 3D progu optimizaacijas parametri vai kautkas taads...nu ATI drivaku opcijaas.

 

Dereetu paintereseeties vai uzlauztie drivaki dod kautkaadus rezultaatus...

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Klau, un kaalai zina vai ir samsung vai hynix Vram virsuu? Cik saprotu katriem vram vajag savu *.bin.

Link to comment
Share on other sites

Klau' date=' un kaalai zina vai ir samsung vai hynix Vram virsuu? Cik saprotu katriem vram vajag savu *.bin.[/quote']

Protam, tev jaaskataas uz savas grafiskaas kartes, tur uz VRAM chipiem ir rakstiits kas tas taads, nu man uz Hynix 2,8 ns chipiem ir rakstiits : saakas ar Hy50... un es secinu peec Hy ka taa ir Hynix atminja! Vari jau arii nolaadeet savas kartes BIOSu un peec tam no taa nolasiit kas ir pa atminju!

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Klau' date=' un kaalai zina vai ir samsung vai hynix Vram virsuu? Cik saprotu katriem vram vajag savu *.bin.[/quote']

Protam, tev jaaskataas uz savas grafiskaas kartes, tur uz VRAM chipiem ir rakstiits kas tas taads, nu man uz Hynix 2,8 ns chipiem ir rakstiits : saakas ar Hy50... un es secinu peec Hy ka taa ir Hynix atminja! Vari jau arii nolaadeet savas kartes BIOSu un peec tam no taa nolasiit kas ir pa atminju!

Kada starpiiba hynixsamsung? Samsung, cik man zinaams itkaa labi klokojas....par hynix pirmoreiz dzirdu ;))).

Link to comment
Share on other sites

Klau' date=' un kaalai zina vai ir samsung vai hynix Vram virsuu? Cik saprotu katriem vram vajag savu *.bin.[/quote']

Protam, tev jaaskataas uz savas grafiskaas kartes, tur uz VRAM chipiem ir rakstiits kas tas taads, nu man uz Hynix 2,8 ns chipiem ir rakstiits : saakas ar Hy50... un es secinu peec Hy ka taa ir Hynix atminja! Vari jau arii nolaadeet savas kartes BIOSu un peec tam no taa nolasiit kas ir pa atminju!

Kada starpiiba hynixsamsung? Samsung, cik man zinaams itkaa labi klokojas....par hynix pirmoreiz dzirdu ;))).

Nu es nezinu, cik nu kursh labi dzenas, jaa , Samsungam esot tas + ka celjot voltaazju virs standarta var ieguut labas frekvences ;) Man ir Hynix atminja un taa nezin kaapeec negrib dziities, baigi karstas ir taas atminjas! Buus veelaak jauzliek radiatori un tad jaapakloko ;) Ir redzeetas ka Hynix 2.8 ns atminjas modulji (paradzeeti darboties pie 350 Mhz 700 DDR) ir izspiesti darboties turpat pie 400 Mhz DDR800! Taa kaa domaaju ka shie ari ir speejiigi tikai tur mazliet jaapiestraadaa :) Veel labs rakstst kaa medeet karti @ FireGl ;)http://www.rojakpot.com/default.aspx?locat...var1=105&var2=0

Link to comment
Share on other sites

Nu es nezinu, bet te mod beigaas ir rakstiits cik lieli ir ieguvumu un arii zaudeejumi ;)

 

Performance Improvements

Saki has very kindly provided us with some performance numbers from his FireGL mod. Check them out!

Weighted Geometric Mean(FPS)

Viewset Before After Difference

proe-02 8.376 12.91 + 54.13%

ugs-03 14.69 24.80 + 68.82%

light-06 8.814 14.91 + 69.16%

dx-08 53.42 72.76 + 36.20%

Ieksh 3DMark atkal rezultaati pasliktinaajaas par 118 3DMarks, bet tas ir siikums paariet no 5824 uz 5706 ;) Domaaju ka rezultaati ir zveeriigi un aciim redzami!

