Jump to content

Pārdzīt video no DV kameras & konvertēt to uz DivX


Hitchcock
 Share

Recommended Posts

Skyfish

Laba pamācība! Bet es iesaku lietot On2 VP6 vai jauno VP7 kodeku! no kuriem otrais gan ir maksas produkts...

Un OBLIGĀTI (!!!) 2-pass!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

it kaa vissu sapratu tikai no pirmaa varjanta nepielec kaa novilkt ,,Smart Deinterlacer Filter,, priekš VirtualDub-

1.tur vairaaki varjanti.....?

2.kur peec tam vinju baazt...?

P.S Sorry?

Link to comment
Share on other sites

O.K. Novilku es ,,Smart Deinterlacer version 2.8 beta 1,, un atsevišķi ,, [source code],, !

Bet kaa taalaak viņu palaist vai iespraust Virtual dub- Netieku gudrs?????

P.S. Atkal Soory!

Link to comment
Share on other sites

Tak iekopee to *.vdf ieksh "plugins" direktorijas, kura dziivoo VDuba direktorijaa - tad nebuus nekaadi LOad jaataisa. :)

Link to comment
Share on other sites

thanks visiem. Man izdevaas!

P.S. Es veel parakaashos forumaa, bet varbuut kaads var ieteikt kaa no WMV pardzit uz AVI?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
illegal

Kaut kas nesanāk - kā ar to Lame MP3? Novilku, bet ko ar viņu darīt, kur tieši iemest, lai vēlāk iekš VirtualDub varētu izvēlēties? Kāds nevar apskatīties, kā tur ir?

 

Edit: Never mind, pats sapratu. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 months later...
John Wayne

Jopcik-popcik! Tas links vairāk nestrādā! :evil: Būtu baigi labi, ja Hičkoks vai kāds cits to saturu vienkārši iesviestu tepatās.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
mr_erix

pastāstiet man lūdzu kā lai datorā redzu DV kameras safilmēto ja pašu kameru esmu pieslēdzis caur S-vid kabeli, kamera Samsung VP-DC161

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
(labots)

A tu esi pārliecināts ka tas tavs VGA S-video ports ir IEIEJA nevis IZEJA ??!?!?! Ne jau visām VGA ir Video-in ports... toties praktiski visām ir Video-out - lai tu savu PC varētu skatīties uz TV!

 

otrkārt - ja tas tomēr ir Video-in ports, tad skatīties tu vari caur dažādām VideoCapture progām - Sony Vegas, Ulead Video, VirtualDub, Pinacle utt.

 

trškārt - jāskatās ir uz TV nevis PC... bet iekš PC tev viņa ir ''jāievelk'', lai vari apstrādāt, ierakstīt CD/DVD un skatīt uz TV :D ... A par DV infas ievilkkšanu no kameras iekš PC - skaties kameras pamācības rokasgrāmatu (atbilstošajiem kabeļiem)....

Labots - Scorpio
Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Jopcik-popcik! Tas links vairāk nestrādā! :evil: Būtu baigi labi, ja Hičkoks vai kāds cits to saturu vienkārši iesviestu tepatās.

jopcikpopcik, hvz, kursj to linku sajaajis, bet infa linkaa ir, ja ir mazaakaa nojeega par netu...

 

laaabi, piekorigjeeju...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest Biker

te jau jautāja bet atbildes nava par lame mp3, novilku to bet kur un ka viņš ir jānoliek lai virtual dub viņš izvēoties audio kompresiju parādītos.

 

un vēl importējot no kameras sakumā man bija skaņai 12 bit, vēlāk pārstellēju uz 16 bit, bet win dv tajā vietā kur sākas 16 bit nogrieza skaņu. esmu pilnīgs iesācējs.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...