Jump to content

Kuru digitaalo spoguljkameru, lai izveelas cenaa liidz 600ls


Guest eziic
 Share

Recommended Posts

Guest Orlis

Skaidri nepateikšu, bet vai Canon EOS 350D nav viena no labākajām pieejamajām iekārtām tirgū?

Link to comment
Share on other sites

Guest eziic

Kaa jau Tu saki - "viena no labaakajaam"

A kas vainas manis noskatiitajam Olympus E-500???

Link to comment
Share on other sites

Guest bloodman

Es ietiektu Konica Minolta D5D. Standarta kit objektīvs ir pietiekoši labs iesācējam. Pats lietoju un esmu apmierināts. Viens no plusiem ir tāds, ka LCD displejs ir pietiekoši liels.

Link to comment
Share on other sites

Guest bloodman

Jā, jā, taču iesākumam tas nav slikts variants :) turklāt, optika joprojām ir nopērkama, aksesuāri arī :)

Link to comment
Share on other sites

Guest eziic

A kas pa vainu Olympus aparaatam?

Ar spoguleni kadraa kjershu kas vien ienaaks praataa-kur redzeeshu labu bildi to centiishos peec iespeejas labaak iemuuzhinaat (gaismaa vai tumsaa, taalu vai tuvu), bet gribas to dariit ar labu tehniku, cik nu var izpiest pa sho cenu..

Ko veel varat labu ieteikt pa 600ls??

Link to comment
Share on other sites

Palaidnieks

Nepieljouj kljudu un neperc ziepi.

Pats litoju nikon d100! Ja butu tagad jaizvelas dslr lidz 600, noteikti - ja jaunu tad D70s, ja lietotu tad paliktu pie D100. Canona plus ir tas ka tam ir servis riga, Nikonam nav servisa :( un canonam ir vairak acsesuri piejami latvija, bet ja draudzejies ar ebay, tad problemu nebus, jo tur pa labam naudam var nopirkt labus stiklus un citas lietas.

Canon 350D, nezinu, varbut, bet tiri pec vizuala un ta ka tas jutas rokaa, man nepatik, protams ar labu stiklu un fotografu bildes ir labas.

Ieteiktu ebay pasktities amerika ir veikals kurs tirgo testa aparatus, t.i. Jauni bet babijushi kada rokas - cena ljoti laba. Taatad es par Nikonu D70s :)

 

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Guest eziic

da b***, neesu jau stulbs!!! Logjiski, ka profinjsh nebuushu, uz to es taa neteemeeju!!!

Lai bilde buutu laba, vajag arii tehnikas paliidziibu, es ar parasto kabataa liekamo aparaatu nevaru uztaisiit labu bildi piemeeram vaajaa apgaismojumaa - paraadaas trokshnji, juutiiba nav pietiekama utt

un ja veel bilde tiek saglabaata jpeg formaataa.. veel tiek sabojaata attela kvalitaate..

Link to comment
Share on other sites

nu es ieteiktu canon, varbuut tamdeelj ka pasham ir canon, bet vispaar imho canonam iveglaak pieejami aksesuaari un objektiivi.

Pats neesmu mekleejis citaam markaam, bet vienkaarshi esmu dzirdeejis taadu viedokli.

 

Pats lietoju 300d, ir baigi ok, bet taaka tirguu vairs nav, tad 350d ieteikums. Kits laikam sanaak un bik naudas kartei un varbuut pat somai atliek.

 

Gan jaareekjinaas ar papildizdevumiem ja veelies piepirkt shoto.

Link to comment
Share on other sites

Guest eziic

NC zinu, ka ar ziepi var dabuut reaalas bildes!! jau divus gadus ar ziepi focheeju..

bet kvalitaate..

labaa gaismaa protams, ka buus reaalas bildes ar ziepi, bet kad gaisma shvakaaka..

Link to comment
Share on other sites

Guest eziic

par papild izdevumiem jau reekjinos (karte, soma, papildus bacha, statiivs..

600 paliek aparaatam

 

A kaads var pateikt kas vainas Olympus???

