Jump to content

Canon Pixma IP5000 - Gribeetu dzirdeet atsauksmes


Evill_BettyLV
 Share

Recommended Posts

Sveiki - man i bijis tikai HP - deskjet 610C - bet savu vins i jau atkalpojis....;(

Doma i iegaadaat jaunu - Canon Pixma IP5000 - tapee ka tuulin arii tiksu pie Canon powershot G6

manas prasiibas dvd cd apdruka, un foto - arii a4 formaata bildes..lai buutu loti labi - gandriiz perfekti, dokumentiem izmantosu maz - cik nu skolaa referaatiem...

Mani interesee kaada i kvalitaate un vai i veerts vai tomeer nemt daargaaku....cik daudz var noprinteet ...Lpp.kraasas zinaa - kad beidzaas... :roll: ???

Ja kaadam i luudzu atsaukmes...

Es arii GOOgleeju peec rewiev - atsaukmes tomeer bija pretruniigas vieniem bij ideaals otriem nee....

Paldies pa sapratni... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Es pieļauju ka tev pietiks ar PIXMA3000

 

PS: par saekonomēto naudu pietiks kartridžiem kādu laiku (ja tu saki un nemelo, ka drukāsi A4)

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Nesaku ka visas drukaasu a4 - ja bilde i loti smuka - tad jau to var nodrukaat un pat ieraameet.....

sienas man plikas... :D

Kaa arii dvd disku kolekcijai jau vajag ap 40 dvd covers....

Link to comment
Share on other sites

Strādāju ar IP5000 jau vairāk kā pusgadu. Printēju fočenes arī A4 (foto IXUS 700) pagaidām neatrodu pie kā piekasīties. Vislabāko kvalitāti var dabūt ar Canon papīriem, jo uz lēta HP ieskatoties var redzēt, ka tinti savelk pilieniņos. Tas gan ir redzams tikai, ja pieliek pavisam tuvu pie acīm :wink: Arī ar izdruku uz CD/DVD printable probzu nav. Ja iet runa par tinti, tad Canon ir visekonomiskākie no printeriem(tintes) ar kuriem man ir nācies drukāt, jo mainās katra krāsas kapsuliņa atsevišķi.

Link to comment
Share on other sites

Vislabāko kvalitāti var dabūt ar Canon papīriem, jo uz lēta HP ieskatoties var redzēt, ka tinti savelk pilieniņos.

 

Ja nezināji, Canon photoprinteri ir paredzēti darbam ar Canon papīru.

Gandrīz visiem photoprinteriem tā ir... savas tehnoloģijas...

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
manas prasiibas dvd cd apdruka, un foto - arii a4 formaata bildes..lai buutu loti labi - gandriiz perfekti, dokumentiem izmantosu maz - cik nu skolaa referaatiem...

Mani interesee kaada i kvalitaate un vai i veerts vai tomeer nemt daargaaku....

nu ja gribi perfekti A4 fotogrāfijas un dvd apdrukāt, tad protams jāņem iP8500, bet ja vienkārši foto un cd tad varētu pietikt arī ar iP5000 ;)

cik daudz var noprinteet ...Lpp.kraasas zinaa - kad beidzaas... :roll: ???

Black cartridge life BCI-3eBK: 330 pages at 5% coverage¹;

BCI-6BK: 440 pages at 5% coverage²

BCI-3eBK: 1500 pages, BCI-6BK: 2000 pages (Printing ISO/JIS-SCID N5)²

Colour cartridge(s) life 440 pages at 5% coverage per ink tank¹

Cyan: 550 pages, Magenta: 430 pages, Yellow: 360 pages (Printing ISO/JIS-SCID N5)¹

Link to comment
Share on other sites

Nav leetaak pasuutiit firmaa taas fochenes?

Printeris.. + tintes..

Nu nez nez :)

 

 

http://www.fotolukss.lv/index.php?c_digi

Oriģināla izmērs cm Cena

 

9 x 13 Ls 0.13

10 x 14 Ls 0.13

10 x 15 Ls 0.13

11 x 15 Ls 0.13

15 x 20 Ls 0.25

20 x 30 Ls 0.60

30 x 45 Ls 1.20

30 x 90 Ls 3.80

 

Un kaadas ir izdrukas izmaksas un kvalitaate maajas :)

Aizmeti pa @ vai uzmeti uz shamo FTP...

Un tev pa pastu atsuuta :)

Namana..

 

Fotografija.lv

bilzhu cenas laikam ~ taadas pashas.

Piegaade ar kurjeru.. nodod rokas tas tavas bildes.. 1.50Ls

Ideaali..

Jaaties tru.. kautko drukeleet..

graiziit..

brrr..

priekshkam :)

Link to comment
Share on other sites

Mājās cepot bildes ir pavisam cita izjūta - tu pats viņas vari koriģēt, printē, kad gribi, kaut vai piemēram, ko darīsi ja intenets neiet? Skriesi uz tuvāko foto bodi. Cik tas paņems laiku - cik nu kuram. Un ne vienmēr cilvēks vēlas, lai tāss bildes aiziet pa rokām...

Starpcitu, printējot ar Canon 10x15 bildei būtu jāiekļaujas 20 santīmos un A4 ~ 1Ls .

Link to comment
Share on other sites

izmaksas nav lielas, ja pērc `pa lēto` papīru un kartridžus.

es piem pirku HP papīru pa 17Ls iekš ms.lv ... bet apskatījos opt-cenu - 9Ls ... nu bišk ir starpība - 2x... tā arī pelna šitie foto-kantori

Link to comment
Share on other sites

Zhuljiks

Izmērs Cena

9x13 0,08 Ls

10x15 0,08 Ls

15x20 0,16 Ls

20x30 0,40 Ls

30x45 0,90 Ls

30x90 2,00 Ls

 

http://fotomatrix.lv/pub/prices.php?lang=lv

 

Vot šāda ir normāla cena par identiskas kvalitātes fotogrāfijām!

Pats esmu taisījis un domāju ka neatmaksājas čakarēties, tagad visu laiku taisu šajā kantorī un man nav sūdzību!

Link to comment
Share on other sites

Ja grib lētāku, bet kvalitatīvu izdruku, ņem Epson PREMIUM GLOSS- 100 loksnes 10x15 maksā 8-9 ls ( http://www.metaleks.lv/cenas/78/6820_epson...15_100_255g.php ), bet kvalitāte , faktiski neatšķirās no no tā Canon papīra (nu piemirsu kā saucās , bet tas labākais , kurš, paris lapiņas nāk līdzi printerim). Cena , pat lētāk kā laboratorijā , vienīgi gaismas izturība ... nu ja glabā albūmā , neko , bet gaismā... ar laboratoriju nav konkurents. Ar HP papīriem var būt problēmas-melnā , foto tinte savelkās pilienos, kaut pigments (teksti) drukājās normāli.

Link to comment
Share on other sites

Guest NeXt

Es nezinu, kaa ir ar IP5000, bet pats lietoju IP4000 un nemaz nesuudzos! Bilzju kvalitaate uz A4 lapas ir ljoti kvalitatiiva!

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Nu visiem Paldies Pa atsauksmeem - tomeer nosliecos uz to Canon ip 5000.....kad iegaadaasos iepostosu savas atsauksmes... :o

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...