Jump to content

DVD regjionu kodi


 Share

Recommended Posts

Eu, paliidziet kaads ar linku, nevaru atrast multizonas kodu DVD LG DK 373, visaadiem samsungiem, sony, philiphs, pioneeriem un citiem LG ir, bet sitam nekaa! Plz izpaliidziet, savaadaak man nu gandriiz neviens DVD neiet, stulbaa 5 zona!

Link to comment
Share on other sites

Guest Martin$

Pamēģini šitā:

 

1. Power ON (no disc)

2. Pause

3. 314159

4. Izvēlies regionālo kodu (0 - 9)

5. Pause

6. Power OFF - ON

Link to comment
Share on other sites

vii - interesanti kaadi tad tev diski, ja 5aas zonas neiet? jo Latvijai ir 5aa zona...

Link to comment
Share on other sites

vii - interesanti kaadi tad tev diski, ja 5aas zonas neiet? jo Latvijai ir 5aa zona...

 

btw - Latvijai tāpat kā visai Eiropai ir 2. nevis 5. zona. 5. zona ir Krievijai

 

man arī tā pati problēma - dažus diskus esmu pasūtījis no amazon.com, attiecīgi 1. zonas diski.

 

Nesen iepirku Panasonic mikrosistēmu ar DVD, tā šos diskus neņem :( Meklēju netā, tur zālītes diemžēl pieejamas tikai stacionārajiem playeriem, bet ko darīt ar mikrosistēmu? Ir kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

ivo kljuudies... pirms iestaajaamies Eiropas Savieniibaa Latvijai bija un ir 5ais kods... peec iestaashanaas formaali ir naakusi klaat arii 2 zona... neba velti Latvijaa razhotajiem diskiem virsuu ir 2 un 5 zona...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/DVD#Region_codes

2 Western Europe, most of Central Europe, the Middle East, Egypt, Greenland, Japan, Lesotho, South Africa, Swaziland  

5 The rest of Africa, Eastern Europe, South Asia, Mongolia, North Korea, Russia

 

DVD Regioni - te vari pat bildiiti apskatiit...

Link to comment
Share on other sites

Guest sem

Njā - LG ir normāli atlokot reģionus. Moš kāds var arī man palīdzēt - ir paziņam tāds sony modelis dvp-ns52p. Cik es skatījos videohelp.com - tur vispār sony reģionu hacki notiek caur palmiem. Ir kāds to mēģinājis darīt, kā tas vispār strādā, un vai ir kāda alternatīva?

Link to comment
Share on other sites

1) a kaa tas verkis zina kuraa zonaa tu esi?

2) a te ir runa par DVD-ROM no datoriem vai par DVD atskanjotajiem kas sledzami pie TV?

Link to comment
Share on other sites

1) a kaa tas verkis zina kuraa zonaa tu esi?  

2) a te ir runa par DVD-ROM no datoriem vai par DVD atskanjotajiem kas sledzami pie TV?

 

atbilde uz pirmo jautaajumu: http://en.wikipedia.org/wiki/DVD#Restrictions

atbilde uz otro jautaajumu: te gaaja par standalone playeriem...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...