Jump to content

Offtopic: Kā lai lokalizē kustīgus objektus?


ru
 Share

Recommended Posts

Man pasham suns uz 50 kg.problematikai atrisinata biezi vadajot. Vakaros izietarsuni uz kadam 3stundam meza un suns nogurs. neskrien vairs nekur. tagad kad sniegs pietiekarstundu.

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Čoms rīgā paņēma kucēnu.... kaukāzieti vai kaut kas tāds... meitene.... uztaisija būdu un mājā iekšā vispār nav laidis... klausa uz vārda, pagalms ~1500m2... vienreiz šī ar citu suni rejoties netīšām izlīda no pagalma caur sētapakšu.... ārā uzraiz apmulsa... beidz riet, nokaunējās un smilkstot vien ielīda atpakaļ..... lūk tā ir dresūra!

 

Suņī ir jāizolē no kaimiņu izlaistajiem kraņčiem, jo tie parasti ir tie,. kas pamudina iet nedarbos... bija mums mājā ar no kaimiņmājas nāca kaut kāda parodija par suni - vilka un takša krustojums (apmēram) :lol: un tad šo reizes trīs tā riktīgi ar kājām atstaigāja, lai turas prom no pagalma - mūsējam ir krietni vien mazinājusies tieksme vazāties apkārt... pavasarī sačinīsim sētu un tad vispār būs oki

Link to comment
Share on other sites

Guest pofigs

ko juus mokat nabaga sunjus, sunim vieta ir laukos, nevis pilseetas 30 kvadratmetros, beigaas veel sit ar straavu, ierobezjo vinju dabiskaas vajadziibas un terorizee kaiminjus ar to ka suns rej, un njedajbog veel sakozj kaadu :p

paskatiitos tos sunju iipashniekus kaa buutu ja pashus vadaatu pie siksninjas un iespundeetu chetraas sienaas, un veel aizliegtu uz visu dziivi iet meichaas

;):D

 

Vikings

redz paarsvaraa pilseetas sunji tiek vesti uz pustundu no riita un vakaraa, jo nevienam normaala darba dariitaajam nav tik daudz laika (3h un veeel uz mezju)iznjemot pensionaarus un varbuut skoleenus :)

parejo laiku sunji tiek izmantoti vai nu dabiigo vajadziibu a°pmierinashanai, vai veel nezin kam, man, godiigi sakot, nav saprashanas prieksh kam pilseetaa suns vajadziigs(tas konkreeti par dziivokljiem)

Link to comment
Share on other sites

Guest Tripods
man, godiigi sakot, nav saprashanas prieksh kam pilseetaa suns vajadziigs(tas konkreeti par dziivokljiem)

 

a prieksh kam dziivokljos ir vajadziigas signalizaacijas ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest pofigs

sorry, bet paarsvaraa shitie pilseetaa izmerdeetie sunji ieraugot briesmas aizbeegs nevis klups kaadam virsuu, tas suns tikai vareetu kalpot kaa acu apmaans, un parku meeslotaajs, jo reti kursh jau savaac aiz sava sunja

kopuma veel cik izmaksaa sunja baroshana kaadus gadus 20, cik jau nu kursh var izvilkt veigla rezjiima cietumaa ;)

taa ka signalizacija izmaksaa krietni leetaak un ir droshaaka,

neesmu gan redzeejis veel nevienaa dziivoklii signalizaciju :p

Link to comment
Share on other sites

Guest pofigs

neuztraucies :lol:

kad siiks laukos dziivoju man bija 4 sunji

un tagad riigaa ir draudzenes suns , un liidz ar to ir bijusi saskarsmear citiem sunju iipashniekiem, un pietiekami daudz esmu redzeejis kaa sunji tiek nomociiti dziivokli, es nekaa nesaku ka tur pensionaari njem kaut kadu kvekšķīšus - kleepjusuniishus bet lielam sunim tieshaam ir gruuti pilseetaa, tas nav sunim iedzimts dziivot dziivoklii iespundeetam

es teiktu ka taa ir nezjeeliiga iztureeshanaas pret dziivnieku

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

esmu sakosts, nogāzts no velosipēda u.t.t. tas viss no klainojošiem suņiem. Jūrmalā daži piekopj tādu metodi ka suni kas kādu sakodis "labi cilvēki" pabaro ar ko "garšīgu"... uzmani savus suņus, ka nesanāk līdzīgi. (nedod Dievs!!!) :!:

