Jump to content

Problēmas ar Windows


Ctarix
 Share

Recommended Posts

Ir tāda lieta vakar pačakarējos ap Windows, tas ir ar lietotājiem un lietotāju tiesībām. Kautko noņēmu kādām lietotājam kautko pieliku. Vēl šo to paimainīju, ko tas nav īpaši svarīgi. Pati problēma ir šāda. Liekot PC restart, viņš man kautkā lāgā negribēja restartēties, neko ļaunu nedomādams nospiedu pogu reset. Pēctam tiekot gandrīz līdz login logam (nu viņš līdz viņiem netika), rāda zilo ekrānu ar Windows XP logotipu un tas arī viss. Mēģināju ieiet safe modē, tas pats. Varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu? Nu tas ka Windowsa pārinstalēšana palīdz to es zinu, nu bet kautkā negribās pārinstalēt Windowsu. :(

Link to comment
Share on other sites

Man bija shitaapati brobleema, tachu es kautkur kautko ierakstiju un man viss aizgaaja!!!

Link to comment
Share on other sites

Man bija shitaapati brobleema' date=' tachu es kautkur kautko ierakstiju un man viss aizgaaja!!![/quote'] Baigi labi, gan jau shito Ctarix izmeejginaas. :lol:
Link to comment
Share on other sites

suhinsh
Man bija shitaapati brobleema' date=' tachu es kautkur kautko ierakstiju un man viss aizgaaja!!![/quote']

Shitais buus kaut kur jaapieraksta, gan jau noderees! :wink:

Link to comment
Share on other sites

LABAIS TOPIKA NOSAUKUMS.

un galvenais, ka bez maz vai katram Win userim aktuāls :D

Link to comment
Share on other sites

Guest napalmEye

Dēļ šīs atbildes varētu arī humora sadaļā ielikt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest bljaaviens
es kautkur kautko ierakstiju un man viss aizgaaja!!!
nez, man tomer liekas, ka kautkur kautko vajadzeeja izdzeest, un tikai tad aizies...
Link to comment
Share on other sites

Man bija shitaapati brobleema' date=' tachu es kautkur kautko ierakstiju un man viss aizgaaja!!![/quote']

 

Geniaali!!!! :D shitas ir universaalais probleemu risinaataajs, pielietojams praktiski visur !!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest HX

a varbuut sazinkur bija jaaiekjeksee sazinkas, un tad notiks kautkas, jo ieprieksh nenotika nekas, un tikai taadeelj tagad notika nekas, bet varbuut kautkas kautkaa kautkad? :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...