Jump to content

Šī foruma smieklīgākie izteicieni


artissco
 Share

Recommended Posts

Guest kirils
sheit vareetu ierakstiit kaadus izteicienus izmanto bootieshi... veelams ar autoru kas to teicis...

man parakstaa. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest yoji

Весна покажет кто, где срал... JuutpaudisMaigcilveeks (JM)

 

shis ar man patiik

 

Žalūzijas ir aizkaru diskrētā forma. (VIL)

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
drunk_lizard.

Manu prāt vissmieklīgākais esi tu. Tu domāji ka vari uzlaizt citu cilvēku majas lapas ne,ne,nee :twisted:  

1. Tas tev neizdevās

2. Man ir pilna informācija gan par tevi gan par tavi IP.

3. Iesaku izlasiit kriminal kodeksu lai zinātu kas tevi sagaida(Iesaku jau sākt krāt naudu).

P.S.

Drunk_lizard ir vissmieklīgākais jo uzskata ka PC NAV IP un nekur ar paziņu palidziibu navar atrast visu par šīs IP atrdesses īpašnieku

Cieniijamie saita admini!

Lūdzu nedzēst šo košo analfabētisma paraugu!!!!!!!!!

ps. Novērtējiet, ka viss teksts ir rakstīts gramatiski pareizā latviešu valodā.

AMD говнюк, и тема не очень то.........

Link to comment
Share on other sites

Guest exsesiwe

"]

Pa ko tu mani uzskati!! Domaa es pilniigs idiots?!?!?!?

 

update: mje.. paskatiishos.. kas to lai zin :)

Sen nebiju tik veselīgi smējies :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

"]
Pa ko tu mani uzskati!! Domaa es pilniigs idiots?!?!?!?

 

update: mje.. paskatiishos.. kas to lai zin :)

Sen nebiju tik veselīgi smējies :lol::lol::lol:

Toch reeku paraava :lol::lol: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Offt:

Aptauja no burnout.lv

Vai žurnāla BOOT novembra numurs tev patika ?

*Jā! Super!

*Perfekts.

*Pirkšu vēl.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest exsesiwe

šitais nav gluži no foruma, bet nu tā ir daļa no sarunas kura noritēja starp mani un manu draudzeni.....

Viņa: Piedod ka tavā dzimšanasdienā tā sanāca ar to dāvanu....

Es: Kas par dāvanu?

Viņa: Nu tas ka neko nepaspēju tev nopirkt....

Es: Nu beidz, man taču pietiek ar to ka tu man esi......

Viņa: =) Es esmu atradusi ko tev varētu uzdāvināt......

Es: mmm un kas tas būtu?

Viņa: Tas varētu uzlabot atiecības starp mums.....

Es: Gumijas lelli?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

''Arii nelaimiigie urljeeni savaa visdziljaakajaa buutiibaa ir latvieshi, kaut arii vinji ir gani''

© by artissco

ps. nav shajaa forumaa.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
''Arii nelaimiigie urljeeni savaa visdziljaakajaa buutiibaa ir latvieshi, kaut arii vinji ir gani''

© by artissco

shito es nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

man patiik shitais:

Tādus indivīdus nav iespējams vairāk degradēt. Un kopš kura laika datoriķu forums ir stilīguma etalons tīņiem ???

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
es Tev uztaisiishu, ja Tu man koka keisu uztaisiisi :)

mhhhhhhh

sev koka keisu vari dabuut jebkuraa apbediisjanas piederumu veikalaa....

vai tad jau vajag?

Pats smieklīgākais šeit ir tas, ka "norāvās" tieši Kirils, jo tieši Kirilam ļoti patīk piesieties visiem par katru sīku neprecizitāti postā.
Link to comment
Share on other sites

Atceros, ka reizkādā topikā kurā bija jāraksta pašam par sevi viens tips visur rakstīja hvz.

Un tad nu Gints viņa, teica: "Izskatās, ka tavs krāniņš tevi pazīst labāk, kā tu pats" :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=35031

 

silti iesaku šo diskusiju - izglītojoši par augsta sprieguma elektroenerģijas tēmu. daži citāti secībā:

 

Ir iespējams un pat tas nav nekas sarežģīts.....

Vajag tikai uztaisīt ķēdi kura savāktu no augstsprieguma vadiem krītošos elektronus.......

