Jump to content

jums kauns?


Guest iesneS
 Share

Recommended Posts

taatad taa

sjis domraksts nav domaats tiem, kuri nemaak lasiit un veel mazaak tiem, kuri negrib lasiit..

saaksim ar iisu ieskatu veesturee

tiesji pateicoties manam topic tika izveidotas sadaljas, kuraas kursj katrs jaunpienaaceejs nespeej ieposteet uz sirds vinjam esosjo. kapec? taapeec, ka vienaa briidii sjis forums paarveertaas par peedeejo izgaaztuvi...

sjeit pie vainas ir projekts "zjurnaals boot.lv", kas pats par sevi nebija slikts projekts. diemzjeel Zigmaars no saakuma nenjeema veeraa aciimredzamo patiesiibu - ja sjaads zjurnaals buutu uzsaacis savu dziivi gadus 10 atpakalj - tas buutu viens no pieprasiitaakajiem. saakoties interneta straujai attiistiibai tie, kuri tiesjaam intereseejaas par teemu, bija speejiigi informaaciju atrast pasji. tie, kuri nespeeja neko saprast un atrast - tiem tas nav vajadziigs, jo - luuk - ir taads www.boot.lv , kur sniegsjot visas atbildes. sjii bija otra no kljuudaam. pateicoties tam sjis forums ieguva neko nezinosju, neko nesaprotosju un neko nemaakosju indiviidu cunami...

tiesa, sjeit iegriezaas arii ljoti zinosji cilveeki:

- viens no zinosjaakajiem - na1des (suiciids, peedeejais vinja topic nosaukums "kaa es varu izdzeest savu account")

- zinosjss, ar iipatniibaam - kirils (suiciids, apstaaklji neskaidri)

- vecais (vvz kur palicis, iespeejams sapratis, ka dons kihots nebija reaala persona)

- zinosjas personas overkloka jomaa - Angelz, Relax (vienkaarsji piegriezaas laikam)

- ramizA (krita zem neskaidra bana)

- kuuminjsj aka gints (gaaja bojaa ciinja ar daudzkaarteeju paarspeeku kaujas laukaa)

sjie ir tikai pasji atpaziistamaakie personaazji, kuru zaudeejums IT forumam ir neaizvietojams........

kas ir naacis sjo un citu vietaa????

gados jauni cilveeki, kuri iedoomaajusjies - es vienreiz uzinstaleeju windows un esmu IT guru.

katraa otrajaa topic pat uz nopietniem jautaajumiem ir absoluuti neadekvaatas "maigi" izsakoties mulkjiibas

iedoomaasimies, ka jaunietis, kursj tiesjaam grib apguut vismaz kautko no datora (kuru mamma vinjam uzdaavinaajusi 14 gadu dzimsjanas dienaa) uzdod naivu, bet sakariigi noformuleetu jautaajumu....

kaukaads hljupiks vinjam atbild - format C: !!!

ideaali, vai ne

gadiijums iz dziives, bet tomeer skumji....

no savas puses varu teikt sekojosjo:

es nebuut neesmu it speciaalists, kad es maaciijos tad "nairi", "dvk", bekas bija augstaakais tehnologjiju sasniegums.

peec izgliitiibas esmu elektronikjis-konstruktors (jociigi vai ne) un ar it sfeeru man ir bijis tikai dzelzisks sakars.

tiesji deelj taa, ka es aptuveni zinu dzelzja darbiibas principu - esmu speejiigs sniegt arii kaadu atbildi forumaa.

BET NEKAD ES NELIESJU NO KAROTES MUTEE! ES NORAADU CELJU! ja jautaataajs ir bezsmadzenju buutne, tad sorry...

nespiidees jamam nekas

ja jautaataajs veelas maaciities un domaa liidzi - paliidzeesju liidz peedeejam

(oi cik liriska atkaape)

starp citu - arii softiski visu esmu apguvis pats - vienkaarsji lasot, mekleejot, DOMAAJOT!!!!!!!!!!!!!!!!

pazuda doma.... ak jaa

kaapeec es sjai forumaa uzturos - atbilde nav viennoziimiiga:

esmu daudz uzzinaajis (peedeejaa laikaa vairs neko :D ), peec smagas darba dienas atslodze, deelj taa, ka man vienkaarsji patiik paliidzeet kautko iemaaciit citiem.

tiesa, iemaaciit tiem, kurus tas interesee, nevis kautkaadiem cs speelmanjiem (narkomaanijas paveids)

ieprieksjeejaa atkaape beigta!

veel gribeeju nokomenteet type44 topic par forumu kaa klubu (linka nav, bet atminja mani nevilj)

Zigmaar, jebkuraa normaalaa klubaa cilveeku uznjem tikai tad, ja ir minimums divu kluba daliibnieku rekomendaacijas.

ja jaunais biedrs paarkaapj kluba noteikumus - atbild galvotaaji! nus, ir boots klubs vai nee?

