Jump to content

Neliels bateriju lādētāju apskats


Skeem
 Share

Recommended Posts

Rakņājoties pa interneta biezokņiem nonācu pie slēdziena - bateriju lādētāji ir daudz un dažādi...

Protams - viņi atšķiras pēc cenas un kvalitātes/uzlādes ātruma utt...

No visiem pieejamajiem lādētājiem esmu aplūkojis šos, bet kurš no viņiem labāks? Sameklēju visdažādākos lādētājus - cenu kategorijās no 7Ls - 38Ls... Te var aplūkot apmēram ar ko atšķirās, piem., lādētājs pa 7ls no lādētāja pa 27Ls :D Principā galvenā atšķirības ir:

1. Uzlādes ātrums mA (miliampēri)

2. Komplektā nākošo bateriju mAh (miliampērstundas)

3. Komplektācija (mašīnas spraudnis, ārējais/iekšējais strāvas pārveidotājs)

4. Lādētāja aizsardzības (-dV, timer vai arī nekas :D )

5. Firmas zīme (Kvalitāte utt...)

6. Protams - cena

 

Saliku dažādākos lādētājus - pēc cenas - galvenais uz ko būtu jāskatās ir lādēšanas mA - jo vairāk - jo ātrāk lādēs baterijas. Protams - superjaudīgie samazina batereju lādēšanas ciklu skaitu, bet tas nav tik traki - ja ir attiecīgi sakarīgas lādējamās baterejas un ir vajadzība ātri uzlādēt baterejas.

 

Cena: ~7Ls

9994.jpg

Basic 4 Set; Strāvas pārvēdotājs integrēts; 4 AA 700 mAh NiCd

Tehniskie dati:

AAA 30 mA

AA 70 mA

9V E-Block 12 mA

 

 

Cena: ~20Ls

1556.jpg

PHOTO CAM Power Set plus; Strāvas pārvēdotājs integrēts; 4 Mignon AA NiMH batteries 2000 mAh

Tehniskie dati:

AAA 90 mA 9h-Timer

AA 250 mA 9h-Timer

 

 

Cena: ~26Ls

1425.jpg

Uniross Sprint 1-2h AA, AAA Ni-Cd/Ni-MH 1-2h uzlādes ierīce + tīkla adapters un 12V automašīnas adapters + 4 AA Ni-MH 2300 mAh baterijas

Tehniskie dati:

Auto izslegšanās: 2h30

AAA 400mA

AA 1000mA

 

 

Cena: ~29Ls

9987.jpg

Uniross Sprint 1h AA, AAA Ni-Cd/Ni-MH 1h uzlādes ierīce + 4 AA Ni-MH 2300mAh baterijas

Uzlādē 1h laikā gan AA, gan AAA baterijas

Automātiskā izslēgšanās: 2h30

Pie bildē redzamās daļas slēdzas klāt vēl strāvas pārveidotās (žēl.. - daudz vietas aizņem tie vadi...)

Tehniskie dati:

nav minēts nevienā aprakstā

 

Cena: ~35Ls

8512.jpg

Uniross Sprint 30min; Strāvas pārvēdotājs integrēts; AA, AAA Ni-MH 30min uzlādes ierīce + 4 AA Ni-MH 2100mAh baterijas

Uzlādē 30min gan AA, gan AAA baterijas

Automātiskā izslēgšanās (nav minēts nevienā aprakstā)

Tehniskie dati:

nav minēts nevienā aprakstā

 

 

Cena: ~38Ls (32Ls - bez traveller aksesuāriem)

4891.jpg

Powerline 4 Traveller • Super fast charger; Strāvas pārvēdotājs integrēts

Tehniskie dati:

AAA 200 mA -dV

AA 700 mA -dV

 

Kā var redzēt aprakstos - tad lādētāji ir diezgan atšķirīgi, bet pamatfunkcijas - visiem vienādas.

Izvēloties lādētāju - vajag ņemt vērā - kam viņš būs paredzēts. Ja vajadzība ir pēc

ātra lādētāja - tad, protams, būs jāšķiras no lielākas naudas summas, bet ja ir vajadzīgs lādētājs, kurš 2 dienu laikā uzlādēs baterijas - tad var arī ņemt pa 7Ls :D Es ar vienu tādu štruntu esmu iegādājies - pēc parametriem AA 110 mA (2x pa 110 mA uz 2x 2AA baterijām) Nu kopēja mana lādētāja jauda ir ~180mA - cik ar testeri esmu mērījis...Baterijas vidēji pēc 2 dienām ir uzlādētas :D Nu tad varat aptuveni nojaust - cik ilgi varētu būt lādēt baterijas ar lādētāju pa 7Ls, kur jauda ir 70 mA :D

Ceru ka neesmu kļūdījies šajā rakstā un ceru, ka kādam šitais salīdzinājums arī noderēs :D

Protams, ir arī citas firmas, kuras ražo bateriju lādētājus, tās es nesalīdzināšu, jo šis raksts domāts vienkārši kā paraugs - ar ko atšķiras bateriju lādētāji + piemēri.

