Jump to content

Kur dabuut Canon Zoom Browser EX.


Sifozais
 Share

Recommended Posts

Lieta ir sanaakusi sifoza, respektiivi es esmu pazaudeejis disku ar sho pergu, Canon saitaa piedaavaa tikai updeterus...

DC it kaa ir, bet visiem variantiem antiviiruss raada viirusu.

Vai kaads luudzu nevareetu vinju kur uzmest, fails laikam bija ~22MB plzzz

Tante arii neatrada download lokaacijas :cry:

Link to comment
Share on other sites

Pagaidaam pacholi BUJa.. tur ir viens softs kas tev derees. Es veelaak uztaisiishu imagi tam canon diskam un iebaaziishu wwwroot folderii :>

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
Pagaidaam pacholi BUJa.. tur ir viens softs kas tev derees. Es veelaak uztaisiishu imagi tam canon diskam un iebaaziishu wwwroot folderii :>

 

Oki, es pagaidiishu tavu imaagi... jo taa perga man iepatikaaas riktiigi, defaultie besii...

 

Buushu tev loti pateiciigs, nodzirdiishu naakamaajaa LP :D

Link to comment
Share on other sites

Sifozais
Man arī ir tik nezinu kā tev palīdzēt

 

Cik vinsh liels?

Mok MSN lieto...

Mosh uz Gmail var aizsuutiit.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Sifozais

Zheel ka man leenais inets :evil:

22Mb ir ieksh DC++ bet tas ir bojaats... kaa canon var tik glupi dariit, fochiks man ir a pergas nav jo stulbais balvaans pazuda :roll:

Link to comment
Share on other sites

taa

shas uztaisiishu ISO :O)

 

Godiigi sakot biju aizmirsis :)

Vajadzeeja uzbljaut uz pm :O)

iso pieejams ftp://boot:boot@kaija.rulz.lv

 

godiigi 223MB sararots.

Kad atraro laikam ~500MB :O)

Kaadeelj taa... nezinu :O)

Man tas verljis liekas tikai no iso.. kad izkopeeju pazhu zoom browser.. neinstaleejas.

 

Janu kaadam ir uuber lens nets.. varam sarunaat ka samainam tukshu plaaceni pret plaaceni ar softu.

Link to comment
Share on other sites

ezis666

nah tev to sūdu vajag, es lietoju M$ orģinālo sūdu, var nokonfigurēt tā, lai pieslēdzot kameru automātiski tiek nolādētas bildes, izdzēst vecās.

Link to comment
Share on other sites

Murmulis

Iisteniibaa jau jaa es arii lietoju iebuuveeto wizardu tik kamerai traiberi kaut kur jaanokachaa, bet taa parasti ir mazaaka probleema nekaa plikaa webaa dabuut to zoom browseri.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

labadiena!

veershos peec paliidziibas pie Canon Powershot S3 lietotaajiem...

probleema taada, ka vajadzeetu taa CD, kas naaca liidzi fochukam (canon Digital Camera Solution Disk), kopiju...

 

es var buut neizpluudiishu siikaa izklaastaa, kaadeelj man to CD vajag dabuut no jauna, vienkaarshi radaas probleemas, kuru rezultaataa softs nestraadaa taa, kaa tam vajadzeetu straadaat... t.i. nestarteejas EOS utility (soft prieksh remote shooting), lai gan ieprieksh darbojaas, nevar izmantojot pashu kameru novilkt bildes, nestarteejas "camera window" utt.. iisaak sakot vajag jaunu CD ar visiem tiem softiem darba kaartiibaa

 

luudzu atsaukties cilveeku, kuram lietoshanaa buutu S3 IS un ar instaleeto softu nav probleemu (taadu, kaadas aprakstiiju ieprieksh)...

 

buutu ļoti pateiciigs kaut vai paut kaadu samaksu dabuut shii diska kopiju!

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Ir softa CD no PowerShot G6, domāju, ka iekšā ir viss tas pats, kas tavam S3. Ja ļoti vajag, caur PM var sarunāt.