otraa liriskaa atkaape - ja atminja nevilj - boot.lv savu pastaaveesjanu saaka kaa maza it veltiita lapinja kautkad pagaajusjajaa gadsimtaa - 1999g (palabo, ja kljuudos, bet katraa zinjaa es labi atceros veel vecoo boot.lv forumu. zaale bija zaljaak un debesis zilaakas. nu nebija kuram katram draats pieejama....)

tagad boot iemiitniekiem - Zigmaars jums/mums tomeer paraadaa par dalju no vinja daudz maz veiksmiigaa biznesa ;)

mees/juus esat tie, kuri apskata/neapskata(tak adblokeri, etc.) reklaamas, par kuraam maksaa....

par ko es te vispaari?

ko es te vispaari drukaaju?

ak jaa twice

gribeeju pakomenteet foruma administraaciju un videejaa liimenja vadiitaajus:

- jebkursj dziivee kljuudas, pat visuaugstaakais kljuudiijaas radot pasauli, mhhhhhhhhh

- ieteiktu pieveerst uzmaniibu foruma adminu izveelei!

tolerantaakais admins - VIL

nemanaamaakais admins - muhh, vairs neatceros, kaa sauc, dziivo paarogree...

nesaprotamaakais admins - viezs

neprogrozeejamaakais admins - Sensei

kautkaataaadmins - jonixinjs

jaunaakais admins - mr.AI

uzaatruroku admins - type44

ehhh, gandriiz kaa forbes top100 sanaaca

izdaram draudziigi secinaajumus admini!

par ko es te runaaju.....

gribeeju uzrakstiit par tolerantu attieksmi forumaa. kaa tad! nu lieki sjeit klaatesosjie streso par to, ka aizrobezjas forumos ir cita atmosfeera! nu NAV!!!!!!! publiskajos forumos kur vienkaarsji cilveeki veelas komuniceet - jaa> sjauri profesionalos forumos tiesji taa pat

ja jautaataajs neveelas iedziljinaaties pats savaa jautaajumaa - vinjsj tiek LIKVIDEETS VERBAALI !!!!!!!!!!!!

ko es te atkal? kautkaa bija daudz ko pateikt.....

ak taa:

iipasjsjs paldies NC par to, ka vinjsj regulaari pietur ch40h molekulas neironu galos un ciinaas ar analfabeetismu!

iipasjs paldies Vilx_ par pacietiibu izskaidrojot tautai visiem zinaamas patiesiibas

paldies maize ka vinjsj veel nav aizmucis

paldies borja par tehnisko :) atbalstu

PALDIES LATTELECOM PAR DINAMISKAJAAM IP - NAS NE DAGONJAT!

PALDIES Jetijam par plagjiaatu - AAMEN! :D

pps. sjis ir domaats VIL referaata par eetiku vietaa....

referaati parasti ir ljoti sausi un bezpersoniski!

 

 

dokuments sastaadiits notepadaa un par saturu ir atbildiigs drunk_lizard

Link to comment
Share on other sites

Izskatās pēc atvadu vārdiem, jo reālu risinājumu, kā attiekties pret bezsmadzeņu būtnēm es šeit neredzu. Ir dienas, kad arī man tas noriebjas - nespēju paciest cilveķus, kas grib visu uz paplātes. Bet mēģinu savaldīties, nevis uzsprāgt kā drunk_lizard. Lai nu kā, deguma ietekmē tiek kaitēts arī "es gribu saprast" cilvēkiem, jo, ja no normāla uz aizviluša stāvokļa ir viegli pārslēgties, tad otrādi gan ne :)

 

Es ieturu (cenšos) neitralitāti attiecībā uz bootistiem, taču par ko drunk_lizard ir ticis izraidīts no boot.lv foruma? Par to pašu attieksmi pret "es gribu paplāti" cilvēkiem?

Link to comment
Share on other sites

Normals domraksts, zel, ka pirmo likvideja. Gan jau ar sito tapat izrikosies, jo kritika nepatik, bet isteniba sitas rakstitais liek par kaut ko tomer aizdomaties. Cerams ka ari tie, kam tas ir adresets sapratis, ka ta nav tapat vien, bet kaut ko meginas mainit.

 

P.S Laikam viniem tomer nav par ko kauneties, jo VIL ir uztaisijis temu REFERATI, kur sis ir ieksa, tiesa bez komentiem.

Link to comment
Share on other sites

Komentēt var topikā. Ja arī kādu iemeslu dēļ topisk zūd, referāti ir nemirstīgi un tiek glabāti goda vietā.

 

Šis ir pirmais iesniegtais referāts.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Neticeeesiet, bet pirms izlasiju sho domu graudu uzmetu VIL' am PM ar atteikshanos no modera tiesiibaam. Ceru ka veeleeshanaas piepildaas. Man ir 90% preciizi taada pat nostaaja peedeejaa laikaa kaa autoram. Bez spilgtiem liideriem (pozitiivaa gaismaa) shis projekts nogrims tik aatri kaa veel neviens. Ja veel pirms gada gandriiz neliecinaaja par to ka beigas tuvojas, tad tagadeejo situaaciju varu defineet kaa beigu iestaashanos.