9 vai 10. klases fizikas grāmatā tas bija aprakstīts.......

Fizikas skolotājai pāķoe elektriskais gans strādā uz tāda paša principa......

... ...zinu, ka vecteevs njeema energiju primitiivaakaa veidaa-aakjis uz staba un metini cik tiik...bet taaa dariit nav labi...
drunk_lizard

Pie kam.. elektroni kriitot...gravitaacijas ietekmee paatrinas.. tb jo augstaajk vinji atrodaas, jo ar lielaaku aatrumu vinji ietriecaas zemee..

Attieciigi.. vieteejie mistiski bastardo vareetu izklaat elektronu savaaceejplaaksni (kaut kas liidziigs trekterim) .. un savaakt visus shos paatrinaatos elektronus.

Ttrektera galinjaa vajag iegriezt viitni.. lai vinji veel paatrinaas...

un ja vados nav straavas, tad var rakt aaraa tos elektronus, kas pirms tam ietriekusjies zemee

tiesa, tad ir sliktaak, ja liinija augstu

dzilji buus jaarok...

Elektrons kriit.. atsitaas pret zemi.. un palecaas..

atkal triecaas pret zemi.. atsitaas...

Taa veidojas taa frekfence.

Muusu tiiklos kaa zinaams ir 60Hz... No vada savaaktiem elektroniem parasti ir vairaak.. tachu frekfence ir mainiiga un vinjai ir tieksme samazinaaties... Jo lielaaka frekfence jo lielaaja jauda.

Taadeelj elektroni jaakjer kamer svaigi.

kuums, 60 hz ir amerikaa.....

elektrons atsitas pret asfaltu un palecas...

miikstaaa zemee vinjsj iegrimst

taapeec jau ir arii liidzstraava

ja tuksju batereju vai akumulatoru parok zem elektroliinijas, tad peec paaris stundaam jams pilns

es pats taa telefonam akumulatoru laadeeju!!!!

a kaada taa linija?? man vienkārši ir vecakiem par ipasumu ir apgrutinajums- latvenergo linija ar 6 vadiem virsu... zemt tadas var bachas rakt???  :roll:  :mrgreen:
drunk_lizard

Zeme absorbeejot elektrona triecienu uznjem vinja energjiju.

Veelaak vaartoties pa zemi tai vietaa kur krita elektroni var uzlaadeeties.

Ja paberzee gar taadu zemi mobiilo.. arii uzlaadeejas.

Ja energjija ilgstoshi uzkraajas un neizlaadeejas veidojas melnie caurumi.. Cilveeks iet garaam.. un caurums izsuuc vinjam smadzenes.. Viens liels caurums ir netaalu no Ikshkjiles.

Tur pusei pilsetas iedziivotaju nav matu.. iesuuca kopaa ar smadzeneem.

starp citu

arii no telefona vadiem birst elektroni...

ja paliek apaksjaa papiira tuutinju un peec tam pieliek to pie auss - var noklausiities telefona sarunas

tiesji sjaadu tehnologjiju izmanto valsts drosjiibas dienesti noklausoties deputaatu un ministru sarunas

Es tikko atklāju, ka elektroni, kas triecas laukā no teļūzera, ir nošāvuši kaimiņu... tā ir, kad tos zvērus nesavalda...
oft: manlieks ka tas pac skeem tiks taalaak nekaa tu...  

jaa un zinu vinu onku kas ar metaal armatuur kam galaa vadi kas pieslegti pie akumulatoriem kas vinam uz muguras staigaa pa kalniem negaisa laikkaa

un kraaj elektribu lai varetu skatities ainu... [Ainas šovu? (red. piez.)] nu nepatiik vinam maksaat pa elektribu...

Varbuut kaadreiz peec gadiem 100 varees bet tagad tie ir tikai slima sunja murgi.
es dzirdeeju, ka ja mulkji ilgi un dikti sit ar beizbola nuuju.. (pa galvu protams) vinjam tie elektroni kaut kaa pareizi sakratas un tad vinsh kljuust gudrs.

 

Tehnologjija interesanta un prasaas peec turpmaakiem peetijumiem.. shai sakaraa tiek mekleeti pacienti :)

Kad, kur, ko kratīs?

