Jump to content

RRR X-Line


FIB
 Share

Recommended Posts

77.jpg

Ko jūs sakat par kino rāli kopumā, kādu pastūzi vajag ao vinju varētu normāli pavilkt un kādas atsauksmes par sabi, vai viņš ir tāds "monstrs" kā par viņu runā ?

 

Subi šomēnes taisos pirkt, tapēc arī prasu.

 

Varbūt kāds vr man pateikt kā viņu pareizi pieslēgt pie mūzikas centra ar diviemiejošiem kanāliem, bet bez suba izejas.

 

Man doma ir šāda -> Nopirkt k-kādu suba filtru pa kādiem pacmit latiem un slēgt to subi klāt pie vienas no mūziaks centra izejām.

 

un vēl, ja subis darbojās aktīvā režīmā, kādas skandas viņām vēl var slēgt klāt, telpā vajag arī k-kāud vidējos un augstos toņus ?

Vēl jau pastāv iespējā pie mūzikas cnetra brīvā kanāla pieslēgt 2xcentra originālās tumbas(100W 6 Om), bet vai tas centrs vai tumbas nenosvils, ka uz tā viena kanāla būs 2x lielāka slodzen nekā vajag ?

 

p.s. Ceru ka manu sāpi sapratāt un vaēsie man palīdzēt !

 

72_4.jpg

72_2.jpg

77_5.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • markuz

    15

  • FIB

    24

  • sleeping_awake

    10

Guest RaimizA

Skaitaas kvalitatiiva manta. Principaa ir guvusi atziniibu arii arzemees. Ja kas varu RRR produkciju dabuut nedaudz leetaak kaa bodees.

Link to comment
Share on other sites

sleeping_awake

Dziivee x-line subi neesmu redzeejis, taapeec iespeejams savaa teiktajaa kljuudiishos, bet vadiishos peec taa kaa es saprotu bildee redzamaas suba ieejas/izejas.

 

Taadaa gadiijumaa, ja veelies piesleegt subi klaat muuzikas centram, izskataas ka subim ir divas ieejas (Labais/Kreisais kanaals). Attieciigi no muuzikas centra pievienojam subim vadus ieejaas, un kaa arii no suba izskataas, ka ir izejas (pat 4as), un attieciigi skaljrunjus var pielikt klaat subim, un tiem subis straadaas kaa pastiprinaataajs.

 

Skanjas kvalitaates zinjaa vareetu buut, ka taa buus daudz sliktaaka nekaa sho sisteemu sleedzot pie resiivera...

 

Eniivei - X-Line valda :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

tavs teiktais darboja tikai tad kad subis darbojas pasīvajā režīmā ? Jo es rakstīju meilu uz RRR un viņi man teica ka ja subis darbojas aktīva režīmā tad viņas var klāt slēgt k-kādus satelītus !

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

FIB man liekas kaut ko esi paarpratis. Sabam ir 2 veida ieejas. Viea ir LOW gain, otra ir High gain, vismaz taa vienmeer ir bijis.

Link to comment
Share on other sites

sleeping_awake

tu zini vispaar atshkjiriibu starp aktiivo un pasiivo skaljrunjos? :D

Link to comment
Share on other sites

sleeping_awake

Kur tad redzeeji ka kautkur shaadi buutu kaads teicis?

tavs teiktais darboja tikai tad kad subis darbojas pasīvajā režīmā ?
Link to comment
Share on other sites

nu es tā sapratu, jo ja subis darbojas aktīvajā režīma, tad no pasūža jaudas pāri paliek 20 W RMS , kuri nevarētu normāli pavilkt 2as 100W tumbas

Link to comment
Share on other sites

parastam dzīvoklim bik` pa šerpu (IMHO), ja kvadratūra vienai istabai ir līdz 25 :roll:

pats biju domājis šito visu uzreiz grābt, bet izdomāju, ka nav vērts izgrūzt naudu, jo to resursu neizmantošu. Tagad esmu atdūries pie RRR Silway manuprāt pilnīgi pietiks

Link to comment
Share on other sites

sleeping_awake
nu es tā sapratu, jo ja subis darbojas aktīvajā režīma, tad no pasūža jaudas pāri paliek 20 W RMS , kuri nevarētu normāli pavilkt 2as 100W tumbas

 

LOL!!! Peec tava teiktaa sanaak taa ka 100W resiiveris nevar pavilkt 2x300W tumbas... Hmm, bet man maajaas kautkaa baigais trobelis no taa naak aaraa. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Nu pag,es izstāsīšu vēlreiz savu domu.