Man ir mazliet lepnums par to ka pirms gada mees bijaam izdreseejushi daudz maz neveidot tik debiilus topikus kaa tagad brutaali vai nu dzeeshot vai suutot uz googli. Tagad pat pasuutiit uz googli neviens nemaak ar glanci. Sad... Viva la ****, and RIP.

Link to comment
Share on other sites

marihuans

Visi pamazām sāk pamest boot.lv..kaut kā jocīgi paliek :roll:

Zinu,ka arī es no datoriem neko daudz nejēdzu,tāpēc arī esmu moderators pie mobilajiem telefoniem.

Agrāk,kad bija pirkt/pārdod tika piesaistīti ļoti daudz cilvēki ar to vien..arī es tikai tāpēc rereģistrējos. Pēdējā laikā tiešām ļoti daudz topiki nonāk miskastē tikai tāpēc,ka nosaukums nepareizs. Es jau vairs pat necenšos aizrādīt,bet izlaboju pats. Nedomāju,ka boot.lv vēl tik ātri pazudīs,bet ''gudrās galvas'' pamazām sāk izzust. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Buutiibaa notiek process kuru var apziimeet kaa datuvizaacija :p

 

Nu bet kameer vien te buus runa par IT, es te buushu. Esmu te sabijis jau ilgaak par krietni gadu, un neko maniit netaisos...

Link to comment
Share on other sites

gudrās galvas cenšās tikt vaļā no pokemonu jūras un visai neprasmīgās administrācijas. Daudz patīkamāk ir pārspriest tēmu ar 3 zinošiem cilvēkiem nevis 5 zinošiem un 20 pilnīgi nelietojamiem kadriem un vēl 2 neredzamiem adminiem, kas dzēš visu, kas neatbilst to reliģijai. Teikšu godīgi - man nepatīk, ka tiek dzēsta konstruktīva kritika vai arī linki ar derīgu info uz citiem forumiem (ir bijuši tādi gadījumi). līdz ar to patīkamāk ir uzturēties kur citur :).

Link to comment
Share on other sites

Tiesa kas tiesa, praktiski 90% pioeredzejusho, un tadu, kuri censhas par pieredzejushiem kljuut, ir notinushies uz LV labako forumu (pashi zinat kuru)

 

Kapeec? Tadelj ka te smird pec komercijas. Pardon me, bet gudrie cilvji sheit ir tikai kadu konkretu iemeslu delj ($), parejie jau sen izbauda eoz vidi

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

man pilniigi lasot shito referaatu raudaat gribas :cry: Es shito adresi pirmo reiziieraudiiju pirms kaada gada, tad veel kaut kas nebija iisti kaartiiba, neko nevareeja downloadot. Pirms kaada pusgada noleemu iemest aci shitajaa lapaa. Bisku parakaajos pa download sadalju. Tad palasiju pa kaadam rakstam. Un tad jau arii pats pieregistreejos. Tad attieksme tieshaam bija savaadaaka. Kaads vareeja paliidzeet, bet tagad.... Shis bija kaarteejais bezjeedziigais citaats. Diemzeel nezinu, kaa pie jums bija pirms gada, bet varu tikai iedomaaties. Gribeetos redzeeet kaada bija shitaa lapa 1999 gadaa, moska kaadam kaada bilde. Teemas noteikti bija: viss ap win98 un taa taalaak.Bet ar forumu tieshaam, kaut kas ir jaadara, ja ne mees driiz visi mirsim. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

piekriitu autoram, shitaa nav dziivoshana.

 

starp citu, shodien man viens paziistams teica "boot.lv neuzturos, tas siikalju forums", un ar nozheelu man jaapiekriit. kaadreiz bija veerts lasiit katru teemu, tagad - labi ja viena no divdesmit ir lasaama.

 

risinaajumi ir divi - vai nu jaunas maajas jaameklee toreizeejaa tipa tautai, un jaaatstaaj shii lapele kaa trafika (peso) gjenerators vai arii jaaveic kardinaalas izmainjas.

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

es paskatiijos eoz, tur tieshaam daudzi bootisti. Atmosfeera laipnaaka. Visi visiem visu paskaidro nevis meklee google.lv

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

pat muusu izslaveetais jetijs tur seez. Laikam ieshu kaarties. Moska lielaaka dalja bootistu paries uz turieni, un tad to lapu varees saukt par maajaam

Link to comment
Share on other sites

Eoz.lv ir modernaaks forums, bet satura zinjaa biezhi veel nebaudaamaaks par boot.lv forumu.

krishxxx komentārs par 90% būtistu nu gan ir galīgi nevietā

 

Tas gan tiesa, bootistu(-ex) tur ir daudz.

