Jump to content

Datu kabelis - Nokia vs noname


pilseetnieks
 Share

Recommended Posts

Telefons NOKIA 6230i

Cik noprotu tad paredzēts datu kabelis DKU-2

 

Pašķirstot internetu uzdūros dažādiem variantiem sākot ar orģinālo Nokia kabeli pa 17Ls un beidzot ar "noname" kabeli pa 9Ls

 

17Ls uzreiz grūst laukā negribas bet 9Ls tas jau ir interesantāk.

 

Tad nu tāds jautājums - vai kādam ir pieredza ar "noname" kabeļiem? Ir jēga pirk ja grib lai viss labi strādā? Varbūt kāds ko var ieteikt (par konkrēto kabeli)?

Link to comment
Share on other sites

ir pieredze. bet ne ar 6230i.

noname var neworkot ar nokia pc suite, thats all. un gluchija man ik pa laikam.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir vērts padomāt par bluetooth. Tas var noderēt arī vēl citām iekārtām. Mazums pēc laika nomainīsi telefonu un atkal datu kabelis jāpērk :)

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam Tev kabelis? Nopērc Bluetooth vai InfraRed USB adapteri - lētāk un derēs ne tikai Nokia, bet jebkuram citam telefonam ar Bluetooth vai IrDA.

IrDA maksā Ls 5, Bluetooth maksā Ls 6-7

Link to comment
Share on other sites

Mazliet offtopic. 3220 nokiai der DKU-2 vai DKU-5 kabelis ? Skatijos nokias lapaa, bet tur jeedziigi nav uzrakstiits, cik sapratu, tad dku-2.

Link to comment
Share on other sites

marihuans

3220 ir ca-42,jeb dku-5!

 

ca-42 ir tas pats,kas dku-5 un der visaam,kam nav mmc kartes,iznjemot speciaalaas nokias (6030,2600 utt.)

 

ca-53 ir tas pats,kas dku-2 un der visaam ar mmc karteem!

 

reaaali pie manis kabel;ji,tie pashi kas xnet maksaa ljoti daargi

 

dku-2 pa 7ls

 

dku-5 pa 8ls

Link to comment
Share on other sites

pilseetnieks
Varbūt ir vērts padomāt par bluetooth. :)

 

pa šito varētu padomāt. Tagad bišķi pa i-netu jāpaskatās kas tas konkrēti par zvēru un pa cik naudiņām.

 

Kādas atsauksmes no lietotājiem?

Link to comment
Share on other sites

ņem bluetooth un miers. es abam rokam par!! tiesam varesi pieslegt jebkuru telefonu, kam ir BT. cenas ir sakarigas, manuprat pat nevaig sutit no arzemem, no 11-20 Ls..atkaribaa kur perc un vai tas atbalsta 1.1 - 10 metrus, vai 1.2 - 100 metri +... bet taa kaa mob tel cik man zinams visi ir 1.1 jeb 10 metri, tad pietiek ar leetako! 8)

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku atpakaļ bija bluetooth un visas funkcijas kas pieejamas nokia PC Suite strādāja ideāli, vienīgais man neizdevās dabūt netu uz kompja caur Tele2 GPRS, kas caur telefona usb kabeli gāja bez problēmām. Ja kas telefons bija nokia 6230.

Link to comment
Share on other sites

Da par tiem metriem ir kaut kāds fufelis.

Man 6630 līdz kompim vilka pāri pa 100 metriem.

Link to comment
Share on other sites

Kaibinjsh
Priekš kam Tev kabelis? Nopērc Bluetooth vai InfraRed USB adapteri - lētāk un derēs ne tikai Nokia, bet jebkuram citam telefonam ar Bluetooth vai IrDA.

IrDA maksā Ls 5, Bluetooth maksā Ls 6-7

 

Nu davaj kur IrDA pa 5 naudinjaam?? labprat iegadaatu!

Link to comment
Share on other sites

Ja izdomā pirkt kabeli, tad pēc pieredzes iesaku to kas dārgāks (vislabākajā gadījumā oriģinālo), jo es 2 gab lētos nesu atpakaļ (viens vispār nešancēja, otrs glukoja). Tagad panjēmu Bluetooth, pa kaut kādi 15Ls, starpcitu noname un nav nekādu problēmu. Gan Nokia PC Suite strādā, gan iezvanos internetā (diezgan dārgi).

