Jump to content

-TV Card overclock-


Runcio
 Share

Recommended Posts

Nu lieta pavisam vienkārša, nav jau tur nekāda tur parastā OC, un nekāda sarēžģītā!

Vienkārši gribu zināt vai kāds šo štelli jau ir mēģinājis! Pat taisos to izmēģināt, bet pagaidām nav nepieciešamās detaļas, ti., kondesators 470 mF.

 

Nu viss tas ir vajadzīgs, lai samazinātu traucējumus, jeb tā saukto "sniedziņu"!!!

 

Par šo lietu es izlasīju FlayTV 2000 Helpā, un arī šajā linkā - http://www.pctuner.ru/page-id-167.html

 

561392303654.jpg561392600160.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu

A kāda jēga no TV kartes OC? Ko tu labāku tur iegūsi?

Link to comment
Share on other sites

jurgis_L
.

A kāda jēga no TV kartes OC? Ko tu labāku tur iegūsi?

 

.

 

Nu viss tas ir vajadzīgs' date=' lai samazinātu traucējumus, jeb tā saukto "sniedziņu"!!!

 

[/quote']

 

 

Taapeec vajadziigs

Link to comment
Share on other sites

A kāda jēga no TV kartes OC? Ko tu labāku tur iegūsi?

 

2. rindkopu izlasīji? Un ja daudzmaz rubī russian tad iemet aci linkā!!!! icon_eek.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest bubu

Ak tā.

Nu ar šo

Nu viss tas ir vajadzīgs, lai samazinātu traucējumus, jeb tā saukto "sniedziņu"!!!
biju sapratis tā kondensatora montēšanu klāt.
Link to comment
Share on other sites

Diezgan bērnišķigs triks;) Reali;) Attels' date=' protams, paliks izmērētāks, bet vai labaaks?;) Tikai kaut kaa visai nesaprotu, kads tur kondikjim sakars ar OC;)[/quote']

 

Hmm... citi varbūt domā ka ir, citi domā ka nē! Nu piem., ja tu uztaisi "voltmodu" videokartei tad tas būs OC! Nu tad šis ar varētu būt OC! icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Instigater

Cik labi, ka man ir ATI TV tjuuners. Tur shaadas fignjas nav jaataisa, jo nekas lieki nav ekonomeets.

Link to comment
Share on other sites

Cik labi' date=' ka man ir ATI TV tjuuners. Tur shaadas fignjas nav jaataisa, jo nekas lieki nav ekonomeets.[/quote']

 

Nu nemāku tev teikt vai tie traucējumi ir ekonomijas dēl, vai slikto signālu dēļ??!??

Link to comment
Share on other sites

Un kādi reziltāti? Labāk? Sliktāk!? :)

Zini, nemaaceeshu atbildeet, jo man tv karte nestraadaa taa kaa vajadzeetu (plate nenem pretii). Pie tv kartes piesleegt video magnetafons un pie taa antena, taapeec nemaaku teikt.

Link to comment
Share on other sites

Par teemu.

Es savu TV karti noekraneeju' date=' ja taa var teikt. Tipa aptinu ar folliju, protams ne jau pa tiesho, bet folliju ieliku starp divaam a4 lapaam, lai nekas nesaiet uz iiso.

 

http://dbc.boot.lv/img/tvk01.jpg

http://dbc.boot.lv/img/tvk02.jpg

 

diezgan interesanta ideja, tikai apskaidro man prqaatu kaadam effektam tur jaaiznaak taa uztinot, un vai tu to folliju pataisno kartei tini??

 

ceru uz driizu atbildi, jo 10 sleedz veici ciet, nepaspeeshu veel follu nopirkt:DD

Link to comment
Share on other sites

diezgan interesanta ideja' date=' tikai apskaidro man prqaatu kaadam effektam tur jaaiznaak taa uztinot, un vai tu to folliju pataisno kartei tini??

 

ceru uz driizu atbildi, jo 10 sleedz veici ciet, nepaspeeshu veel follu nopirkt:DD[/quote']

 

Par shito lietu kaadreiz biju kaut kur lasiijis, ka taa varot uzlabot kvalitaati. Nu taapeec es pameeginaaju.

