Jump to content

Viasat šķīvim signal level 64% quality 0 % ?


andza
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Sakarā ar to, ka apnika jau mēnesi gaidīt ierodoties Viasat uzstādīšanas vīriņu, šodien mēģināju uzstādīt šķivi pats. Bet nu neveicās, problēma ir tāda, ka signal level rāda 64%, bet kvalitāte grozot kā gribi stāv uz nulles.

Link to comment
Share on other sites

Guest revan1

njaa tur visam jabut precizi pats 3dienas nomocijos kamer visas 3galvas noreguleeju!!

visvieglak ir dabuut astru!

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars ar trīs galvām un astru?

Ja tev jāuztver VIASAT, tad tās kanāli ir uz SIRIUS pavadoni.

Visdrīzāk, ka tev nav kontakta uztvērējam ar antenu, jo kad es atienoju antenu, tad Signal level bija uz kautkādiem 60%

Paskaties kabeļa savienojumus ar šķīvja galvu un uztvērēju.

Sagriez šķīvi uz dienvidiem.

Paskaties šo linku, te tā īsumā ir izstāstīts http://yota.lv/sat/inst/

 

P.S Jā ar trīs galvām gan ir baigais čakars, es arī nočakarējos trīs dienas. Man problēma bija tā, ka nebija maza TV ko uz jumta uzstiept.

Link to comment
Share on other sites

ja tev ir sat uztverejs PACE,tad iesaku sakt meklesanu uzstadot pacei rupnicas rezimu.izveleties valodu-meklesana manuali-noradit lnb skaitu 1 un uzliec sirius-spiest ok-paradisies signala indikators.talak antenas regulesana-ar kompasu parliecinies vai uz 200 gradiem nebutu koku tuvu majai-iestadi blodai 24 gradi lenki-televizoru novieto ta lai varetu redzet signala indikatoru.grozi blodu kamer paradas signals.apaksejam jabut lidz galam,auksejais var ari but lidz pusei.

Link to comment
Share on other sites

Pēc Jotas manuāļa jau arī regulēju, bet man 10 m no mājas visādi alksnīši aug tie var ietekmēt ? (citas iespējas to šķīvi uz dienvidiem dabūt nav) Kaimņiem māja kādus 10 m no tiem alkšņiem nost viņiem viss ok.

Link to comment
Share on other sites

Dabusi nemt to skivi un staigat pa setu un meklet kadu spraugu kokos,vai nu kapi uz jumta un bore pie skurstena. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Man arī tieši tāpat ir, ka baigi viss ir izvietots blīvi - māja pie mājas un koki.

Es uzskatu, ka prātīgākais ir uzlikt uz jumta - varbūt pie jau esošās parastās antenas masta, vai pie skursteņa ar kronšteinu.

Tikai tev būtu tad vēlams mazs TV, ar kuru tu uz jumta varētu to šķīvi regulēt.

 

P.S Varbūt tomēr labāk nečakarējies, jo uz jumta tādā laikā būs grūti tusēt, jo es jau vasarā izbesījos pa jumtu rāpot.

Link to comment
Share on other sites

Būtu jau uzlicis pie skursteņa, bet jumts ir A veida, un truba ir ziemeļos. :(

Ja to spraugu tagad ziemā atradīšu, tad jau vasarā tikuntā var būt problēmas?

 

Būs rītdien pa sētu jāpaskraida.

 

... kapi uz jumta un bore pie skurstena. :lol:
Link to comment
Share on other sites

ir tads mazins aparatins kas labi noder satalitu meklesana.http://www.pearl.de/p/PE6334-SAT-Finder.html

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

man paziņam ir pie mājas apmēram 2m augstumā tas šķivis pie loga... un redzamība iet caur ābeļdārzu - no problemo

Link to comment
Share on other sites

A tu to signālu vismaz meklē tur,kur viņam jābūt,nevis kaut kur debesīs.Pie šķīvja 78x70 antenai jāstāv gandrīz vertikāli 87-89 grādi.

Link to comment
Share on other sites

Virspirms ieej NSAB (Sirius) mājaslapā un paskaties kanālu un frekvenču tabulu ar visiem to parametriem (kāds datareits u.t.t, arī kāda starpfrekvence jāliek).Nezinu kāds Tev uztvērējs, bet man (pavecajam Humax va-fox) ir ta ka visu var uzlikt pa soļiem - Antenna setup (atrodam sarakstā SIRIUSS vai ierakstām ar roku > turpat kautkur arī ierakstām kāda starpfrekvence u ...t.t , tad ierakstam kādu konkrēti zināmu kanāla fekvenci , izvēlamies pareizo polarizāciju un citus parametrus (tie ir NSAB mājaslapā). Tad sākam grozīt šķīvi, virspirms noliekam vertikāli (ja ir ofseta šķīvis), tad griežam pa horizontāli vienlaicigi skatoties lai parādās gan signal level gan signal quality. Citādi sanāk ka tu varbūt esi uzgriezis uz pareizo pavadoni, bet tā uztverēja defoltā frekvence ar parametrim uz tā nav. Tāpēc arī signal level ir, bet quality nav.

Link to comment
Share on other sites

Nu man tieši ir Thomson uztvērējs, pēc instrukcijas spriežot signālam ir jārādās arī bez kanāliem.