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

neesmu nodeveejs, bet man tur patika labaak daudz interesantu lietu un aptauju

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Nu, lai gan aktīvs foruma biedrs esmu visnotaļ nesen (pāris mēneši tik kā būs), bet esmu pamanījis ka šeit tiešām bišku pieklibo ar jēdzienu "palīdzība jauniņajam".

 

Vēl, kā var novērot, ir tendence uz īsiem, neko nepaskaidrojošiem postiem. Bieži vien šķērmi metās ka mani posti izskatās pēc domrakstiem pārējo vidū.. :?

 

Cerams ka vismaz kāds šāds topiks liks cilvekiem vismaz pasmaidīt.. Neko citu foruma labklājības dēļ nevaru darīt.. Varbūt kādu jaunu skinu uzrakstīt (un uzzīmēt), bet arī nez vai no tā ir jēga..

 

P.S. Ja kādam interesē skini, kādus skinus zīmēju, uzmetat acis http://www.kurbijkurne.lv <- sīko forums, kurā kādu laiciņu atpakaļ piestrādāju par mākslinieku. Pielikta roka pie visiem skiniem izņemot oriģinālo gaišzilo.

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™

Tiešām, skumīgi gan. Bet - tā jau mēs - latvji - esam pieraduši. Lielākais ienaidnieks latvietim ir otrs latvietis, visi tik žultaina prieka pilni, ja kādam īsti neiet. Vai tās būtu postpadomijas sekas? Mentalitāte? Runa nebūt nav par zināšanu līmeni IT jomā, runa ir par attieksmi. Protams, var jau teikt - kādā vīzē tiek uzdots jautājums, ar tādu atbildi ir arī jārēķinās, bet, šādus jautātājus tiešām ir iespējams atsijāt. Atzīšos, mani bieži ir tracinājusi meklēšanas funkcija forumā - tā tak ir automātiska un kā lai tā saprot kaut kādus p0kem0niski rakstītus topiku nosaukumus vai atkal izkropļotā latviešu valodā rakstītos, galu galā kļūdainos? Tad nākas vien pielietot dažnedažādus atslēgas vārdus, lasīt bezmaz visu tēmu no a līdz z. Kauns teikt, bet man patīk saprātīgā jauno būtistu problēmu risināšana savā starpā - lasot jau nāk smiekli, bet ļaudis domā, galvenais - DOMĀ! Un, tā pļāpādami, atrod risinājumu savai mazajai, viņiem vien lielai šķietošai sāpei. Lai veicās. Cilvēki mēģina savā starpā atrisināt problēmu. Ļoti labi ir tas, ka VIL bieži tēvišķi norāda pareizo virzienu šādam mazo domātāju bariņam :) Sākumā iegriezos šeit ļooti bieži, varu teikt, ka lielumlielā zināšanu daļa man ir nākusi tieši no šejienes gudrajiem prātiem, vēlāk sāku iegriezties aizvien retāk, jo ļoti nepatika sabeigtais garastāvoklis pēc atkal kārtējo žultaino postu lasīšanas, pēdējā laikā iegriežos atkal ikdienas, jo ir palicis klusāks, neredz tik daudz lecīgo, ja tiek pajautāts, atbildē nav jābaidās saklausīt pārākumu un nievas ar izsmieklu. Baigi daudz saspamoju :oops: Gan jau tiks izdzēsts, IMO. Visiem sveiciens!

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Buutiibaa dereetu uztaisiit taadu joku, ka tie, kas nav lietprateejos katru reizi atverot forumu, sanjem uzrakstu ar lieliem trekniem burtiem: ''pirms publicee savu saapi, MEKLEE un ja nemaaki pareizi noformuleet savas probleemas, vari nemaz nesaakt to dariit!'' vai kaut ko taml... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Delerium

Atceros kad vēl uz šīm lapām dažās gudrās galvās dzima ideja par eoz... kopš tā laika te viss lēnām iet uz leju :cry: . Atmosfēra te arī ir mainījusies. Piemēram ja tēma jau ir bijusi tad visi uzreiz pasūta ### sliņķis, diedelnieks, ... pats nevari atrast...buj, vai labākajā gadījumā uz googli pasūta. Vispār te pietrūkst tādu ''ideju ģeneratoru'' kas varētu veidot normālas tēmas, vai arī tādu tipiņu kā drunk_lizard u.c.

 

Ceru ka forumā būs izmaiņas uz labo pusi

:D

Link to comment
Share on other sites

Visi tak fanojat par hokeju? Un visi tak zināt, ka agri vai vēlu savu stafeti jānodod jaunajiem spēlētājiem, jo vecie buki ilgi neizvilks. Savulaik sēdējām uz Žoltoka, Irbes un Ozoliņa lauriem, bet cik tad ilgi tie vecie veči spēlēs, laiks jaunajiem.