Link to comment
Share on other sites

NC: kaada tev dalja, kam cilveeks izmantos to fotoaparaatu? Ja vinsh grib, vinsh peerk. Vinja nauda. Kautkaaa tomeer ir atshkjiriiba, ja vienu kadru nofochee ar EOSu un parastu 300Ls ziepnieku. Var redzeet atshkjiriibu kvalitaatee. Tas bez piepuuleeshanaas. Protams ar piepuuleeshanos, ar ziepi arii var labas lietas dariit. A varbuut cilveekam naudas nav zheel un vinsh grib labi ar mazu piepuuli? Varbuut cilveekam kretinee ziepju ilgaa fokuseeshanaas, mazais aksesuaaru klaasts! spoguljniekiem ir pietiekami daudz labo iipashiibu, kas nav ziepeem, lai buutu veerts njemt taadu. Ne jau visi fochee statiskus objektus, taadus kur laiks 20 sekundes sagatavoties.

Link to comment
Share on other sites

man reiz bija olympus mju300 :) nebija ne vainas liidz zibene izspraaga, beigaas sanaaca ka saremonteet sanaak daargaak nekaa jauna :)

Link to comment
Share on other sites

Palaidnieks

Sorry NC, varbut tu aiztavi savu ziepi vai ka, bet lielakaiz ziepja minus ir tas ka nevar uzlikt stiklu tadu ka velies! Ja ari ir uber kruts zumz ziepiem tad plataja gala gaismas jutiba ta pat bus par maz lai bildetu piemeram sporta aktivitates, dazhas bildes te: www.hessurfing.com sadalja foto, bildetas ar Nikon D100 + 80-200 f2.8 stiklu.

 

Veel plusu Nikon D70s varu minet tadu ka iebuvetu zibspuldzes talvadibu ttl rezhima, un tadas lietas fichas ziepim nebus vienozimigi. Un D70s ir jauna i-ttl merishana.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Palaidnieks

Nu jaaa, NC kaa ziemjiem ar atrdarbuubu? Pec cik sekundem pec ieslegshanas var bliest, cik atrs ir sutofokus? Un galu gala kur NC tavas bildes?

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Palaidnieks

NC taja pasha laika izmest tik pat daudz pikji par ziepi, ja var panjemt dslr ar nav jegas, jo ja cilveeks saaks bildeet sapratis kas un kaaa, tad tie 600 ls buss veja izmesti, jo agri vai velu, ja vinjsh pilnveidos savas zinashanss, vinjsh izsmels ziepja iespejas. Tad jau labak lai perk zenitu un macas bildet :)

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Guest eziic

nu johaidii NC tur jau taa lieta, ka iemanjas ir, truuxt no tehnikas puses!!!

nevaig jau uzreiz taa braukt virsuu..

ja man nevajadzeetu labaaku foto tehnniku, tad es to naudu iegruustu kkur citur!!

domaa man nav kur taadu naudu likt??

doma taa prosta man no gaisa kriit simtnieki??

pasham jaapelna taksh..

Link to comment
Share on other sites

Palaidnieks: te nu toch piekriitu, protams ja var atljauties iepirkt attieciigo aparaatu.

Kaa tad citaadi iemaaciisies bildeet ar attieciigo tehniku ja nebuus vinja pieejama.

Protams nopirkt daargu tehniku un peectam saprast ka tas nav prieksh manis, tas arii nav labi :) bet ja bildee jau gadiem ar ziepeni un juut ka interesee taa lieta, ta ir ok.

Link to comment
Share on other sites

Guest eziic

2 gadus bildeets, inetresee taa lieta!!

Olympus E-500 esu iemeegjinaajis, nekaada vaina.

Domaaju to njemt!

Naak 1datums - alga!

Gribeeju zinaat vai plaanotais pirkums ir ok - vai nav kaadi nesmuki miinusi!!???

Link to comment
Share on other sites

NC taja pasha laika izmest tik pat daudz pikji par ziepi, ja var panjemt dslr ar nav jegas, jo ja cilveeks saaks bildeet sapratis kas un kaaa, tad tie 600 ls buss veja izmesti

Te drusku nepiekritīšu.

Nav tā ka pa to pašu naudu var nopirkt līdzīgu alternatīvu no dSLR.

