Jump to content

Pirks Xoro 311 pro vai xoro 310


Guest mrt
 Share

Recommended Posts

Tātad gribu pirkt vienu no šiem diviem, esmu izlasijies visadus viedokļus gan tepat Boot, gan citur iNetā (parsvaraa labus) par Xoro 311pro , taču 310 modelis laikam nav tik populārs, jo par to informācija ir ļoti skopa, varbūt kāds šī modeļa īpašnieks var padalīties pieredzē. Vai es daudz zaudētu, ja ņemtu 310 nevis 311pro ? lieta tāda, ka man to 311 piedāvā par izcilu cenu, tāpēc arī interesējos un meklēju cilvēkus kam ir 310, vai kas pārzin.

Link to comment
Share on other sites

Viens biedrs nopirka 311pro un ir viena kaitinoša problēma - uz DVD ierakstītās DivX filmas nevar patīt uz priekšu. Nu, var patīt, bet tad video nobīdās no audio un nekāda baudīšana vairs nesanāks... Uz parastajiem CD ceptajām filmām - nekādu problēmu...

Link to comment
Share on other sites

Ta jau labaak kaadu jauno XORO modeli panjemt... shitie jau moraali novecojushi.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest mrt

Es jau taa ari darītu, ka tu CAP saki, bet kā jau teicu man to xoro 310 piedāvā par ļoti labu cenu, tāpēc arī visas domas ap to grozās.

Link to comment
Share on other sites

P.S. izskatās ka mans 311 pro sāk atmest kedas, iefrīzojas ik pēc 10 min. un līdz tikai power off

Link to comment
Share on other sites

Starp citu Xoro ir ljoti liels braakju skaits. Teetis staastiija skatu no vietas kur pirkaam savu Kiss DP-1000. Iedomaajaties liels plaukts, kuraa staav pret garantiju antnestaas preces, un taa staav kaadi 40 Xoro pleijeri. :p

 

Es neiesaku njemt, tieshaam neiesaku.

 

P.S to divx nevareeshanu patiit, var visticamaak labot paarshujot jaunu firmware. Taadus briinumus parasti aatri izlabo :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikadze

nu neņemiet tos lētos divx koderus... neiesaku man ir bijusi pārāk skarba pieredze :?

Link to comment
Share on other sites

Man ir 311pro. Kaadu gadu gaja ok, tagad slikti lasa cd-rw disku gan ar filmam, gan ar fochenem. Ar dvd diskiem viss iet.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

es februaarii nopirku Nash playeriiti.. nekaada vaina... :) un ne jau visiem un visur vajag uuberkrutos DVD atskanjotaajus...

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamikadze

nevis uberkrutis, bet kvalitatīvus, es domāju ka tur ir atšķirība :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es iepirku Philips 5505S - pēc atsauksmēm baigi slavēja. Paņēmu kaut kur decembra beigās pa ~90 Ls. Lasa visu ideāli - nav bijusi filma, ko neņemtu pretī. Bet ir viens tāds neforšs niķis - dažas filmas tā normāli ierausta. Uz PC viss ideāli, bet tur tā ne pārāk...

Ne vienmēr tas, kas dārds, ir arī labs... lai gan tas tāds sīkums un skjatīties var... nejau nu DivXā var baudīt visus īstos filmu efektus! :)

Link to comment
Share on other sites

Esmu nonaacis pie secinaajuma... ka filmas kuraam ir VBR skanja, nevis CBR arii raustaas.... liidz ar to secinaajums... pie filmu raustiishanaas uz siem playeriem vainiiga ir tieshi skanja... ja nemaldos, bij topiks, kur bij uzrakstiits kaa skanju padariit CBR...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...