 

[/b]"]http://www.rojakpot.com/showarticle.aspx?a...&pgno=19

Link to comment
Share on other sites

jaatceras ka papagailji nav galvenais... ja ieguvums ir performance nevis kraanija pagarinaashana tad AIZIET

Link to comment
Share on other sites

hmmm... BET jaatceras ka paarveidots nebuus iists dzelzis... kauchkas var nochakareeties.

Nu diez vai' date=' tajaa rakstaa ieksh http://www.rojakpot.com/showarticle.aspx?a...tno=105&pgno=15 jaaizmanto jaunaa metode, kur vajag tikai draiverus pareizos un viss ;) Jaanjem shie te http://www.hardwarelab.ru/files/FreeFireGL_6378.exe un peec tam manuaali jaaapdeito draiveri :) Karte buus speejiigaaka nekaa ieprieksh dazjaadaas 3D gjenereeshanaas!

Link to comment
Share on other sites

bet gadiijumaa tai Fire kartei nav kaukaadas fiichas kas nav hardwariski pieejamas radeonim?

Nu es nezinu, redz FireGL karteem naak Dual DVI izejas, taadas nav uz parastajiem Radeoniem, bet domaaju ka dizju atshkjiriibu nav un karte peec modifikaacijas spees to pashu ko FireGL ;)

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Buus jaasaka draugam lai iemeegina... Ja vinam jauda pacelsies par 50% winsh buus ljoti prieciigs :).

Link to comment
Share on other sites

Guest Vikikz

Nekaadu aatrumu tas nedos parastajiem mirstiigajiem kas speelee 3D speeliites vai benchojaas. Efekts buus profesionaalasaas Cad programaas un tam veidiigaas! Secinaajums: ja tu nodarbojies ar raseeshanu 3D progaas(vai tamliidziigaas) taisi modu, ja nee tad tiiraa laika teereeshana + ja veel nesaproti kaa atpakalj biosu dabuut tad veel garantijas zaudeeshana!

Taalaak viss atkariigs no Tevis...

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Nekaadu aatrumu tas nedos parastajiem mirstiigajiem kas speelee 3D speeliites vai benchojaas. Efekts buus profesionaalasaas Cad programaas un tam veidiigaas! Secinaajums: ja tu nodarbojies ar raseeshanu 3D progaas(vai tamliidziigaas) taisi modu' date=' ja nee tad tiiraa laika teereeshana + ja veel nesaproti kaa atpakalj biosu dabuut tad veel garantijas zaudeeshana!

Taalaak viss atkariigs no Tevis...[/quote']

 

Bez biosa mainas arii var...ikai drivaks jaauzliek cits, viss :).

manam draugam ir tieshi darbs ar 3D Max, rendereeshanai paiet ljoti ilgs laiks...vajag procesu paatrinaat.

Link to comment
Share on other sites

[taakaa es pat iedomaaties nivaru kaa var kautko citu uzteleet shiim pergaam kaa tikai to kas ir ... neticu ka var buut kaads universaals draiveris visaam profesionaalajaam pergaam ... man gan skiet katrai pergai izstraadaataaji piedaavaa saveejo ...

Gan ATI, gan nVidia Professional sērijas kartēm raksta speciālus draiverus priekš daudzām specifiskām programmām, kaut vai priekš tā paša 3DSMax.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Vellos! Vareetu atrast kaut kur 3DSMax testus ar 9800@FireGL X2... Jaazin cik lieshi liels vai mazs tas jaudas pieaugums vareetu buut ar 3DSMax...

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

papeetiiju siikaak un saku kad tev ir pilniiga taisniiba ...

http://www.ati.com/products/workstation/ce...rtifiedcad.html

kartiites tiek iipashi piedziitas pie sarakstaa mineetajaam aplikaacijaam ...

njaa tad ir cita arshana kad aplikaacija velk aaraa visu maksimaalo ...

 

diez kaads latvijaa taadu salikumu izmanto ???

