Jump to content

Iesakiet A3 kopētāju/printeri/fax


aicizz
 Share

Recommended Posts

Ir steidzami doma pirkt A3 formaata kopeetaaju.

 

Prasiibas- lai kopee labi. Ir normaals serviss, kursh noveersh visus gljukus, kas jau rodas kopeetaajiem. Veel ir vajadziigs, lai komplektaa buutu, vai sliktaakajaa gadiijumaa nopeerkama atsevishkja karte, kas ljauj kopeetaaju izmantot kaa printeri.

 

Apskatiiti pagaidaam ir canoni, sharpi un toshibas. Pirmie sanaaca baisi daargi, ja nemaldos, otrajiem ir nezinja par kvalitaati, bet treshie it kaa ir ok, tikai nezinja par servisu.

Link to comment
Share on other sites

Skaties lai printeris nebuutu GDI :)

Tad tu vinju nevareesi izmantot kaa tiikla printeri.

 

Ir pieredze ar Sharp AR5316 :)

Tagad naaksies likt vienu vecu luuzni kaa printserveri blakaam tai sharp miskastei.

Link to comment
Share on other sites

Ricoh ir diezgan ok devaisi.

Pirmoreiz tikai softaa ir taa gruutaak iebraukt kas un kaa...

Noteikti akuraati jaapaarbauda piegaades komplekts :)

Tie pauti regulaari kautko aizmirst :)

CD, graamatinjas.. manuaaljus :)

Tiesa Ricoh manuaaljus dod pdf formaataa.

Aparaatam nav ne vainas.. tikai daargi :)

Bet visaadi citaadi ir ok.

Ja naudai nav noteicoshaa noziime es skatiitos no saakuma uz ricoh.. tad uz HP un beigaas uz canon.

Laikam Toshiba vienaa vietaa bija.. tas bija konkreets psc kaa mes chakareejaamies kamer jamo palaidaam.. :)

Reaali pus devaisu izjaucaam.. TONERI (!!!)) vai kasnutas bija.. bija konkreeti jaaizjauc lai vinjaa pa tiesho iebertu pulveri!!!!!

minutes 20desmit pisaamies ap to fakino kraasninju kamer saskruveejaam to meeslu. Manuaalis neatbils reaalajai dziives situaacijai...

nu konkreets kaput

Ar Ricoh bija chakars tikai un vieniigi ar programmaam.. konkreetaak ar skanera softu...

Vinsh tip ir jaauzliek taads kaa servera softs uz kaadas kastes , tur tu savadi userus... katram vaards.. ID nr.. un uz klientu kasteem saliec softu..

kad cilveeks skanee dokumentu.. vinsh pie skanera identificeejas un doks aiziet pa tiesho uz vinja kasti :)

Forsh siikums :)

No uztureeshanas viedoklja pasham ir vismazaak jaachakareejaas ar Ricoh un HP (multifunkcionaalajiem devaisiem)

Link to comment
Share on other sites

Guest krkr

tikai un vieniigi kyocera mita.

straadaa esosajaa kompaanijaa 1,5 gadi - 2 paper jam un mainu tikai pulveri. serviss ir ljoti ok pasi pazvana un uzprasa kaa straadaa un vai nav resurss rullim beidzies. kaut visur latvijaa kompashkaam buutu taads serviss.

 

http://www.kyocera.lv

 

man ir KM-1530 visi priambasi piepeerkami bez probl

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

varu piedaavaat Minolta A3 formaata kopieri

jaunajai digitaalajai paaudzei ir jau printeris iekshaa paarsvaraa un ari pilnkraasu skeneris

par printeri un GDI tas ir sviests ka nebuus tiiklaa

GDI ir printera valoda, tb GDI ir printeet tikai no Win! PCL = DOS

lai printeetu tiiklaa vajag elementaaru tiikla karti (no PC neder protams)

vai ari shaaree tiiklaa no viena PC

 

ja kas PM

Link to comment
Share on other sites

varu piedaavaat Minolta A3 formaata kopieri

jaunajai digitaalajai paaudzei ir jau printeris iekshaa paarsvaraa un ari pilnkraasu skeneris

par printeri un GDI tas ir sviests ka nebuus tiiklaa

GDI ir printera valoda, tb GDI ir printeet tikai no Win! PCL = DOS

lai printeetu tiiklaa vajag elementaaru tiikla karti (no PC neder protams)

vai ari shaaree tiiklaa no viena PC

 

ja kas PM vai 6555202

 

Tiikla printers ir nevis noshaareets printers bet printers kursh ir piesleekts pie tava tiikla caur savu tiiklakarti.

Es neatradu Printserveri kursh darbotos ar GDI printeriem.

Tad sanaak ka jaaliek atseviskj dators vai jaaliek vinsh pie kaadas esoshaas darbastacijas un jaasharee. Ja taa ir darbastacija un nav jauns PC tad kad notiks druka jamaa saaks nejeegaa bremzeet.

GDI ir pats prastaakais un suudiigaakais no visiem iespeejamajiem variantiem. GDI parasti ir pashiem leetaakajiem un liikaakajiem devaisiem. Taa ir pati prastaakaa printeru skriptu valoda.

Ja ir GDI printers tad ir diezgan liels datu apjoms jaasuuta no datora uz printeri.

Tiko nochakareejos ar Sharpu GDI

 

psc.. nu i nafig

Beidzaas ar to ka tiko uzstuumu uz veca luuzhnja NT4.0 un pie vinja piestuumu to printeri un noshaareeju.

