Jump to content

atsauksmes par Nash DVD pleijeriem


Guest m_vix
 Share

Recommended Posts

kas par problēmām,es viņu nopirku tikk parādijās latvijā(nash 710dss)būs jau kāds gads un pagaidām nekādu problēmu,viss iet,ņem pretī visus formātus,esmu jau vairākus diskus sarakstījis un visus nolasa,ir arī scart,koaksiālā un visas pārējās pieslēgumvietas,tā ir laikam norvēģu firma

Link to comment
Share on other sites

Vispaar taa ir Singapuuras firma.. bet maneejais Nash DivX-840DSS ir razhots Daanijaa :)

 

Nesuudzos... lasa visu.. kvalitaate super... par to cenu - ideaals...

Link to comment
Share on other sites

Es domaaju, ka tiem NASH, kas ir domaati shim tirgum, visiem ir izveelne latvieshu valodaa :)

 

Maneejam 840DSS arii ir... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest dzherods

Draugs nopirka Nash 710DSS.. Liek iekšā CD ar MPEG filmām - nevienu neņemot pretī... Mp3 diskus arī...

Varbūt tur kāds reģionu kodējums? Bet pleijeris takš ar 'menu' latviešu valodā.. Dīvaini...

Ir kādam bijis līdzīgi?

Link to comment
Share on other sites

maneejais 840ais joprojaam kalpo.. vieniigais, kas vinjam nepatiik ir VBR skanja.. a taa visu njem pretii.. divx/xvid/dvd/mpeg... mp3, ac3...

 

jamiem nekaads kodeejums nav.. tie ir multiregjionu.. t.i bezzonas... visi dvd ies...

Link to comment
Share on other sites

Par Xoro runājot man ir 4000, sākumā domāj to 2100 - dēļ tā ka ir USB, bet viņam ļoti slikti strādā pults, ar lielu aizturi!!! un nav updeitu!!! Par 4000 ir tā DVD spēlē nevainojami ir karšu lasītājs, ir piejami jauni firmwere, diezgan labi lasa diskus, kādi mīnusi, ir gadijies dažus divx nespēlē un šad tad atpaliek skaņa, bet domāju ka tas ir dēl tā ka rakstu viņus DVDRW, jo pāris dienas atpakļ nonāca man rokās čupiņa ar CDR matricās sarakstītas filmas, nav bijušas problēmas ar skaņu un lasīšanu!!! Visā visumā labs verķis, ir skart, svideo, 5.1 audioizekjas, digitālā izeja un RGB video izeja!!!

Link to comment
Share on other sites

Xoro ir beediigi slavens ar savu lielo braakja procentu. Pats dabuuju izbaudiit to uz savas aadas ar Xoro 400Pro - 3x man mainiija pret jaunu un visiem 3 bija viens gljuks - kaut kas ar pamatplati, kas radiija shviikas uz ekraana. Kad nesu uz servisu, zhoklis atkaaraas - servisa plauktos staaveeja nenormaals kvantums servisaa pienjemtu Xoro pleijeru - dazhaadi modelji. Beidzaas viss ar to, ka firma, kuraa pirku, vienkārši samainiija to Xoro pret KISS DP-1000, ar kuru vairaak kaa gadu nav nekadu probleemu, turklaat, kaa teica viens boot.lv lietotaajs (ja nemaldos, Vecais) - gremo visu, kas apaljsh un ar cauruminju...

 

Moraale: nenjem Xoro - taa ir kaa loterija ar lielu iespeeju zaudeet

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Ar NASH un XORO ir tā, ka ja nav žēl naudas un laika variet pirkt, bet tie abi ir štruntīgi konstruēti un vēl švakāk salikti aparāti. jā fīču daudz, bet jēgas maz. rāda un skan zem katras kritikas. normāls ražotājs nebaidās teikt, ka manta salikta Ķīnā, jo var garantēt kvalitāti un tehnoloģijas ievērošanu. šie divi ne velti stāsta par Dāniju un Vāciju, jo kvalitātes nav un nebūs. tad jau labāk ņemt kādu lēto Philips vai Sony, kas lasa visu tagad jau, nu varbūt izņemot ko galīgi līku. Jā arī KISS ir ļoti labs, jo to zēnu bizness no laika gala ir video risinājumi un nekas cits. tagad pieder LINKSYS, bet mantas rada ļoti pieklājīgas. ir tāds DP-600, kurš kož vaļā jau HD DivX, ir tā vērts, kaut arī padārgs. bet no NASH un XORO iesaku turēties pa lielu gabalu. tad jau labāk BBK, kas ir godīgi ķīnieši ar labu reputāciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest dzherods

Njā... Patiess laikam gan ir teiciens "Par velti ir tikai siers peļu slazdā"

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...