 

Man arii gribeetos uzdot sho pashu jautaajumu, ja jau FireGl X2 ir 5x daargaaka par R9800Pro, bet dzelzis atshkiras ar to, ka R9800 ir DVI+VGA, bet FG X2 ir DVI+DVI...

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Man arii gribeetos uzdot sho pashu jautaajumu' date=' ja jau FireGl X2 ir 5x daargaaka par R9800Pro, bet dzelzis atshkiras ar to, ka R9800 ir DVI+VGA, bet FG X2 ir DVI+DVI...[/quote']

 

ouuuu shit

savaacu normaalu dell darbastaciju teemeetu uz CAD darbiem

hmzzzzz nu ko 11.994 USD piekam taa ir ameerikas cena

http://www1.us.dell.com/content/products/c...=555&l=en&s=biz

 

nu ko lai saka

nu nezinu es nevienu kantori latvijaa kur taadas mashiinas buutu ...

 

P.S. da maksaa tu nejau tikai par dzelzi bet arii ATI programmieriem par to kad draiveri ir tieshi tavai aplikaacijai optimizeeti

 

BTW nvidia pleesh veel vairaak ...

 

Ehe, quadro ir reaalas cenas maigi izsakoties...

Link to comment
Share on other sites

Vellos! Vareetu atrast kaut kur 3DSMax testus ar 9800@FireGL X2... Jaazin cik lieshi liels vai mazs tas jaudas pieaugums vareetu buut ar 3DSMax...

Šeit tiek salīdzināts FireGL X1 pret Radeon 9700Pro, domāju ka X2 un R9800Pro rezultātu attiecība būs ļoti līdzīga.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Vellos! Vareetu atrast kaut kur 3DSMax testus ar 9800@FireGL X2... Jaazin cik lieshi liels vai mazs tas jaudas pieaugums vareetu buut ar 3DSMax...

Šeit tiek salīdzināts FireGL X1 pret Radeon 9700Pro' date=' domāju ka X2 un R9800Pro rezultātu attiecība būs ļoti līdzīga.[/quote']

paldiesinsh! He, draugam tieshi 2.8Ghz Procis P4 :). Nu gluzhi kaa testaa!

FG X1 ir apm. par 200% paaraaks nekaa R9700...nu ja manu draugu shitais nepaarliecinaas, tad es nezinu...

 

Cerams FG X2 dos tikapt labus rezultaatus! ;).

 

Tajos testos redzams, ka quadrikis stipri paarspeej faireli... ;P

Link to comment
Share on other sites

ouuuu shit

savaacu normaalu dell darbastaciju teemeetu uz CAD darbiem

hmzzzzz nu ko 11.994 USD piekam taa ir ameerikas cena

http://www1.us.dell.com/content/products/c...=555&l=en&s=biz

nu ko lai saka

nu nezinu es nevienu kantori latvijaa kur taadas mashiinas buutu ...

P.S. da maksaa tu nejau tikai par dzelzi bet arii ATI programmieriem par to kad draiveri ir tieshi tavai aplikaacijai optimizeeti

BTW nvidia pleesh veel vairaak ...

Tavs Dell ir tīrais nīkulis, salīdzinājumam - pliks Sun XVR-4000 Graphics Accelerator maksā 29995 USD, tad iedomājies vēl darbastaciju ar 4 CPU un 32GB RAM, kurā stāv iekšā divi tādi, maksā tāda tikai 124995 USD.

 

Latvija ir pāris vietas, kur cilvēki nopietni ņemās ar tādām lietām, kaut vai tas pats Zemes dienests, kur stāv Sun darbastacijas ar 3+ monitoriem normālu televizoru izmērā.

Link to comment
Share on other sites

Vellos! Vareetu atrast kaut kur 3DSMax testus ar 9800@FireGL X2... Jaazin cik lieshi liels vai mazs tas jaudas pieaugums vareetu buut ar 3DSMax...