 

Tāda pat tendece no gada uz gadu notiek arī forumos. Vecie jūtas apdraudēti, viņus piedzen jaunie. Ja agrāk bija pāris simti apmeklētāju, visi čomi, tad tagad ir jārēķinās jau ar vairākiem tūkstošiem un tāda čomiska tusofka vairs nesanāk.

 

Vecie ir uztraukušies. Nespēj vairs atrast to kopīguma sajūtu, kā arī mēs kļūstam pieauguši, citam darbs, citam bērni, cits vispār IT lietas liek pie malas un aiziet strādāt pavisam par citu līniju. Līdz ar to forums viņam kļūst svešs un pēc kāda laika viņš jūtas jocīgi, ka ienākot vairs nav redzami vecie čomi un te pilns ar jaunajiem, kurus viņš nesteidzīgi nosauc par pokemoniem.

 

Nekad nekas vairs nebūs kā agrāk. Vismaz internetā, kur katru dienu nāk klāt simtiem jaunu lietotāju, cilvēku, kas atklāj šo lapu un nekad vairs nebūs tik čomiski, kā tas ir pirmajā lapas atvēršanas brīdī.

 

Ir jāmāk pieņemt jaunos, saprast, ka ar katru dienu tev jārēķinās ar jauniem (varbūt stulbiem, un 100x uzdotiem) jautājumiem.

 

Šo tekstu es atkārtoju reizi pusgadā. Nāk jaunie, viņi tagad neko nesaprot, tu viņam palīdzi un pēc pus gada viņš jau pats orientējas datoros un dod padomus nākamajam.

 

Un ja kāds to nesaprot, kāds nespēj pieņemt jaunos un laicīgi ar godu aiziet, tad arī sākas šīs diskusijas un viņš labāk padodās, pasakot, ka te viss ir savādāk, nekā cenšas pieņemt, to ka kļuvis vecs un varbūt pat jaunajiem vairs nederīgs.

 

Ticiet man.

Ja kāds ir nolēmis šo vietu pamest, tad, lai pienāk pēc pus gada un redzēs, ka būs notikusi paaudžu maiņa. Būs citi padomdevēji, citi overclockeri (ar jauniem rekordiem), citi PC Modding'otāji, kas izgatavos vēl satriecošākus datorus, nekā vecie.

 

Es atceros pašu pirmo BOOT.Lv apmeklētāju kodolu, kas bija pirms vairākiem gadiem. Viņi tagad ir lieli/veci vīri ar savām sievām, bērniem ģimenēm. Sen vairs neinteresējas par datoriem un strādā pavisam citā jomā. Un ko man tagad teikt. Ka toreiz bija labāk? Censties viņus visus sasaukt, iestāstīt ka datortehnika tomēr rullē, lai beidz niekoties ar nekustamo īpašumu un katru dienu nāk uz BOOT.LV?

 

Kā šādas tēmas par to, ka agrāk zāle bija zaļāka un kokiem vairāk lapas, tā vēljoprojām viņas tiek cilātas.

 

Lietotāji/padomdevēji nāk un iet, bet forums paliek!

Un ja tu nespēj pieņemt jaunos, iekļauties jaunajā kolektīvā, tad tā nav foruma un pārējo apmeklētāju vaina!

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
taads bija meerkjis...

Neticu savaam aciim.... :shock: Pietruukst veel Ginta ;)

 

Atgiezhoties pie teemas. T44 var apvainoties vai nee, bet ko var gribeet no pasha boot ja "jaunie projekti" ir tik atklaati deb**i?

[EDIT]Saki naaks jauni, samaaciisies, buus OK? Nee. Ko tad vinji var iemaaciities ja priekshaa taads pat aunu bars? Gandriiz kaa rajona bandas, jauninjie saakumaa iemaacaas pareizi "gruziit" savu tekstu, taalaak jau tehnikas jautaajums cik ilgi aiz # seedees. Bet to ka varbuut aiziet pamaaciities, izlasiit peedeejo aviizi, un izmazgaat liidz celjiem nolaistaas apenes... Suuri...

Link to comment
Share on other sites

izlasiju, saka rasties pardomas, lai gan skatoties uz manu kopejo postu skaitu tas ir niecigs (pieljauju, ka moderi ieraksta tik viena diena, cik es gada laika) es sevi pieskaitu pie boot lasitajiem. Es pastavigi iegriezos shaja foruma, bet tikai tagad ta isti saku apjegt, ka dudz kas pa gadu ir mainijies. Nav vairs pozitiva atmosfera, visi tik pagriez pakalju un nolaiz pret tevi gazes[mosh bishki parspileju] bet ta ir realitate.

 

Vienk gribeju pateikt, ka esmu par totalam parmainjam shaja iekartaa!

Link to comment
Share on other sites

Atgiezhoties pie teemas. T44 var apvainoties vai nee,

 

Uz cilvēkiem, kurus es cienu, es neapvainojos :)

 

bet ko var gribeet no pasha boot ja "jaunie projekti" ir tik atklaati   deb**i?