Tagad staav gaitenii luuznis blakaam printerim.

A softs ja jaalicenzee bus kaadreiz..:/

98logus kautkaa negribaas likt.. XP Home tas luuznis nepavilks (AMD K6-2 266/32mb rams)

 

 

P.S Minolta nekad nav maaceejusi taisiiit printerus...VISI minoltas briinumi ir bijushi ar chakariem... te nav driveru prieksh XP te velkautkaadas fignjas... nu nafig... Es saveejiem klientiem NEKAD nepiedaavaaju Minoltu.

Maby kopieri vinjiem ir ok.. nezinu, bet printerus vinji razho totaalus meeslus un suports tam pasaakumam ir maksimaali suudiigs.

Link to comment
Share on other sites

Guest PE

Es jau nu ņemtu tikai un vienīgi CANON

Kāpēc

ieperku jau no 98 gada visi nopirktie vel strāda

pazvanu uz remontu ir klat stundas laika

Vajag toneri ari stundas laika piegada

Cenu var nosis panteresejoties pie abiem dileris IB Serviss un Inter riga

 

Visi faksi un kopetaji uznemumos kur stradaju ir bijusi par canonu vai partapusi par tadiem. Konkurentu viniem nav

Link to comment
Share on other sites

Man kantorī kaut kāds Canon ir2200 stāv. Kartridžs varētu būt ietilpīgs. Viņam ir pat sava web lapa!

http://www.canon.ru/products/about.asp?id=439

 

Kopē ātri. Mans iecienītais pasākums ir A3 -> divpusējo A4. Vērtīgi žurnālu rakstiem. šis verķis ir arī printeris un melnbalts skaneris. Skanēt var kā no lokālā kompja, tā arī "uz vietas" mailboksā. Tur gan būs outputs *.JBG formātā ;) Ļoti patīk printera web lapa.

Link to comment
Share on other sites

Es jau nu ņemtu tikai un vienīgi CANON

Kāpēc

ieperku jau no 98 gada visi nopirktie vel strāda

pazvanu uz remontu ir klat stundas laika  

Vajag toneri ari stundas laika piegada

Cenu var nosis panteresejoties pie abiem dileris IB Serviss un Inter riga

 

Visi faksi un kopetaji uznemumos kur stradaju ir bijusi par canonu vai partapusi par tadiem. Konkurentu viniem nav

 

nepareiza pieeja...

1) Tu nenoraadiji kaads fax & printeri tev ir.

2) Tu nenoraadiji cik vinji ir noslogoti

3) Tu nenoraadiji cik datori izmanto to printri.

 

 

taa teikt kas labs zirgam tas kaitiigs zivij :)

tas ir labi ka konkreetajaa gadijumaa konkreetie Canon razhojumi iederaas ideaali. tachu iespejams citaa firmaa ar citaam prasiibaam konkreetie modelji ir pati sliktaakaa izveele.

Ir vairaakas buutiskas lietas jaanjem veeraa kad meklee taadu devaisu.

 

1) funkcijas.. kuras mums ir nepiecieshamas tagad

2) fichas kuras mes varbuut veeleesimies piepirkt vai piesleekt un izmantot naakotnee..

3) apjomi... cik mes taisamies kopeet/drukaat vai skaneet.

4) cik aatru devaisu mums vajadzees.. ja ir liels offis (30- un vairaak PC) tad vajag printeri ar lielaam papiira padeves kasteem un lai vinsh ir aatrs.. )

 

 

taalaak mees skatamies no izveeletajaam firmaam kaadi ir pieejamie modeli..

atmetam nost taas firmas kuras mums kautkaadu iemeslu delj neapmierina, nepatiik.

Atlikushos detalizeeti saliidzinam.. kaadas ir uztureeshanas izmaksas, cik maksaas turpmaakie uzlabojumi.. bla bla bla

 

P.S Ja mes gribam vinju izmantot kaa tiikla printeri tad buutu labaak ja originaalaa jau buutu iekshaa tiikla printeris.

Tiesa ir modelji kuriem nezkapec atseviskji piepirkt tas pashas firmas printserveri ir leetaak nekaa pirkt modeli kur jamais ir iebuveets..

nezinu kadelj taa.

 

Nu apmeram taa :)

 

kuzmitch laikam ir minoltas diilers :)

Drausi jaunu meigina iesmeereet to suudu :)

Neenu ja butu tikai pa kopieri runa es kluseetu :)

bet nu printeri ir tik galvassaapes rasijushi ka es nespeeju nokluseet :)

Un kad zvnau uz minoltu vinji man pish smadzenes un staasta visaadu fufeli... Tu tur zvanies pa 2 3 dienaam lai dabuutu elementaaru konslutaaciju...

brr.. kraani.

 

P.S veeh jaabizo pie naakamaa pacienta.

Kad buusi izveeleejies padalies ar inf ko izveeleejies un peecaak ar pieredzi kaa kas uttl :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

karoche es panjeemu Ricoh 2015 modeli. nevaru saliidzinaat ne ar ko citu, bet nu kas attiecas uz sho, ja izkozh(paaris dienas tam vajag) svariigaakaas fiichas, tad ljooti laps aparaats gan kaa kopieris gan kaa printeris.. saliidzinot ar A3 tinteniekiem aparaats lido..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...