Jump to content

Saise


d3m0n
 Share

Recommended Posts

Problema ir loti liela ar zilo logu ka no vinj atikt valaa? Visi integrali ir izrubitu viss iespekjamai no kaa var rasties zilasi ir nonemts ko lai dara :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Problema ir loti liela ar zilo logu ka no vinj atikt valaa? Visi integrali ir izrubitu viss iespekjamai no kaa var rasties zilasi ir nonemts ko lai dara :cry: :cry: :cry:

1) izlasi kļūdas ziņojumu

2) m$ mājas lapā izlasi, kā rīkoties.

 

Ja zilie logi sāka lekt pēc kaut kāda softa/draiveru instalēšanas, noņem šo softu.

Link to comment
Share on other sites

Softs tas nav un tas gluks ir tikai majas kad aizvedu uz servi gluka nebija atvedu majas un ir atkal :( maybe tam ir kads sakar ar routeri?

Link to comment
Share on other sites

maybe tam ir kaukāds sakars ar ownera roku izliekuma lenķi defaultā?

Vot sito gan es nesapratu

Link to comment
Share on other sites

maybe tam ir kaukāds sakars ar ownera roku izliekuma lenķi defaultā?

Vot sito gan es nesapratu

1) izlasi kļūdas ziņojumu

2) m$ mājas lapā izlasi, kā rīkoties.

Link to comment
Share on other sites

Vot sads man ir zilais logs

 

A problem has been detected and windows has been shut down to provent damage to your computer.

The problem seems too be by way the following file: Win 32k. sys

Page_Fault_in nonpaged_area.

If this is the first time you'we seen this stop error screen, restart your computer.

If this screen appears again, follow these steps: Check to make sure any new hardware or soft ware is properly installed.

If this new installation, ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need. If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or sortware. Disable BIOS memory options such as caching or shadowing if you need to use safe mode to remove or disable components, restart your computer pres F8 to select advanced startup options, and then select safe mode.

Technical information: *** Stop: 0X00000050 (0XF75DE5B8, 0X00000001, 0XBF877AD7, 0X00000000)

*** Win 32k.sys_addres BF877AD7 base at BF800000, datestamp 3D6DE5E6 begining dump of physical memory.

Phsical memory dump complete.

Link to comment
Share on other sites

Guest BeastMaster

Chech to make sure any new hardware or software is properly.

If you need to use Safe mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select advanced startup options and then select Safe mode

 

 

NAV GADIJUMAA SITAIS

Link to comment
Share on other sites

Varbut arii es tak nevaru visu zilo atcereties no galvas :cry:

Link to comment
Share on other sites

C:Format

 

Un gals :p

Esu to jau darijis simts reizes un nepalidz ko taalaak

Link to comment
Share on other sites

mandersons

format c:

 

iesaku gan nopirkt arii kasti alus & aizvest kompi pie kaada zinoshaaka cilveeka

Link to comment
Share on other sites

Guest BeastMaster

Pamegini aizvest datoru uz remontu.Varbut pateiks kamaa vaina

Link to comment
Share on other sites

format c:

 

iesaku gan nopirkt arii kasti alus & aizvest kompi pie kaada zinoshaaka cilveeka

Njaaa bet prikols ir tads ka es biju sodien uz servisu aizvedis un pie vinjiem tada gluka nebija :cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Pet

Manupraat taa ir temperatuuras probleema - maajaas varbuut tu vinju turi kautkur, kur neveedinaas, un telpaa karstaak, un pa kaadu laiku uzkarst un lido aaraa - bet servisaa pusatveertu to compi var darbinaat bez probleemaam.

Link to comment
Share on other sites

tev maajaas suudiiga elektriiba :lol:

Elektriba taa nav jo man majas ir veel divi PC kuri sancee normali

Link to comment
Share on other sites

Manupraat taa ir temperatuuras probleema - maajaas varbuut tu vinju turi kautkur' date=' kur neveedinaas, un telpaa karstaak, un pa kaadu laiku uzkarst un lido aaraa - bet servisaa pusatveertu to compi var darbinaat bez probleemaam.[/quote']

Man vins stav uz galda un agas puses ir valjaa un temperatura ir OK

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Pusatvērts kompis vēdinās daudz sliktāk nekā aizvērts. Protams. pie nosacījuma, ka kompī ir arī kāds ventilators.

