Jump to content

Par Bite Latvija, trešo GSM operatoru


Guest yoji
 Share

Recommended Posts

a_masiks

gsm800, modelis NSE-3

 

 

Ja tas tiešām ir NSE-3, nav pamata satraukumam! Tā ir Nokia 6110, un strādā TIKAI GSM 900Mhz diapazonā. T.i. mierīgi var lietot ar LMT, Teli, un cerams - Biti. Ja, protams nav izlauzta antena... kas šim modelim bija diezgan plaši izplatīts defekts.

 

Ja tas ir NSK-3... td cita runa...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

grr, jau 21. datums a tiikla taalaak par Doli beaucot no Riigas, nav :( vismaz Riigaa tupot GPRS izmantoju uz pilnu klapi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

te igaunijaa visi mieriigi.cik es te noskaidroju uz katru operatoru(te tadi 3) ir pa 3priekshapmaksas kartem,tele2 tikai 2.man izdeviigaa sanaca tele2 karte smart.sms cena uz latviju neatkarigi no operatora 0.75 kronas,tas ir 3sanji.

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm
Ja vēlies sākt jaunu dzīvi LMT tīklā, tad vari paņemt kaut kādu mazceni, un telefons izmaksas ~20 nevis ~120 Ls. Triatels šādu iespēju laikam nepiedāvā.

 

Triatels piedaavaa telefonu bez maksas vai par 25Ls, ja sleedz liigumu uz 24 meen. Cik saprotu, tad, ja njem bez maksas, nevis par 25Ls, tad tev katru meenesi jaanorunaa/jaanoseerfo kaa minimums 7Ls vai kaut kaa taa..

Link to comment
Share on other sites

Black Napalm

Es jau nesaku, ka buutu spiidoshi.

Man taa liekas, ka vinji arii piedaavaajas tieshi korporatiivajiem klientiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils
gsm800, modelis NSE-3
Tas jau nav paredzēts darbībai Eiropā.  :!:

nu,nu. tele2 iet, ka shnjakst.

tagad nopirku arii NSE-8/9. atkal neiet bites tiiklaa. citos iet.

Link to comment
Share on other sites

Latvijā un Eiropā tiek izmantotas GSM 900/1800.

Tu apgalvo, ka telefonam ir GSM800. GSM800/1900 izmanto Savienotajās Valstīs.

Link to comment
Share on other sites

tarifi arī nav mazie(no LMT)

 

LMT: 0,1770/0,2242

Tele2 starts: 0.2124/0.2360

Tele2 aktīvais: 0.1888/0.2124

Triatel: 0,17

 

Kaut kā visi operatori piedāvā zvanus uz bite tīklu dārgāk par zvaniem uz pārējiem tīkliem...

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā visi operatori piedāvā zvanus uz bite tīklu dārgāk par zvaniem uz pārējiem tīkliem...

 

Visiem ir kautkādas starsavienojuma uzturēšanas izmaksas. Jo mazāk klientu operatoram, jo mazāk sarunu minušu, bet šīm minūtēm jasedz izmaksas. Tātad minūtes pašizmaksa ir krietni lielāka. Atiecīgi arī tarifs. Kāpēc gan lai operators sponsorētu sarunas uz citu tīklu? Tā tik Bite reklāmas nolūkos sākumā var atļauties piemaksāt pati. Citiem tāda reklāma nav vajadzīga un konkurents ne tik!

Link to comment
Share on other sites

Man uzradās jautājums! Tie, kas jau lieto biti!

Numura noteicējs pēcapmaksas bitei vispār ir? Un ja ir, tad pa frei, vai par naudiņām? Un cik? Ložņāju pa bites un toksisko lapu - pat pieminēts šis pakalpojums nebija... vai arī es ar aklumu esmu sists?!.....

Link to comment
Share on other sites

Kas labākais: biteonline ir priekšapmaksas karte, kas pamanās iekasēt abonēšanu.

 

Šāds salikums vēl nebija redzēts. Ar to arī apsveicam.

 

P.S. Gan jau, ka numura noteicējs ir iekļauts SIM cenā. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Bite lapaa rakstiits.. sarunas Bite tiklaa 1santiims... paareejos 6santiimi... liidz 31.12.2005, peec tam jau buus 12santiimi.... es ar savaam 3shaa liimenja atlaideem palieku LMT :)

 

nu jaa... saviem nr pa velti... hmm :) taapataas.. :) un taapat gluzhi pa velti nav... 2ls meenesii tomeer jaamaksaa...

Link to comment
Share on other sites

15*0,2242=3.363Ls ;) mjaa... smuki... bet no BITE`s attur tas, ka zonas veel normaalas nav... es nerunaaju par Riigu... jo man sanaak daudz arii aarpus Riigas buut... + arii tas, ka muusu gjimenee visi lieto LMT...

Link to comment
Share on other sites

Ja jau Tev ir ģimene, jo īpaši Bite Online būtu izdevīgāks.