Link to comment
Share on other sites

NormaalsCilveeks pasaki kur bluetooth ir lielāka mudīšanās pa settingiem nekā kabelim?? Kabelim tāpat kā bluetooth ir jāinstalē draiveri. Pc suitē bez problēmām var norādīt caur ko konektēsies. Kabeli varēsi izmantot tikai konkrētajam telefonam un varbūt vēl dažiem modeļiem, bet pie bluetooth varēs slēgt dajebko kam ir bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Kaibinjsh

Tad jau ilgi buus jaagaida, un nepatiik man taa kjeepaaties. Kaut gan kaadreiz vajag pameegjinaat

Link to comment
Share on other sites

Man 6630 līdz kompim vilka pāri pa 100 metriem.

 

gsmarena.com ir teikts : "Bluetooth - Yes, v1.2"

 

U, lucky Zandis :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tad jau ilgi buus jaagaida, un nepatiik man taa kjeepaaties. Kaut gan kaadreiz vajag pameegjinaat

 

Jāpagaida būs, tas gan....bet par to ka liela ķēpāšanās...tas gan muļķības.

Tā tikai no sākuma liekas...bet kad sāc to lietu, tad viss izrādās ļoti vienkārši. Galvenais tikai sākt :) Bet nu ja gribi ātri, tad jāiet uz veikalu un jāpērk par Ls 15 8)

Link to comment
Share on other sites

Ō.

Super, nezināju.

Tad jau sanāk, ka arī kompim ir 1.2, ne? 1.1 ar 1.2 nestrādās, ne?

Tad jau sanāk, ka visas ierīces, ko esmu slēdzis pie kompja ir 1.2.

Kuram telefonam ir 1.1?

Link to comment
Share on other sites

Tad es labāk samaksāju 10 LS vairāk nekā gaidu kaut kādas divas nedēļas un ceru, ka saņemšu ejošu.

Link to comment
Share on other sites

pilseetnieks

...pie manis kabel;ji...

 

dku-2 pa 7ls

 

dku-5 pa 8ls

 

Vai tu Bluetooth adapterus netirgo?

Link to comment
Share on other sites

pilseetnieks

vismaz uz doto brīdi esmu apstājies pie bluetooth adaptera iekš 636 pa 12Ls (visērtāk tikt pakaļ)

 

UBA-112 Bluetooth-USB 1.1 Defender.

 

Jo cik es nopratu tad priekš manām vajadzībām (sajūgt mob.tel ar PC un kādu bildi pārsūtīt) nav liela starpība kādu to mantiņu pērk.

Ko teiksiet?

Link to comment
Share on other sites

Nokia 6230i ir BT 1.2 versija... t.i. liidz 100m :) un tieshaam labaak un vienkaarshaak ir BT nekaa njemties ar datu kabeljiem.. jo kaa teica BT ir universaals...

Link to comment
Share on other sites

Nee, nee, tikai ne BT ar Nokiu! Nozjeelosi, ui, kaa nozjeelosi!

 

Es jau 2 dazjaadas Nokias esmu meegjinaajis savienot ar PC caur BT. Bezceris. Itkaa BT atrod, un tas arii ir viss. Nedz tur vinju PC suite prot atrast, nedz kaut ko citu var ar vinju izdariit. Nu, ok, varbuut vareetu kaa modemu izmantot, bet to arii neesmu meegjinaajis, un, visticamaak, arii nesanaaktu.

 

Esmu meegjinaajis ar dazjaadiem USB BT dongleem, ar dazjaadiem draiveriem, softiem, u.t.t. Pilniigi nekaadu rezultaatu.

 

Neiesaku nekaadaa gadiijumaa. Caur irDa veel var Nokiu piesleegt pie PC, bet caur BT - nee. Beigaas pat zvaniiju uz kaut kaadu Nokias servisu, un tur man maaceeja pateikt, ka Nokias var savienot caur BT ar PC, bet... tikai ar pashas Nokias razjoto PCMCIA :!: BT karti! Kura, protams, maxaa >100Ls. Vo. Un ej ieskrieties citaadi...

