Jump to content

Foto: salūts būs?


Jorsh
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Tā kā šodien visu dienu cīnījos ar datora atdzīvināšanu, tad nebija laika sekot līdzi ziņām internetā... Vai šogad būs salūts? Kurā vieta?

Jau lādēju baču fočukam... :)

Paldies par info!

Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos tad bastejkalnaa 5 min 18 sec. ilgs.... eem lasiiju 5min aviizee

Link to comment
Share on other sites

eem jorsh es jau nezinu vai taa ir galvenaa ugunoshana bet tikai lasiju ka tur bus...

Link to comment
Share on other sites

Riigaa Teikas rajonaa - siikie krievelji sapirkushies kaudzeem tos suudus un tagad visu dienu shaudaas...

Link to comment
Share on other sites

Nē, man tie mazie pirdieni neder. Gribu GALVENO salūtu! :) Uz 18. novembri man nebija iespēja fočēt (nebiju @lv), bet tagad garām negribu laist... :)

Link to comment
Share on other sites

Man būs viena vidēji liela "tortīte" un 7gab 3" profesionālās salūtbumbas, kas jāšauj laukā no speciāla stobra. Rezultātā sanāk skaista ugunsbumba gaisā ar divām gaismiņu čaulām :D Šogad tā pieticīgāk, citus gadus gan izkonkurējām pagasta rīkoto uguņošanu!

Link to comment
Share on other sites

Jeekabpilii cilveeki sapirkushies raķetes...

pedejaas 3 dienas laida gaisaa,nabadzinji, nav nocietushies da jaunajam gadam!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest direktors

katraa daudzmaz normala pilsetaa, kur domei ir pikjis buus pilseetas saluuts. + veel tachu katraa otrajaa pagalmaa shauj rajketes.

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

saluuts buus, tikai neesmu informeets, kur. jaaiellur LETAA. aa bastejkalnaa buus.

/-

Sagaidot Jauno gadu, Rīgas centrā uguņos Bastejkalnā

 

Rīga, 31.dec., LETA. Sagaidot Jauno gadu, Rīgas centrā uguņošana notiks Bastejkalnā, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Kultūras pārvaldes Kultūras procesa vadības nodaļas projektu vadītājs Andris Bergmanis.

 

Paredzēts, ka uguņošana ilgs piecas minūtes un 18 sekundes. Uguņošana sāksies plkst.24.

 

Uguņošana vislabāk būšot redzama no laukuma pie Brīvības pieminekļa, kur būs uzstādīts liels videoekrāns, kurā varēs vērot LTV1 translēto svētku koncertu. Tāpat pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti pulcēties Bastejkalna apkārtnē.

 

Kā liecina sludinājums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā, Kultūras pārvalde par Jaunā gada uguņošanu maksās 2541 latu. Uguņošanas pakalpojumus nodrošinās SIA "Uguņošanas mākslas studija".

 

Kultūras pārvaldē informēja, ka Doma laukumā Jaungada svētku programma turpināsies līdz diviem naktī. Pasākuma laikā Ziemassvētku tirdziņā atvērtas četras karstvīna un svētku mielasta tirdzniecības vietas.

 

 

Andrejs Karpovičs LETA

Copyright © LETA

-/

Link to comment
Share on other sites

grr, nav pa rokai fotoaparaata... kaiminjsh laidiis 150ls gaisaa :D buus smuks saluuts... pagaajushogad ari shim bija sakariigs...

Link to comment
Share on other sites

man jau 2 mēneši atpakaļ ir gatavas fotobumbas 5 gab pa 400g.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Man nav nekaa..pat svilpenju pa 4sant gabalaa..nekaa :D bet toties ir plaans ka redzeet visu saluutu vienuviet..raapshos radio tornii :) no kores paveras nereaals skats uz pilseetu! :p

Link to comment
Share on other sites

marihuans

juglaa saluuts shogad neinteresants..nevienas atrautas plaukstas! :roll:

Link to comment
Share on other sites

Destructo

mjaaa... kuuku pagasta saluuts ar pashvaks... tikai paaris izsisti logi :roll:

Link to comment
Share on other sites

juglaa saluuts shogad neinteresants..nevienas atrautas plaukstas!  :roll:
man radi dziivo Juglaa un shie ir staastiijushi ka trakas lietas katru gadu tur notiekot ar pirotehniku :D
Link to comment
Share on other sites

es iztereju aptuveni 120 LS nopirku vesalu koplektu saluuta pakas un vel tur shtruntijus raketes utt.