Šī ir tikai akcijas cena. Akcija beigies , cena mainīsies.

Atcerēsimies, ka baltkoms arī ļāva runāt par brīvu. Ja nemaldos, tad veselu pusgadu. Tā kā bite netur līdzi.

Link to comment
Share on other sites

Nu pagaidaam terminji ir tikai zvaniem uz citiem operatoriem... par citu nav nekas teikts... bet iisteniibaa visvairaak attur zonas (ne)esamiiba.... bet nu iespeejams paskatiisimies kaa buus peec 01.01.2006...

Link to comment
Share on other sites

Vai tad kaut kur norādīts, ka bezmaksas zvaniem starp savām kartēm arī ir beigu termiņš?  :roll:

 

Ja Tu šos vārdus varētu izmantot turpmākos 5 gadus kā 100% atlaidi...

Link to comment
Share on other sites

Laikam saprot, ka LMT to taa neatstaas... :D taapeec pa 2s pazemina... cik sapratu no Bite tikai vasaraa naakamgad buus pilniigs +/- paarklaajums...

Link to comment
Share on other sites

"Bite" izveidojusi pirmo tirdzniecības vietu Latvijā

 

Rīga, 14.nov., LETA. Jaunais mobilo sakaru operators "Bite Latvija" ("Bite") ir izveidojis pirmo tirdzniecības vietu Latvijā, kas atrodas Rīga, Brīvības ielā, aģentūru LETA informēja kompānijā.

 

Līdz šim "Bites" mobilo sakaru priekšapmaksas kartes "Toxic" varēja iegādāties kioskos, degvielas uzpildes stacijās un citās tirdzniecības vietās. Lai sīkāk informētu par savu mazumtirdzniecības tīkla koncepciju un pirmo jaunatvērto tirdzniecības vietu, "Bite" rīt, 15.novembrī, rīko preses konferenci.

 

Tajā plānots iepazīstināt arī ar jaunu mobilo sakaru pakalpojumu.

 

Preses konferencē, kas plkst.11 notiks jaunās tirdzniecības vietas telpās, piedalīsies "Bites" izpilddirektors Jespers Teils Eriksens.

 

Jau ziņots, ka jaunā mobilo sakaru operatora "Bite" sakaru tīkla pārklājums aptver 75% Latvijas iedzīvotāju.

 

Trešā UMTS/GSM mobilo sakaru operatore "Bite" sakaru pakalpojumus Latvijā sniedz, piedāvājot mobilo sakaru priekšapmaksas kartes "Toxic" un interneta priekšapmaksas pakalpojumu "Bite Online".

 

Dānijas "TDC Group" pārvaldītā "Bite" Lietuvā sāka darboties 1995.gadā. "Bite Latvija" marta beigās uzvarēja izsolē par trešo UMTS/GSM mobilo sakaru licenci.

 

 

Elizabete Rutule

LETA

 

14.11.2005

Copyright LETA-EPI

 

Avots: http://www.nozare.lv/inf/_telecom/item.asp...D2496C1907488BD

Link to comment
Share on other sites

vakara alu dzerot berzeeju rokeles - ehhhhhh kau aatraak buutu 1mais decemris un sakaam LMT - BAJ BAJ BJUTIII

 

Man arii domas vedinaas uz kaut ko liidziigu... bet nu redzeesim...

Link to comment
Share on other sites

Ar 1. janvāri varēsiet mudīgi tecēt atpakaļ... :D

 

Kāpēc Tu tā domā? :)

 

Domāju - dēļ sakaru kvalitātes.

Varētu būt grūti sazvanīties, biežāk nekā ierasti kritīs sarunas. Varētu būt problēmas ar zonu.

Īsāk - klasiskās pirmo divu gadu problēmas. vecie baltkoma lietotāji zinās.

 

Es jūsu vietā nerautos testēt bites tīklu. Lai šie paši tiek galā.

Link to comment
Share on other sites

Vecais

he he nu VILam tak savs kantoris ir jaaslavee - kaa savaadaak paarkaaps veel korporatiivos likumus :)

 

bet ja nopietni tad Bites Gimene ir tas uz ko skatos ...

tas protams pie nosaciijuma ja mees visi vareesim saglabaat vecos numurus - taakaa jaagaida jaagaida ...

 

Īstenībā mēs ar sievu vakar apspriedām iespēju pāriet uz Biti - paņemt 4 numurus un izmantot "ģimenes" pakalpojumus.

 

Galvenais lai Bite sataisa bik labāku pārklājumu. Pārējais man izskatās OK.

Link to comment
Share on other sites

Vecais, es iesaku savu pieri ar grābekli nebojāt.

Iesūtīsim NC bites tīklā. Viņš ir aktīvs moba lietotājs - lai mēnesi paņemas. Tad janvārī paklausīsies atsauksmes un izdarīs vienu no diviem:

a) gardi pasmiesies un pabraucīs neskarto pieri.

B) domās par operatora maiņu.

