Jump to content

Kompilatori


VIL
 Share

Recommended Posts

1. Kur var dabūt bezmaksas C++ kompilatoru?

 

a) Borland C++ compiler v5.5 Jāņem sadaļa "Compiler". Darbosies m$ dos/windows vidē.

b) Microsoft Visual C++ Toolkit 2003 Darbosies windows 2000, windows xp, windows 2003 vidē. Tā kā šis ir .NET kompilators, iespējams, vajadzēs uzlikt .NET framework'u.(download lapa)

c) MinGW - GNU C/C++ priekš Win32. Jāspiež download un jāizvēlās [Current - Mingw] = MinGW-3.1.0-1.exe

Link to comment
Share on other sites

Guest sitanols

Bet saki lūdzu, kam tad īsti tie kompilatori ir vajadzīgi? (Esmu iesācējs, pareizāk sakot vēl pat neesmu iesācis :))

Link to comment
Share on other sites

Bet saki lūdzu' date=' kam tad īsti tie kompilatori ir vajadzīgi? (Esmu iesācējs, pareizāk sakot vēl pat neesmu iesācis :))[/quote']

Ja vēl neesi sācis, tad Tev vēl nevajag :)

 

Ir tāda lieta kā programmēšana. Ir tāda programmēšanas valoda kā C++. Ir cilvēki, kas māk rakstīt programmas valodā C++. Bet kā to programmu pārtaisīt par EXE? Vienkārši - talkā nāk kompilators.

 

Kompilators ir programma, kas vienā programmēšanas valodā rakstītu programmu pārveido par "citā valodā rakstītu" programmu vai izpildfailu.

==================================================

Starp citu BOOTā nesen bija daži posti par kompilatoru tēmu. Es tos citēšu, tad Tev bilde kļūs vēl skaidrāka.

Esmu pilnīgs iesācējs! kautkur lasīju' date=' ka vajadzīgs kautkāds kompileris un tikai tad varot sākt programmēt! Pastāstiet, kas tad īsti ir vajadzīgs, lai sāktu programmēt ar visual C++?! Varbūt variet ieteikt kādu citu programmēšanas progu vai valodu![/quote']
A priekš kam tad īsti tas kompilieris domāts? Ja ņemu Pascal' date=' man viņš vajadzīgs?[/quote']
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...