 

A ko darīt, ja tauta tādu pieprasa? FHM ir Latvijā pārdotākais vīriešu žurnāls, kas popularitāti ieguva gada laikā, kamēr KLUBS vajadzēja desmit. Pieprasījums rada piedāvājumu un ir operatīvi šis pieprasījums jāapmierina. Par laimi es paspēju pirmais radīt interneta FHM versiju, kura ir ļoti vilinoša reklāmdevējiem.

Bet tas pilnīgākais offtopic un pavisam cits bizness.

 

[EDIT]Saki naaks jauni, samaaciisies, buus OK? Nee. Ko tad vinji var iemaaciities ja priekshaa taads pat aunu bars? Gandriiz kaa rajona bandas, jauninjie saakumaa iemaacaas pareizi "gruziit" savu tekstu, taalaak jau tehnikas jautaajums cik ilgi aiz # seedees.

 

Tā gluži nav. Jo, ja tā būtu bijis, tad sen jau te būtu dominējošās pirkt/pārdot/offtopic sadaļas.

 

Tu pats zini (jo manuprāt esi šeit no pirmajām dienām), ka ik pa laikam tiek cilātas šādas tēmas. Atceros jau pirmo gadu pēc dibināšanas kaut kas šāds tika cilāts, kad te bija tikai pāris simti apmeklētāju, tad nākais bija pie ~1500 u.t.t.

Ko gan citu var gribēt augošam portālam (reitings tikai un vienīgi pieaug). Cilvēku paliek arvien vairāk, un arī darbs pie satīrīšanas ir lielāks.

 

Bet nu viss notiek uz labo pusi. Tikām galā agrāk un arī tagad tiksim galā.

 

Pāris moderi atteiksies no darba (nespēj tikt galā) dažus paņemsim klāt!

Link to comment
Share on other sites

marihuans

Ieteiktu ļoti padomāt par to pirkt/pārdot sadaļu.

eoz.lv tā ir un daudzi,kuri uztaisa topiku vai vismaz pajautā par to ''pirkt/pārdot'' tiek bez maz vai nolikti gar zemi.. :roll:

Nav jau jaaliek viss tas pirmajā lapā...bet tomēr,tas veicina tautas pieplūdumu,jo var iegādāties preces lētāk kā veikalos.

Ļoti žēl par Gintu un drunk_lizard..abus paziistu dziivu,nu toč baigi atšķiras no boot.lv jaunākās paaudzes cilvēkiem..bet ne par to ir runa.

Visiem kādreiz ir jāsāk no nekā,bet ja sākumā saņem tikai vienu vienīgu...

MEEKLEEE GOOOGLEEE...UN BUJ IBIO....

Cilvēkam gribēšana uzzināt kaut ko jaunu pāriet..atceros,ka agrāk bija cilvēks drx,ja nemaldos,kas man palīdzēja visās ar datoru saistītajās problēmās,izstāstot visu pa soļiem...paldies liels.

eoz.lv tiešām izskatās mājīgāks...ir gan par zvejām,gan velosipēdu braucieniem rakstīts..ir ko palasīt. :roll:

Kaut kas sāk boot.lv pietrūkt. :(

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Nu varbuut var neliimeet kopaa diablo un boot?

Useru pieaugums protams ir katastrofaali liels, bet varbuut ir veerts padomaat par "pasiivajaam karoshanas" metodeem? Nez, piem. pie jauna topika izveides minimaalais nosaukuma vaardu daudzums 4gab. :)

Vai izlec logs kur jaaapstiprina ka esi iepazinies ar BUJ vai meegjinaajis izmantot mekleeshanas logu.

1-2 nedeelju "Waiting time" lai vispaar vareetu saakt posteet.

 

Nav taa ka cilveekiem nav nevienas konstruktiivas idejas shajaa sakaraa.

[EDIT] Skatos Marihuaanim nepatiik ka nav peerk/paardot sadaljas. Bet vai atceries kaapeec taa tika likvideeta/stingri iegrozhota? Taapeec ka 2/3 no visiem topikiem panesaas vecu dzelzhu tirznieciiba. Ja man ir kaads vecs dzelzis es vinju labaak kaadam pa briivu atdodu, vienalga ka pa to var dabuut pat 100Ls. Nav zheel, bet ko dariit ja desmit topikos peec kaartas tiek tirgota viena un taa pati atminja vai cietais disks? Bardaks neaprakstaams!!! OK ja vinju pasleeptu taapat kaa bezteemu - redz tikai tie kas tur iegrizhas vai meklee. Tiko padomaaju ka bezteemaa ir lielaaka kaartiiba nekaa publiskajos topikos... :(

Link to comment
Share on other sites

Vispaar cik esmu paklausiijies pa trolejbusiem un lohovoziem, vislielaakais "ieintereseeto personu" piepluudums sakaas kopsh BigUgam tipa nokuuraas kaste. Vairaak nevareeja plosiities pa hakerforumu, kur shamos ieniida pat vairaak nekaa sheit.... Un otrs, iespeejams pat primaarais, nav man iespeeja to izanalizeet, faktors ir Zigmaara paarspiileetaa reklaama. Nu nevar paaris dienu vecam chaaram iebarot ideju par kljuushanu par uuberpro pc/mob/os specu paaris dienaas, ja shams vakar veel pakoja senchu iepirkto kompi araa. Ikshkjile?

