Jump to content

Kuru no kameraam labaak izveeleeties


Guest
 Share

Recommended Posts

Esmu noskatiijis PowerShot S2 IS...bet nu protams veicot shaadu mazaak vai vairak lielu pirkumu gribeetu pakonsulteeties ar speciaalistiem un vienkaarshi cilveekiem kas no shiim lietaam saprot ko vairaak...bija veel doma njemt PowerShot G6...bet ticiet vai nee tie 50-60 LS man patieshaam nav :( taapeec no shii projekta atteicos...bija veel PowerShot S70 bet S2 IS piesaistiija ar optisko zoom...12X un IS...vieniigais gribeejaas tomeer 6 MP bet nu domaaju ka 5 MP arii nav nemaz tik slikti...gribaas lai ar kameru vareetu nokjert pietiekami kvalitatiivas bildes ( ne tikai family portrait...nu no seerijas ka tik bilde...bet arii kaadu skaistu landscape un art foto)...vienvaardsakot ceru ka pakomenteesiet PowerShot S2 IS...jusu domas...viedoklji utt...

 

Jau ieprieksh liels paldies...

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka met acis uz ultra zoomeneem 8)

Es njemtu Panasonic DMC FZ-4 vai, ja vēlies 5 Mpix njem FZ-5 :)

Incanti nafig tev 6 Mpix, taisies tapetes printeet?? Vairāk pa 4 man nevajadzeetu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Vēl pie kandidātiem var piemest Sony DSC-H1 - arī ļoti labs megazūms, liels ekrāns, precīza fokusēšanās, labs asums visa zūma diapazonā, bet padārga atmiņa. Domāju, ka izvēli vajadzētu ierobežot ar 3 kamerām - minētajām Sony un Canon + Panasonic FZ5 - aizej ka uz veikalu un paturi katru rokās - kura labāk iegulsies, to arī ņem.

Link to comment
Share on other sites

Apskaties Minolta Dimage Z sēriju. Pats iepriku Z10, kas ir tā pa vidam, nekas īpašs, bet mani apmierina. Cena arī nav astranomiska priekš šāda aparāta.

 

Price/performance, iesaku Dimage - Z20

Link to comment
Share on other sites

Zhuljiks

Doroshi vien es njemtu PowerShot S2 IS, jauns modelis, bildes stabilizators - ar triicoshaam rocinjaam var focheet. Veel 12x zoom kas ir lieliski, ja vien izmantosi tripodu. Cik esmu tureejis rokaas S1 IS, liekas ka manuaalie rezhiimi ir super, tas pats vareetu buut arii PowerShot S2 IS. Bilzhu kvalitaati uzlabo procesors digital 2. Nju karo4e vareetu buut superiiga!

Link to comment
Share on other sites

Par S2:

 

 

 

Shitais fochuks maz atkshjiraas no S1 IS - galvenaas atkshkjiriibas ir:

1,8'' (1,5'' vietaa) LCD,

12x zooms ar IS (10x IS vietaa),

AF Lamp (autofokusa lampa - nakts bildeem - S1 IS nebija...),

SD karte (CF compilant type II vietaa),

Digic II procesors (LJOTI uzlabo automaatisko fokuseeshanu!!!!!!! - S1 IS auto fokuss sux deelj Digic I),

S2 IS ir beidzot ieviests macro rezhiims ( no 0 centimetriem!!!!) - kursh S1 IS nebija,

viss paareejais - tas pats, kas S1 IS ( 640x480@30fps + bildes stabilizaacija + 10 zoom filmeeshanas laikaa - Ljoti njammiiga fiicha ),

sakarigs Twist&swivel LCD,

4 AA baterijas (jaapeerk laadeetaajs, bet ar sakariigu 1,5h impulsa laadeetaaju - super! tur aptuveni uz 550 bildeem... )

Principaa jau S1/S1 IS/S2 IS vareetu buut jau pieskaitaami profesionaalajamiem fochukiem, ja ne objektiiva truukums (nevar mainiit Rolling Eyes ). IS nosaukumaa noziimee bildes stabilizaaciju.