Ja es tiitu pa taisno uz kartes, tad karte aizietu pie Dieviem, jo buutu totaals iisais.

Folliju ieliktu starp divaam a4 lapaam, un lapu malas aizliimeeju. Tad a4 lapas ar follija pildiijumu aptinu ap karti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Par teemu.

Es savu TV karti noekraneeju, ja taa var teikt. Tipa aptinu ar folliju, protams ne jau pa tiesho, bet folliju ieliku starp divaam a4 lapaam, lai nekas nesaiet uz iiso.

http://dbc.boot.lv/img/tvk01.jpg

http://dbc.boot.lv/img/tvk02.jpg

Jā interesanti jau ir, bet kā tad ir ar ventilāciju? TV kartes elementi un chips takš arī silst, aptinot karti ar foliju, tur takš bezmaz vai mikroviļņu krāsns sanāk. :)

Btw, dbc tev baigi pieputējis dators. :)

Link to comment
Share on other sites

...Btw, dbc tev baigi pieputējis dators. :)

 

Mans piekriit :) Reizeem jau nekait PC kastes tiiriishana :lol:

Link to comment
Share on other sites

Par teemu.

Es savu TV karti noekraneeju, ja taa var teikt. Tipa aptinu ar folliju, protams ne jau pa tiesho, bet folliju ieliku starp divaam a4 lapaam, lai nekas nesaiet uz iiso.

 

http://dbc.boot.lv/img/tvk01.jpg

http://dbc.boot.lv/img/tvk02.jpg

 

es sho eksperimentu ar veicu, bet nu man kvalitaate palika daudz sliktaaka, lnt gandriiz vairs nekjer:DD agraak stabili un normaali raadiija lnt tv3 un ltv7, tagad tikaitv3, paareejos gandriiz nevar uzkjert, zheel ka taa nochakareejos, tagad baigais chakars buus njemt visu nost:DD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

es sho eksperimentu ar veicu' date=' bet nu man kvalitaate palika daudz sliktaaka, lnt gandriiz vairs nekjer:DD agraak stabili un normaali raadiija lnt tv3 un ltv7, tagad tikaitv3, paareejos gandriiz nevar uzkjert, zheel ka taa nochakareejos, tagad baigais chakars buus njemt visu nost:DD[/quote']

 

Es ra taadu pashu lietu veicu, bet man ar kvalitaate tikai pazeminaajaas/pasliktinaajaas! :(

 

Buus jaapasuuta tas kondikjis un jaaielodee shamajs, tad jau maniis kas un kaa buuss! ;)

Link to comment
Share on other sites

skatoties kāda antena. ja ir kabelnieks, tad iespējams folijs palīdzēs.. bet atkal dzesēšana sūdīgāka.

 

katrā ziņā mājās pamēģināšu

 

un vispār, jāliek SAT karte, nav k ote lūrēt vietējos - nekā nav praktiski :/

Link to comment
Share on other sites

OFFT/FLAME:

 

Tikai kaut kaa visai nesaprotu' date=' kads tur kondikjim sakars ar OC;)[/quote']

Nu piem., ja tu uztaisi "voltmodu" videokartei tad tas būs OC! Nu tad šis ar varētu būt OC!

 

AFAIK voltmods videokartei paaugstina produktivitāti. Šajā gadījumā produktivitātes pieauguma nebūs...

Link to comment
Share on other sites

To PiRX:

 

Produktivitaate buus, jo tiks samazinaati trauceejumi, un palielinaata atteela/uztvershanas kvalitaate!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Tā būs kvalitātes nevis produktivitātes paaugstināšana... t.i. nepieaugs papagaiļu skaits, bet gan papagaiļu krāsojums būs spilgtāks.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka TV uztvērējam (tā laikam būtu jātulko tūneris) papagaiļus nemēra. Tātad terminu Overclock (virstaktēšana, pulksteņošana) pielietot nebūtu korekti. Vēl jo nepareizāk tas ir tāpēc, ka OC ir termins, kurš ir saistīts ar takts frekvences palielināšanu.

