Jump to content

DVD/Xvid atskaņotāji un HD atbalsts


Recommended Posts

Situācija: iegādājies esmu (drīz dabūšu) Samsung 32'' LCD TV... Sākumā biju domājis iztikt bez DVD playera, bet tikai ar portatīvo + external dvd-rw. Bet tie dvd-rw dikti dārgi (~90ls) kā rezultātā atgriezos pie domas par dvd playeri. It kā jau sakarīgākais variants būtu ņemt Xoro 4000, bet interesē sekojoša lieta: man patiktos reizi pa reizei paskatīties kādu HD filmu (reizēm parādās 1080 rindās kāda filma), ja no datora man nav nekādu šaubu, ka caur VGA dabūtu es HD izšķirtspēju, tad kā ir ar šādu Xoro? Tas jau noteikti pa komponentu izeju dod ārā tikai savus 800xkautciktur punktus neatkarīgi no source kvalitātes? Ja tā tas ir, kāds var ieteikt kādu labu DVD/Xvid playeri ar HD atbalstu (HDMI izeja)?

 

pameklēju, atradu šādu: http://www.samsung.com/lv/products/dvdplay...r/dvd_hd850.asp maksā kaut kur ap 100Ls... Tik velns viņ zin, kā šim ar ne-DVD atskaņošanām. aidā pa forumiņiem...

Link to comment
Share on other sites

kiss dp-600

Mans ceļš -> Google -> Kiss mājas lapa -> brošūra -> Baigie prieki... -> Google -> LV Inet veikali -> Lielās bēdas...

 

Būtu vienkārši ideāla manta (it sevišķi dēļ ethernet savienojuma), bet 260Ls ir daudz pa daudz... Virs 100Ls es noteikti negribu līst.

Link to comment
Share on other sites

Tā... varbūt vēl kādam noder...

 

Es atradu variantus bez minētā Samsung HD850 arī Kiss DP1100 (nekādu daudz atsauksmju nemeklēju - dizains nepatika, pie tam HDMI izejas arī nav), un Philips DVP 5900. Par šo pēdējo atsauksmes bija salīdzinoši labas (labākas nekā par Samsung) un to tad arī pasūtīju... Lētāks arī bija...

Link to comment
Share on other sites

Hmm...

 

Es tomēr labāk pirktu ārēju DVD

Piemēram. http://www.metaleks.lv/cenas/100.php ~60 ls.

 

Tomēr visiem tiem Kisiem un Sammsungiem ir gļuki. Nespēlē kaut ko, ieķeras, atpaliek skaņa.... Un ar lielu izškirtspēju arī ir kā ir. Vēl Palzmām mēdz būt nestandarta izškirtspējas. Kuras grūti pat ar visām video kartēm dabūt. (Jālieto twek utiļi)

Link to comment
Share on other sites

Ja domā uz ripuļiem rakstīt HD filmas un no tā dvd aparāta laist uz TV tad diez vai sanāks. Es te vienu fici ierakstīju un domāju caur DVD atskaņotāju palaist, bet viņš pat formātu neatpazina, lai arī bija Xvid laikam un rakstīts caur Nero kā ISO data disks. Pie tam HD filmu ripi parasti ir 4 Gb viena filma un to pat kā iso disku uz matricas nevar ierakstīt. Bet ja izdodās atrast kādu atskaņotāju kas ņem pretī HD filmas tad varētu kāds iepostēt.

Link to comment
Share on other sites

nu jā.. ar tiem HD Xvidiem laikam nespīd. Bet nu nekas... Būs man šāds verķis, www.avforums.com tomēr tīri labas atsauksmes par DVD atskaņošanas kvalitāti bija. Starp citu, paldies par to linku ar External DVD-RW. Tik lētu nebiju vairs cerējis atrast.

Link to comment
Share on other sites

Hmm...

 

Es tomēr labāk pirktu ārēju DVD

Piemēram. http://www.metaleks.lv/cenas/100.php ~60 ls.  

 

Tomēr visiem tiem Kisiem un Sammsungiem ir gļuki. Nespēlē kaut ko, ieķeras, atpaliek skaņa.... Un ar lielu izškirtspēju arī ir kā ir. Vēl Palzmām mēdz būt nestandarta izškirtspējas. Kuras grūti pat ar visām video kartēm dabūt. (Jālieto twek utiļi)

 

naz gljuku praktisk nebija, pasham man bija kiss dp-1500 un straadaaja bez probleemaam.

tagad ir Buffalo PC-P3LWG/DVD

http://www.buffalo-technology.com/products...6&categoryid=18

arii nesuudzos. Speelee ari hd ripus. Vieniigais miinuss ir tas ka nav hdmi izejas. Tam ir digitaalaa izeja, bet taada tikai kaa ieksh tv kas tiek paardoti Japaanaa. Ja nemaldos sauca J4 (tagad nav laika samekleet). Skatiijos vai ir kaadam pie mums nopeerkamam tv shaada ieeju, nevienam neatradu.

Link to comment
Share on other sites

Kur un kā pirki to Buffalo? Vai tas pieejams katram? Cik maksā?

Skaties inetveikalos, maksaaja ~180Ls

Pasham ir veelme upgradoties uz kiss dp-600 taa ka ja ir interese varu arii savu paardot. Viss ar garantijaam utt, lietots paaris meeneshi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...