Jump to content

Par Bite Latvija, trešo GSM operatoru


Guest yoji
 Share

Recommended Posts

Paši par sevi ņirgājas, vai?

 

 

Nebūt neņirgājas. Jānis Bērziņš ir prātīgas ģimenes alternatīvā atvase. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Kad es savu biti iemetu 7110, arī čušs vien sanāca. Info ieteikums bija tieši tāds pats - ņem citu trubu.

 

manaa skatiijumaa - nezeeliigi tarifi - teiksim somijaa kura naacaas buut 20+ reizes izejoshie zvani bij iespeejami pa 36 sanji - tagad bitei ar vudafonu visaa jevropoaa viena takse 75 .....

 

LMT *100*nr# ir par 45 sant. Kau kā būsi ieberzies ar to biti... :D

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3004005

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

Kāds bija pamatojums - kāpē vajag citu trubu? Joslas ne tās? SIM barošana neder? Vai vienk - vajag un sjo?

Link to comment
Share on other sites

Bite kaa jau bite.. tik pa gaisu lidinaas... :) nesen man jau otrreiz zvaniija un piedaavaajaas, lai es paareju ar saviem nr. uz Biti no LMT.. bet nu.. es palieku uzticiigs LMT :) tomeer paarbaudiitas veertiibas...

Link to comment
Share on other sites

Bite kaa jau bite.. tik pa gaisu lidinaas... :) nesen man jau otrreiz zvaniija un piedaavaajaas, lai es paareju ar saviem nr. uz Biti no LMT.. bet nu.. es palieku uzticiigs LMT :) tomeer paarbaudiitas veertiibas...

 

Man ar' šie vienreiz zvanīja - nebija gaidījuši, ka es ĻOTI labi zinu KAS ir bite. :) Es tai bites čiksītei nostāstīju veselu lērumu tieši ko es par biti domāju - un kas ir ļoti patīkami, viņa visa mana monologa laiku necentās mani pārtraukt. :-D Sarunas beigās tikai noteica: "...liels paldies par izsmeļošu informāciju un ceram uz turpmāku sadarbību..." 8)

 

Teikšu godīgi - vēl ir stipri par agru pāriet uz biti pavisam. Maz ka pārklājums ir vairāk kā šķidrs, da i mēdz gadīties viens otrs nepatīkams gļuks šamējo datorsistēmās. Man ir biteonline, tāpēc es to jo īpaši asi esmu izjutis.

Link to comment
Share on other sites

NC, ka reiz man tīkla zudums nav gadījies. Bet ir gadījies, ka pie iemaksātas naudas, mēģinot veikt zvanu - man nākas uzklausīt paziņojumu, ka numurs netiekot lietots... vot tas gan uzdzen NENORMĀLU cemmi... :evil:

Un tā ir gadījies jau pāris reizes...

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

NC - nu bet normāli. Katra mantiņa maksā savu naudiņu. Doktordesa arī nemaksā to pašo ko "kolbasa ļjubiteļskaja". :-D

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

NC - kam nepiekritīsi? Tam, ka doktordesa dārgāka?

Zin, ne tikai mobīlais ir par ikdienas preci kļuvis... man ir mašiņš. Krievu laikos personīgā mašīna skaitījās djelo roskoši. Tagad sen vairs tā nav. Ikdienišķie, sīkie izdevumi ikdienišķajai mantiņai man izmaksā 80Ls mēnesī. Kudi vairāk par Tavu sāpi! Es ar gribu na haļjavu benzīnu. Un gāzi ar nebūtu par skādi. Gribēt - nav kaitīgi. Kaitīgi ir dabūt ne to ko gribēji. Gribi vēl lētākus tarifus? Čakarējies ar IP telefoniju! Vispā - kaut mēnesi runā no vietas - gandrīz par velti. Tikai, vot, kvalitāte ne visai, un strādā tikai tur kur ir Wifi un ar numuriem ir dimbā... toties lētāk. Mani dara tramīgu tā tarifu sacensība. Ka nesanāk kā amīšiem divdesmitajos gados. Kad konkurence cenas nosita tiktāl, ka nebija vērts biznesu taisīt. Un pēc tam nebija kas pērk. Krīze saucās. Pēc īslaicīgas haļavas iestājās dziļa pakaļa. Gan jau te tā nebūs... bet, ja nu...?