 

Un atvainojos par reklāmu - ja kādam šis raksts liekas kā reklāma...

 

PS: Šo rakstu es oriģināli rakstīju www.fotki.lv

Link to comment
Share on other sites

vispaar jau nav tik traki - nopirku taadu (hrenzinkaasauc, maajaas pastiishos:) - par 15Ls ar iekljautaam 4gab 2200 ampeeru bacheneem, laadee 2 stundaas. tikai bachenes pie laadeeshanas beigaam uzsilst, taa krietni ap 40 45graadiem, tas man taa nevisai.

komplektaa iekljauts arii automashiinaa piesleedzamais shtekeris.

izskataas jau peec vienkaarsha kjiinieshu drankja, bet kaapeec lai vinsh nedarbotos kaa naakas? taakaa leetie varianti arii ir, kaa nu kuram patiik, izveele ir:)

Link to comment
Share on other sites

man Ansmann pa 19Ls ar iekljautaam 4aam 2100 mAh akjiem laadee ap 6h un akji beigaas arii ir diezgan uzkarsushi

Link to comment
Share on other sites

eXtreem(Skeem)> Labs apraksts :wink: Baigi ok.

 

 

 

 

Kaads var pakaidrot kur var nopirkt normaalu laadeetaaju.

Prasiibas- cena 20-30 LS

vajag, lai var laadeet mashiinaa

lai laadee ne ilgaak par apm. 1-2 h.

Link to comment
Share on other sites

eXtreem(Skeem)> Labs apraksts :wink: Baigi ok.

 

 

 

 

Kaads var pakaidrot kur var nopirkt normaalu laadeetaaju.

Prasiibas- cena 20-30 LS

vajag' date=' lai var laadeet mashiinaa

lai laadee ne ilgaak par apm. 1-2 h.[/quote']

 

Nu tieshi nezinu - varu ieteikt:

fleeras salonos, vai www.euroshop.lv :-D

Link to comment
Share on other sites

eXtreem(Skeem)> Labs apraksts :wink: Baigi ok.

 

 

 

 

Kaads var pakaidrot kur var nopirkt normaalu laadeetaaju.

Prasiibas- cena 20-30 LS

vajag' date=' lai var laadeet mashiinaa

lai laadee ne ilgaak par apm. 1-2 h.[/quote']

 

 

es njeemu Argusaa shito - laadee ~1.5-2.0h (1850 un 2300mAh), dara to gan mashiinaa, gan no 220V, maxjaa IMHO 25.xxLs

 

1425.jpg

Link to comment
Share on other sites

uz sho es arii esmu noskanjojies...

 

- starp citu - kaa vinjam ar automaatisko izsleeegshanos un bachu karseeshanu?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es nopirku shitaadu. Pagaidaam ljoti apmierina mani, uzlaadee apm. 1-1,5 h bachas (4 gabalas), ir mashiinas laadeetaajs, bachas praktiski neuzkarst, un automaatiski izsleedzas. Un tur man canonu a95 aktiivi focheejot kaadas 2-3 dienas. I-veikalaa maksaa 19 Ls, es nopirku vienaa datorveicii pa 7,90 Ls. :lol: You can trust to 'Trust' charger. :lol:

2812.full.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest spoon

Izmantoju GP Power Bank 3 ar 4x 1800niecem. Maksaja ap 16Ls. Lade ilgi, bet par kadiem defektiem nevaru sudzeties. Katra zina man der!

_________________

Ziņojums pievienots no BOOT.LV WAP

Link to comment
Share on other sites

smarzho peec reklaamas, ja tikai to vareeji atras...

ir gb, duracel, varta, sony, panasonic laadeetaaji - firmas ar vaardu!

