Jump to content

kaa lai Voodo2 piedabu stradat ar jaunajam spelem? (CS 1.6)


Guest IeWz^Man
 Share

Recommended Posts

Lieta taada.

Kompis: AMD Duron 700, RAM 256, OS WInXP Pro Corp

Videokarte ir incanta, tjipa vinja ir tikkai kaa paatrinaataajs, tas nozime ka strada caur esoshu 1 videokarti Matrox Graphics Mistique (220) 4 Mb, pie kuras shis Voodoo2 ir pievienots caur kabeli. Primaaraa videokarte protamns ir shii Matrox, ja gri lai speles to izmantotu vaig atsevishkju draiveri, piem CS 1.5, tas bijs 3dfx MiniGL driver, kuru vareja iekopeet kontraa pie draiveriem, un tad vareeja speeleet, ja nee, tad CS protamz izmantoja pamata videokarti, kura nemaz nav paatrinaataajs, un gaaja tikkai software liimenii.

Un jautaajumz - mosh kaads veel ari lieto Voodoo2, un zin kaa piedabuut izmantot to piemeram CS 1.6 es nevareju nekuo izdomaat, kaa lai shis CS 1.6 iemaacas saprast sho Voodoo2 kaa paatrinaataaju.

 

* CS 1.6 - Half-Life Counter-Strike 1.6

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

a veco 3dfx miniGl esi meegjinaajis ieksh CS 1.6 iebaazt?

vari arii pameegjinaat FastVooDoo2 draiverus (http://www.3dfxzone.it/dir/3dfx/voodoo2/drivers.htm).

 

ps: vakar vienaa veicii redzeeju ka paardodas 3dfx VooDoo2 SLI, staaveeja stikla plauktinjaa pie paareejaam detaljaam. turpat redzeeju arii Creative 3d Banshee (3dfx). interesanti kaa taas tur nokljuvushas..

Link to comment
Share on other sites

a veco 3dfx miniGl esi meegjinaajis ieksh CS 1.6 iebaazt?

vari arii pameegjinaat FastVooDoo2 draiverus (http://www.3dfxzone.it/dir/3dfx/voodoo2/drivers.htm).

 

ps: vakar vienaa veicii redzeeju ka paardodas 3dfx VooDoo2 SLI, staaveeja stikla plauktinjaa pie paareejaam detaljaam. turpat redzeeju arii Creative 3d Banshee (3dfx). interesanti kaa taas tur nokljuvushas..

vai vari pateikt kuraa veicii redzeeji ? un cik maksaaja ?

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo
vai vari pateikt kuraa veicii redzeeji ? un cik maksaaja ?

redzeeju vienaa datorveicii netaalu no Vikanda (www.vikands.lv), iisti nezinnu kaa shamo sauca, tur bija taada izkaartne tikai ka datorveikals. atradaas shams uz seetas ielas laikam.

cenu gan neprasiiju un uzraxtiita taa arii nekur nebija, tachu daargi nevajadzeetu maksaat.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Izmanto WickedGL. IMHO labākais Glide -> OpenGL wrapers.

 

EDIT: Nepiefiksēju ka Tu izmanto WinXP. Cik zinu tad XP logi neuztur pass-through fīču (Voodoo2 kā 3D akselerātoru un Matrox kā 2D). Ja gribi to karti lietot, tad liec vien Win98. Sen atpakaļ man izdevās piedabūt Voodoo2 strādāt uz Win2K, bet bija problēmas kamēr normāli visu sajūdzu.

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

WickedGL izstrādāja Metabyte ;) Un tas ir ātrs+kvalitatīvs. VSA-100 kartēm no tā nav lielas jēgas, bet Voodoo 1/2/3 tas ir daudz labāks nekā oriģinālis 3dfx MiniGL.

 

Dual monitoru sistēmu ar Voodoo2 var dabūt elementāri, bet tikai līdz Win2K, pats esmu tā darījis. Bilde ir diezgan tizla un izsmērēta.

XP logi to vairs nepieļauj. :(

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
WickedGL izstrādāja Metabyte ;) Un tas ir ātrs+kvalitatīvs. VSA-100 kartēm no tā nav lielas jēgas, bet Voodoo 1/2/3 tas ir daudz labāks nekā oriģinālis 3dfx MiniGL.

 

Dual monitoru sistēmu ar Voodoo2 var dabūt elementāri, bet tikai līdz Win2K, pats esmu tā darījis. Bilde ir diezgan tizla un izsmērēta.

XP logi to vairs nepieļauj. :(

 

EDIT: Kāds negrib iepirkt 21(!) 3dfx karti? Čalis no x-3dfx foruma pārdod savu kolekciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

mjaa, cena tai kolekcijai noteikti ka uzkaaps debesiis... bet buutu interesanti iisteniibaa dabuut kautko no taas kolekcijas, piem HammerHead joistick'u - vareetu pachakareeties..

cik sapratu tad tas VooDoo5 6000 neesot diezko ejosh, lai gan ir kautkas labots. dereetu kaadu VooDoo5 5500 PCI karti nograabt kaukur..

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside
...dereetu kaadu VooDoo5 5500 PCI karti nograabt kaukur..

Es muterei rakstāmmašīnā ieliku. Jautrs pasākums - Celeron 333MHz + 64MB PC66 + Voodoo5 5500 64MB :) Žēel ka nevar softus video atmiņā lādēt. Varbūt Words ātrāk strādātu. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest R21vo

rakstaammashiinaa VooDoo 5? mjaa, es ar prieku apmainiitu kaadu no savaam Riva TNT2 M64 32mb (AGP) karteem pret to VooDoo5... vismaz buutu veelviena karte ko chakareet, kurai draiverus mahineet..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...