 

Jā, starp citu. Pats paskaties savā tabulā. Cik maksāji LMT pirmajā pusgadā un cik Bitei. Apetīte rodas ēdot. Jāpagaida vēl kāds gadiņš. Tad redzēs.

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

Ā... TAS Tu domā? Da nu... neķer kreņķi. Man manas sarunu izmaksas neuztrauc. Man viņas ir par 0 tarifu. Dienesta telefons. Tā teikt - firma maksā. Un maniem mājiniekiem ir "piezvani man" režīms. Par mājiniekiem gan man ir jāmaksā... 20-25Ls mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Kā tur īsti ir ar Bites subsidētajiem aparātiem?

Stāv rakstīts:"Pakalpojums „BITЕ private ar telefonu” 2.00"

Mēnesī jāmaksā 2 Ls par subsidēto telefonu?

Vēl tie tarifi zvanot no LMT vai Tele2 uz Bite ir visai drakoniski...

Link to comment
Share on other sites

Vēl tie tarifi zvanot no LMT vai Tele2 uz Bite ir visai drakoniski...

Tā nav Tava, bet gan radu, kaimiņu un draugu rūpe. :D

 

Vari minēt trīspadsmit reizes, kādēļ tie tarifi ir tik augsti?

Link to comment
Share on other sites

TokRa, neko diži sliktu es šiem nepateicu, vienk izklāstīju savus novērojumus - tipa, pārklājuma šķidrumu, GPRS@laptop HIPERtarifu (0.5 Ls/Mb :shock: )un no sirds "izlādējos" par biteonline datorgļuku, kuru es iepriekš jau pieminēju. Dabiski ka pateicu, lai šie fiksāk kustina savas strīpainās, spalvainās pakaļas :) un uzslien kādu antenīti Madonas rajonā. Tur dzīvo manas sievas radi un tad būtu beidzot iespējams izmantot pakalpojumu "ģimene".

Apmēram tā - īsumā. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu ar LMT zonas probleemu vai to ka nevar pazvaniit neesmu ieveerojis.. man vismaz centraa un sarkandaugavaa viss rukaa lieliski... :)

 

kad man zvaniija... es arii liidziigaa manieree pastaastiju kas man pietruukst/neapmierina utt.. un neizveelos Biti... :)

 

Par biti varbuut padomaashu naakoshgad.. pashlaik videejais reekjins LMT man pie kopeejaam kaadaam 10h (abiem numuriem kopaa), sanaak ~30ls + tajaa sumaa 10ls ir peecmaxas telefons... taa kaa reaali sarunaam un visam paareejam izdodu ~20ls... par 2viem numuriem neuzskatu, ka tas buutu iipashi daudz :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Dzertnis

nez, man telefons čakarējās vai kas, bet ļoti bieži ir tā ka uzgriežu nummuru un nesavieno - klusums pilnīgākais, parasti ar 2tro vai 3šo reizi izdodās sazvanīt. tāpat šad tad telefons rāda ka viss kedā (zona ir) bet sazvanīt nevar (neesmu zonā) tas viss ar LMT Rīgas centrā. starpcitu neesmu vienīgais kam šāda problēma.

Link to comment
Share on other sites

a_masiks

Nu a modeli nosaukt - grūti ko?

Samsungam tā būtu neizārstējama slimība, Nokijai - nepareizi setingi vai tehnisks defekts, Siemenim - kritiena sekas...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

VIL, nesapratu?

