Jump to content

nige


Guest
 Share

Recommended Posts

ttaa velss ar aaraa man ir kompiits durons ja nemaldos 950 Mhz kaut kas taads atmina 128MB tas it kaa nebuutu galvenais jau sen kaa esmu pad.... savus 8MB (jaa ja tiesi 8MB) videokartes draiverus tur tadii arii ir taa probleema jo bez tiem nevaru vairs uzlikt nevienu speeli ne ta NFS ne ta ko citu aagrak vareeju. Kur lai tos atrodu:::Sampo Alpa 718; Sis 55981 6326; ??? icon_sad.gif Paldies

Link to comment
Share on other sites

ttaa velss ar aaraa man ir kompiits durons ja nemaldos 950 Mhz kaut kas taads atmina 128MB tas it kaa nebuutu galvenais jau sen kaa esmu pad.... savus 8MB (jaa ja tiesi 8MB) videokartes draiverus tur tadii arii ir taa probleema jo bez tiem nevaru vairs uzlikt nevienu speeli ne ta NFS ne ta ko citu aagrak vareeju. Kur lai tos atrodu:::Sampo Alpa 718; Sis 55981 6326; ??? icon_sad.gif Paldies

uzliec Aida32 un viņa tev pateiks, kur tu vari dabūt driverus savai videokartei...

Link to comment
Share on other sites

Guest zigiv

uzliec Aida32 un viņa tev pateiks' date=' kur tu vari dabūt driverus savai videokartei...[/quote']

 

Citreiz tā aida iedod linkus kuri nedarbojas icon_mad.gif

Man vienai kastej tā bija :!:

Link to comment
Share on other sites

uzliec Aida32 un viņa tev pateiks' date=' kur tu vari dabūt driverus savai videokartei...[/quote']

 

Citreiz tā aida iedod linkus kuri nedarbojas icon_mad.gif

Man vienai kastej tā bija :!:

bet ar k-ko taču ir jāsāk meklēt...

vari pamēģināt te - http://www.windowsxpuser.com/drivers/

tas ir speciāls driveru meklētājs...

Link to comment
Share on other sites

ttaa velss ar aaraa man ir kompiits durons ja nemaldos 950 Mhz kaut kas taads atmina 128MB tas it kaa nebuutu galvenais jau sen kaa esmu pad.... savus 8MB (jaa ja tiesi 8MB) videokartes draiverus tur tadii arii ir taa probleema jo bez tiem nevaru vairs uzlikt nevienu speeli ne ta NFS ne ta ko citu aagrak vareeju. Kur lai tos atrodu:::Sampo Alpa 718; Sis 55981 6326; ??? icon_sad.gif Paldies

uzliec Aida32 un viņa tev pateiks' date=' kur tu vari dabūt driverus savai videokartei...[/quote']

 

aida man jau ir te un tiek izmantota darba vajadziibaam bet kut vina saites taadas dot unu gan neesmu redzeejis

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...