Jump to content

1 telefonā 2 sim kartes?


Guest intenso
 Share

Recommended Posts

Samsung pārstāvniecība Latvijā. Precīzāk - avots ir pāris pazīstami kolēģi pārstāvniecībā.

Ak, jā piemirsās - telfonam ir arī 2 IMEI, kas atšķiras tikai ar 1 ciparu modeļa tipā.

Labots - a_masiks
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Korpusa kvalitāte normāla, slīdnis ar atsperi /avtodovodka/, bet pogas, it sevišķi virzienpogas spiežas nekonkrēti. It kā būtu iesprūdušas. Ņemot vērā, ka tas ir demo versija - IMHO nav pamata uztraukties.

Man piereizes iedeva paturēt rokā kaut kādu dualSIM ķīnieti. Nu, kā jau kīniešu aparāts. Gan man šķiet ērtāks, jo šamam ir divas zvana izsaukuma pogas Nr1 un Nr2, bet laikam nebija iespēja pārsaukt sim kartes /tikai SIM1 un SIM2/, toučskrīns ar visu irbulīti, gan ar valodām - labākajā gadījumā būtu rašen... kā arī garantijas apkope tepat Taipejā, Siņungana ielā pie zijvu tirgus...

 

nono kam tad īsti nepiekrīti?

Link to comment
Share on other sites

Redzeeju kaut kur krievu lapaa ka var iegadaties simkarti ar dekoderiiti kas ljauj nolasiit piemeram tavas divas vajadziigas sim kartes tad tu vinjas nolasi un ieraksti pec tam vienaa speciala sim karte...

 

un tad vari parslegties starp shiem telefona numuriem...

 

cik atceros vareja ieksh vienas kartes iebazt 8 numurus... bija ta ka to lietu atbalstiija tikai konkreeti telefona modelji... bet tas klaast bija iespaidiigi liels...

 

un cena bija ao 20 Ls... gribeeju pasutit bet kaut ka vairak vajadziiba neradaas un ta ari tas pasakums netika pasuutits...

 

vareja but dazadi operatori bet vieniigaa lieta ir ta ka var lietot tikai vienu no numuriem un parejie skaitas OFFLINE... vareja arii 25 in 1... nu tas atkal maksaaja attieciigi... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Edgars Dudonz

Bāc ko tik nesadomā cilvēki! :D Ja godīgi interesanta ideja un arī tehniski diezgan iespaidīgi, bet ja tā padomā, tad es nekādīgi nevaru saprast, priekš kam vajadzīgas divas SIM kartes vienā telefonā? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A to Fly arī var nopirkt Latvijā? tāds inčīgs izskatījas :)) man sen jau apnicis ar diviem telefoniem staigāt, bet tās simkartes man kaut kā nevieš uzticību...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cuba libre
post-70629-1200996612_thumb.pngLabu dual sim aparaatu var nopirkt www.1a.lv (AMD DS501 DUAL SIM) Labs aparaats par smiekliigu naudu. Kiina rullee!

post-70629-1200996663_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tas AMD DS501 DUAL SIM jau kadu krietnu bridi ir pieejams LV, strada ar div sim kartem bez probl., nekas nav ne japarsledzas ne ka, tikai kad gribi zvanit izvelies kuru no klausulitem spiest.. ;)

Labots - matrix
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kaa ir ar ADAPTERA

lietoshanu? :roll:

 

 

A,un Rekur

veel visaadi dual briinumi. Vienu taadu nopirku, 2 dienas palietojaas, 3-jaa bija beigts :mrgreen:

Labots - amo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jonny04

Izskataas ka Latvijaa veel neviens nav dzirdeejis par www.mp3-shop.lv tur ir arii mobilie ar dual sim

Link to comment
Share on other sites

CECT tak nav telefons, kaut kāds dzelteno kraps..,..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

kā ir ar tiem dual sim mobilajiem telefoniem?

abas kartes var izmantot vienlaikus, jeb tik pārslēgties no vienas uz otru?

t.i. ja esmu pārslēdzies uz LMT simkarti, vai man varēs tajā laikā pazvanīt uz Bites simkarti?

 

kādus nedārgus dual telefonus jūs ieteiktu? esmu noskatijies

šo: http://www.act.lv/LV/catalogs/mobilie_tele.../item-36012.htm

jeb šo: http://www.emarket.lv/view.php?lang=lv&id=1021365

un arī šo: http://www.neoshop.lv/?module=products&amp...p;language_id=1

 

varbūt kādam ir kas labs, jeb slikts sakāms par šiem modeļiem?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja kāds šo rubriku lasa!!

 

Turēt 2 tel, vai vienu šādu. Varbūt varat ieteikt tirgus aktualitātes!? Kas tie tādi CECT, GM, AMD, ZTC??

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds šo rubriku lasa!!

 

Turēt 2 tel, vai vienu šādu. Varbūt varat ieteikt tirgus aktualitātes!? Kas tie tādi CECT, GM, AMD, ZTC??

 

 

 

 

Lietoju ssaadu jau divas nedeellas:

3.2" DUAL SIM 1GB Teléfono Móvil PDA MOBILE PHONE FM E : tuubee var apskatiities

 

 

Pirku ebay, izmaksaaja apmeeram 30latus ar visu atvessanu.

Lietoju divus LMT pieslegumus, ja runaa pa vienu numuru un kads grib piezvanit uz otru tad tam uzradas, ka telefons izslegts. Ta kaa man zvanu attieciiba ir 10/90, tad tas lieku probleemu nerada.

Vieniga lieta kas varetu but labaka, ta ir mikrafona kvalitate, skana ir paraak augsta, truukst basu.

Labots - x444
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ko sakāt par uBond? Izskatās jau pārākais ķīnīzeris (vizuāli Nokia 6233 kopija vājā kvalitātē). Salonā paspaidīju un secināju, ka skārinjūtīgais ekrāns darbojas ar ierobežojumiem (salīdzinoši ar man lietošanā bijušo SE M600i). Ls 176 arī tākā par daudz plikiem eksperimentiem. Ja ir pieredze, dalieties.

Link to comment
Share on other sites

Ko sakāt par uBond? Izskatās jau pārākais ķīnīzeris (vizuāli Nokia 6233 kopija vājā kvalitātē). Salonā paspaidīju un secināju, ka skārinjūtīgais ekrāns darbojas ar ierobežojumiem (salīdzinoši ar man lietošanā bijušo SE M600i). Ls 176 arī tākā par daudz plikiem eksperimentiem. Ja ir pieredze, dalieties.

 

par kinieti nav verts izdot vairak ka lati 50.

muzs var izradities lloti iis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
dzhonsons

Samsung C5212 simpātisks pēc paskata.. Bet UI gan jau tāds pats kā parasti.. Nepatīk, nepatīik..

Piekrītu kamam.. Jāgaida, kad ražotājs nopientāk pieies šim visam..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Sveki tatad vajadzētu telefonu ar 2 sim kartem, cik skatos jēdzīgākais ir samsung pārstāvis... kuru modeli ieteiktu notiem samsungiem? galvenais, lai ir aktivizētas abas sim kartes, lai var;etu SMS un zvanus saņemt vai no viena, vai otra, nepārslēdzot SIM kartes. skatijos uz Samsung D980 bet tas ir par dārgu, varbūt ir kāds lētāks/labs modelis?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Ronalds unpinned this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...