Link to comment
Share on other sites

eziitiss

labadiena!

veershos peec paliidziibas pie Canon Powershot S3 lietotaajiem...

probleema taada, ka vajadzeetu taa CD, kas naaca liidzi fochukam (canon Digital Camera Solution Disk), kopiju...

 

es var buut neizpluudiishu siikaa izklaastaa, kaadeelj man to CD vajag dabuut no jauna, vienkaarshi radaas probleemas, kuru rezultaataa softs nestraadaa taa, kaa tam vajadzeetu straadaat... t.i. nestarteejas EOS utility (soft prieksh remote shooting), lai gan ieprieksh darbojaas, nevar izmantojot pashu kameru novilkt bildes, nestarteejas "camera window" utt.. iisaak sakot vajag jaunu CD ar visiem tiem softiem darba kaartiibaa

 

luudzu atsaukties cilveeku, kuram lietoshanaa buutu S3 IS un ar instaleeto softu nav probleemu (taadu, kaadas aprakstiiju ieprieksh)...

 

buutu ļoti pateiciigs kaut vai paut kaadu samaksu dabuut shii diska kopiju!

Paldies!

 

 

ja veel vajag to disku sakontaktee mani caur "eziitiss at gmail punkts com"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Gigenieks

Lieta tāda pats esmu pazaudējis instalācijas CD un vajadzēja Zoom Browser EX. Zinu, ka šī ir gadu veca tēma, bet varbūt kādam noderēs šis veids kā dabūt šo programmu. :)

 

Shēma pavisam vienkārša:

 

:arrow: Nolādējiet updatu priekš Zoom Browser EX no Canon mājaslapas.

 

:arrow: 1) Open the registry editor: Start=>Run=>Regedit

2) Navigate to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\

3) if not already created, create a new key called Canon

4) Inside that new key create an additional one called ZoomBrowser Ex1

5) Run the ZoomBrowser updater you had previously downloaded, it should now pass the check status and install correctly

 

 

Teorētiski un prakstiski viss strādā! :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 5 weeks later...
Iisteniibaa jau jaa es arii lietoju iebuuveeto wizardu tik kamerai traiberi kaut kur jaanokachaa, bet taa parasti ir mazaaka probleema nekaa plikaa webaa dabuut to zoom browseri.

Par draiveriem priekš S5 IS,diskā nebija,priekš XP PRO SP3 CANON mājaslapā arī nav,precīzāk ir,bet priekš SP2,to,kas bija līdzi nākošajā diskā,sainstalēju,bet pieslēdzot kameru datoram:atrasts jauns dzelzis,tālāk:pievienota canon still kamera,un ar to arī prieki beidzas :(

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Instigater
Lieta tāda pats esmu pazaudējis instalācijas CD un vajadzēja Zoom Browser EX. Zinu, ka šī ir gadu veca tēma, bet varbūt kādam noderēs šis veids kā dabūt šo programmu. :)

 

Shēma pavisam vienkārša:

 

:arrow: Nolādējiet updatu priekš Zoom Browser EX no Canon mājaslapas.

 

:arrow: 1) Open the registry editor: Start=>Run=>Regedit

2) Navigate to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\

3) if not already created, create a new key called Canon

4) Inside that new key create an additional one called ZoomBrowser Ex1

5) Run the ZoomBrowser updater you had previously downloaded, it should now pass the check status and install correctly

 

 

Teorētiski un prakstiski viss strādā! :wink:

Uz Vista x64 "update" uz 6.3.1 nenostrādāja.

Link to comment
Share on other sites

+ Kams

Tas softs nafig nav vajadzīgs. Ir pieejams Adobe Photoshop Lightroom.

Link to comment
Share on other sites

Pašām radās vajadzība pēc šī softiņa, jo savu disku arī esmu kaut kur pasējis. Tā reģistra padarīšana nestrādā, taču ir cits variants - var novilkt pavisam vecu 2.2 versiju no šejienes, uzinstalēt un tad pa virsu palaist jaunāko update (manā gadījumā 6.3.1).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...