Jump to content

Iesakiet digitaalo fotoaparaatu cenaa virs 600Ls


Guest kirils
 Share

Recommended Posts

man interesee kaut kas NEDAUDZ virs 600. nu, liidz tuukstotim.

 

lasu, ka canon 350d esot ljoti neerti tureet. biju ieplaanojis tieshi sho kameru, bet shkjiet, ka jaapameklee kas cits.

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

tas samplis nav no 1D, nevis 10D?

un iemaacies lasiit! -- es prasu digitaalo fotoaparaatu, nevis filminjaparaatu.

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, ja nenjem 350D, tad atliek nikon 70D... Bet, ja godigi, varbut aizej un aptausti, moz tomer tavam rokam ir eerts tas EOS...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Pamēģini tomēr kādā veikalā paprasīt paturēt C350D rokās. Patiešām labs aparāts. Arī cena pieņemama.

Link to comment
Share on other sites

ja nepatiik 350D, tad jaaskataas uz Olympus E-500, kaut kas liidziigs peec izmeeriem, bet rokaas nedaudz eertaaks. Pie tam, objektiivi uzreiz naak 2 un kvalitatiivaaki.

Cenaas apmeeram tik pat(internetveikalos pa 550-600ls), bet peec funkcijaam un uzbuuves labaaks par 350D

 

Ja gribas teereet pie tuukstots, tad jau C20D vai kaads no Mark. Protams, var skatiities arii uz paareejiem razotaajiem tajaas cenaas, bet Canon tajaa liimenii ir labaaks.

Link to comment
Share on other sites

Guest Digital

tas nav digitalais taa ir spogulkamera...kirils manlieks topica nosaukumu bik maldina...savadak var saprast ka vins meklee kautkadu uberkrutu ziepi....a taa c300d ir ok 350d man galigi nepatik bet tada cenu kategorija laba kadu nikon d60 vai pat kautko krutaku

Link to comment
Share on other sites

Ja viena tante teica, ka 350 esot slikts, meklējam citu?

Es Tavā vietā vispirms paturētu rokā to 350-to. Ja tiešām nepatiks, ir vēl 300-tais.

Link to comment
Share on other sites

lasu, ka canon 350d esot ljoti neerti tureet. biju ieplaanojis tieshi sho kameru, bet shkjiet, ka jaapameklee kas cits.

Vajag nevis lasīt bet PATAUSTĪT.man ir 350D, un liekas ērts.

Link to comment
Share on other sites

Tavā gadījumā es iesaku nopirkt Canon EOS 350D body vai Canon EOS 10D (bet tad paliks mazāk naudas objektīviem)

+ labi objektīvi, zibspuldze un citi labumi.

 

Tas objektīvs, kas parasti nāk līdzi standartā agri vai vēlu kļūst pa īsu un gribās kau tko labāku. Tāpēc iesaku ņemt bez objektīva, un par atlikušo naudu piepirkt klāt ļoti labu arsenālu (platlenķi, makro fotogrāfēšanai u.t.t.).

 

Bez tam Canon EOS ir tas pluss, ka der arī citu ražotāju objektīvi. Man ir Olympus E-300 un tam der tikai viņu objektīvi un zibenes, kas ir padārgas.

 

Pats plānoju ņemt Canon EOS 10D un līdz šim esmu secinājis tikai vienu.

pati spoguļkamera bez laba objektīva ir NEKAS!

Link to comment
Share on other sites

lasu, ka canon 350d esot ljoti neerti tureet. biju ieplaanojis tieshi sho kameru, bet shkjiet, ka jaapameklee kas cits.

 

Tas ir atkarīgs no cilvēka rokām (to formas, pirkstu garuma u.t.t.).

Ir cilvēki ar tukliem pirkstiem, kas pat mobilā taustiņa podziņas nevar nospiest, tiem par tālruni un fotokameru būs cits viedoklis.

 

Bez tam, kādam arī deguns un vaigu kaulu uzbūve var traucēt skatīties objektīvā. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest direktors

olympus e 500. tiesham labs.. latvijas tirguu jauns un savaa klasee viens no liideriem. olypus vispar viena no labakajaam mantaam fotoprechu klaastaa.

Link to comment
Share on other sites

E-500 varbūt ar nav tas sliktākais ,bet objektīvi diezgan sūdīgi tie kas nāk līdz. No canona tikai no D20 sākās labi un ja pieliksi vēl galā kādu EF 70-200 2.8L USM būs riktīgi labas bildes

Link to comment
Share on other sites

Guest Digital

visi kautko iesaka bet cilveks pat nav veel pateicis ko vins grib bildet un kadas vinjam iemanjas....varbut vinjam nemaz nevaig tik dargu bet pietien ar normalu ziepiiti...viena kruta bija panasonic modeli neatceros

Link to comment
Share on other sites

Guest Digital

Laikam sitais bij coms taisijas nemt bet salidzinajam bildes sitam un spogulenai un sapratam ka nah taas ziepes un panema 300d

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
Un pasaki vēl ka Canon EOS 10D nav digitālais?  :twisted: [/url]

tas ir digitaalais. Olympus GO100, ko man ieteici, nav digitaalais.

 

tas nav digitalais taa ir spogulkamera...kirils manlieks topica nosaukumu bik maldina...savadak var saprast ka vins meklee kautkadu uberkrutu ziepi.

nea, es mekleeju digitaalo fotoaparaatu. buutiibaa uz ne-SLR neteemeeju.

 

paldies par padomiem, iechekoshu to olympus.