Link to comment
Share on other sites

Guest arno

Manuprāt svarīgākais parametrs lādētājam ir - lai tam pašam pietiktu "prāta" atslēgties, kad akumulatori ir pilnīgi uzlādēti. Nekas nevar būt sliktāks, kā pārlādēti un uzkarsuši akumulatori. Tamdēļ jau daži brīnās - kāpēc pēc dažu desmitu reižu lādēšanas baterija vairs netur!? - viss ir ļoti vienkārši - uzlādējam, pārlādējam, pēc tam vēl aizmirstam dažas dienas "sienā" - un pēc tam brīnāmies, ka akumulatori jāmet ārā. Nopirku kaut kādu "Varta" modeli par 27Ls - tam vismaz šī sliktā īpašība nepiemīt. Ja kādu interesē precīzs modelis - varu rīt paskatīties nosaukumu.

Link to comment
Share on other sites

Guest RAM

lietoju taadu pashu kaa savvy. nu toch nesuudzos. iisteniibaa komplektaa naakoshaas baterijas jau vien ir ko veerts [ saliidzinot ar vairaaku citu firmaas, un lietojot vienaa un tajaa pashaa aparaataa], vismaz man taa liekas :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ljoti ok laadekli var argusaa pa 10 Ls dabuut - MW8168GS:

500mAh, deltaV (automaatiskaa atsleegshana kad pilnas) un izlaades funkcija. vieniigaa shaize ka tikai viens laadeeshanas kanaals, tb var laadeet tikai 2as vai 4as baterijas (jaapaarsleedz vai 2,4 vai 4,8 V). par laadeeshana realajiem laikiem preciizi nezinu, bet nu 2as 2500 mAh bachas pa nakti paspeej pielaadeet (pirmstam veel izlaadeejot).

Link to comment
Share on other sites

iekljautaam 4gab 2200 ampeeru bacheneem

 

:shock:

Pavisam noteikti tu sajauci mērvienības.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man ir tas 1h uniross lādētājs un baigi labs. stundas laikā 2500 mA, bet tas pusstundinieks biku pa traku, man kaut kā šķiet, ka baču mūžs samazimās krienti. Ar manu jau droši vien nav lāga, jo labi sakarst tie aķīši... bet tas veel cilveeciigi liekas :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tur rakstīts, ka stundas laikā uzlādē 2300 mA aķus, bet man reāli tos pie piebliež pa 40 - 50 min un stundaa iekļaujas 2500-ieces. Labs, automātiski izslēdzas kad pilns, tik ieteikts veel kākas 15 -30 min paturēt lādētājā pēc lādēšanas, baču labad esot.. un katru atsevišķi lādē nekā tie lētie kad laiks paiet tad izslēdzas (katra baterija savā laikā izslēdzas kad pilna).

Link to comment
Share on other sites

sodien ieks EL Planeeta iepirku VARTA laadeetaaju ar 4 batarejaam 2500mAh, itkaa speciaali prieks digitaalajiem.

Laadeetaajs ir bez atminjas efekta, tas ir, ka var likt ieksaa arii ne pilniigi tuksas. Zeel vieniigi, ka laadet var pa paariem, bet nu izmantosi tikai digitaalajam, taapeec pa vienai nav vajadziibas laadeet.

Indikators raada pat cik procenti ir uzlaadeets, vienkaarsi diode maina kraasu no dzeltenas uz spilgti zalju un var redzeet cik zalaaka palikusi.

Jaalaadee gan esot 8-9 stundas, bet nu var pieciest, jo ir ceriiba, ka spees ilgi tureet.

Bija doma panemt kaut ko no noname laadeetaajiem, bet kaut kaa nonoriskeeju, jo paarbaudiitas veeriibas tomeer ir labaak. Paardeveejs nemaaceeja pateikt cik ilgi man tas noname akumulatorins buus darboties speejiigs, var gadiities, ka peec gada nomirst un siem garantijas nebija.

Toties sim VARTA ir 3 gadu garantija.

Maksaaja ap 20ls.

Aaa un veel, nevar laadeet no auto, cerams, ka speesu izdziivot bez saadas lietas, tad jau maniis.

Tagad ir uzlikts pirmo reizi laadeeties, peec paaris dienaam ieposteesu kaa vinji uzvedas.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Peedeejais komentaars liecina - ka uzvedaas leeeeeni :lol:

Ehh - secinaajums - batereju laadeeshanas jomaa pashlaik prieksh lettinjiem pieejamaakie & labaakie ir Uniross laadeetaaji, kaa arii dazhs labs Trust laadeetaajs (lai gan veel jo projaam nespeeju pienjemt faktu - kad kaut kas no Trust var buut arii kvalitatiivs :roll: ).