Link to comment
Share on other sites

Atbrauca pie manis vīriņi no cita kantora. Pirmajā vietā, kur biju licis antenu vispār neko netvēra, otrajā vietā (kur mēģināju) viņiem čakarējoties gana ilgi izdevās 100 % procentus dabūt, bet MTV un TV1000, Bloombearg rādīja nožēlojami. Uzlika vēl par kādiem 2 m augstāk pa jumta slīpumu (tik cik trepes atļāva).

Augstāk minētos kanālus tagad rāda OK, bet ir daļa kanālu, kurus nerāda vispār. (krievu kanālu nav).

Zvanīju uz Viasat, saka lai mēģinu meklēt atkal, bet nepalīdz. :(

 

Uztvērējs arī tāds dīvains. Neko tur seviški pamainīt nevar.

 

Vispār neiesaku to Viasat ņemt, konsultāciju dienests arī kautkāds dīvains. :(

 

Vīriņi saka, ka jāliek 80 cm antēna. Tas kvalitāti uzlabos jūtami?

Link to comment
Share on other sites

labak stute to pasu plodu uz jumtu!saruna kada servisa vai darbnica vai ar kaiminu kam ir metinasanas aparats lai sametina mastu ko varetu pieskruvet jumta koree pie sparem,trubu izliekot virs jumta kadu 1.5metru garu.naaks pavasaris ,saplauks lapas,neredzes vispar.ta ka kap tik uz jumta.ja bail ,sauc kaiminu. :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

skaties lai skivim galva butu nedaudz ieslipi ap savu asi uz pulkstens 11:00 un 5:00 nu ssitaa

Link to comment
Share on other sites

skaties lai skivim galva butu nedaudz ieslipi ap savu asi uz pulkstens 11:00 un 5:00 nu ssitaa

 

Kas tas par sviestu?

Viss ir pareizi.

Programma GorbTrack, Rīgā par pavadoni Sirius 3 uzrāda šādus parametrus:

------------------------------------------------

Azimuth: 37.763º W

Elevation: 20.257º

Sun Pass: 13:59:49

Declination: -7.538º

Pol. Angle: -20.142º

Hour Angle: 35.425º

Sun Elev: 11.463º

------------------------------------------------

Tas “Pol. Angle” arī ir tas “11:00 un 5:00”, kaut arī ar vienu galvu labi radīs arī, ja to neieregulēs.

Link to comment
Share on other sites

Destructo
Pēc Jotas manuāļa jau arī regulēju, bet man 10 m no mājas visādi alksnīši aug tie var ietekmēt ? (citas iespējas to šķīvi uz dienvidiem dabūt nav)  Kaimņiem māja kādus 10 m no tiem alkšņiem nost viņiem viss ok.

principaa biezhi shie koki ir jaapzaagjee.... mazaakais skheerslis un sateliita savienojums tiek trauceets!...starpcitu..es arii joprojaam gaidu shos viirinjus, paka jau sen nopirkta tikai vinji kkaadi slinki :cry:

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau sarunāju, ka man nākamnedēļ liks lielāku šķīvi + vēl galvu uz Hot Bird.

 

Bet tas Thomson tjūneris tiešām mēsls.

Signal level 67 %

Siganl quality 100 %

 

Rāda tikai TV 1000, TV 1000 Ru, MTV, CNN, Explorer un Disney kanālu.

 

Pārējiem saka, ka signāls par vāju. :(

 

Ja uzlieku meklēšanu uz 11843 H, tad neatrod nevienu kanālu. Kas par s...?

Link to comment
Share on other sites

Tomsons ir daudz reiz labaks nekā pace.Tomsonam bija tads gluks.Uz sito mazo skivi varetu but ap 60cm.uz aca, uzstuteju sodien 3 galvas,signals visiem labs,bet,ieladejot 19e,13e,5e kanalus šis saka kad nav signala,bet uzsledzot kanalu sarakstu bilde paradas.Un ta uz visiem kanaliem.Pec stravas atsleksanas un pisleks,vis saka darboties ka vajag.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sveiki. Un atkal es ar savām problēmām. Uzlliku pats šķīvi uz 80 cm, noregulēju. Rāda visus kanālus no Sirius 3 jebkuros laika apstākļos (TV5 un Ren-Tv atrada tikai tad, ka precīzi iedevu mkelēt uz 11843 H ).

Bet nerāda no Sirius 2 tos ukraiņus, ORT international un NTV. Kāpēc tā?

Link to comment
Share on other sites

Iespējams antenas galva ir defektīva. Pats baigi nočakarējos ar vienu galvu taisot multifeed – galva kategoriski atteicās rādīt kanālu kuri ir augstāki par 12GHz. Problēma tika atrisināta uzliekot citu galvu.

Link to comment
Share on other sites

To kautkā var pierādīt, ka tā galva defektīva? Jo garantija man itkā ir. Un kādu pirkt vietā? Tagad man ir GT-LST40 0,3 dB.

Link to comment
Share on other sites

GT-LST40 0,3 dB prieksh shiis LNB settingos ir UNIVERSAL. Par LNB defektu var spriest, ja taa straadaa tikai V vai H polarizacijaa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...