Ko man boot ir devis? Vieniigo visaa muuzhaa forumos uzdoto jautaajumu, (uz kuru diemzhel atbildi pats atradu. Fakinais prova -ruuteris "jaaja paketes"), Un peedeejaa gada laikaa vairaak jautriibas lasot topikus.

P.S. Type44, nu lai cik sakonservatiigs es buutu, iisteniibaa diablo shkjiet buus tev izdevies kaa viens no labaakajiem mainstiimiigaakajiem projektiem.

P.P.S. Shis topiks izklausaas kaa requiescat in pace prieksh boot`a.

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Tempora mutantur et nos mutamur in illis...

Times are changing, and we change in them. Tavs paraksts ir daudz labaaks par sho teicienu.

Link to comment
Share on other sites

Guest jonyz

Jaa, gadu atpakalj tieshaam bija interesanti palasiities,kaut vai par jetija nonjemshanos ar projektoru un diodeem,diemzheel naakas secinaat,ka peedeejaa laikaa ieskatos sheit aizvien retaak,un ja kaads arii luudz paliidziibu,tad aizliegums posteet advanceetaako posteetaaju teemaas atsit jebkaadu veelmi kaadam paliidzeet.

Link to comment
Share on other sites

starp citu ievērojāt paradoksu? advancētās tēmas var teikt ir mirušas (uz kopējā "advancēto" jūzeru skaita fona) bet publiskais forums pēc spamkastes izskatās...

nevajadzēja bēgt no sākotnējām problēmām. bet ku nu es te..

Link to comment
Share on other sites

malacis

Domāju ka daudziem, tāpat kā man, nepatīk Type44 kā šī foruma saimnieka absolūts paškritikas trūkums un pārspīlētā, bieži vien nekorektā reklamēšanās. Tas atbaida prātīgi domājošus cilvēkus un forumā paliek, paši redzat kas.

 

Bet tas topiks ar Zigmāra pērli par forumu kā privātklubiņu laikam ir izdzēsts, nevaru vairs atrast.

Link to comment
Share on other sites

Par reklāmām.

 

"malacis"

Cik bieži šiet redzamas reklāmas no Type44 puses? Reizi mēnesī vai divos?

:roll: Vesels viens baneris foruma apakšā... WoW, to pašu AdBloķieris nerāda..

ka tik fleimu padzīt... Ta jau drīzāk Jonixins ir pamanāmāks ar aicinājumu palīdzēt balsojumā...

 

Reizēm es ar neizprotu administrācijas metodes, bet who cares.. Dzīve turpinās, neviens nav nomiris..

Link to comment
Share on other sites

Sherlock

Ir sajūta ka Type44 mazliet trūkst pacietības - bija ideja par boot.lv. tā tika realizēta un vēl dzīvo, tad Type44 sagribējās žurnālu, jo visi kas grib taisa žurnālus. Viss beidzās ar to, ka žurnālu, kurš ar katru numuru kļuva aizvien švakāks visi neuztvēra ar ovācijām, tā vietā, lai pacīnītos tika uztaisīta aizvainota seja un vainoti visi tie "kas par 0,90 Ls nepirka modernu, kvalitatīvu IT žurnālu latviešu valodā (yeah,right)" Visi, protams, sakaunējās un izlēca pa logu. (Vēl tagad RIMI var redzēt BT žurnālu...laikam komentāri lieki)

Tad kad žurnāla ideja neaizgāja, atkal tika izfiškots kas jauns - inams.lv - nu tūlīt te ies vaļā ebay.de? Tiek uzrakstīts raksts par vienu čali, kas tur veiksmīgi darbojās un ar to viss beidzas.

Tagad atkal jauns "karsts produkts" (lasi diablo.lv) un tagad nu tas ir ProdžektNr1 un type44 visu savu un savu kolēģu/draugu spēku iegulda tajā, jo tas viņam pašlaik ir interesanti. Nedod Dievs diablo.lv kādreiz nomirs vai sāks agonēt (kā boot.lv tagad) un Type44 izdomās atvērt makšķernieku portālu ķesele.lv (moto: "Veči ķer ar savējiem"). Un tā atkal un atkal - origami pulciņš ( moto: "Īsti vīri loka papīra tulpītes"), fen-šui fanu klubs (moto: "Meitenes nostājas Tavā mīļākajā pozā Īstajā vietā - ar seju pret ziemeļiem") utt.