 

ceru - ka visi, kuri ir laadeetaaju mekleejumos smelsies informaaciju no shiis teemas un izdariis pareizo izveeli ;)

Link to comment
Share on other sites

Es piemēram pirms pusgada nopirku komplektu bez nosaukuma (Made in China), kurā ietilpst viskautkādi loriņi (statīvs, spec.displeja salvetes, kautkāds šķidrums, caurspidīgā plēve ko līmēt uz displeja, kaut kāda slotiņa, maks atmiņas kartēm, (bija vēl kaut kas bet aizmirsu) + soma kur to visu salikt + akumulatora lādētājs ar 4 AA akumulatoriem 2000mAh), un tas viss man izmaksāja 16 Ls. Kad pirku domāju ka fufelis, bet lai gan neesu nekāds prof.fotogrāfs, bet gan svētdienas fotogrāfs vēl viss šancē godam. Protams ka viss parējais ir kaut kur nobāzts un nevajadzīgs un tiek izmantota tikai soma un akumulatori. Pie mīnusiem var pieskaitīt instrukcijā rakstīto uzlādes laiku, ~14Hrs Standart Charge, ~2,5 Quick Charge (pie kura arī pieturos).Ar pilnu uzlādi varu piefotogrāfēt pilnu 256 Mb karti, izmantojot standarta iestatījumus, un auto zibspuldzi.

 

 

Ehh tāds kā off topic sanāca :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest revan1

Cena: ~38Ls (32Ls - bez traveller aksesuāriem)

 

Powerline 4 Traveller • Super fast charger; Strāvas pārvēdotājs integrēts

Tehniskie dati:

AAA 200 mA -dV

AA 700 mA -dV

 

 

kads ludzu nevar pateikt vai sis ladetajs izsledzas kad baterijas ir pilnas??

Link to comment
Share on other sites

Nopirku HAMA laadeetaaju - DELTA LOAD 00073405, klaat

*4 baterijas 2500

*auto shtekeris

Aatrais uzlaadee 2500 apmeeram 2-3 stundaas, kaut gan uz pakas raxtiits ka jaalaade 4 stundas. Ir diodes sarkana - uzlaadeeta.

Testeejis cik ilgi tur veel neesmu tikai divas dienas kaa nopirkts. Bet čakarējot kameru pa 1 dienu iziet

Link to comment
Share on other sites

Guest revan1

edzhus, nopirku lidzigu ladetaju ka tev tikai trust pa 12ls!1

Vai tas ir normali ka ladesanas beigas baterijas uzkarst???

Link to comment
Share on other sites

Guest revan1
nu nez ....

esmu ar dazaadiem savlaik straadaajis bet tagad gan pac sev esmu iepircis gan veel 2viem darbiniekiem tieshi taadus pashus iegaadaajis

GP PowerBank Smart2

(es gan jau biju kautkad sen te rakstiijis par sho - nezinu vai mans topiks ir veel vai nav - zeel ja izdzeests)

 

labumi :

 

*laadee neatkariigi 4 akuuzus (pofig kaadas dazaadas ietilpiibas)

*laadee gan no 220 gan no autinja 12v (cits spraudnis)

*laadee liidz pielaadeec - var palaadeet pustukshus akuuzus

*nosaka vai akuuzis ir beigts vai nee

*liidzi naak 2000nieki uzlaadee tos apmeeram 50min laikaa

*temperatuuras sensors lai neuzspraagst (iipashi ja beerni ir blakus - kaput kas notiek ja beernam tiek spraagusha akja putekli uz aadas - man radi tikko apdedzinaaja 4rus gadus vecam siicim kaaju - THE kaput)

 

- cena - ak shiii nozeelojamaa kapeiku jaashana - maksaa tagad jau ap 30 ls - bet tas ir katras eirozhopas kapeiku veerts ....

 

un vai tiesam akumulatori var arii uzspraagt??

Link to comment
Share on other sites

 

un vai tiesam akumulatori var arii uzspraagt??

 

 

Esu redzējis kā lādējot parastās baterijas tās uzprāgst (kaut kādi puņķi pa gaisu aizgāja), bet par akum. nezinu

Link to comment
Share on other sites

revan1 - JAA!!! Lieta taada - kad bachas normaali nespraagst - bet ja uzies gaisaa - tad buus tieshaam kaa tur augstaak rakstiits :roll: Labaak peerc sakariigu laadeetaaju - padomaa pats - cik pikja tu normaali baterejaas tagad izteereesi - un cik laadeetaajaa - manupraat DA VIENALGA CIK - peerc kaut vai pa 40Ls laadeetaaju - atmaksaasies jau peec ~3 meeneshiem - padomaa par to ;)

