Jump to content

Tutorial PC --> TV


Runcio
 Share

Recommended Posts

:idea: Šo topiku taisu, tiem, kas sadomā čolēt filmas utt...... uz TV no PC. :idea:

Tā kā man ir nVIDIA karte tad stāstu tiešhi par to! :) Bet Radeon kartēm jau daudz nekas neatšķiras!

Tātad nosākuma jūsu video kartei ir nepieciešams S-Video izeja.

Izskatās tā šādi:

80512.jpg

 

Nu lai varētu kauko pačolēt uz TV ir nepieciešms vads S-Video --> Banāns/tulpe

Varat to iegādāties kādā veikalā, vai arī uzmeistarot to paši, pāris minūšu laikā!!! :)

Šajā bildē jūs varat redzēt shēmu pēc kuras ir jātaisa tas kabelītis!

67672.jpg

Varbuut nebuutu slikti ielodeet 2x diodes (negaismas), vienkārši, lai signaals tikti tikai vadiits no PC->TV, lai vienkārši., nodroshinaatos pret to ka no tv kaukaada straavinja vareetu nonaakt ieksh PC! Tas taa paardomaam! ;)

Nu tā pieņemu, ka jums jau ir uztaisīts kabelis, vai arī nopirkts, nu varbūt vēl kādā savādākā veidā esat pie tāda tikuši! :D

Tālāk es rīkojos šadi:

 

80530.jpg 80531.jpg 80532.jpg

 

Dualview izvēlos tāpēc, ka uz Galvenā ekrāna es sērfoju netā utt... bet uz otrā ekrāna (TV, vai otrs monitors) skatos filmas! vienkārši, jebkuru logu var ievilkt/ieslidināt otrajā ekrānā! Paexperimentējiet, tad jau sapratīsiet! ;)

 

Nu es pats pašlaik neesmu pieslēdzi pie TV, bet gan pie otra monitora! Otro monitoru pieslēdzu pie DVI izejas, bet funkcijas tas otrs monitors izpilda tās pašas ja tur būtu pieslēgts TV!

 

Vēl ir iespēja nelīst iekš Displey Properties utt... bet gan uzinstalēt tādu programmiņu kā TV Tools. Paskatieties, paexperimentējiet ar TV_tools un tad jau redzēsiet, kas jums būs noderīgāks utt.. ;)

 

Nu nav jau nekāds super duper tutoriālis, bet ceru, ka kādam šis topiks noderēs! :oops: :)

Lai jums veicas! :)

 

P.S. Ja kādam vajag kādu info par Radeon - S-video-->TV, tad skataties šajā linkā:

 

Links par RADEON kartēm

Link to comment
Share on other sites

:]

sen jau gribu šo iespēju , tik reiz meiģināju , gāja kaut kādas švīkas visam ekrānam pāri . :(

Link to comment
Share on other sites

shiivkas ir taapeec ka vadam celjaa ir kkaadi trokshnji, piemeera, tumba blakus...

 

oo, ai tur magnētisms pie vainas ?

em

 

būs japatestē.. cūcīgi ka man tas Tv patālu . blakus istabā.

 

Man likās ,ka švīkas moš no manis sliktā lodējuma :]

Link to comment
Share on other sites

Pameegjini ar ekranizeeto antenas vadu! 1m-10sant! Es domaaju tad tu tos trauceejumus vairs nemaniisi! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest kuzmitch

tas vads naak gandriiz visaam videokarteem liidzi :wink:

es par taadu naudu nemaksaatu :roll: paprasi lai tev atdod kaads drugans kursh vinju neizmanto

Link to comment
Share on other sites

taatad piebildiishu

TV-tools nafigs nevajag neredzu nekaadu jeegu no vinja !!!!

un

taatad parasti visi saskaraas ar probleemu kad lietojot Svideo-composite paareju ekraans raadaas melnbalts.

un tur vainiigs nav nevis tas ka Pal vietaa uzlikts NTSC bet Auto vajag samainiit uz composite.

124379.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Salodēju tā , kā te ir parādīts....

bet nekā.. :(

 

 

jautājums tā..

Man sanāk spraust to S-video galu iekšā otroādi . [pa 180 grādiem] nekā tas ir uzzīmeēts te.. ..

 

 

Būs jāpaeksperimēntē ar tiem vadu galiem . . gribas sataisīt. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Tā kā Runcio es neesmu mēģinājis, bet princips līdzīgs:

 

Sākums tieši tāds pats par štekera izvēli, tālāk nedaudz atšķiras:

 

1_g.jpg

 

Labais taustiņš kautkur desktop, izvēlnē "Properties", "Settings". Spiežam uz "2" monitora un ieliekam ķeksīti pie "Extend my Windows desktop onto this monitor", tālāk "Apply" un "Advanced".

 

2_g.jpg

 

Tālāk izvēlamie videokartes iestatījumus un "nView Display Settings" izvēlamies "Dualview".

 

3_g.jpg

 

Tālāk izvēlnē "Full Screen Video" pie "Full screen devices" izvēlamies "Auto-select" un izvēlnē "Zoom control" izvēlamies "Video Mirror" un spiežam "OK"

 

Ja gribēsiet skatīsieties video, tad filma nekur nebūs ne jāievelk ne jāieslidina, to vienkārši uz TV rādīs FULL SCREEN.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Guest WorstDevil

hm, manam Asus GF 6600GT Extreme 128MB ir TV-out... tas ir tas pats kas S-Video? Un TV arī ir S-Video ieeja... ir vispār pārdošanā tāda veida vadi, kuriem abos galos S-Video spraudņi? :???:

Link to comment
Share on other sites

Iesaku arī pameiģināt izraut antenu no TV uz to brīdi kad skataties filmas. Man tas palīdzēja tikt vaļā no strīpām.