 

Karoče man mājās ir Panasonic SA-AK22 un 2x viņa originālās tumbas 100W6om

 

un tātad , ja es saslēgt šāi centrs-> subis(ieslēgts arktīva režīmā)-> 2x originālās tumbas ! vai šajā gadījumā tumbas skanētu normāli, jo, pec manām domām, subis taču pac noēt to viņā iebūvētā pastūžā jaudu un tumbām neavs daudz pāri nepaliek !!!

 

un vēl, vai starp centru un subi nevajag likt filtru, kurš nofiltrē uagšās un vidus ??

Link to comment
Share on other sites

starp citu, nafig tev subs?

 

paņem Evidens E-6 (400Ls), kam ir iekšā jau subs... vismaz par E-7 stāsta, ka bass ir riktīgi labs.

 

Mūzika ir jābauda, nevis `griezt uz max`... sīkie lameri/auto-tunetāji to nesaprot, bet kad nodzīvos 30gadus ar sabojātām ausīs, tad sapratīs...

Link to comment
Share on other sites

sleeping_awake

:D :D :D :D Volume uz 2%, bet izmanto jaudu 120W = 100% OMFG - kur tas redzeets!?

 

Domaaju, ja tu klausiitos maajaas muuziku izmantojot visu potenciaalu no taada suba, tevi no maajasgraamatas aatri izrakstiitu :D

Link to comment
Share on other sites

Nu karoče tu pasaki man vai tas sabis vļ pavilkts tās divas tumbas, kad sabis darbosies aktīvajā režīmā un būs pieslegrs pie centra, kuram nav suba izejas !!??

Link to comment
Share on other sites

iemācies elektroniku.

Vai arī pasaki ko tu konkrēti gribi dabūt ?

 

(active/passive)SUB + centra tumbas ?

Un jēdziens `pavilks` ir nezinīšu termins...

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

Da blin es domaaju ka neko ats sabis nevilks, kaa tikai savu skalruni. Taas aizmugureeejas kleemes kas izskataas peec sklrunu ir paredzeetas lai tu vareetu to sabu piesleegt savam centrinam kam nav sub out!!! Un taalaak aiz saba piesleegt savas tumbeles!

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
un tiem subis straadaas kaa pastiprinaataajs.

pilnīgs bullšits

tu zini vispaar atshkjiriibu starp aktiivo un pasiivo skaljrunjos? :D

un tu zini ?

aktīvais ir ar pastiprinātāju, kas baro šo te pašu skaļruni, kurā iebūvēts, un nekādas citas izejas, lai darbinātu citus skaļruņus, viņam nav, tam sabam tās izejas ir high level passthru, lai no pastiprinātāja izejas piespraustu vadu high ieejai subam (ja pastiprinātājam nav pre vai sub line out), un no suba tālāk tumbai

FIB - x-lines manuprāt ggg kaut kad klausījās, pameklē forumā

Link to comment
Share on other sites

iemācies elektroniku.

Vai arī pasaki ko tu konkrēti gribi dabūt ?

 

(active/passive)SUB + centra tumbas ?

Un jēdziens `pavilks` ir nezinīšu termins...

 

pa elektroniku zinupamatus(varbūt 8) )

 

Vārdu sakot, man vajag pieslēgt to subi pie centra kuram no katra kanāla nāk 100W jauda, tālāk man vajag, lai subis dotu ārā max daudz basus un tālāk man vakag vēl pieslēgt centra tubams , lai telpā būtu arī visu un augšas !

Link to comment
Share on other sites

Tātad, ir man tāda sistēma iekš istabas ar 27 kvadrātiem... Jāatzīst, ka tomēr bišku pārcentos - neko vairāk par pusi skaļuma uzgriest atļauties nevaru - tad dreb, trīc, vibrē viss, kas nav attiecīgi piestiprināts pie grīdas/sienas/utt.

