Jump to content

Neliels bateriju lādētāju apskats


Skeem
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Pag, tad tie, kas sakarsē aķus, paši nerubās ārā? Velna velna Duracels ar saviem lādētājiem. Nebiju pievērsis uzmanību...

Link to comment
Share on other sites

 

 

@Rubenis,  izskatās vēl labāks par PM50, 

 

Ir labs - visi režīmi strādā, esmu tip nolietotas baterijas, kas ar parastajiem lētajiem čārdžeriem lietotas dabūjis atpakaļ labā stāvoklī, esmu notestējis dažādas uz reālo ietilpību (Varta bačenes ir vismaz 1/3 zem uz baterijas norādītā). Kopumā super lādētājs.

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Rubenis, paldies par linku. Iet gan pāri budžetam, bet, ja tiešām arī tie lādētāji, kas ir cenā ap 20 Ls  (pat bez baterijām?) pārlādē baterijas un tādejādi čakarē to mūža ilgumu, tad ir vērts domāt par šo.

 

Kāds vēl var apstiprināt Rubeņa info par to, vai šāda lādētāja iegāde ir greznība, vai tiešam ir tā vērts?

 

No offense Rubenim, tik neko nesaprotu no tiem lādētājiem. Nelaiķa lādētāja uzlādētās baterijas mērīju ar multimetru. Protams, ērtāk, ka lādētājs baterijas arī smuki nomēra, pamatā jau interesē tieši bateriju ilgmūžība.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man šitāds lādeklis (vismaz pēc bildes ir tāds pats) ir kopš 2004.g, kad nopirku savu pirmo ziepjtrauciņu, un joprojām funkcionē. Nācās gan ar lodāmuru iejauktiesm, jo dažiem kontaktiem vadiņi nokrita. Bet tā lādē normāli, vidēji aķus 4-6h.  Vienīgais mīnuss, ka lādē akumulatorus pa pāriem un ja viens ir pussprādzis, tad grūti nokonstatēt, kurš mirst nost. 

 

Skatos uz ANSMANN PHOTO CAM III AA/2850. auto lādētājs nav vajadzīgs.

Nopērc normālus akumulatorus un tad šis jautājums neinteresēs, turklāt jebkuri akumulatori nolietojas un nevar gaidīt brīnumus no superdārga lādekļa. Daudzus gadus dažādus akumulatorus lietojot secināju, ka nav vērts iespringt, ja katrs aķis maksā max 2Ls/gab, toties sūdus kā Powermax, Duracell nevajag pirkt, lai nebūtu jātērē papildus nauda to reanimēšanai.

 

jau interesē tieši bateriju ilgmūžība.
Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

To BC 700 Tehnshops un citi tirgo pa 17-18 ls http://www.abcveikal...307&pid=8115039 Nu priekš tās cenas /labuma  ir ņemams

 

 

Nemaz LV nebiju skatījies pēdējā laikā, bet principā tad jāņem tepat, jo kādreiz nebija pieejami.

 

 

 

Kāds vēl var apstiprināt Rubeņa info par to, vai šāda lādētāja iegāde ir greznība, vai tiešam ir tā vērts?   No offense Rubenim, tik neko nesaprotu no tiem lādētājiem. Nelaiķa lādētāja uzlādētās baterijas mērīju ar multimetru. Protams, ērtāk, ka lādētājs baterijas arī smuki nomēra, pamatā jau interesē tieši bateriju ilgmūžība.

 

Palasi šeit - Edgars ir tiešām cilvēks, kas saprot un šie tehnolain ir vienkārši nopirkuši La crosse tehnoloģiju tiesības.

 

http://blog.edgarsfoto.lv/akumulatoru-baterijas-un-to-ladetaji/#.UmGEWfnxpok

 

Pats pieminēšu, ka man ir 3 komplekti ar Sanyo Eneloop melnajām bačām - ne par ko nav jāuztraucas, pasūtīju no Ebay, bet arī iekš LV var dabūt.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Arī jau kādu laiku lietoju Rubenis ieteikto lādētāju ar Sanyo akumulatoriem. Price/Performance līmenī!

Link to comment
Share on other sites

ir jēga par pārmaksāt par melnajām eneloop parasto vietā, ja ietilpības ieguvums ir 30% pret trīskāršu uzlādes ciklu kritumu?

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

Nu kā reize konstatēju, ka vecais philips lādeklis ir uz miršanas, jo jauni aķi turēja tipat cik vecie, kurus diemžēl stingrā pārliecībā par nolietojumu izmetu, jo tiešām bija vairākus gadus lietoti.

 

Nu pa 17.50 Ls jau tas lādētājs ir pavisam medus maize.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ir jēga par pārmaksāt par melnajām eneloop parasto vietā, ja ietilpības ieguvums ir 30% pret trīskāršu uzlādes ciklu kritumu?

 

Neesmu notriecis ne parastās Eneloop, ne EneloopXX līdz miršanas robežai. Man melnās izvelk ilgāk, jūtami ilgāk par baltajām. Kas kādas nomirs, tad arī pateikšu kas un kā... 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ē, man jautājums, vai vispār kādam izdevies parastās normālās Eneloop dabūt līdz kondīcijai, kad viņas kļūst nelietojamas? 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
RoginskisLV

Energizer ACCU RECHARGE MINI

 

Parasta baterija DURACELL AAA DURALOCK var ladet? Cik ilgi jalade...

 

Vakar uzspraga baterija skidrumu ara :) bet strada baterija :)

Link to comment
Share on other sites

RoginskisLV

man nav papira nejausi izmet ara.. Slinkums lasit..

 

Nu labi japerk baterija Duracell rechargeable HR03 800MAH AAA

 

Liels paldies drunk_lizard


tochna baterija bija raksti do not recharge

Labots - RoginskisLV
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...