Mož es arī ko varu līdzēt?

 

Pēc šiem tekstiem, man ir bail caur Ikšķili braukt.

A, ja nu iesūc savā caurumā? :shock:

Vispār nav jau ieteicams uzturēties tiešā elektrolīniju tuvumā, jo krītpšie elektroni ieurbjas galvā un jonizē smaženes  :lol:  Veselīgāk ir iet apkārt elektrolīnijām ar līkumu vai nēsāt metāla ķiveri  :lol:  :lol:  Un šķērsot sliežu ceļus ir vēl bīstamāk, jo no vadiem uz sliedēm krītošie elektroni paātrinās un krītot uz vilcienu/tramvaju sliedēm, tiek emitēti jonizējoši rengenstarojuma kvanti!! Eksperimentāli pierādīts, ka, 5 minūtes stāvot uz trambaja sliedēm, sabrūk 100 mililitri galvas smadzeņu un iztek caur ausīm. Tā kā cilvēkam vidēji ir 1400 mililitri galvas smadzeņu, nepieciešamas vidēji 70 minūtes, lai tās noārdītos pilnībā. Smadzeņu dobums gan nepaliek tukš, bet aizaug ar saistaudiem

Bet ķiveri vēl papildus vajag iezemēt, citādi tā pasargā tikai no mehaniskiem elektronu triecieniem, bet elektriskie tāpat ietekmē smadzeņpodu :)

Bet ķiveri vēl papildus vajag iezemēt, citādi tā pasargā tikai no mehaniskiem elektronu triecieniem, bet elektriskie tāpat ietekmē smadzeņpodu :)

Leidenes trauka princips - negatīvie lādiņi var atrasties tikai ārpusē, bet pozitīvie - iekšpusē

savukārt - kad zem vadiem izklāta tā speciālā plakne elektronu uztveršanai - vajag ar smagu nūju dauzīt pa stabiem, lai efektīgāk nokratītu tos elektronus lejā. Turklāt jāuzmanās lai nesāk līt vai snigt, tad elektroni sajaucoties ar ūdeni sāks oksidēties, un nebūs vairs nekam derīgi. Iezemētās ķiveres - sev un majdzīvniekiem, drošības apsvērumu dēļ

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Šodien tikko izveidots lietotājs SAMBA1 no IP 195.175.37.70 atsūtīja šādu PM

 

No kā:   SAMBA1

Kam:  VIL

Posted:  Sat May 20, 2006 5:23 pm

Tēma:  Izēd stāstiu pāķi  

 

Izēd man no ānusa biezumus stulbais pāķi

 

saprati gnīda

 

zini kas tu esi... nekas...sūds tu esi lupata, caur palagu taisītais

 

... un kļuva patīkami - par mani kāds domā šajā drūmajā dienā.

Link to comment
Share on other sites

Varonis
Drīzumā gaidāms QueenZ WindowsXP Limited Edition :lol:  

Mēģini izgriezt Bilam pogas? Skaties, ka viņš Tev neizgriež ko citu. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Mezavecis

Izcils definējums, kas ir vads :)

 

....vads ir tikai fizisku gemoroiidu svaarstiibu paarneses jinterfeiss ......
Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Njaa....tas par to partiicijas pasha sevis apeeshanu ir viens no maniem visu laiku favoriitiem, bet tas vadu defineeshnas teiciens arii ir bezgala speeciigs :D

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

CITĀTS(NormaalsCilveeks @ May 19 2007, 1:02 AM)

 

raiviic

kuss kuss nestaasti mulkjiibas - citaadi padomaas veel ka tu esi duriks ...

 

 

..man šis pagaidām topā!

Link to comment
Share on other sites

Peleecis

es gandrīz zarnas izrēcu , par to elektroenerģiju lasoties :-D . Ui , paldies tam kas padalījās :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest arnizz22

jau iepriex atvainojos D_L, bet lasiiju vienu no vinja vaarniem un zvaniija man pa skype un nepaspeeju izlasiit liidz galam

rezultaats...

absoluuti netaisni iztureejaas pret locekli...

Un veel apstaas man paraxtaa...