Subs kopā ar frontālajām dod ārā basu tādu, ka spiež ausis ciet - kaimiņi ir ļoti nelaimīgi cilvēki.... :lol::lol:

Bet nu, manuprāt pirkt šo komplektu un slēgt klāt pie parastā pastūža, ne resīvera ir grēka darbs un arī jēgu nekādu tam neredzu - tomēr šis ir 5.1 komplekts un filmas skatīties ar jamo ir labāk nekā iekš kinoteātra...

Link to comment
Share on other sites

sleeping_awake
un tiem subis straadaas kaa pastiprinaataajs.

pilnīgs bullšits

tu zini vispaar atshkjiriibu starp aktiivo un pasiivo skaljrunjos? :D

un tu zini ?

aktīvais ir ar pastiprinātāju, kas baro šo te pašu skaļruni, kurā iebūvēts, un nekādas citas izejas, lai darbinātu citus skaļruņus, viņam nav, tam sabam tās izejas ir high level passthru, lai no pastiprinātāja izejas piespraustu vadu high ieejai subam (ja pastiprinātājam nav pre vai sub line out), un no suba tālāk tumbai

 

Prieksh taadiem primitiiviem cilveekiem kaa tev, panjemsim kaadu labu piemeeru... Datora skaljrunjus 2+1 :D Subs ir aktiivs vai nav? No kaa sateliiti njem skanju? no iebuuveetaa subuvulfera pastiprinaataaja vai no pc izejas line-out ?! UZMINI NU!!!

Link to comment
Share on other sites

pagaidām es domāju pirkt tikai subi.

 

 

un kādu pstūzi jūs iesakat priekš visa komplekta ???

Link to comment
Share on other sites

sleeping_awake

X-Line komplektam ar aktiivo subi der gandriiz jebkursh resiiveris 5 x ***W izejas jaudu! :)

Link to comment
Share on other sites

Brr - ko jūs tur plēšaties - tam sabim tās ieejas/izejas nav paredzētas lai ar viņām barotu vēl kādas tumbeles - ideja ir tāda - tas viss ir paredzēts tiem cilvēciņiem kam uz pastūža/resīvera nav paredzēta izeja subim... repektīvi no pastūša uz subi pieslēdzas labais un kreisais kanāls un tad no suba iet tas pats labais/kreisais ārā uz tumbām. Ar subu tiek nogireztas nepieciešamās frekvences un uz tumbām laižas augšas, bet sabī paliek basi.... pats tā darīju, pirms nebiju resīveri nopircis...

Link to comment
Share on other sites

Brr - ko jūs tur plēšaties - tam sabim tās ieejas/izejas nav paredzētas lai ar viņām barotu vēl kādas tumbeles - ideja ir tāda - tas viss ir paredzēts tiem cilvēciņiem kam uz pastūža/resīvera nav paredzēta izeja subim... repektīvi no pastūša uz subi pieslēdzas labais un kreisais kanāls un tad no suba iet tas pats labais/kreisais ārā uz tumbām. Ar subu tiek nogireztas nepieciešamās frekvences un uz tumbām laižas augšas, bet sabī paliek basi.... pats tā darīju, pirms nebiju resīveri nopircis...

 

tādtad es varu pie tā suba slēgt klāt savu centru(viņš dod ārā 2x100W) un aiz suba vēl divas centra tumbas ???

Link to comment
Share on other sites

sleeping_awake
bet lai maximāli izmantotu komlekta jaudu ???

 

Lasi specenee - Muzikālā jauda, W 120!

Link to comment
Share on other sites

~ 5*100 W vai ~ 5*150 W

 

Man ir 120 uz kanālu - kā jau teicu vairāk par pusi uzgriest nevaru - veselais saprāts neļauj...