 

Kādu versiju izklāstīja bites info meitenes?

Tu taču uzzvanīji uz numuriņu **** ?

Link to comment
Share on other sites

nez, man telefons čakarējās vai kas, bet ļoti bieži ir tā ka uzgriežu nummuru un nesavieno - klusums pilnīgākais, parasti ar 2tro vai 3šo reizi izdodās sazvanīt. tāpat šad tad telefons rāda ka viss kedā (zona ir) bet sazvanīt nevar (neesmu zonā) tas viss ar LMT Rīgas centrā.
Dzertni - man arī šāda pati problēma ar Amigo (darbojas iekš LMT tīkla) - ļoti bieži savienojums ir nekorekts, bieži uzreiz pēc izsaukšanas sarunu uzrāda kā "pārtrauktu", bet zvanot ar otro reizi viss bumbās. Secinājums - ir un paliek tie sakari tomēr nestabili. Iztikt jau var, bet vienu otru brīdi sāk kaitināt.
Link to comment
Share on other sites

Igelkott

LMT - paarliecinoshi un labi sakari. Izmantoju LMT pakalpojumus jau gadus chetrus, no saakuma Ok, tagad nujau divi gadi piesleegumu. Nekaadu sarezgiijumu, tikai padaargi.

Bite.... Meenesi izmeeginaaju vinju Toksiku...piesleegumu njemt neriskeeju.

Triatels - plaanoju panemt, lai vareetu izmantot kaa interneta avotu CP - PC

MTS GSM. lietoju pusotru meenesi. Tarifu plaans Biznesa. Pirmo reekjinu sanemo apraudaajos. Zona shvaka.

Link to comment
Share on other sites

paarmaksaat par liigumu nepildiishanu ....

Kā tad bitei ir ar to balss pastkasti? Cik ziņojumi ietilpst? Vai uzkrātos faksus vari pārdzīt uz faksa aparātu?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Nu ko, pagājuši gandrīz 2 gadi kopš Bite ir tīklā, ir 2007.gada vasara...

Ko sakāt par Bites tīklu?

Pats esmu ļoti priecīgs un apmierināts jo manā mazpilsētā beidzot ir uzliktas BITEs antenītes un beidzot varu lietot t-o-x-i-c... ;)

Link to comment
Share on other sites

Kādu pats lieto Bites pieslēguma variantu? (t-o-x-i-c, Online vai Private) ?

Ja runā par manabite.lv tad noprotu, ka Online...

 

Pats senāk pat līdu bēniņos lai uztvertu Bitei zonu un varētu lēti lietot GPRS...

Nu vakar atklāju ka iet patstāvīgi - biju ļoti priecīgs. Skatoties kartē varu teikt, ka gandrīz pa 2 gadiem tiktiešām ir uzliktas daudzas antenas daudz pilsētās...

Karti dabūju jau pirms gada TOXICAM (kad gāja komplekts pērc vienu - divas par velti)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Jā, NC, es lasīju forumā šeit pat BOOT sadaļā tavus komentārus...

Manuprāt tas ir super!

Pašam ir tikai 17, tāpēc lietoju tikai PREPAID kartes...

Esmu lietojis PILNĪGI visas!

OKarte - dārgs tarifs uz citiem tīkliem

ZZ - "lētā" kvalitāte un smagā piečakarēšana pagājšgad, kad solīja atlīdzību, bet tā arī neko neatlīdzināja, jo sūdzējos ka reklāmās redz ir teikts ka no ārzemēm SMS var sūtit, bet īstenībā nevar...

Hallo - minūtes uzskaite

Urā - tas pats

Amigo - kartei ne vainas, taču tas pats LMT vien ir...

 

Nu un tagad variants t-o-x-i-c...

