Jump to content

Openbox f300 šārings


Viktors
 Share

Recommended Posts

Priekš progas DSR9500 der šāringi tikai ar newcamd protokolu.

Ja gribi citus protokolus (kuros darbojas par piemēru Cyfra, Premiera) – klāt DSR9500 vajadzīga proga WSP v0.9.6:

http://fuc.dvhk.pl/index.php?action=downlo...ING_I_BLOCKERY&

 

Proga WSP v0.9.6

 

1. sever1-2-3-4

 

Progā WSP ieraksti adresi ar visām parolēm un protokolu zem server1, nākošo zem server2, un tā talāk.

 

2. Advenced – des key

 

Priekš newcamd protokola ieraksti atbilstošajā serverī des key. Tuner 1,2,3,4 – paliek bez izmaiņām.

 

3. Advenced – camd3 providers

 

Priekš camd3 protokola iezīme zem kura servera numura darbosies viens no piedavatiem provaideriem.

 

4. Advenced –servers

 

Jābūt „brak”

 

5. Tuner 1-2-3-4

 

Zem tuner 1 jābūt „server” – „newcamd” – „port 6001”

 

6. Spiežam start zem tuner1 un server1,2,3,4

 

 

 

Proga DSR9500

 

Add

ip adress – 127.0.0.1

port – 6001

protocol – newcamd525

caid – atbilstoši kodēšanai

username – test

password – test

des key – 0102030405060708091011121314

filter option – punkts uz caid only(ierakstam kodēšanas caid)

spiežam start

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...

a kā ar to programmu OpenBoxShare. testa nolūkos mēģināju uzlikt tabūju testa servera datus, bet pati programma nav nekādasz dzīvības pazīmes logos vienīgi tik fiksējas komandas kad ieslēdz un atslēdz com portus

Link to comment
Share on other sites

jā būs tas mpcs japaskatās, bet itkā to OBshres testu ņemu to kos tajaā programma tiek piedāvāts no satrobot@....... laikam kaut kāds gļuks.

PS

a tas Gomel-SAT pie reģistrācijas inbox.lv atbalsta? nesūta man aktivizācijas linku

pss

gomelsat epasti automātiski tiek atzīmēti kā spmi, un meklējama pie pārējiem spamiem

Labots - baky
Link to comment
Share on other sites

Ar tiem bezmaksas testiem,kā jau ir tā ir,pats tiku mēģinājis pieslēgties vairākiem haļjavnajiem serveriem,veltīgi,nekas neizdevās...Atradu serveri kur minimālais apmaksas laiks 3dienas,viss izdevās uzreiz!Izmantoju gan Openboxshare,gan mpcs.Mēnesi testējot nekādu īpašu atšķirību starp šīm progām nejūtu.Saka jau ka mpcs labāka,bet Opbsharei vienkāršāka konfigurācija.

Link to comment
Share on other sites

man ar to nekas nesanca. itkā izdrīju visu pēc manuāli, bet itkā satarp tuneri un kompi savienojums ir, bet starp severi met tur kaut kādu erroru 166 un tad visu laiku connetion time aut un tam serververim ir maskavas laiks un darbojas kaut kādas noteiktas suntadas pa dienu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tam Gomeļas serverim aktivizācija ir 2x dienā, bet tas ir tāpēc, lai citiem neraustītos katru reizi, kad slēdz klāt jaunu lietotāju.Tur var ievadīt sava tūnera tipu un saņemt gatavu konfigurāciju, izvēlēties vienu no 3 serveriem.Pats ar šo skatos 3kolor un problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Man radas problema pirms kada laik, neiet 36'.Likas ka problema savienojuma,vadi atgaja un t.t. Parlodeju visu... nekas nemainas.nu tad ar lodamuru pie katra vada un tad pie videja vada-paradas bilde uz tv,bet uz sek. un tad atkal melnais ekrans.Jocigakais ka tiklidz pieskaros ar karstu lodamuru pie ta videja vada ta paradas ,ka viss strada bet nav bildes,un tad atkal uz sek. bilde un viss...''Mazliet esmu noguris no tam manipulacijam ar karsto lodamuru jau n-tos RS232 sačakareju meklejot isto vietu,lai tik rada...varbut problema ir com porta sadedzis vai vel kaut kas?

P.s. biju atradis pat citu progu MPCS,bet ari ta neiet.Tapec ari radas doma,ka problema varetu but ar com portu.

ceru,ka izklastiju daudz maz saprotami.:cool2:

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc šādām manipulācijām Tu būsi savu kasti nokāvis gan.,vismaz com portu.Tā ka es ieteiktu stiept čaļiem ar nopietnākiem aparātiem par lodāmuru.

Visdrīzāk prasts aukstais.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

Vada garums 4-5 m.

Kur var atrast tadu meistaru ,vai kantori kura man salabotu Flexbox'u.

Link to comment
Share on other sites

guntis5

Īsāku vadu esi licis?Gari kabeli velams but ekranizeti ar foliju.

Link to comment
Share on other sites

sashock

Vada garums 4-5 m.

Līdz 20m problēmām nevajadzētu būt. Pamēģini ar pobedit nokačāt uzstādījumus ja tas darbojas tad skaties uzstatījumos, ja ne tad vai nu vadā skaties vai com port āmen

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...