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

Prieksh taadiem primitiiviem cilveekiem kaa tev, panjemsim kaadu labu piemeeru... Datora skaljrunjus 2+1 :D Subs ir aktiivs vai nav? No kaa sateliiti njem skanju? no iebuuveetaa subuvulfera pastiprinaataaja vai no pc izejas line-out ?!

priekš tādiem visgudriem cilvēkiem kā Tu gribu vērst uzmanību uz to, ka šeit tiek apspriestas hi-fi kategorijai daudzmaz atbilstošas tumbas, nevis lēti plastmasas kompjūtergrabuļi, kuriem "sabvūfera" apakšējā frekvenču josla beidzās tur, kur normāliem sabiem vēl nesākas augšējā, un datorskaņas terminoloģijā (un arī dabā) tādas pasīvās tumbas nepastāv, tā ka velti cepies

Link to comment
Share on other sites

labi, pa pastūzi ir noskaidrots, bet kā būs ja man būs tikai subis ar centru un divām tumbām ???

Link to comment
Share on other sites

Brr - ko jūs tur plēšaties - tam sabim tās ieejas/izejas nav paredzētas lai ar viņām barotu vēl kādas tumbeles - ideja ir tāda - tas viss ir paredzēts tiem cilvēciņiem kam uz pastūža/resīvera nav paredzēta izeja subim... repektīvi no pastūša uz subi pieslēdzas labais un kreisais kanāls un tad no suba iet tas pats labais/kreisais ārā uz tumbām. Ar subu tiek nogireztas nepieciešamās frekvences un uz tumbām laižas augšas, bet sabī paliek basi.... pats tā darīju, pirms nebiju resīveri nopircis...

 

tādtad es varu pie tā suba slēgt klāt savu centru(viņš dod ārā 2x100W) un aiz suba vēl divas centra tumbas ???

 

Ja tev ir kaut kāds jaudas avots ar 2 izejām, tad jā - tikai atceries - subis tev tur neko nepastiprinās - viņs tikai reāli nogriezīs apakšas tam signālam, kas nāks no pastūža un tad palaidīs to signālu tālāk uz tumbām...

Link to comment
Share on other sites

Guest RaimizA

markuz:

 

Zinu :D Taa tam jaabuut :p man gan kaadreiz likaas pa iisu :D Tada arii Auto akustiku pirku tapeec tagad mashiinaa stav ~ 700W sabinsh, bet es to pat uz pus jaudu neskandinu :p Jo nu jau jauniibas dienu maximaalizms ir pagaajis :D Tagad gribas smuukaak un klusaak.

Link to comment
Share on other sites

markuz:

 

Zinu :D Taa tam jaabuut :p man gan kaadreiz likaas pa iisu :D Tada arii Auto akustiku pirku tapeec tagad mashiinaa stav ~ 700W sabinsh, bet es to pat uz pus jaudu neskandinu :p Jo nu jau jauniibas dienu maximaalizms ir pagaajis :D Tagad gribas smuukaak un klusaak.

 

Zinu - man ar tas izslimots - toties tagad paklausīties kādu oriģinālu koncerta ierakstu uz DVD iekš DTS kodējuma - var apčurāties no priekiem :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir kaut kāds jaudas avots ar 2 izejām, tad jā - tikai atceries - subis tev tur neko nepastiprinās - viņs tikai reāli nogriezīs apakšas tam signālam, kas nāks no pastūža un tad palaidīs to signālu tālāk uz tumbām...

 

bet subim taču vajadzētu skanēt labi ?????

 

p.s. ja njemtu visu komplektu, vai šis pastūzis būtu labs ??

 

http://www.euroshop.lv/shop/product_info.p...oducts_id=22438

Link to comment
Share on other sites

Ja tev ir kaut kāds jaudas avots ar 2 izejām, tad jā - tikai atceries - subis tev tur neko nepastiprinās - viņs tikai reāli nogriezīs apakšas tam signālam, kas nāks no pastūža un tad palaidīs to signālu tālāk uz tumbām...

 

bet subim taču vajadzētu skanēt labi ?????

 

Nu tas atkarīgs no skaņas avota - subis baros pats sevi ar iebūvēto pastūzi... rībināt rībinās, bet nu skanējums atkarīgs arī protams no tā, cik augstu/zemu, tu viņam norādīsi CUT OFF frekvenci

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...