Jump to content

driverguide.com


GonZOo
 Share

Recommended Posts

Chau Vissapkart!

nu savajdzeja vienu driveri ieeju

driverguide.com raxtu veco labo loginu un pasiiiti

un re ko izdomajushi nomainiit uz citu

vai kads nav jau pieregjistrejies taga!

varetu aiztaupit laiku un spamu :)

Link to comment
Share on other sites

wellstar
Chau Vissapkart!

nu savajdzeja vienu driveri  ieeju

driverguide.com raxtu veco labo loginu un pasiiiti

un re ko  izdomajushi nomainiit uz citu

vai kads nav jau pieregjistrejies taga!

varetu aiztaupit laiku un spamu :)

 

Viltiigi, jo tad gribi spamu uz citiem novelt :)))

Sorry, bet man taa jau ir pietiekoshi, kaut gan regjistraacija aiznjem 1-2.min

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
We were not able to import your original signup information, because we kept some of the data securely encrypted in a manner which is not compatible with the new system. We take efforts to protect your privacy, and must, therefore ask you to go through the sign up process again so that our system can create your new account.

Man šitais teksts patika. Interesanti kādus gan datus viņi varētu glabāt par vienādiem loginiem? lol

 

Tā kā man ir viena spamkastīte ar normālu filtru, tad piereģistrējos. Izskatās ka tagad tiešām katram būs savs logins, bet pagaidām jau vēl vecais drivers:all arī strādā.

Link to comment
Share on other sites

We were not able to import your original signup information, because we kept some of the data securely encrypted in a manner which is not compatible with the new system. We take efforts to protect your privacy, and must, therefore ask you to go through the sign up process again so that our system can create your new account.

Man šitais teksts patika. Interesanti kādus gan datus viņi varētu glabāt par vienādiem loginiem? lol

 

Tā kā man ir viena spamkastīte ar normālu filtru, tad piereģistrējos. Izskatās ka tagad tiešām katram būs savs logins, bet pagaidām jau vēl vecais drivers:all arī strādā.

 

Ja man ari tavs patika, tiktiesham nezinu kaadus vinji varetu glabat, vot tikai nesaprotu kas tur bija tik lielas sajusmas LIELS!!!

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
Ja man ari tavs patika, tiktiesham nezinu kaadus vinji varetu glabat, vot tikai nesaprotu kas tur bija tik lielas sajusmas LIELS!!!

Lai arī izskatās ka Tu gribi kasīties, tomēr paskaidrošu:

 

We were not able to import your original signup information, because we kept some of the data securely encrypted in a manner which is not compatible with the new system. We take efforts to protect your privacy, and must, therefore ask you to go through the sign up process again so that our system can create your new account.

 

- dēļ viņu tā saucamās sekūrās enkripcijas man bija jāšķiras no vienas spamkastītes

- kādu origānālās reģistrācijas informāciju var glabāt uuniversālam loginam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...