 

Vajadzētu, labāk, pieķerties vienai lietai un tad to darīt nevis uzsākt un pēc tam laist pašplūsmā, aizbildinoties, gan jau nāks citas paaudzes.

(btw Tev ir sajēga, kas ir paaudze? Ik pa četriem mēnešiem vai?)

 

P.S. Kā saka mans brālis: "Ja nevar pabeigt, nesāc!"

 

Vēlu veiksmi visiem it visā.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Izlasot šo te man gan liekas, ka viss nav tik drūms, kā izskatās.

Visu laiku notiek kadru maiņa, vecie palēnām aiziet savās gaitās. Pirms 2-3 gadiem, ja tā salīdzina ar šodienu, dators bija samērā ekskluzīva lieta un ar tiem aizrāvās tie, kas vistiešākā mērā bija saistīti ar IT, progresīvi domājoši. Tagad datortehnikai cenas nokritās, dators kļuvis jau par neiztrūkstošu dzīves nepieciešamību, un datora izplatība, tai skaittā arī interneta ir augusi vairākas reizes.

 

Jaunā paaudze nav izgājusi ceļu no programmatūras attīstības sākuma, kad bija DOS, win98, kā arī elektronikas izvēle bija paskopa un nācās pašam domāt, lai kaut ko sasniegtu, iegūtu (piemēram radiotehnika, pastiprinātāji). Tagad visu to gatavu var dabūtt jebkurā veikalā, un nepieciešamas ir tikai zināšanas, ko izvēlēties. Arī programmatūra ir pieejami dažnedažāda pat par velti visiem iespējamiem gadījumiem un nav tā īsti pat vajadzības sēdēt un kaut ko programmēt. Jauniem topošiem IT jomas pārstāvjiem nav nekāda iemesla burties visam tam cauri. Kā viens pasniedzējs (J.Eiduks) teica, ka tiem kas nezina nekā, var daudz vairāk iemācīt, nekā tiem, kas ir sagrābstījuši no visa kā. Ar to es gribēju pateikt, ka bieži vien, daudziem tas attīstības līmenis ir tik aplams, izkropļots, ka vispār nav iespējams kaut ko tālāk pat skaidrot. Iespējams, ka mana pieeja ir jau arhaiska.

 

Visu šo manu minēto iemeslu dēļ arī diskusijas paliek blāvākas. Šis projekts boot.lv ir samērā veiksmīgs. Jebkuram saitam ir ziedu laiki, daži ar lielu pompu parādās, un tikpat ātri pazūd. Šeit attīstība ir notikusi pakāpeniski un cilvēki tik ātri vien nepazūdīs. Ja ir vēlme normālā līmenī saglabāt foruma garu, tad nepieciešams veikt dažādus foruma uzlabošanas darbus, aizmest prom publiskās un nepubliskās sadaļas, pie reizes postu veidošanu uzlabojot. Savādāk iznāk tā, ka moderatori cīnās ar sekām (vienā laidā dzēš, labo nekorekcijas). Pērk un pārdod sadaļu arī var atjaunot, bet nodalot sludinājumus no pārējiem, kā atsevišķu foruma daļu. Ja tā padomā, tad forums netiek modernizēts jau pietiekami ilgu laiku, līdz ar to nespēj piemēroties strauji jaunai paaudzei. Man liekas, ka daudz ko var automatizēt, lai viss negultos uz moderatoru pleciem, tādejādi mazinot noslāņošanos starp jaunpienācējiem un esošajiem foruma apmeklētājiem.

 

Jāpiekrīt Type44, ka nepieciešams iet tajos virzienos, kas ir veiksmīgāki, taču bieži vien daudzas idejas ir tik pārspīlētas, kas spēj aizraut cilvēku masas uz īsu laiku (pokemoni, tamagoči utt.). Es uzskatu, ka ilglaicīgie projekti ir labāks risinājums, piemēram delfi.lv. Varbūt vērts par to padomāt. Kā minēja Sherlock, tad varbūt tomēr labāk būtu realizēt vienu projektu?

Link to comment
Share on other sites

Lai kā tas varētu arī nepatikt, ideja par diablo.lv kā tādu ir pat ļoti ejoša prece (skatāmies drukāto alternatīvu FHM un brīnamies). Jā, varbūt dumjš, stereotipsks utt, bet to pērk. Šajā ziņā jāpiekrīt Type44.

 

Bet par boot'u runājot. Puiciskā pašpārliecinātībā Zigmārs domā vispirms par popularitāti, tad kvalitāti un lepni paziņo - tu te neesi vajadzīgs, tavā vietā būs citi. Slikta attieksme, to katrs veikalnieks pratīs pastāstīt. Bet tās jau nav manas problēmas, laiks rādīs kā tad tur īsti ir - patīk šeit ļautiņiem uzturēties, nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

dreamrider™
Tempora mutantur et nos mutamur in illis...

Skatos, ka nemaz negribam mainīties...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...