 

Vieniigais S2 IS truukums (jo S1/S1IS shii truukuma nebija) ir tas, ka statiiva viitne ir plastmasas (S1/S1IS taa bija metaala...).

 

Miinuss S2IS (ja saliidzina ar S1 IS) ir tas, ka nav uzlabots(atsaats taads pats kaa S1 IS):

EVF (electronic vie finder) pikselju skaits;

LCD pikselju skaits

kaapeec S2IS nevareeja iebuuveet fokusa gredzenu apkaart objektiivam???? (taa pat kaa zenit fochukam Wink )

 

Nu

Luusizz wrote:

Shitai ja kas ir 12x zoom... Smile A95 cik zinu gan naw 12x...

Cita lieta ir taa, ka taads zoom reaali tikai ar statiivu der... Smile

 

 

Shitam monstram ir IS - pat 12x zoom normaalaa dienaa nebuus liela probleema Rolling Eyes - bildes stabilizaacija ir taa veerta - zheel, ka par to naakaas tik ljoti paarmaksaat.. Bet bildees atmaksaajaas Very Happy

 

 

Kopumaa:

Visi manis nosauktie miinusi un truukumi ir tiirais siikums - ja saaktu analizeet Kaut vai Ixus seerijas fochukus peec shitaadiem kriteerijiem - tad ixus vispaar ir meesls... Laughing Principaa visi mazie ir pamatiigi ziepju trauki... Bet vinji ir kompakti un stiliigi... Bet kas attiecas uz shitaadiem fochukiem, tad tie jau vairaak ir taadiem, kam patiik paeksperimenteet un iemaaciities kaut ko jaunu Wink

Daudzi experti droshi pieskaita shito fochuku pie visu laiku labaakajaam super-zoom kameraam... taa kaa ir veerts padomaat Wink Es vinjiem piekriitu - S2 Is ir viena no visu laiku labaak uzkonstrueetajaam kameraam (ja atskaita mazas nianciites...)

 

Uzreiz pasaku - tevis mineetajiem 340Ls sanaaks pieplusot veel vismaz:

~25Ls sakariigs aatrs impulsa laadeetaajs ar visaam aizsardziibaam (droshiibai)

~60Ls (1Gbatminjai - jo filmeejot uz labaako kvalitaati 1Gb ieliidiis tikai aptuveni 8 - 9 min video - videokameras kvalitaatee...)

~15Ls sominjai (jo bez taas tavs fochuks nez vai buus njemams liidzi kaut kur paargaajienaa...)

 

Ja ir jautaajumis, tad meklee atbildes uz tiem sheit:

www.dpreview.com

www.steves-digicams.com

www.dcresource.com

 

Gandriiz visu ko es zinu, esmu uzzinaajis vainu caur mineetajaam lapeleem, vai nu pats eksperimenteejot Very Happy

 

Man par savu S1 IS kopaa ar super duper aksesuaariem (iepeerkoties caur LV internet-veikaliem) sanaaca samaksaat ~370Ls (pats fochuks 270Ls...) Crying or Very sad

 

PS: Man tikko kaa palika 17 gadi (pirms paaris nedeeljaam) un fochuku es iegaadaajos par sevis sapelniito naudu - taa kaa zinu par ko es samaksaaju... (1,5 meeneshus aktiivi internetaa mekleeju infu, saliidzinaaju paraugus, prasiiju fotograafu viedokljus utt...)

Link to comment
Share on other sites

FXQuadro
PowerShot S2 IS

 

Labāk nopirksi SONY H1. ;) Jo Canon'am mazs LCD, 4 AA baterijas :evil: baterijas kamerai kura maksā 320 Ls... LOL :lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...