Jump to content

4 tumbas neskan


Black Napalm
 Share

Recommended Posts

Ir Genius 5.1 komplekts, kurš godam kalpo nu jau vairāk kā 3 gadus. Bet pēc pēdējā tusa pamanīju, ka skaņa tāda dīvaina. Beigās izrādās, ka skan tikai pats subwooferis un centra kanāls. Visi pārējie - abi front un surround neskan vispār. Softiska problēma tā noteikti nav - subwoferī ieiet stereo signāls, ko tas pats pārveido par 5.1 un sūta uz 5 tumbām.

Vai kādam būtu kāda ideja, kas varētu būt par vainu? Visi vadi sasprausti kā nākas..

 

Ja nu kas, vai kaut kur remontē tādas mantas? (tieši subu) Vai varbūt atskrūvēt vaļā - tur kaut kur (iekšā) var kāds vadiņš būt pārtrūcis? Vai tā labāk nedarīt?

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

Taa nevar baigi pa pirkstiem atrauties? Man liekas ka uz taa suba aizmuguree kkur bija kkaada elektriibas warning ziime..

Link to comment
Share on other sites

deeeeeeeeeee :lol:

varbuut pims jauc laukaa atsleedz no elektrotiikla.

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

Nē nu logjiski, ka štepseli izraušu.. :lol: Es domāju, vai viņam tur iekšā nesaglabājas vēl ilgu laiku kkāda strāva. Tā kā piem. CRT monitoriem un televizoriem laikam ir..

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja nu vienīgi tad, ja viņam ir impulsu barošamas bloks.

Link to comment
Share on other sites

nerausties nekas nenotiks

vel vareetu buut taa ka tu esi tur visu nosvilinaajis un no aktiivas sisteemas esi ieguvis pasivu.

ja tu neko nesaproti no elektronikas, tad nu neko daudz neiegusi(nesapratisi) atverot to subu.

Link to comment
Share on other sites

tu vispaar esi paarbaudijis katru tumbu atseviski vai skan??? man domaat, ka vaina ir vados!!! :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

Nu es pārbaudīju, pieliekot citas tumbas pie centra vada - skan. Vaina vados? Nu nez.. Kā var vienlaicīgi 4 vados rasties bojājums?

 

Bet nu vispār ir tā - šis ir tas subs:

000007641987_%23_2_%23_bnapalm.jpg

 

Un šeit ir suba aizmugure:

000007641988_%23_2_%23_bnapalm.jpg

 

Tātad.. skaņa ieiet subā caur 2-kanālu caurumiem (piem. kur rakstīts TV vai TAPE), kurus subs pārvērš 6 kanālos. Taču no output caurumiem skan tikai 2 pēdējie (center). Un skan arī pats subs. Tāpēc es arī tā bik brīnos - es esmu pieradis ka ja skan, tad skan vai nu viss, vai nekas (vai vismaz tikai subs viens pats)..

Link to comment
Share on other sites

nu nez, tu teici peec tusa, es riktiigu tusu iedomaajos kur visi ir apdzeerusies, staigaa pa vadiem un tavu subu apleejusi ar alu :D

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

Nee, nu tuss arii bija taads :D 3-diennieks pie tam. Bet 2. vai 3. dienaa veel visas tumbas skaneeja. No saakuma jau domaaju, ka vienkaarshi surroundam vadi netiishaam izrauti (kaa arii bija), bet izraadaas, ka tie nebija vieniigie, kas neskan..

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

Nu tā.. Atskrūvēju vaļā, paskatījos, un nu problēma ir skaidra. Lieta tāda, ka pie tām izejām ir 2 štekeri. 1. štekeris ar 2 vadiem ir centra kanāla izeja un GROUND. 2. štekeris ar 5 vadiem ir pārējām tumbām. Respektīvi Front Right, FL, RR, RL un uz visiem 4 kanāliem 1 GROUND. Nu un tas GROUND uz tiem 4 kanāliem laikam arī nerubī.

Saskrūvēju visu atpakaļ un pārbaudīju. Pieliku tumbas vadu pie jebkura no nestrādājošajām izejām, bet otru vadu nevis pie tā paša GROUND, bet gan pie centra kanāla GROUND. Un ir ok - kanāls strādā.. :)

 

Bet tur arī laime beidzās, jo, cik vien skatījos, tad neatradu neko acīmredzamu tajā subā. Mēģināju izsekot, uz kurieni tas GROUND vads aiziet, bet nespēju izsekot uz shēmas, pie tam, ja nemaldos, viņš daudzās vietās izgāja uz plates otru pusi..

 

Tātad, jautājums šāds - kur to varētu salabot, un cik tas varētu maksāt, ja kādam ir tāda informācija..?

Link to comment
Share on other sites

ir viens taads darbniiciņš , manupraat uz baldones ielas, es tu parasti nesu uzpildiit printerim kraasas un vairaakkaart esmu sho to labojis, vari pameegnaat tur! nenjem daudz naudas arii!!!

tas ir nevis botaniskaa daarza pusee, bet preteejaa ielas pusee!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...