Jump to content

mpeg2 to DVD( lai saprastu DVD atskaņotājs)


Musimusi
 Share

Recommended Posts

Jautājums it kā apsolūti muļķīgs, bet 4GB materiāls ko paziņa palūdza ierakstīt DVD matricā uz DVD atskaņotāja nav skatāms(lai gan lasa viņš visus sū**s-divx,mp3 utt).Par cik pats DVD skatīšanai izmantoju DVD room un izvadu uz TV ar šitādu problēmu nav nācies saskarties .Pabraukāju pa Google un šite, bet sakarīgu atbilžu nav- it kā jākonvertē vēlreiz un piedevām maksas softi?Negribās jau ar tiem softiem eksperimentēt-tiem jau klāt neraksta- sakarīgi vai nē :) .

Pirmās 30 sec aiziet normāli un tad sāk atskaņot no sākuma, uz datora viss čikiniekā.Rakstot DVD Nero paziņoja ka kā ISO viņš nespēj ierakstīt, jo apjoms pārsniedz 2 GB, un jāizvēlās DVD(UDF). VideoDVD mēģināju mpeg2 failu ielikt Video_TS tie paši paziņojumi.Jautājums kādā veidā šo failu vajag rakstīt( jeb konvertēt uz tiem "*.vob" un "*. inf" failiem, vai kā citādāk) DVD diskā lai to saprastu DVD player .

PS.Sorry ja tēma kaut kur jau šeit apskatīta, man neizdevās atrast.

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

panjem Nero7, tur ir fishka "make my dvd" (man to ieteica vienaa citaa topikaa). pats vakar to paveicu

man ar 2GB failu laptops 1,7 Pentium M njeemaas ~2 stundas :lol: rezultaataa ieguvu dvd kuram var pat menu veidot un raada uz vistupaakaa dvd plejera Xoro 210, kuram nav nekaadu divx xvid utt :wink: kvalitaate labaaka nekaa to pashu failu pa taisno no kompja uz TV raadot, hz kapeec :roll:

 

Nero7 uztaisa visus tos VOB, IFO utt, bet hvz kapeec diskaa ir tikai VIDEO_TS folderis, bet skanja ir poljubomu :?

 

P.S. zinu jau ka teiksi paldies, taapeec - nav par ko :lol:

Link to comment
Share on other sites

nu to fīču jau zinu bet cerēju ka var vienkārši pārveidot to failu, jo cik saprotu vob jau ir tas pats mpeg2.

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

tad uztaisi lai cep nevis matricaa bet uz hdd, ieguusi to pashu...

savaadaaku veidu gruuti iedomaaties :roll:

Link to comment
Share on other sites

PS.tajā audio_ts cik saprotu parasti nekā nav( ar retiem izņēmumiem).

Bet protams paldies (pilnīgi neviltoti) :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest naides

>...cik saprotu vob jau ir tas pats mpeg2

>

 

*.vob=mpeg2+AC3 (vai PCM)

mpeg2=video+menu+titri

savukārt *.ifo atrodas navigācijas komandas (kas notiek, spaidot menu,

pults pogas)

 

>tajā audio_ts cik saprotu parasti nekā nav( ar retiem izņēmumiem).

>

 

Tas retais izņēmums ir DVD Audio (patiešām retums).

Link to comment
Share on other sites

Musimusi, atver to failu ieksh VdubMod, vai VdubMpeg2, apskaties pie faila informaacijas parametrus un iepostee sheit, Iespeejams, ka Tev paliidzees vienkarshi autorings uz vobu, bet iespeeja ir arii taada, ka mpegas infaa ir gljuki, kas jauc nost praatu DVD atskanjotaajam. Piemeeram, striims no digiTV tv3 naak nekorekts.

Link to comment
Share on other sites

Nu uz datora viss iet normāli, bet tā TMPEG DVD AUTHOR ir tāda kā to domāju-vienkārša un ātri to mpg failu pārtaisa (pamēģināju gan ar testa klipiņu 1 min garumā).Rītā darbā izmēģināšu (tur fails un rakstīklis). Nu ja neies tad meklēšu tevi RACER.

PS.2 RACER tev moš ir savs FTP kur kādu gabaliņu no standartrally onboarb var iemest (ja interesē :) ), jo es te neko prātīgu tā arī neesmu atradis visi laikam sabijušies par to FTP drāzienu rudens sākumā, lai savu lapu taisītu esmu par slinku un dumju+ tur atvēlētie resursi ir smieklīgi-10 MB-20MB dēļ tā pat negribās sākt skatīties. Ir no Rīdzes un Rietumiem visi, bet gan jau vairāk par vienu no katra nav jēga.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...