Link to comment
Share on other sites

marihuans

pashlaik atpuushos juurmalaa un jaapieskata divi suniishi majas...

viens ir kaukaazietis un viens staforda terjers...

kad biija javed aaraa kakaazietis sapleesa siksnu,taadu strjomu noraavu :)

 

pats tagad apsveru iespeeju iegaadaaties taadu suniiti:

sunis.jpg

Link to comment
Share on other sites

jopciks

dzīvoju laukos, kaimiņa kuce iekoda man 2 reizes kreisajā kājā, nokoda 2 kaķus, koda kaimiņiem, valkājās pa manu pagalmu. Nobraucu nafig. Nekādu sirdsapziņas pārmetumu.

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka nevajag turēt suni ko pats nevar savākt :evil:

Pilsētas dzīvoklī piļnīgi pietiek ar taksīti. Vienīgā problēma, ka izlaižot pastaigāties jāseko lai kaimiņu cūkveidīgie lopi nesakož.

 

Privātmājā - cita lieta, bet jānodrošina lai suns netiek ārā.

Laukos - mani besī tie kas uzskata ka viņa 10 suņi var brīvi vazāties apkārt, trenkāt stirnas pa mežu utt. Tādi jāaudzina. Personīgi esmu bijis spiests piebeigt pusdzīvu suņu saplosītu stirnu.

Ja medībās redzu ka tāds lops pa mežu skrien - šauju nost bez žēlastības.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

sunim vajaga kaartiigu dresuuru un pa ribaam un purnu arii taa dikti

man maajaas virs 50kg vaacu aitu k**e izmuka vienreiz caur vaartiem kjeeru pa pusciemu

beigu beigass noraavas pa aadu un aaraa no seetas vairs nelien

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest FENIKSS

Iesaku kārtīgāk parūpēties par to, lai tie bāskrevili netiktu brīvībā un neapdraudētu citus, nevis domāt kā viņus izsekot kad šie jau kozdami joņo riņķī. Stingra ķēde vai eitanāzija varētu līdzēt. Kad es sastopos ar tādiem bez pavadas un uzpurņa esošiem lopiem, tad nekautrējos ķerties pie ieroča.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Raimonds1

IR STANDARTA OFICIAAALAS FIRMAS, KAS SHOS JAUTAAJUMUS RISINA - RADIOSEETA VAI KAA VINJUU TUR

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Vēl vecāku topiku nevarēi atrast? Problēma ir sen atrisināta -suns kastrēts,uzbūvēta papildus sēta:]

Labots - ru
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest itsl@inbox.lv

piedāvaju specigu elektrisko ganu tadu pasu izmantoju laukos tikai prieks meza cūkām ... sistema loti vienkārsa, bet loti efektīva! ja interesē tad raxti itsl@inbox.lv bet tie ie pastasiti, protams nekas suņem nedraud, un veikala mazajiem ganiem suni nenoturēsi!

Link to comment
Share on other sites

Iesaku kārtīgāk parūpēties par to, lai tie bāskrevili netiktu brīvībā un neapdraudētu citus, nevis domāt kā viņus izsekot kad šie jau kozdami joņo riņķī. Stingra ķēde vai eitanāzija varētu līdzēt. Kad es sastopos ar tādiem bez pavadas un uzpurņa esošiem lopiem, tad nekautrējos ķerties pie ieroča.

 

Skaties, ka pats neuzraujies uz kaada, kursh ar ieroci rokaas Tev ieteks eitanaaziju kaa vieglaako celju... :p Nav visi sunji taadi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...