Link to comment
Share on other sites

Polarbear

:shock: Ār jū kreizī? 120 naudiņas par kaut kādiem purkšķiem... :evil:

Tagad var iet gulēt, gan urlas, gan latvieši ir izšaudījušies un ir klusums....iesaku paklausīties SWH Rock, skan labie koncertiņi :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Vispār kaut kāda galīgi ņeudačnaja vieta - visur apkārt zari, tā ka nenoķēru nevienu kadru. Tad vēl krītošais sniegs, maita, visu iztraucēja. Karoč no manas puses ar bildēm galīga laža... :(

Link to comment
Share on other sites

Uj vējs baigs, bet aizvējā novietojot stobrus viss uzgāja kā nākas :) Bija ok, lai gan mazāk kā citus gadus - tomēr forši. Visas bumbas uzgāja teicami un arī torte nelika vilties. Šampis ok, tagad iešu čučēt!

Veiksmīgu jums šito gadu! Lai jums izdodas realizēt visas jūsu idejas! Turās!

Link to comment
Share on other sites

Guest direktors

bij ok. saluts manaa pilsetaa kaa vienmer skals un skataams. pa pakshiem un pagalmiem mazos spridzeklus visu vakaru vareja dzirdet.

Link to comment
Share on other sites

statīvu Tev vajag iegādāties... un salūtu parasti fočē ar nedaudz lielākām ekspozicijām par 1/6s...

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Snoopij, vispaar man patiik labaak taads bik izpluudis..interesantaak skatiities... izskataas kaa jaantaarpinju lietus :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
statīvu Tev vajag iegādāties... un salūtu parasti fočē ar nedaudz lielākām ekspozicijām par 1/6s...

taisniiba, bet statiivs shogad ne suuda neliidzeeja (bastejkalnaa).

ne sniegs, ne koki man gan netrauceeja, bet veeja deelj no statiiva bija mazs labums. viss izsmeereets, pat nezinu, ko lai blogaa iepublicee.

Link to comment
Share on other sites

statīvu var jau ar roku pieturēt, lai neļurinās. Nav jau tik traki, ja ir 2 sekudnes, nevis 30... :)

Link to comment
Share on other sites

njaa.. iisteniibaa es to nefocheeju bet gan sheit paziistams cilveeks ar nicku eXtreem(skeem).... taakaa brauciet virsuu vinjam!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
statīvu var jau ar roku pieturēt, lai neļurinās. Nav jau tik traki, ja ir 2 sekudnes, nevis 30... :)

statiivi, taapeec ir statiivi, ka vinji veejaa/dzeerumaa neljurinaas. a saluuta shaavinjus arii ar roku pietureet, lai veejsh nepuush prom (kas arii ir tas par ko es suudzos)?

Link to comment
Share on other sites

Man būs viena vidēji liela "tortīte" un 7gab 3" profesionālās salūtbumbas, kas jāšauj laukā no speciāla stobra. Rezultātā sanāk skaista ugunsbumba gaisā ar divām gaismiņu čaulām :D Šogad tā pieticīgāk, citus gadus gan izkonkurējām pagasta rīkoto uguņošanu!
bik paarspeeju Jetiju man 10 taadas bumbinjas + veel paaris parastaas kastiites
Link to comment
Share on other sites

Jetij no cik stobriem laidi? Pirki vai pats taisiiji?

Link to comment
Share on other sites

statiivi, taapeec ir statiivi, ka vinji veejaa/dzeerumaa neljurinaas. a saluuta shaavinjus arii ar roku pietureet, lai veejsh nepuush prom (kas arii ir tas par ko es suudzos)?

OK, tad pērc savu statīvu pa 200 Ls, lai neļurinās. A es iztikšu ar tādu pa 20 Ls...

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Jelgavā bija galīgi švaki... vējš tā, ka nes no kājām nost (uz tilta) līdz ar to knaģi atsaluši un fočikam neko regulēt vairs negribas... Šitanī pretīgajā laikā statīvu ņemt pat negribējās... iztiku ar tilta margu vai kā to malu nosaukt... un vējš nesa prom skaņu.. :( centrālajam salūtam bija slikta vieta izvēlēta.. būtu maukuši centrā.. būtu labāk bijis!

 

146559.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...