Esmu ļoti apmierināts! Internets super, tarifi uz citiem tīkliem 15sant, tagad beidzās akcija kad varēja zvanīt pa 5 sant, tagad varu ar draugiem (kuri nu jau arī lieto t-o-x-i-c) runāt 5h bez maksas, kā arī saņemt 50% bonusu atjaunošanai...

Esmu apmierināts... Arī Toxic zīmols man liekas labs, aktīvs un interesants...

Un par zonu - manuprāt to ko Bite ir šajos gandrīz 2 gados izdarījuši ir vienkārši fantastiski...

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Gribēju piebilst par Bites akcijam, jauniem klientiem 2000 minutes bez makasas un mazcenas mobilie pa paris santimiem. Uz ta fona LMT ar savu 30 Ls atlaidi sarunam izskatas vienkarsi smiekligi, lai neteiktu vairak. Viini vienkarsi brauc uz to, ka visi pieradusi pie LMT un citur negrib vai baidas iet. Un ta rezultata ari pelna vairak ka 30% no apgrozijums, karoc smuki nolauc savus klientus. Bet nu bus aitas bus cirpeji.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, jāštuko...

Tā jau smuki izklausās: 30ls par brīvu utt., bet nu ja ņem vērā ka 6 mēnešus 5ls, nemaz tik daudz nav (lieliem runātājiem, ne tādiem kuri 5ls tērē mēnesi, lai gan ar LMT 5ls nemaz rēķinā nevar būt = parastam pieslēgumam abonēšana + numura noteicējs (kautkāds idiotisms ka par šito vēl mūsdienās jāmaksā) + sarunas = vairāk par 5ls, bet mazākā "Formula" tikai 8ls...

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā! ;)

Atkal atliek tikai piekrist. Daudz kas var mainīties šī gada laikā, bet domāju pēc gada Bite būs sataisījusi vēl daudz jaunu staciju un sliecos ņemt telefonu ar Bite PRIVATE ;)

Link to comment
Share on other sites

Bites akcija ar toxik kartēm izdevās vienkāši lieliski.. Es pats un vēl zinu kādus desmit cilvēkus ,kas dēļ akcijas (iepērcies rimi par 10 ls un saņem vienu latu sarunām) paŗgāja uz toxik un tagad lieto regulāri. Pats esmu ļoti apmierināts.. citreiz tracina ka kaut kur nav zona ,bet to var samieirnāties. GPRS diezgan izdevīgs. Tikai nepatīk ja par vienu vienkārši pastīšanaos nevlek 30 sant. bet ja gribas kaut ko vairaķ pastttiies tas patiešam ir izdevīgi.

 

Bite veido revolūciju LV telekompāniju tirgū :)

Link to comment
Share on other sites

Kur dzīvo? Noteikti ar laiku parādīsies...

Gaidīju pusotru gadu un beidzot sagaidīju!

To kuku: Pats reāli pasūtu uz mēnesi (3ls), taču vismaz katru dienu varu čekot mailu, draugus, ielādēt arī kādu melodiju, pa mēnesi tas noiet un varu ieiet jebkurā brīdī. Pie īslaicīgas mailu apskates t-o-x-i-c nav izdevīgs, bet priekš MINI OPERA vai mp3 failu lejupielādēšanas - ideāli! ;)

Link to comment
Share on other sites

pilsēta ar 30k iedzivotājiem :)

Kur tieši?

Manā pilsētā ir 4000 iedz. un ir zona (šonedēļ parādījās) ;)

Link to comment
Share on other sites

Nevajag, iztikšu :D

Jēkabpilī ir zona...

Laikam dzīvo zemā vai neizdevīgā vietā...

Pats dzīvoju Viesītē (zini tādu noteikti) ;)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

Aizsūti ziņu uz info@bite.lv - vienmēr ir atbildējuši. Pats prasīju kad uzliks, teica ka būs septembrī, uzlika jau jūnijā, aizsūti viņiem info ka tur nevar uztvert, kurās ielās vai ko tādu - noteikti atbildēs! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...