 

Ar BT veel arii ir bijushas probleemas ne tikai ar mobilajiem telefoniem, bet arii ar citaam ieriiceem (PDA, GSM). Vispaareejais secinaajums - ja no taa murga var izvairiities, dari to! Deriigs vinjsh nav gandriiz nekam; straadaa tikai reizeem, ja noveicas, un arii tad pilda tikai dalju no taam funkcijaam, ko tam vajadzeetu pildiit.

Link to comment
Share on other sites

vismaz uz doto brīdi esmu apstājies pie bluetooth adaptera iekš 636 pa 12Ls (visērtāk tikt pakaļ)

 

UBA-112 Bluetooth-USB 1.1 Defender.

 

Jo cik es nopratu tad priekš manām vajadzībām (sajūgt mob.tel ar PC un kādu bildi pārsūtīt) nav liela starpība kādu to mantiņu pērk.

Ko teiksiet?

 

Ja tev vajag tikai bildes pārsūtīt tev pat nekādu softu nevajadzēs, vienkārši uz bildes labo peles klikšķi, SEND TO--> BLUETOOTH DEVICE un viss.

Link to comment
Share on other sites

Nee, nee, tikai ne BT ar Nokiu! Nozjeelosi, ui, kaa nozjeelosi!

 

Es jau 2 dazjaadas Nokias esmu meegjinaajis savienot ar PC caur BT. Bezceris. Itkaa BT atrod, un tas arii ir viss. Nedz tur vinju PC suite prot atrast, nedz kaut ko citu var ar vinju izdariit. Nu, ok, varbuut vareetu kaa modemu izmantot, bet to arii neesmu meegjinaajis, un, visticamaak, arii nesanaaktu.

 

Esmu meegjinaajis ar dazjaadiem USB BT dongleem, ar dazjaadiem draiveriem, softiem, u.t.t. Pilniigi nekaadu rezultaatu.

 

Neiesaku nekaadaa gadiijumaa. Caur irDa veel var Nokiu piesleegt pie PC, bet caur BT - nee. Beigaas pat zvaniiju uz kaut kaadu Nokias servisu, un tur man maaceeja pateikt, ka Nokias var savienot caur BT ar PC, bet... tikai ar pashas Nokias razjoto PCMCIA :!: BT karti! Kura, protams, maxaa >100Ls. Vo. Un ej ieskrieties citaadi...

 

Ar BT veel arii ir bijushas probleemas ne tikai ar mobilajiem telefoniem, bet arii ar citaam ieriiceem (PDA, GSM). Vispaareejais secinaajums - ja no taa murga var izvairiities, dari to! Deriigs vinjsh nav gandriiz nekam; straadaa tikai reizeem, ja noveicas, un arii tad pilda tikai dalju no taam funkcijaam, ko tam vajadzeetu pildiit.

 

Te nu gan es tev nepiekritīšu, man ir kaut kāds lētākais BT adapteris un Nokia 6230 un man nav nekādu problēmu ne ar PC suite, ne ar modēmu, ar to pašu adapteri veiksimīgi tiek slēgts pie PC gan kautkāds Sony Ericson brīnums, un Samsungs, arī veiksīgi, un melodiju vai bilžu pārsūtīšanai nav vajadzīgs arī nekāds softs. Vienīgi ja grib uzstādīt mobīlajā kādu spēli, vai progu tad gan vajag.

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

Kabelis rulez! Es kaadus 1,5 gadus ar N6230 izmantoju BT.. ZB man tas... pie lielaakiem failiem raavaas nost u.t.t. Nesen paneemu N70 kuram komplektaa datu kabelis... Kaifs... nekaadu probzu pat pie aktiivas datu suutiishanas.. un patiikamaakias ka der arii manam vecajam N6230. Principaa pilnam priekam vajag abus :D Jo izmantojot BT es sleedzu GPS navigaaciju pie port.. tas ir atkal eertaak nekaa uz kabela...

Link to comment
Share on other sites

marihuans

jaa autor,zem mana paraksta ir podzinja PM ;)

 

kabelis,kursh stradaa perfekti pa 7ls!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...