Jump to content

Grafikas kvalitāte ar GeForce Ti4200


Guest Moins
 Share

Recommended Posts

Gribētu zināt, vai kādam bez manis vēl arī ir šķitis vai šķiet, ka gan 2D, gan 3D kvalitāte ar GeForce Ti4X00 ir maķenīt sliktāka, kā, piemēram, ar ATI izstrādājumiem. Nu varbūt ne gluži sliktāka, bet, teiksim, nav tas asums, viss ir it kā mazliet izplūdis, u.tml.

Link to comment
Share on other sites

Guest Moins

Tad jau mans otrais vārds laikam varētu būt Sveicināts 21.gs., he he

Link to comment
Share on other sites

Guest andriic
Gribētu zināt' date=' vai kādam bez manis vēl arī ir šķitis vai šķiet, ka gan 2D, gan 3D kvalitāte ar GeForce Ti4X00 ir maķenīt sliktāka, kā, piemēram, ar ATI izstrādājumiem. Nu varbūt ne gluži sliktāka, bet, teiksim, nav tas asums, viss ir it kā mazliet izplūdis, u.tml.[/quote']

 

ja tev vinjsh vairs nav vajadziigs, tad pa 30ls iegaadaashos no tevis ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Moins

Vispār jau es pats viņu tikko kā iegādājos, tāpēc arī gribēju zināt, vai tie ti modeļi visi tādi, vai tikai man tāds patrāpījies, vai arī ar acīm kaut kas nav kārtībā ;)

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Gribētu zināt' date=' vai kādam bez manis vēl arī ir šķitis vai šķiet, ka gan 2D, gan 3D kvalitāte ar GeForce Ti4X00 ir maķenīt sliktāka, kā, piemēram, ar ATI izstrādājumiem. Nu varbūt ne gluži sliktāka, bet, teiksim, nav tas asums, viss ir it kā mazliet izplūdis, u.tml.[/quote']

Nu taa tas ir, vecaakas nVidia GeForce kartes deva uz ekraana taadu pretiigu kvalitaati, nu nebija tik labas kraasas un kvalitaate kaa citiem razjotaajiem, ATI taa nekad nav bijusi probleema ;) Bet tagad jaunajaam karteem shaada probleema nav noveerota :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Moins

Jā, bet iepriekš es lietoju RIVA TNT2, kas tagad ir veca kā pasaule, un ar to gan kvalitātei nebija ne vainas. Es biju domājis, ka nVidiai melnais posms ir bijis tikai FX sērijas sākums, bet izrādās, ka arī iepriekš čomi ir mazliet pahaltūrējuši ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Moins

Eh, ja varētu sakruķīt tā, lai tas ti4200 un RIVA darbotos vienlaicīgi, ar ti4200 ātrumu un RIVAS kvalitāti... Bet tas jau pat teorētiski laikam nav iespējams

Link to comment
Share on other sites

Eh' date=' ja varētu sakruķīt tā, lai tas ti4200 un RIVA darbotos vienlaicīgi, ar ti4200 ātrumu un RIVAS kvalitāti... Bet tas jau pat teorētiski laikam nav iespējams[/quote']

šiem diviem vajag piemest klāt atimach 64: cenas dēļ :))

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Ne tikai tavs minetais titans un FX serija, bet ari Geeforce2 kuras ipashnieks biju, vinjai ari ta attela kvalitate bija tada pasudiga, lasits ari ir par to, ATI taja laika kvalitates zinja vel izvirzijas ar to ka vinji pirmie ieviesa anisotropo filtraciju, kas lidz Geeforce 6800 laikiem bija problema kompanijai Nvidia (speed & quality).

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Ne tikai tavs minetais titans un FX serija. bet ari Geeforce2 kuras ipashnieks biju' date=' vinjai ari ta attela kvalitate bija tada paudiga, lasits ari ir par to, ATI taja kaika kvalitates zinja vel izvirzijas ar to ka vinji pirmie ieviesa anisotropo filtraciju, kas lidz Geeforce 6800 laikiem bija problema kompanijai (speed & quality).[/quote']

Njaa, man arii maajaas meetaajas GeForce 2 MX un reiz ieliku to savaa kastee, nevareeju saprast WTF, bilde taada tizla, tumsha! Peec tam iznjeemu araa un ieliku atpakalj Radein 9800Pro, ooo jaa, vecaa labaa bilde bija atpakalj, tieshaam nevar saliidzinaat kaada bilde ir ar GeForce un ATI Radeon ;)

Link to comment
Share on other sites

nu man ar veco labo rivu tnt2 bija tiiri normaala kvalitaate saliidzinot ar ati radeon 7000, 9000, 9200 un 9600- citus neesmu pats dziivee paarbaudiijis. ti4200- vispaar iebildumu nav (chaintech un palit razhotaas)- varbuut tieshaam dazhas kartes sliktaakas citas labaakas...

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

nez par to bildes kvalitāti - man pret Chaintech A-GX21 GF4Ti4200 128M nav nekādu iebildumu. Īpaši salīdzinājis neesu taču atšķirību starp šo un RIVA TNT2 (pat 2 dažādu ražotāju kartes esmu apskatījis) neesu pamanījis. Arī 3dfx VooDoo3 AGP rāda tādu pašu smuku bildi (3dfx kartes īstenībā skaitās ar augstu 2D kvalitāti). Arī VooDoo4 4500 AGP rāda tādu pašu bildi manuprāt. Integrētais ķēms Savage3D gan tāds dīvains ir, čābīgāk kautkā izskatās, salīdzinot ar citām kartēm (labi ka AGP slots vismaz tai platei ar S3D ira..).

