Jump to content

Kā izvākt programmu no Add/Remove saraksta?


Jurča
 Share

Recommended Posts

Gadijās ķibele. Es eksperimentēju ar Setup uzstādijumiem iekš Add/Removie Programs un es izdarīju tā ka Add/Removie vairs nerāda nevienu pogu lai būtu iespēja izinstelēt paša programmu. Un cits setups nelaiž, jo paziņo, ka cita versija ir uzlikta.

Es izdzēsu visus failus no datora kurus ieinstelēja, jo es zinu kas kur atrodas... Bet no Add/Removie nepazuda. Vai ir kāds manuāls variants kā tikt vaļā?

Link to comment
Share on other sites

Vai ir kāds manuāls variants kā tikt vaļā?

RegCleaner - ar to varēsi izdzēst Add/Remove kaut tukšu, ja vēlēsies.

Link to comment
Share on other sites

Start/Run/regedit[ENTER]

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstall

Link to comment
Share on other sites

OK, vienu lietu atradu tajā starpā un izdzēšu. Bet no Add/Remove nepazuda, pazuda tikai informācija par programmu. Tas ir bija saite uz kuras uzspiežot bija šādi tādi dati un varēja atjaunot programmas failu, un tas arī pagaidām pazuda.

Link to comment
Share on other sites

Nu takš izkopē no tā Add/Remove to programmas nosaukumu, palaid regedit, nospied F3, iekopē to ko izkopēji, atķeksē visus boxus, kas tajā meklēšanas lodziņā ir un spied Meklēt un tad tik dzēs visu ārā, ko atrod, kur ir attiecīgās programmas vārds vai ceļš uz mapi, kur tā programma kādreiz atradās. Gan ja pēc tādas tīrīšanas programma no Add/Remove būs pazudusi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...