Link to comment
Share on other sites

versatile

runcio, fotoblog logo ievietoshana tavaa avataraa ar bloga administraciju saskanjota?

Link to comment
Share on other sites

...

Nu lai varētu kauko pačolēt uz TV ir nepieciešms vads S-Video --> Banāns/tulpe

...

 

 

Kaada sunja peec tu iesaki sliktaakaas kvalitaates variantu ?

 

Nu lai varētu kauko pačolēt uz TV ir nepieciešms vads S-Video --> SCART vai S-Video --> S-Video

 

ar tiem Banaaniem/Tulpeem ir miglas bilde...

Link to comment
Share on other sites

Tie S-Video vadi kas nāk līdzi videokartēm ir metami pa logu un pa kreisi, man bijušas vairākas kartes (jaunas) un nekad tie vadi neko vairāk par melnbaltu miglu nav rādījši. Lai dabūtu normālu attēlu (cik vispār lētā gala kartēm TV ir normāls attēls) tev vajag kārtīgi ekrantētu vadu nevis vienkārši drāti kas nāk orģinālā līdz.

Pirku mīļotajā www.latgalīte.lv un rādīja tīri Ok, vismaz krāsas ir :p

Link to comment
Share on other sites

man ar zb, ka rāda melnbaltu, es nopirku tādu pāreju, kas pārtaisa no s-video uz parasto tulpīti, tad nopirku 6m vadu, abos galos tulpītes un tagad skatos laimīgs!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Help! Man ari rada Tv melnbalti. Shema paradito videokartes opciju man naf! Tv ir tikai scart ieeja. Ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

Lakam iebraucu, salodejot kontaktus 15 un 20 tiltā, vajedzētu visam atrisināties.

Bet vai tas ir O.k., ka man skarts ir bez pārlē'dzēja IN OUT?

Link to comment
Share on other sites

Nu baigais ,,Thanks,,! Ceru, ka manam arī!

 

Salodēju, bet krāsas tāpat nav!

Varbūt kautkādas opcijas kompim nav pareizas?

Varbūt var kāds ar pirkstu parādīt?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Izmisis. Ar tām pashām krāsām. Kamer ladejas windows krasas ir, bet kad tas gandriz ieladejies, krasas noraustās un uz Tv pazud. Kāpēc tā?

Video GF MX440.

 

Help, topikus jau parlasijos, bet skaidriba netiku!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Parocies pa nVidia settingiem. Vai nu TV izejai saturation uz nulli, vai arī standarts nepareizs.

Link to comment
Share on other sites

Izradas, ka izdzešu uzliktos draiverus, pēc tam tos pa jaunu uzinstalēju , iesledzu Tv un kompi viss iet. (tikai krasas gan pablavas, bet visuma O.k.)

 

It kā viss iet, tikai kamer nemainu ,,useri,, , kad datorā ieeju kā ,,viesis,, nVIDIA sāk kaut ko konfigurēt un krāsas nobrūk, paliek melnbalts? Tad krāsas ir tikai tikmēr, kamer ladejas Windows, tad tās pazud.??????

 

vakar lidz 3.30 naktī ņēmos

 

 

Protams, ka var nemainit ,,Useri,,! :)

 

 

Jocigi velak viss aizgaja pats no sevis!

Paldies

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest Ansis Vīksniņš

Mazliet papildināšu. Tas nav domāts visiem gadījumiem, bet man tā bija. Saslēdzu videokarti ar TV un nekā. Izrādījās videokartes izejas pretestība nesakrīt ar TV ieeju. Videokartes izeja ir 50omi, bet TV ieeja ir augstomīga un videokarte neatpazīst TV. Ielodēju 50omu pretestību kabelī paralēli videosignālam. Tagad videokarte atpazīst TV pat tad, kad tas nav pievienots un izdod signālu. Brīdinu. Tas nav visiem TV. Tas ir tikai viens no variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

TV ieeja ir augstomīga un videokarte neatpazīst TV.

nekad video in tv kastei nebuus augstomiigs.....

vai nu kkaads austrumkaiminja greizais briinums, vai pirms tam kaads pamaniijies ieejas rezistoru izsvilinaat....

Link to comment
Share on other sites

ceru-ka shito topiku(vienu pa visaamreizeem)IZLASĪS nedzirdīgās ausis!!!

Link to comment
Share on other sites

Kashmars

Aizmirsu piebilst ka uz tā portatīvā ir Vista. Ar XP es zinu kā pateikt, kad pieslēgts TV

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

man ir karte ATi Radeon un es visu saledzu ar s-viedo vadu un scart pareju bet man neka nerada .rada tikai tad kad windovsu lade (meln balti)

palidziet

 

P.S. Ja kādam vajag kādu info par Radeon - S-video-->TV, tad skataties šajā linkā:

 

Links par RADEON kartēm

 

man tadi opseni ka taja linka

man osenos viena stripa ne ka tur

 

man ir karte ATi Radeon un es visu saledzu ar s-viedo vadu un scart pareju bet man neka nerada .rada tikai tad kad windovsu lade (meln balti)

palidziet

 

 

 

man tadi opseni ka taja linka nav

man opsenos viena stripa ne ka tur

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
ingusster

žēl tikai ka šis topiks nekam neder - tagad ir Vista un tur viss ir pilnīgi savādāk!!! Joprojām ar S-video vadu cīnos ar melnbalto bildi! Ar HDMI vadu bildi rāda ļooooooooooti spilgti dzeltenu.

Link to comment
Share on other sites

cucumber

uj, kko tādu meklēju jau sen.paldies.velāk pastāstīšu kā sanāca.

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...