Jump to content

restarteejas


Guest
 Share

Recommended Posts

icon_redface.gif man te taada lieta... staav man win xp, kuru nesen paarinstaleeju, nesen instaleeju videokartei draiverus un tagad man ir rezolucija 320x640 un kad meeginu nomainit uzreiz restarteejas... ko man dariit? varbut ir kads fails, kas man var paliidzeet!?

Link to comment
Share on other sites

Guest ---AERON---

Pameegini saakumaa izdzeest to draiveru un uzlikt citu. Ja nepaliidz, tad prieka peec paarliec pa jaunu windozi un tad jau redzeesi, kas buus taalaak wink.gif

Link to comment
Share on other sites

to ka win var parinstalet tur nav liela smadzene vajadziiga... taapeec arii naacu te, mosh kaads ko pateiks...

Link to comment
Share on other sites

man pret pretdabiskaam restart reizeem paliidzeeja www.microsoft.com samekleejamie kritiskie ielaapi. paskaties vai tev kaads netruukst.

Link to comment
Share on other sites

Guest ---AERON---

Tad ej lapaas, klausies ko tev saka zinosi cilveeki! Un neko tu ar tiem pachiem nesataisiisi

Link to comment
Share on other sites

tieshaam wienkaarshi pameigjini citus draiverus uzlixt, kautvai xp orginaalos.. rezoluucija pati paarlex uz 800x600

Link to comment
Share on other sites

Nu ja ielien Safe mode un izmet visus driverus uz video araa!

 

Ko tad saka? A kas pa video?

Link to comment
Share on other sites

Neatceros kā XP, bet Win 2000 pie System Properities>Advanced bija tāda lieta kā Startup & Recovery. Noķeksē nost Automaticly Reboot. Dažkārt palīdz. Vismaz pastāv iespēja, ka varēsi lokalizēt cēloni pēc event logiem

Link to comment
Share on other sites

Guest Mansell

Bij domaac: control panel / performance and maintenance / system properties / startup and recovery

Link to comment
Share on other sites

airons zinosh cilveeks icon_smile.gif)

so.. diivaina rezoluucija.. 320 x 640...

achgaarni kautkaa..

parasti lielaakais cipars ir pirmais icon_smile.gif))

Pie mazajaam rezoluucijaam es tadu vispaar neaceros... bija 320x200 bet 640....

bel ir 640x480..

vispar pilsonis nepateica kaada ir OS... maby vinjam ir kautkads MAC os vai Solaris icon_smile.gif) A tauta te smako pa kautkadiem M$ pachiem icon_smile.gif))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...