Link to comment
Share on other sites

man tagad pasam sak likties peec RAM es nez tagad vedisu uz servi kad zinasu atbildi tad ieliksu

Link to comment
Share on other sites

Nu taa tiko atvedu no servja to PC un nekaa neviens nekaa nevar atrast kur vaina apmainija operativos vietam un viss iet un kas var to izskaidrot

Link to comment
Share on other sites

Nu taa tiko atvedu no servja to PC un nekaa neviens nekaa nevar atrast kur vaina apmainija operativos vietam un viss iet un kas var to izskaidrot

nebija kontakta. Man reiz viens modulis izlidoja no vietas ārā. NT uzreiz bija zilais. Pēc restarta šeptēja nedaudz lēnāk. Vēlāk biosā ievēroju, ka 64RAM vietā bija tikai 32MB ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu taa tiko atvedu no servja to PC un nekaa neviens nekaa nevar atrast kur vaina apmainija operativos vietam un viss iet un kas var to izskaidrot

nebija kontakta. Man reiz viens modulis izlidoja no vietas ārā. NT uzreiz bija zilais. Pēc restarta šeptēja nedaudz lēnāk. Vēlāk biosā ievēroju, ka 64RAM vietā bija tikai 32MB ;)

Lieta tada ka radija operativo tadu kaa viss bija ciki

Link to comment
Share on other sites

Nu taa tiko atvedu no servja to PC un nekaa neviens nekaa nevar atrast kur vaina apmainija operativos vietam un viss iet un kas var to izskaidrot

nebija kontakta. Man reiz viens modulis izlidoja no vietas ārā. NT uzreiz bija zilais. Pēc restarta šeptēja nedaudz lēnāk. Vēlāk biosā ievēroju, ka 64RAM vietā bija tikai 32MB ;)

Lieta tada ka radija operativo tadu kaa viss bija ciki

Nu sasila, un vairs nerādīja. Varbūt vēl ar kāju piesiti. Ar tiem kontaktiem ir tā, ka tiek gaidīti spriegumi puslīdz pieņemamā līmenī. Tiklīdz spriegums netrāpa intervālos, tā kaputt.

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad jau paris stundas ir OK nekadu gluku nesu manijis

Ehh un es taa cereju veel pie jaunaka PC tikt saise nu nekas lai veel paiet tad jau maniis gan jauka ka nokarsies

Link to comment
Share on other sites

Nu tagad jau paris stundas ir OK nekadu gluku nesu manijis

Ehh un es taa cereju veel pie jaunaka PC tikt saise nu nekas lai veel paiet tad jau maniis gan jauka ka nokarsies

 

2000+ ietilpst mazapgreidojamā kategorijā, t.i, kādu nieku var mainīt, bet uz dubultu performanci būs grūti cerēt. Es nesen p3-450 aizvietoju ar p4-2.8c ;)

Link to comment
Share on other sites

nu jaa nekas ga jau ka kadreiz ieliksu kadu 2400 un uzdzisu lidz 3200 saka ka loti padevigs esot

Link to comment
Share on other sites

Kas varetu buut 4upaa DDR vai Mate

DDR darbojas tikai uz single bet ne uz dual DDR ir spraudits visados veidos bet viss ir 4iki tikai uz SINGLE

Link to comment
Share on other sites

Kas varetu buut 4upaa DDR vai Mate

DDR darbojas tikai uz single bet ne uz dual DDR ir spraudits visados veidos bet viss ir 4iki tikai uz SINGLE

Iespējams, ka Ok ir gan māte, gan arī atmiņa.

Ir mātesplates, kas neatbalsta dual ddr režīmu.

Ir atmiņas, kas nedarbojas dual ddr režīmā.

Ir lietotāji, kas neievēro, kuros caurumos ir jāsprauž atmiņas.

 

Parasti mātesplates ražotājs savā lapā publicē, kuri atmiņas moduļi ir sertificēti darba, dual channel režīmā. Ir ieteicams iegādāties sertificētus moduļus.

Link to comment
Share on other sites

kakulacis

Man arii bija taads gljuks un veel tagad ir no CPU paarslodzeem :) Tikai man no XP 1700+ uz XP 2400+ uzgazets :p Senaak viss bija ok, bet tad ieliku citu HDD un nedaudz izmainiijaas voltage un kompis vairs negaja, korupteejaas hdd faili, zilie logi, win-am beigas :D nograuza visus sisteemas failus :p Kameer par to iedomajos pamocijos ilgi (vienkarshi nenaca prataa, ka no cita HDD var tadi gljuki saakties :p, vairak naca prata, ka HDD ir ar bad vai unstable sector ) Ar mocibam atradu pareizo voltage un tagad viss ok (nu varbuut reizi nedeljaa zilais logs). Senaak man tas zilais logs bija ljoti labs draugs :D

Link to comment
Share on other sites

Sakuma kad DDR staveja uz DUAL man zilais bija reizi 20 min., bet tagad ka parliku uz single vairs nav

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...