Jump to content

Nesaglabāta faila atjaunošana


Niknais
 Share

Recommended Posts

Man ir taa gaadiijies, ka saverot valjaa 17 smit logus un visus triecot ciet aizveras arii ne tas kas vajadziigs:)

 

Taatad vai ir kaadam liidziiga pieredze, kaa atjaunot failu, kas ir izveidots, bet peedeejas izmainjas nav saglabaatas.

 

Peec pieredzes saku, ka man ir izdevies atjaunot document1.doc - taatad vispaar veel neglabaatu failu ar Norton unerase ieksh win.

 

Shoreiz kaut kaa neatrod:)

Link to comment
Share on other sites

vari mēģināt rakņāties temp dirā.

Fails vispār nav bijis saglabāts vai tikai pēdējās izmaiņas ??

Link to comment
Share on other sites

Temp diraa zem local settings luureeju - neko jeedziigu neatradu (man XP)

Nav saglabaatas peedeejaaas izmainjas icon_smile.gif

 

Liela beeda jau nav - aatri atjaunojams un maz bija papildinaats, bet ja sanaak kaadreiz riktiigi, ko tad?? - jaasagatavo taksh ierochi icon_evil.gif

Link to comment
Share on other sites

Fails nav ierakstiits diskaa, bet gribi atjaunot - ha ha

iespeejams jau, ka dazhas programmas straataa ar temp failiem, no kuriem tad ir iespeejams kaut ko atguut, bet citaadi pilniigs sviests.

Link to comment
Share on other sites

Niknais cik zinu Windowsa ir iespeja meklet ne tikai peec failu nosaukumiem bet arii peec satura.. butu laiks iemegjinat shoo fiichu:)

 

ja tas ir teksta fails un atceries kaadu taaa dalju(piemeram vaards "hodroelektrostacija") vari megjinat ierakstiit oaramtros un mekleet mos atrodi..

tikai bed ara ka laikam windows sagalbaa word dokumentus ne vienkarshi ka teksta failus bet man lieka ka kaut kaa tos arii kodee vismaz tur kur lietotas garumzimes un visadas worda fichas noteikti..

bet pamegjinat jau var

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...