 

par 350d neertumu ieveerteeju sheit:

http://www.poga.lv/cameras/view/Canon+EOS+350D/

vairaaki cilveeki piekrita, ka ar garu objektiivu nevar eerti notureet fotoaparaatu , reizee griezhot fokusa gredzenu.

 

manas iemanjas shkjiet ir gana labas, lai ar pseiprofesionaalu digiaparaatu man vairs nepietiektu. visvairaak traucee lielais troksins uz mazaa CCD.

 

btw, kaapeec daargajaam kameraam tiek iekshaa monteeti CMOS, nevis CCD, ja vieniigaa CMOS priekshrociiba ir aatrums, tachu kvalitaate labaaka esot CCD?

Link to comment
Share on other sites

Iesaku ielūkoties un uzjautāt www.erfoto.lv forumiešiem.

Man liekas simpātisks Minolta 5D modelis, tam jau ir iebūvēts bildes stabilizators, kas ir ļoti liels pluss.

Canon aparātiem lielākais pluss ir objektīvu pieejamība par labām cenām gan iekš Latvijas, gan ārzemēs, kā arī ebay.com.

Link to comment
Share on other sites

CMOS ekonomē energiju vismaz 10-15X!.Trokšņi arī mazaki, jo mazāk silst.

Es ņemšu EF70-300 4.5-5.6 IS USM

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Kirils:

 

Tas ko es Tev ieteicu irt parastais filmu aparāts, cenā ~12 Ls ;) Bija domāts kā humors... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest Digital

man prieks spelesanas arii ir aparats ar filmu canon 100QD(japanas tirgum domats) a prieks visadiem sviestiem ziepe

Link to comment
Share on other sites

AdatuGalva

Pēc izvēles starp Nikon D50, Minolta 5d un Olympus E-500 paņēmu pēdējo. Vairāku iemeslu pēc...

 

2 objektīvi KITā - pa 549 LVL.

Draudzene-fotogrāfe ieteica.

Apskati...

Link to comment
Share on other sites

canonam arii ir EF-S leecas ar iebuuveeto atteela stabilizatoru.

Lētāk tomēr būs iegādāties fočuku ar attēla stabilizāciju, nevis katru objektīvu ar attēla stablizāciju. Tā bija Minoltas fiška...

 

Es ņemšu EF70-300 4.5-5.6 IS USM

Objektīv ar lielu darba diapazonu ir 'mīksti', tb. nebūs laba asuma...

 

Bez tam, kādam arī deguns un vaigu kaulu uzbūve var traucēt skatīties objektīvā. :)

Kurš normāls parasti skatās objektīvā? Manuprāt lielākā daļa no mums bildējot skatās skatu meklētājā...

 

Nikon D70, Canon 20D

Ar 20D būs grūti palīst zem 1000 Ls, ja vēl grib kādu objektīvu piepirkt, ne Body only....

Link to comment
Share on other sites

Guest XMan

Ja nepatiik Canon, tad otra alternatiiva ir Nikon. Ljoti liela objektiivu izveele, prieksh Nikon objektiivus razho arii visi treshie razhotaaji.

Jaunais Nikon D50 esot ljoti labs, gan ergonomiski, gan bildes kvalitaatee.

Naakoshnedeelj man taads buus :)

Nezinu vai tas E-500 buus tik pats labs, ja nu vienigi cenas zinjaa. Taapat vinjam ir nestandarta sensors.

Link to comment
Share on other sites

E-500 plus ir tas ,ka viņš pats attīra matricu,nenāksies tīrīt vai nest uz darbnīcu. Bet objektīvi ,tie ir patumši it īpaši pie 45mm fokusa attāluma (veidojas tumšas malas) . Pats aparāts man nepatīk ar to ,ka tumsā fočējot ir diezgan trokšņains. Arī bildes ir 2:3.To E-500 es pats notestēju.

Vispār jau katras firmas aparātam ir savi plusi/mīnusi vēl jo vairāk šādiem vidusklases aparātiem. Ja tos māk/var apiet un tie netraucē tad ir OK. Es gan neskatītos uz to cik labi var rokā noturēt ,tomēr svarīgāk ir tas ko gala rezultātā iegūstam.

Link to comment
Share on other sites

Patiik man shitie cilveeki, kas nosauc cenu, bet nenosauc meerki, ko domaa dariit ar aparaatu :) Ja vajag aatri noteereet tos Ls, tad njem da jebkuru :)

Link to comment
Share on other sites

2:3 bildes nav gļuks, bet fīča.

Fīča jā , nesaku ,ka tas ir slikti,tiki jāpievērš uzmanība kā salonos taisa ,lai nesanāk nogrieztas malas ne pa tēmu

Link to comment
Share on other sites

10x15 cm = 2:3

20x30 cm = 2:3

...

...

 

Pat albūmiņiem caurumus taisa tieši šādos izmēros...

Link to comment
Share on other sites

Nu lab,lab pa izmēriem šķiet pats saputrojos :oops:

Bet ja domā par D20 tad var nopirkt zem 1k Ls un vēl KITu iesākumam dabūt līdz.Pašam doma par šo modeli

Link to comment
Share on other sites

Ar KITu ilgam laikam nepietiks un vienalga būs jāmeklē kas labāks... :) Es pats zinu, ka savu F828 mainītu tikai pret 20D, bet apzinos, ka par traku sanātu ar visiem objektīviem... :)

Link to comment
Share on other sites

Ja man būtu jāmet acis uz kādu no pro aparātiem, tad skatītos uz kaut ko tādu, kam matrica atbilst 35mm filmiņas negatīva izmēriem, piemēram, šo.

 

Pārējos gadījumos vaļasbrīžiem droši var ņemt 600Ls amatieru kameru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...