Jump to content

Multimedia - Neskan 5.1 skaņas aizmugurējie kanāli


Tilo
 Share

Recommended Posts

Vakar, beidzot, iepirku 5.1 sisteeminju, tjipa ar domu bik labaakaa kvalitaatee klausiities muzonu. Kaadus gadu 3 atpakalj biju iepircis Genius SM Live 5.1 skanjas karti - domaaju ka visam buutu jaabuut O.K.

A vot figu. Liidz shim 2.1 man bija piespraustas pie austinju izejas. Tagad beidzot izmantoju 5.1 izeju. Lieta taada - prieksha +C +W skan, bet pakaljeejaas njifiga. Ja pieliek ausi var dzirdeet, ka kko klusu pljerkshkj. Izskataas ka vaina ir Skanjas kartee, jo piesprauzhot aizmuguri austinju izejaa - skan normaali.

Taga megazinaatnieki izsakaas, kur vareetu buut vaina. Pashaa skanjas kartee vai dtaiveros? Tie draiveri, kas bija liidzaas - arii ir taadi pashi, kaa visur novelkamie. Eniivei nekas nemainaas. Mok kaac ir arko liidziigi saskaaries, vai ir zinaams risinaajums... Vismaz domas kaadas...

A par skanjas karti - ne vaarda, negibu klausiiities, ka SB rullZ un SM suukaa... Man tas dzilji pie pakaljas....

Link to comment
Share on other sites

Probleema taada - aizmugure neskan praktiski VISPAAR!!! Skanjas karte 3 gadus veca ~. Pohuj, ka varbuut nebuutu 4istaakais dolby surround, bet vajadzeetu, lai taa aizmugure vispaar skan!!!

Atradu kkaadu huinju, kas itkaa shito labojot - figu... Neinstaleejas, man neesot uz skanjas kartes audio chipa...

Link to comment
Share on other sites

Doemzheel - neskan. Tb skan biku, bet ljooti klusu. Ar to MATRIX_MIXER.. Aizmugure kaa skaneeja - ta aariii skan taalaak. Prieksha reguleejas normaali. Aizmugure - figu, skan uz kaadiem, labi ja, 20% no priekshas. Un reguleejas liidzi shamai...

 

Liidzi kartei ar draiveriem liekas savs mikseris - visu esmu paarbaudiijis - nekaa... Tur viss ir kaa naakas sareguleets. Pagaidaam viss vienaa liimenii, bet meegjinot nogriezt priekshu - nogriezhas arii taa niikuliigaa skanja pakaljaa...

Link to comment
Share on other sites

Man ir Genius SM Live 5.1 karte' date=' nevis SB!!![/quote']

da labi tas vienalga - svaigaakie draiveri par skaadi nenaaktu

 

 

bet aizmirsu pashu galveno - a tu vispaar esi kontrolpanelii

pie sounds and audio devices

zem speaker setings advanced

enableejis 5.1 spiikerus ?

Tas bija pirmais, ko izdariiju vakar, kad atstiepu maajaas 5.1!!! :D

Karti var apskatiit shite!!

Skatos updates .... .... .... diemzheel - neko nepiedaavaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest spameris

Genius vai Sound Blaster, nav nekādas starpības. Man ir Sound Blaster Audigy 2 ZS un tieši tā pati problēma. Vaina visdrīzāk ir software, kas tomēr nevar no stereo uztaisīt normālu 5.1 .

DVD un DVD-Audio skatoties/klausoties viss ir OK. Bet stereo pārveidojot aizmugurējās skandas (LOL) un subwoofer praktiski klusē. Pašlaik tur neko nevar izdarīt. CMMS un CMMS2 un kas tur vēl nebija īpaši nepalīdz, kā arī izmainot subwooferam sūtāmās frekvences robežas.

Bēdīgi, bet tā nu tas pagaidām ir.

Link to comment
Share on other sites

Genius vai Sound Blaster' date=' nav nekādas starpības. Man ir Sound Blaster Audigy 2 ZS un tieši tā pati problēma. Vaina visdrīzāk ir software, kas tomēr nevar no stereo uztaisīt normālu 5.1 .

DVD un DVD-Audio skatoties/klausoties viss ir OK. Bet stereo pārveidojot aizmugurējās skandas (LOL) un subwoofer praktiski klusē. Pašlaik tur neko nevar izdarīt. CMMS un CMMS2 un kas tur vēl nebija īpaši nepalīdz, kā arī izmainot subwooferam sūtāmās frekvences robežas.

Bēdīgi, bet tā nu tas pagaidām ir.[/quote']

Njaa, es te lasos pie atsauksmeem par karti - shitaada probleema nevienam nav, bet ir savaadaakas - saistiiitas tieshi ar draiveriem. Man staav XP, bet draiveri win2000 - tjipa buutu jaaiet, bet voti neiet. Speciaalu XP draiveru NAV!!

Link to comment
Share on other sites

Karo4 mekleeju citu skanjaskarti - testiem.... Pagaidaam rear sprauzhu austinju izejaa i basta... skaneet jau skan... +var piereguleet priekshu un aizmuguri (:

 

pielikumaa shitaas kartes testu rezultaati - izskataas, ka nav peedeejais suuds...

Link to comment
Share on other sites

Guest spameris

"bet ja runaa par mp3niekiem tad te nu ispauzas tas cik tu labu kodieri lieto un kaadaa bitreitaa

 

pie suudiigas spieshanas (zem 256) pakaljas kanaali praktiski pazuud ..."

 

Nezinu gan kā pakaļas signāli var pazust mp3 failam, ja tam tādu vispār nav.. Manuprāt visa vaina ir CMMS un tam līdzīgajos, jo tie īsti nezin kuras frekvences un diapazonus uz aizmugurējiem kanāliem tad īsti no priekšējiem kanāliem dublēt. Varu kļūdīties, jo neesmu eksperts.

Link to comment
Share on other sites

"bet ja runaa par mp3niekiem tad te nu ispauzas tas cik tu labu kodieri lieto un kaadaa bitreitaa

 

pie suudiigas spieshanas (zem 256) pakaljas kanaali praktiski pazuud ..."

 

Nezinu gan kā pakaļas signāli var pazust mp3 failam' date=' ja tam tādu vispār nav.. Manuprāt visa vaina ir CMMS un tam līdzīgajos, jo tie īsti nezin kuras frekvences un diapazonus uz aizmugurējiem kanāliem tad īsti no priekšējiem kanāliem dublēt. Varu kļūdīties, jo neesmu eksperts.[/quote']

Izdomaajiet tagad, kaa shito noveerst...

Link to comment
Share on other sites

Guest spameris

"Izdomaajiet tagad, kaa shito noveerst..."

 

Kāds paziņa teiktu : "Pārkompilē kerneli..."

Bet ja nopietni. Būs vien jāpamēģina vēlreiz pilnie SB draiveri un mp3, ogg ar maksimālu bitrate, vai pat kādu lossless ape kodētu dziesmiņu ar zemajām frekvencēm. Tikai vēlāk, pagaidām nevaru restartēties pēc draiveru instalēšanas...

Link to comment
Share on other sites

Guest spameris

OK, NC, ieintriģēji pamēģināt vēlreiz patestēt. Ja nebūs slinkums vēlāk (visdrīzāk rīt) iemetīšu šeit rezultātus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...