Labots - arnizz22
Link to comment
Share on other sites

q64silver

... Un vēl būtu jāievieš kāda Gada balva (kā jau tagad visur LV pieņemts) par labāko izteicienu savā ziņā... Redkolēģija boot.lv administrācijas sastāvā varētu atlasīt šīs "pērles" un nodot lietotāju balsošanai... Un protams - balvas: gf 8800, seagate 1 TB hdd utt. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

balstoties uz sjo:

http://www.boot.lv/forums/index.php?s=&amp...st&p=786514

uznjemos sjeit pakolekcioneet perlas...

btw - lieka spama noveersjanas deelj topic read only.....

 

upd

savus variantus varat iesuutiit quotes veidaa ar autora atpaziisjanaas ziimeem...

 

ok, un laikam ja ir laba dzesēšana, tad kompim tā nekas slikts nenotiks, bet ja būs uz sliekšņa un draiveri nebūs limitus salikuši... kaut kas varētu arī apcepties..

nekad neturiet datoru uz slieksnja un pannas....

 

es arī - no kāda nezināma kompja shared dokumentiem gribēju vienu dziesmu nokopēt.. nesanāca..

 

Tatad, es velejos parinstalet windowsu, labi to es maku.

 

Talak cik es aceros, kadm man meistars , darija kaut ko pie my computer settings, tur vajadzeja salikt visus keksisus, citiem nonemt , citiem pielikt! Bet kurus , tad vajag nonemt ?

 

Kas pectam jadara? Cik zinu draiveri jauzinstale, monitoram, un kam vel?

1.Kad parinstale windowsu, ka var uzlikt ,lai diskus, izdzes, lai nekas nepaliktu , no vecas programas.

idiotus vulgaris...

 

 

Administratora zem windowsa nav :-D

To vajag atcerēties pirmām kārtām - administratora konts ir tikai zem *nix kastēm.

 

 

 

 

 

LEJĀ PIE PULKSTEŅA PARĀDIJĀS ZILA ZVAIGZNĪTE-KĀ VIŅU DABŪT NOST?

oktobreeni - homoseksuaalisti datoru uzlauzjusji....

 

 

Tātad vakar aiz gara laika domāju pamocīšu linuxi. ņēmu disku iecepu PCBSD. Bija mājās viens HDD kurš tika lietots tikai failiem. Atdalīju no viņa partīciju apm. 5 gigabaiti. Liku iekšā un un instalēju. Vis kārtībā linuxis iet un prieks mājā. Bet tagad ieeju atpaķaļ savā windows xp un vairāk man neuzrāda "My Comuterī" šo cieto diku. Biosā viņš parādās.

 

Kā lai es viņu dabūnu atpakaļ lai rādās windowā un , lai es varu lietot tos failus kas uz viņa bija.?

Link to comment
Share on other sites

Cieniijamie saita admini!

Lūdzu nedzēst šo košo analfabētisma paraugu!!!!!!!!!

ps. Novērtējiet, ka viss teksts ir rakstīts gramatiski pareizā latviešu valodā.

AMD говнюк, и тема не очень то.........

 

 

 

...bez komentārim... 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Svarīgs nav konteksts, bet forma.

 

raiviic

kuss kuss nestaasti mulkjiibas - citaadi padomaas veel ka tu esi duriks ...

 

 

 

 

Jūzeris par programmētāju:

 

Jums visiem nav taisnība varbūt viņš ir garastāvokļa kodris, kurš nevar tā kodēt ja ir doti kādi uzdevumi un nostādīts termiņš ... Bet varbūt viņš māk labi kodēt, kad nav uzstādits ne paša izdomāts uzdevums un ir gana daudz laika ko kodēt!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

BOOT ļaudis specializējas medicīnā (diagnozes noteikšana):

"kā var ieskanēt 1:1 kā ir uzlikt."

 

Jēziņ.. Kādiem smadzeņu bojājumiem ir jābūt lai šādi izklāstītu savas domas?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Specs

2007-11-23 13:57:33

4alīt pamācies fiziku, tranzistoru serdeņa plāksnītes mēdz rezonēt, kas arī rada to troksni! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

Te gandrīz katrs otrais teiciens ir smieklīgs un pusi no foruma pārpostēt būtu bezjēdzīgi...

 

Bet kā viens no interesantākajiem izteicieniem ir dzērīša teiktais "Mhhhh..." kuru nereti lieto katrs desmitais lietotājs...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...