 

taakaa esmu ar mieru maksaat nedaudz daargaak zvaniem uz citiem tiikliem - ka tikai ieksheejaas sarunas ir leetas (vai pat bezmaksas kas ir veel patiikamaak)

 

Salīdzinot cenas, ir jānoskaidro, vai šīs cenas tiek noteiktas ekvivalentiem pakalpojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Vecais, es iesaku savu pieri ar grābekli nebojāt.

Iesūtīsim NC bites tīklā. Viņš ir aktīvs moba lietotājs - lai mēnesi paņemas. Tad janvārī paklausīsies atsauksmes un izdarīs vienu no diviem:

a) gardi pasmiesies un pabraucīs neskarto pieri.

B) domās par operatora maiņu.

 

 

Salīdzinot cenas, ir jānoskaidro, vai šīs cenas tiek noteiktas ekvivalentiem pakalpojumiem.

 

Nu dabiski, es jau nekur nesteidzos. Kā jau teicu - mēs tikai apspriedām šādu iespēju.

 

Kā pārejas variantu es gribu pamēģināt izdarīt šādi:

 

1. Paņemt foršu Bite numuru - darīt to zināmu tikai sev vajadzīgiem cilvēkiem un darba vietai.

2. Savu LMT numuru uz laiku noslēgt - no tā neatteikties, bet tikai uz laiku slēgt ar to mazo abonēšanas maksiņu.

3. Izmēģināt Biti kādus pāris/dažus mēnešus īstos kaujas apstākļos ar visām no tā izrietošajām sekām.

4. Atkarībā no testēšanas rezultātiem un apmerinātības pakāpes lemt par LMT pieslēguma aktivizēšanu vai slēgšanu ar sava tagadējā numura pārvilkšanu uz Biti.

 

Nu, īsumā kaut kā apmēram tā...

Link to comment
Share on other sites

Man Bite teica, ka pilniigs paarklaajums Latvijaa buus 2006.gada vasaraa... bet daudz labaaks jau no janvaara...

 

p.s. tieshi arii taa gjimenes pakalpojuma deelj butu veerts paariet... jo samaksaajot 2ls runaa bezmaksas savos nr...

 

p.s. no vakardienas arii darbojas peecmaksa...

Link to comment
Share on other sites

Man Bite teica, ka pilniigs paarklaajums Latvijaa buus 2006.gada vasaraa...

 

Dēj puiši.

 

LMT 10 gadu laikā vēl nav dabūjis 100% pārklājumu, bet bite to panāks nieka 12 mēnešu laikā 1800 MHz. Neticu.

 

2005. gada oktobrī LMT mobilo sakaru tīkls pārklāja 98,18% valsts teritorijas, nodrošinot mobilo sakaru iespējas 97,46% Latvijas iedzīvotāju.

 

Avots: http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=6

Link to comment
Share on other sites

Es jau mēnesi lietoju Biti - nekādu pretenziju kvalitātes ziņā.  :roll:

 

Un kā ar izmaksām salīdzinot ar LMT vai tele2??? Ceru, ka Tu pirms Bite izmantoji kāda cita operatora pakalpojumus?

 

...bet pozitīva pieredze tikai priecē! :)

Link to comment
Share on other sites

LMT 10 gadu laikā vēl nav dabūjis 100% pārklājumu, bet bite to panāks nieka 12 mēnešu laikā 1800 MHz. Neticu.

 

...

 

Pirmkārt, Bitei ir spēcīga aizmugure. Otrkārt - Bite plēšas par klientiem, tas ir skanošo.

 

LMT savulaik pamazītiņām iekortelējās, nejēgā ieguldīt nerāvās un par klientiem nesatraucās - tik pat nav (nebija) citas izvēles. Tele2 joprojām nav uzskatāms par konkurentu LMT. Tagad kad ir Bite, Bindu Juris dabū pasvīst. Šim būs drusku jāpabīdās un jānotievē... :wink:

Link to comment
Share on other sites

a no okartes nevar migreet prom ar nr???

 

Var! Tikai pirms tam kļūsti par pēcmaksas abonentu un savāc uz Biti līdzi savu numuru, kas nu jau ir likumīgi reģistrēts uz Tava vārda.

 

Bet domāju, ka tagad Binde dikti gribēs, lai Tu salaulātos ar viņu vismaz uz 2 - 3 gadiem... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Vecais

hmmmmz tavs mineejums vareetu pat ljoti ticams buut ...

vismaz nekur LMT lapaa nav atrunaata iespeeja ar OK numura paariet uz aboneeshanu (taa teikt tas ir "labdariibas" pasaaciens)

otraadi gan ir - parastais abonents var paariet uz OK par 3.54

http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=3002001

 

laigan "biznes na to i biznes stobi denjusku zarabotatj"

 

Okartes lapā ir runa par pēcmaxas līguma slēgšanu par 3.54Ls. Tāpēc jau pavasarī sievai paņēmu OK, lai būtu iespēja pāriet uz normālu pieslēgumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...