Cik nu ziepīšus nelamātu par sliktiem stikliem bet nu līdzvērtīgi stikli dSLR maksā BESĪGI dārgi, tik dārgi ka pat pazūd vēlme tos dSLR'us pirkt.

 

Viens piemērs - man ir Sony 828 ziepītis, tam ir optika 28-200mm f/2.0-2.8, trokšņaina matrica un salīdzinoši lēns AF (kaut gan it kā viens no ātrākiem starp ziepīšiem). Fočēt hokeju dezgan pagrūti. Tāpēc prasīju te pat Forumā par dSLR alternatīvām..... nu izrādījās ka lai nopirktu spoguļnieti ar līdzīgu stiklu man būtu jaizmet pāris tūkstošus, kaut gan tas Sony aparātiņš tagad maksā kādus 400 Ls. Statiskās bildes sanāk nu ļoti labas... mani vismaz apmierina uz visiem 100%, problēma tikai tāda ka sportu ar viņu grūti fočēt.....

 

Runājot par piemēriem tad lūdzu te ir pa pilnam, viss fočēts ar ziepīšiem Casio (2 Mpix) un Sony (8 Mpix).

 

Cilvēkam vispirms patiešām vajadzētu izdomāt kam viņš izmantos kameru, ja vienkārši bildēm ģimenes albūmam un fotohobijam tad pietiktu vienkārši laba ziepīša, ja sportam tad citu alternatīvu kā dSLR neredzu, bet ar atrunu ka jaiztērē tik pat (ja ne vairāk) par objektīvu jo KITa objektīvi nav diez ko atri fokusēšanā... tas ir protams ka ātrums būs lielāks ne kā zpiepīšiem bet tas uzlabojums nebūs tik ievērojams lai par to tik daudz aksāt, ja objektīvs ir ar USM un labs modelis tad protams ka varēs gūt baudu no ātra AF un fočēt sportu bez problēmām. Ja ir vēlme apskatīt manas fotogrāfijas/eksperimentus, kad testēju Canon EOS350D ar EF 100-300 f/4.5-6.5 USM objektīvu, tad izlikšu kaut kur. Pašus iespaidus par Canon EOS350D var palasīt sajā BOOT sadaļā... protams viss tur rakstītais ir ļoti subjektīvs viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Guest eziic

Paldies, Juri!

Ljoti detalizeets saliidzinaajums tur, peec taa saliidzinaajuma iznaak, ka par nelielu tiesu Olympus E-500 aparaats ir bik labaaks par Canon-350D..

Link to comment
Share on other sites

Palaidnieks

Eziic, ta ari nepastastiji savas domas par Nikon D70s, ko doma par sho kameru?

Diemezheel neko par olimpusu pateikt nevaru, neesu turejis rokaa, iemesls kapec gribetu tev ieteikt apdomat izveli, tie ir aksesuari, ka svarogakie - stikli un objektivi, canonam, nikonam tos var dabut gan orgjinal brendus, gan ari sigmas tokinas un tapron vai kaa vinju tur, cik esmu dzirdejis olimpusam ir tikai original olimpusa stikli un esot labi, bet ljoti daargi, nocheko labak sho faktu, tici man tas ir svarigi, un ar lietotiem ta bus ka bus, ieksh lv toch.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

bobiksons
nu izrādījās ka lai nopirktu spoguļnieti ar līdzīgu stiklu man būtu jaizmet pāris tūkstošus

 

300D - 300Ls

70-200/f4 = 400Ls

17-40/f4 = 400Ls

====

1100Ls - idēals komplekts amatierim, - sports, landscape, ģimenes bilde

ar visām ekstrām ko piedāvā SLR...

 

turklār ir Tamron/Sigma/Tokina analogi par 2x mazāku cenu...

Link to comment
Share on other sites

Jā, patiešām diezgan nereālas cenas, katrs maksā kā minimums 500 Ls

Link to comment
Share on other sites

Guest eziic

Par to Nikon D70s - taa jau normaals, bet par 600ls man tik sanaak tad tikai tas aparaats bez optikas..

veel vinjam ir tikai 6Mpix un veel shaadi taadi raadiitaaji bik zemaaki nekaa piemeeram manis noskatiitajam Olympus, skatiijos dpreview.com

 

nu par to Olympus es veel pastiishos.. - pastiishos to optiku utt..