Link to comment
Share on other sites

Guest Lii-Pen

Man šobrīd vēl ir GF4 Ti4200 (64MB). Kvalitāte ir laba. Nav kur piesieties. Drusku izplūdušu vai neasu bildi var dabūt, ja uzstāda neorģinālo izšķirtspēju uz LCD. Tā kā es to nedaru, viss izskatās perfekti.

Link to comment
Share on other sites

Guest misha

ati ir laba firma, pat loti laba, bet man dzive ir piespiedusi lietot ge force, nu ko daris... nemaz jau tik slikti nav, drusku atrums ir mazaks bet nu kas... stilam nav nozimes :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Juunis

G-Force 4 Ti4200 128 Mb...video kartei nav ne vainas!

Tur arii muusdienu speeles mieriigi, vinja pat vareetu teikt ir fx5600 bez direct9 atbalsta, bet to taapat nevar redzeet!respect!

Link to comment
Share on other sites

Guest Goody

Ljoti laba izveele no cenas un veiktspeejas skata punkta. Man forshaa Point of view Ti4200 128Ram nostraadaaja lieliski visu garantijas laiku, un tieshi peec viena gada un diviem meeneshiem saakaas pamaziitemm paraadiities gljuki.

Liidz beigu beigaas visas 3D peedeejo laiku aplikaacijas saaka kaarties augshaa apmeeram 5min peec to izmantoshanas. konsulteeoties ar speciaalistiem un nododot datoru pilnai testeeshanai, sekoja atbilde ka visticamaak kaads no atminjas chipiem ir bojaats liidz ar to tikko atminjas resursu pietruukst un videokarte saak izmantot sho bojaato atminjas chipu taa viss uzkaraas... eh taa luuk tagad kraaju naudu, skatos filmas uzspeeleeju kaadu 2dspeeljuku, kaadu pavecaaku 3D pilniigi nonjemot visas fiichas... nu katkaa veel var paspeeleeties:))).. Pie kam kaa izteicaas speci.. tad shim modelim (Geforce Ti4200) taa gadoties:(((.

Taapeec uzsaakshu jaunu rubriku Vai ir iespeejams noveerst shaadu defektu un vai kaads zina taadu cilveeku kas to uznjemtos par sapraatiigu cenu, jo tirgotaaji apgalvo ka tas esot bezceriigi......un ja arii var tad shausmiigi daargi.

Link to comment
Share on other sites

Ljoti laba izveele no cenas un veiktspeejas skata punkta. Man forshaa Point of view Ti4200 128Ram nostraadaaja lieliski visu garantijas laiku, un tieshi peec viena gada un diviem meeneshiem saakaas pamaziitemm paraadiities gljuki.

Liidz beigu beigaas visas 3D peedeejo laiku aplikaacijas saaka kaarties augshaa apmeeram 5min peec to izmantoshanas. konsulteeoties ar speciaalistiem un nododot datoru pilnai testeeshanai, sekoja atbilde ka visticamaak kaads no atminjas chipiem ir bojaats liidz ar to tikko atminjas resursu pietruukst un videokarte saak izmantot sho bojaato atminjas chipu taa viss uzkaraas... eh taa luuk tagad kraaju naudu, skatos filmas uzspeeleeju kaadu 2dspeeljuku, kaadu pavecaaku 3D pilniigi nonjemot visas fiichas... nu katkaa veel var paspeeleeties:))).. Pie kam kaa izteicaas speci.. tad shim modelim (Geforce Ti4200) taa gadoties:(((.

Taapeec uzsaakshu jaunu rubriku Vai ir iespeejams noveerst shaadu defektu un vai kaads zina taadu cilveeku kas to uznjemtos par sapraatiigu cenu, jo tirgotaaji apgalvo ka tas esot bezceriigi......un ja arii var tad shausmiigi daargi.

Es 1998. gadā nopirku ATI RAGE PRO 4MB SGRAM. Ja garantija bija gads, tad nokalpoja to gadu. Pēc tam nokalpoja vēl dažus gadus. Rezultātā vēl tagad (2004. gadā) kalpo un nekādi gļuki nemetas.

Es saprotu, ka pēc garantijas nobeidzas dzelži ar mehāniskām detaļām, piem, cietņi, bet videokartes...

Link to comment
Share on other sites

Guest Goody

Vil... nu tur jau taa lieta esu mainiijis ne mazums videokarshu un neviena nav nobeigusies.... veel tagad RIva ir tiiri lietojama, bet probleem jau ir vienaa sasodiitaa atminjas modulii. shobriid pieklaajiiga videokarte IMHO ir paarveertusies par kautko liidziigu 16MB onboard intel kartei :))))

Link to comment
Share on other sites

Kashelz

Njaa man maajaas sazin kaada veel karte ar 512 kb video atminjas un taa ir uz ISA slotu, nu teikshu kaa ir, veeljoprojaam tas briinums straadaa ;) Kaadu laiku atpakalj saliku 386 kompiiti ar to karti, tad veel 40 Mb cietnis, veco palagu flopiks un tiiri jautri var uzspeeleet vecaas DOS speeliites ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...