Link to comment
Share on other sites

Ehhh nu kaada tur vairs starpiiba, vienkaarshi liku ar taadu nodomu, lai redzetu manu txt un lai arii to vairaak apskatiitu! :p

Link to comment
Share on other sites

Aga, man vienkārši patīk strīdēties par terminoloģiju... kā jau tu to zini :wink:

Link to comment
Share on other sites

Vai tad kvalitāte TV nav galvenais?

 

kvalitāte un kvantitāte ir divi pilnīgi dažādi jēdzieni, bet savstarpēji saistīti.

 

OC = kvantitāte/ātrums (pie šis kategorijas attiecās arī Vmods, kas nav tas mods, kas minēts zemāk)

attiecīgi kvalitāte -> 0 = jo var nosprāgt objekts & etc

 

Mods = kvalitāte/smukums

attiecīgi kvalitāte -> bezg. = jo tiek veikti _tišie_ kvalitātes uzlabojumi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oi , man cita problema- tā karte pūš traucējumus pa kabeli. Respektīvi ir vēl pieslēgst parastais TV- kad pārstartē / palaiž kompi , uz TV dažiem kanāliem traucējumi. Interesantākais, ka problēma pazūd, kad palaiž pašu karti t.i. softu priekš TV skatīšanās. Kad izslēdz (to softu) , traucējumu nav . Vobščem karte kautkā nepareizi iestādās pie kompja starta. Kā varētu uzlikt, ka tas TV softs automātiski palaižās pie OS starta un pēc tam izslēdzās lai nevajadzētu klausīties mājinieku rūcienus un pašam , ar rociņam veikt to start/ stop operāciju ?

Link to comment
Share on other sites

Guest zombpj

dbc !

 

Es savu TV karti arī noekranēju ar šokolādes foliju :idea: , bet nekāda jēga no tā nebija - kvalitāte ne par matu neuzlabojās (man ir Acorp TV karte) .. tagad apsveru domu kādreiz, kad būs brīvāks laiks, iznest pašu TV tunera bloku laukā no PC, apmēram kā tas tika aprakstīts pctuner.ru lapā, tikai vai tas palīdzēs :? .

 

Nezinu, kā citiem, bet man vissliktāk karte rāda tieši tad, kad savus raidījumus raida LTV7 - šitais kanāls visiem pārējiem "slīd" fonā kā tāds rēgs :evil: . Kad LTV7 raidlaiks beidzas un viņi atslēdz arī to "sietu", tad var pārējos kanālus bezmaz baudīt .. Nafig tā ? (pieslēgta tā karte ir pie āra antenas)

Link to comment
Share on other sites

Kā varētu uzlikt, ka tas TV softs automātiski palaižās pie OS starta un pēc tam izslēdzās

Man ar vienu karti, bija līdzīga problēma – pie kompja ieslēgšanas radio neskanēja ar alternatīvo programmu (laikam kaut kādi kartes reģistri nav pareizā stāvoklī) kamēr nebija palaista oriģinālā programma vai kāda alternatīvā TV programma. Tā lieta tika atrisināta ar nelielu programmiņu kuru palaižas pie kompja ieslēgšanas un tā attiecīgi palaiž programmu JTV, pagaida pāris sekundes un aizver JTV. Tā kā no programmēšanas neko nesaprotu, tad taisīju to programmiņu ar InqSoft Sign 0f Misery. Darbošanās ar to ir diezgan vienkārša, pašam ar rokām nekas gandrīz nav jāraksta.

Link to comment
Share on other sites

Atradu to savu programmiņu, tās kods izskatās tā:


Script file name: radio.s0m



1   Debug messages on/off   off   N/A

2   Insert delay   5,0 sec   N/A

3   Set maximal time of script execution   20,0 sec   N/A

4   Execute program   C:Program FilesJTVJtv.exe   N/A

5   Label   0   N/A

6   Find window by class name and full window text   JTVMainWindow   JTV

7   Check, is window list not empty   N/A   N/A

8   Conditional/unconditional jump   0   if FALSE

9   Hide window   N/A   N/A

10   Send "Close" message   N/A   N/A

11   Terminate script   N/A   N/A

Reālais programmas teksts izskatās savādāk un tas glabājas bināros failos s0m un to te nevar nopublicēt. Nokompilējos kodu tiek iegūts īsts EXE fails.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...