Link to comment
Share on other sites

Par to Nikon D70s - taa jau normaals, bet par 600ls man tik sanaak tad tikai tas aparaats bez optikas..  

veel vinjam ir tikai 6Mpix un veel shaadi taadi raadiitaaji bik zemaaki nekaa piemeeram manis noskatiitajam Olympus, skatiijos dpreview.com

 

nu par to Olympus es veel pastiishos.. - pastiishos to optiku utt..

Ja tevi tas interesē tad Olympusam ir lielāks matricas troksnis ne kā Canon'am 350 - te salīdzinājums (bildes) http://www.dpreview.com/reviews/canoneos35...350d/page26.asp un te grafiks (lapas apakšā) http://www.dpreview.com/reviews/canoneos35...350d/page19.asp

Protams ja uz lieliem ISO nebildēsi tad šī vairs nav problēma.

 

p.s. starp citu spriežot pēc tā grafika EOS350 ir labāks variants (trokšņu ziņā) pat D70 nedaudz vairāk trokšņo... Canon D20 jau vispāri superīgs, bet arī viņa ceņiks samērā nepaceļams.... :(

Link to comment
Share on other sites

Tu saliidzinaaji Canonus ar Olympus E-300..

Es jau metu acis uz E-500 modeli..

Ugu, saliidzinu ar Canon.... es pats jau arii apmeeram esmu izveeleejies ko pirkt.. tas ir noteikti kaut ko no Canon. Arii objektiivu jau esmu nopircis atliek tikai izlemt cik es varu atljauties naudas prieksh Body izteereet... testeeju EOS350 bet kaut kaadi man taa korpuss nepatika, paaraak mazinsh... it kaa gribeetos lielaaku un D20 buutu O.K. bet nezinu vai 2x paarmaksaat ir taa veerts...... proti tur veel papildus fiichas naak liidzi (ISO3200, aatraaka seerijfoto, AF aatraask)...... BET 900 Ls pagaidaam neljauj izlemties par labu EOS20D :(

Link to comment
Share on other sites

testeeju EOS350 bet kaut kaadi man taa korpuss nepatika, paaraak mazinsh...

 

Pirmaas divaas dienaas pieradu un tagad nesaprotu kaa var tos lielos kluchus staipiit :D Un ja pielikt baterygripu tad jau arii vairs nebuus nekaads mazinais :wink:

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, ieveerteeju nupat tos trokshnjus..

mjaa, ir par ko padomaat!!

Tikai nevajag sasteigt.... padomā vai reāli tev to lielo ISO vajadzēs. Man personīgi tas ir vajadzīgs lai varētu ciešami fočēt sporta hallēs ar lielu Zoomu. Pieradu pie Sony gaišo objektīvu un tagad lai būtu apmēram tas pats būs liels ISO jāliek. Zemāk bilde ar ISO1600 Canon EOS350D

IMG_0337.jpg

1/320s, 219mm, f5.6

Manuprāt ISO1600 uz Canona ļoti pat labs ir.

Link to comment
Share on other sites

Pirmaas divaas dienaas pieradu un tagad nesaprotu kaa var tos lielos kluchus staipiit  :D Un ja pielikt baterygripu tad jau arii vairs nebuus nekaads mazinais  :wink:

Nu iespējams, tas viss jau ir "pierašanas lieta"..... arī tās visas pogas, ar Canon vadību ļoti ātri piešāvos un it kā viss ir pareizās vietās un ļoti ergonomiski.....

Link to comment
Share on other sites

AdatuGalva

Katram galu galā savs! Pērk i vienus, i otrus, i...

Pats paņēmu Olympus E-500. Vēl kandidātu sarakstā bija arī Nikon D50 un Minolta5D. Uz Canon 350D pat neskatījos! Nu, negribēju un viss!

Un ne tikai tāpēc, ka Olympusam bija Double Kit. Apskati, citu domas un īssavienojums smadzenēs! :) Kā rezultātā tiku pie Olympus...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...