 

aaa un par to izsleegshanos - jaa tas automaatiski izsleedzaas - manas [uniross Sprint 1-2h AA, AAA Ni-Cd/Ni-MH 1-2h] arii izsleedzaas automaatiski - dazhreiz (ja baterejas ir gandriiz pilnas) izsleedzaas pat peec 10 min :) - taa sakot labi noreagjee 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest revan1

nu ar tadu ladetaju kas pats izsledzas,es domaju ka baterijas uzspragt nevar un man tads ir. ta nekas tur netmaksajas pirkt par 40ls

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Man ir veseli 2 :) Pirku pirms kādiem 2 gadiem :)

 

Pirmais ir anssman pa 8 latiem + 4 draņķīgi aķīši, kas ātri izlādējas (laikam 700mAh). Ar to anssman lādekli tie 700mAh aķi uzlādējas 14 stundās

 

Otrais ir sony pa 45 latiem + 4 2100mAh aķīši. Visi 4 kopā uzlādējas aptuveni 2 stundās. Velk diezgan ilgi.

Link to comment
Share on other sites

a ir reaali kkur ieks LV nopirkt 4 akjus ar apmeeram 1600-2000mAh + laadeetaaju kurs uzlaadee liidz kadam 8 stundaam visas 4 ,cenaa liidz 15 Ls???ja ja tad kuraa veicii sito var raut?:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Bija man nelāga pieredze ar Duracel lādētāju + baterijām. Akumulatori vispār neko neturēja, tikko uzlādēti, ātri vien arī paliek tukši, paši no sevis. Pat logitech bezvadu peli tie nespēj noturēt ilgāk par nedēļu. Visticamākais, vainīgs ražošanas datums un prece ļoti ilgi nostāvējusi noliktavā, tāpēc šādas preces jāpērk tad, kad skaidri redz, cik sen baterija iznākusi, ja ilgāk par gadu stāv noliktavā, tas vairs nav labi.

 

Duracell-CEF20-b.jpg

 

Tehniskie dati šim komplektam:

lādētājs

AA 1-2 baterijas ar 280mA katrā ligzdā

AAA 1-2 baterijas ar 110mA katrā ligzdā

 

baterijas komplektā:

2xAA 2650mAh NiMH 1.2V

 

Pirku pa 13Ls

 

 

 

Tā kā Duracel baterijas neturēja, iegādājos jaunu komplektu, šoreiz stingri pētot ražošanas datumu. Svaigākās, ko veikalos atradu, bija Sony baterijas, kuras bija ražotas 2010.g. oktobrī, tā varēja spriest pēc marķējuma un atšifrējuma, bet iegādāju tās martā. Bateriju komplekts perfekts, ļoti ātri uzlādē un arī darbojas ilgi, ar 4AA var piefilmēt 8GB HD video un vēl pāri paliek ko pabildēt pēc tam :)

 

Incarcator-rapid-SONY-BCG34HVE4N-4-acumulatori.jpg

 

Tehniskie dati:

 

lādētājs:

AA 2gb 1050mA

AA 4gb 525mA

AAA 2gb 640mA

 

komplektā arī auto rozetei piemērots gals

 

baterijas komplektā:

4xAA 2500mAh NiMH 1.2V

 

Pirku pa 25Ls

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
The_Saint

Par cik ir aktuāla 4X AA bateriju lādētāja iegāde, tad vēlējos pacelt topiku.
Skatos uz ANSMANN PHOTO CAM III AA/2850. auto lādētājs nav vajadzīgs.
Tik lieta tāda, ka tuvumā ne mājām, ne darbam nav neviens e-veikals, kur viņu var dabūt un par piegādi maksāt negribās. Varbūt kāds zin, kur Rīgā viņu var dabā nopirkt (vēlams - centrs vai purvciems) vai arī var ieteikt kādu citu ražotāju un modeli. Gribētos komplektu ar visiem akumulatoriem. Baterijas tiks izmantotas zibspuldzes (amatiera līmeņa lietojums un prasības) barošanai un pa reizei iekš wii pultīm.
Biju plānojis iekļauties cenu kategorijā līdz 20 Ls.

Iekš Euronics redzēju kaut kādu GP lādētāju, kas izskatījās sakarīgs, bet viņu e-veikalā neatrodu un mājaslapā neatrodu konkrētā paskata lādētāju, varbūt cits dizains, modeli nepierakstīju. Kāds ko māk pateikt par GP kā ražotāju, vai uz to var skatīties, vai labāk Ansmann, vai vēl kādu citu?

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...