Jump to content

Panasonic Kinozāles...


Recommended Posts

Juu_Tuu

tam panasonixam subs sver 3.3kg 75W

tiko intereses peec nosveeru lotitech z-3 20W subi, tas sveera 4.5kg :shock:

nu ok, ja iznjem aaraa tranformaatoru un pastuzi, tad buus kaadi 3.5kg, bet tikuntaa... :)

 

vienaa vecaa Nextaa lasuju LG 5.1 apskatu. cena laikam bija kaadi 200 vai 150ls

un taa LG subs arii bija viegls, plaanu matreaalu,aizmugureejaa siena vispaar bija ljoti plaana, takaa no kartona! skanja arii tam bija taada nekaada, basi skaneeja tikai shauraas frekvencees-taadaas kaadas gaaja aaraa no faazu inventora. aptuveni citeeju to Nextu..:)

 

bet domu cerams saprotat! filmaam kautcik, a muzikai vispaar neder!

Link to comment
Share on other sites

Fixxxer

Nu labi, pa pārdesmit štukām jau protams, ka nav problēmu nopirkt sakarīgu kinozāli! Bet, ja pieiet no saprāta puses - kā es varētu izbaudīt dzīvoklī Hi-End kinozāli??? Vai tik gadījumā logi neizbirtu un es nedabūtu pārsimt Ls sodu, plus vēl zilu aci??? :-P

Link to comment
Share on other sites

optimuss

Nevajag pārspīlēt. Pārdesmit štukas obligāti nevajag.

Par konkrēto modeli - uzmetot aci dotajiem tehniskajiem datiem, smiekli nāk.

Receiver Section

RMS Power: Front

65W x 2 (1kHz, 6ohms, 10 percent THD) !!!

Īsāk sakot *ūds baigais.

 

P.S. paskatījos savam resīverim, Total Harmonic Distortion at rated power 0.08%

Link to comment
Share on other sites

optimuss

Jautājums bija, vai ir jēga tādu pirkt.

Atbilde: es tādu nepirktu. (piekrātu naudu/pirktu atsevišķi pa daļām/whatever).

Link to comment
Share on other sites

Ir lietosana lidziga pansonic kino zale. Vienu modeli labaka. Skanja loti laba. Var njemt.

 

P.S. Izmēram nav nozīmes ! :-D

Link to comment
Share on other sites

Fixxxer

Gvidox, tā laikam ir tā zāle, pēc izskata tāda pate, tikai drusku lielāka gabarītos!

 

Teicu jau, ka neesmu tik biezs, lai vienas kinozāles dēļ izmestu štuku! Labāk tad ko ci8tu nopirkt!

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

šajā cenu kategorijā pilnīgi pofig, kādu modeli/ražotāju pirkt, visi skanēs vienādi draņķīgi

Link to comment
Share on other sites

Tajā 1a es arī laikam ņemšu!

Bāc, es nevaru saprast, kapēc vajag obligāti krutu kinozāli, lai man kāds gudrītis paskaidro, kā dzīvoklī to varēs izbaudīt pilnībā!!! Vai neviens nav padomājis par to, ka no basiem izbirs logi? Un ko teiks kaimiņi??? Dzīvoklī pat ar tik mazu zāli būs problēmas!!! Man piemēram besī klausīties kaimiņu basus vēlu vakarā! :-P

Link to comment
Share on other sites

Par gaumi jau protams nestridas. Perc vien nost. Te jau dazi audiofili brec ka bus slikta skanja. Bet normali cilveki prieks dzivokla var lietot.

Link to comment
Share on other sites

Es te tā padomāju un nolēmu, ka labāk ņemšu šo - Philips HTS3500S! Ir bikuc jaudīgāka, pastāv iespēja izbirdināt logus, kuri jau tā turās uz puņķiem, tā kā ko vairāk vajag? :p Tāpat neviens no mirstīgajiem nevar atļauties iegādāties kinozāli pa 100 000Ls! Un tā noteiksti apsteidz visas, gan kvalitātē gan dizainā! :-D

Link to comment
Share on other sites

Jā, ja būtu tik daudz piķa, tad jau varētu daudz ko nopirkt! :D Moš pat Forum Cinema... kā privatais nav slikts ar n-tajām zālēm! :-D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Scorpio

A kā ar vadiem uz tumbām priekš šitiem dzelžiem??? Ir doma pirkt http://www.220.lv/product.asp?id=15382 , bet līdz tam , tā kā istabā tiek taisīt remonts, smuki sienās paslēpt vadus, kuri ies uz skaļruņiem - tikai kādi vadi ir vajadzīgi? Kur un par cik tos var nopirkt? turklāt pārdevēji visi kā viens apgalvo ,ka orģinālie līdzi nākošie vadi esot draņķis un obligāti jāmaina!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu tur jau ir jāskatās vai vadi nav piesaistīti tumbām! Ja ir, tad tumbas jājauc ārā jāmaina paši vadi, vēl ja tumbu otrā galā ir speciāls štekers ko pievieno kinozālei, tad tas ir otrs čakars, ja grib mainīt vadus! Pašus vadus var aiziet kaut vai uz Elkor lielveikalu un nopirkt, tur kinozāļu nodaļā tos tirgo uz metriem! Pats vienkāršākais, aizej un pārdevējam parādi kāda zāle Tev ir, tad jau viņam būtu jāzin ko vajag! :)

 

Pats paņēmu šo kinozāli, konkrēti šai i-veikalā:

http://www.neostore.lv/item/NS-00002724/

Nu nav slikti, vienai mazai istabiņai pilnīgi pieteik! Turklāt ņem gandrīz visus MPEG4 formātus!!! Neesmu vēl pārbaudījis uz multizonu, bet šķiet, ka ir tikai 2 zona. Arī tam es jau esmu atradis recepti, tikai kaut kad būs jāietestē!!! 8-)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...