Šeit tiek salīdzināts FireGL X1 pret Radeon 9700Pro' date=' domāju ka X2 un R9800Pro rezultātu attiecība būs ļoti līdzīga.[/quote']

paldiesinsh! He, draugam tieshi 2.8Ghz Procis P4 :). Nu gluzhi kaa testaa!

FG X1 ir apm. par 200% paaraaks nekaa R9700...nu ja manu draugu shitais nepaarliecinaas, tad es nezinu...

 

Cerams FG X2 dos tikapt labus rezultaatus! ;).

 

Tajos testos redzams, ka quadrikis stipri paarspeej faireli... ;P

Nu domaaju ka 9800Pro @ Fire Gl X2 buus krietni aatraaks nekaa FireGl x1, jo tai ir 256 Mb video atminja un nedadz augstaakas frekvences! Nu uzliec un paskaties, ar SoftMod paliidziibu neko nevar sachakareet dzelju liimenii :)

Link to comment
Share on other sites

Latvija ir pāris vietas' date=' kur cilvēki nopietni ņemās ar tādām lietām, kaut vai tas pats Zemes dienests, kur stāv Sun darbastacijas ar 3+ monitoriem normālu televizoru izmērā.[/quote']

oppsss ljoti atvainojos - shiis buzeta naudas zaglju iestaadiites nebiju njeemis veeraa ... zagt naudu un pirkt buldozerus pukudobes uzrakshanai oooo jeeee - mees maakam ...

i paliek domaajot kaa muusu nodoklju nauda aiziet bezjeegaa ...

Nekomentēšu valsts iestāžu darbību, bet bieži vien šādi dzelži tiek viekārši pasniegti kā gatavs risinājums kopā ar specializētu softu, kurš maksā vēl N-reizes dārgāk, tā kā pircējam nav īpašu iespēju no tā izvairīties.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Vienam draugam mutere ir skolotaaja un straadaa nelielaa skolinjaa(bijushais beernudaarzs...nu kaa jau tie blokveidiigie Plavniekos) netaalu no mana dziivoklja Riigaa...nu vispaar 20m no kaapnutelpas izejas liidz skolas ieejai ;D. Skolaa apm...nu cik tur bija 250 skoleeni laikam apm.

 

Karo4 staasts liidziigs...naudas teereeshana gatavaa...

Nu shii mana drauga skolotaaja nedaudz arii jeedza no kompjiem, karo4 nebija skolaa kompju, izdomaaja viens...nezinu kas, sen aizmirsts, kautkaads ministrs, ka vajag uzdaavinaatnopirkt (nu hvz) kompjus shuulei. Domaats, dariits! 15x - 800Mhz P3 128mb ram 14GB HDD + kautkaada 4mb videokarte un serveriits visam ~700Mhz P3 ar 2mb vai 4mb video un 256mb ram un kautkaadi paaris cietie, protams arii 15x moniishi + 1xservera kautkaasds SPECIAL(;P melns ;D) + 15x peles + 1x servaakam, 15x klaviaturas + 1x servaakam un protams 15x austinas.

 

Cik tas izmaksaaja 2001 gadaa(vai 2000 gada beigaas...neatceros kad iisti) es nezinu, bet man liekas bija diezgan saaliiti, tobriid veel straadaaju ar Celeron 500Mhz, viens mans draugs ar kautko liidziigu~Celeron450Mhz...

 

Peec maniem apreekiniem (DELL ) tas vareeja buut pie ~10'000Ls viss kopaa...es protams varu arii maldiities...bet man liekas pat atceros kaut ko taadu piemineeja...

 

Rodas jautaajums vai ~250 skoleenu lielai skolinai ar 6 klaseem (1-6) no kuraam saakot ar 5 klasi tiek maaciits kaut kas par kompjiem tas ir vajadziigs?! Itiipashi, ja tas aprobezhojas ar sapnja(scsaver) uzlikshanunomainu un darbavirsmas izskata nomainu...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...