Jump to content

Wi-Fi signāla pastiprināšana


KalnzLV
 Share

Recommended Posts

KalnzLV

Šobrīd mājās ir LMT rūteris:

1-mikrotik-lmt-5g-r17.png

 

nepieciešams paplašināt Wi-Fi signāla teritoriju (šobrīd ir ļoti vājš signāls 2.stāvā, kā arī pagalmā tā praktiski nav)

 

Vai Huawei Mesh 3 to atrisinātu?

 

Pieslēdzot to pie LMT rūtera, Wi-Fi signāls pastiprināsies?

 

1-huawei-wifi-mesh-3-860.webp

Link to comment
Share on other sites

Pēc jautājumiem, secinu, ka tev vajadzētu kaut ko vienkāršu.

Es nesen vienam uzliku tplink deco

Signāla līmenis ok. Nokonfigurēt caur appu, vēl real time monitorings ir, var redzēt kas ir un pie kā piekonektējies. Un arī salīdzinoši lēti. 

 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

Nu pieliekot pusmetrīgā patchkordā blakus tam pašam rūterim jau nekas neuzlabosies. Aizvelk kabeli uz savu otro stāvu un liec to ap tur.

Link to comment
Share on other sites

KalnzLV
pirms 3 stundām , AlCohol teica:

Nu pieliekot pusmetrīgā patchkordā blakus tam pašam rūterim jau nekas neuzlabosies. Aizvelk kabeli uz savu otro stāvu un liec to ap tur.

Par to ar mans jautājums, vai šis Huawei rūteris spēj nodrošināt spēcīgāku Wifi signālu?

Link to comment
Share on other sites

jacobs
Pirms 4 minūtēm , KalnzLV teica:

rūteris spēj nodrošināt spēcīgāku Wifi signālu

Jēga tāpat būtu vienīgi, ja arī tavi "WiFi patērētāji" kļūtu spēcīgāki.😉

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jainit
Pirms 31 minūtēm , KalnzLV teica:

vai šis Huawei rūteris spēj nodrošināt spēcīgāku Wifi signālu?

VVZ. atkarīgs no tā, ka tev sakonfigurēts MT LMT LTE ,wi-fi kanāliem ir atšķirīgas raidīšanas jaudas. Es vilktu kabeli uz otro stāvu un galā pie griestiem liktu CAP AX (barošana pa to pašu rj-45), vai (budžeta variants) vispār lietotu rūteri AP modē , ja kaut kas no pirms laika, kad EU ieviesa jaudas ierobežojumus, tad arī kaimiņam 3-s mājas tālāk 2-jā stāvā būs tavs wi-fi. 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 41 minūtēm , KalnzLV teica:

Par to ar mans jautājums, vai šis Huawei rūteris spēj nodrošināt spēcīgāku Wifi signālu?

var jau uztaisīt samaduju un esošā mtik antenu vietā pieskrūvēt kaut kādu pusmetrīgu sektorantennu, zona tev būs arī otrā ciema galā, tik nu kā jau augstāk @jacobsminēja, vai tavas ierīces spēs atbildēt caur paneļiem, utt. jēga pielikt viņu blakus esošajam rūterim - 1/10. ja nav iespēja izvilkt kabeli, tad var vel kaut kā izlīdzēties, uzstādot otrā mājas pusē kā repeater, varbūt palīdzēs. bet ta jau, khem, jāņem talkā kristāla bumba.

Link to comment
Share on other sites

WIFI repīterus neizskatāt? 🙄 Vasaras mītnē pie āra būdas pieliku un strādā. Nu labi, dažreiz reizi nedēļā, dažreiz reizi mēnē uzkarās, pārstartē un aiziet. Vēl ir variants ar TPlink verķiem caur 220V tīklu padot uz citu telpu un tur AP uzlikt, tā man ir uztaisīts vasarā izīrējamā mītnē Stacijā. Viss stabili strādā.

Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Posted (edited)

nu tie jau tik kā alternatīva, ja galīgi nav iespējas kabeli izvilkt. strādāt strādā, bet kā pats saki, mēdz pakārāties.

image.png.e1470a061b51c99ea0713aee7f608933.png

gan jau būtu lielāks uptime, ja nebūtu uz pus dienu atslēguši štromu todien. tā jau, bez update restartēšanas, nav restartēts kopš iegādes (uzkāries vai tamlīdzīgas činku muļķības)... 8 gadi, šķiet.

Edited by AlCohol
Link to comment
Share on other sites

spameris

es sāktu ar legacy wireless draiveru apdeitu uz wifi-qcom-ac. Cik atceros pēc tā wifi strādāja krietni labāk. 

Link to comment
Share on other sites

Te iesaka mikrotik AP likt. Neliec. Mikrotikam nav labi wifi devices, kā arī būs vēl jākonfigurē, ko noteikti ka nemāki!

Es jau ieteicu tp link deco un viss darbosies!

Vienīgi pašam mikrotikam izslēdz wifi, lai nemaisa gaisu!

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
pirms 23 stundām , KalnzLV teica:

Vai Huawei Mesh 3 to atrisinātu?

 

Pieslēdzot to pie LMT rūtera, Wi-Fi signāls pastiprināsies?

Tev ir jāvelk kabelis no 1. stāava uz 2. un jāliek Huawei (vai vienalga kāds rūteris) 2. stāvā. Tad viss būs labi. Citu variantu nav.

LMT rūteris apkalpos pirmo stāvu, Huawai  - otro.

Edit.

Kā spameris teica, vispirms uzliec wifi-qcom-ac paku un configuration.country=Superchannel

Edit2.

Vispār tas rūteris jau ir 802.11ax, tā ka tur jau defaultā ir wifi-qcom paka. Izmaini tikai configuration.country=Superchannel.

Edited by Lieta
Link to comment
Share on other sites

Ja galīgi negribās vilkt kabeli, tad Huawei liec 2. stāvā tieši virs LMT rūtera un vienu no LMT rūtera antenām pagriez horizontāli.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

KalnzLV
1 stundu atpakaļ, Lieta teica:

Ja galīgi negribās vilkt kabeli, tad Huawei liec 2. stāvā tieši virs LMT rūtera un vienu no LMT rūtera antenām pagriez horizontāli.

Huawei bez vada saņems wifi no LMT rūtera?

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

REPEATER MODE. iepazīsties ar ierīci pirms viņu pērc un jautā citiem, ko viņa spēj. 

Link to comment
Share on other sites

tixuten12

Uzliec kadu tp link powerline adapteri ar wifi AP iespeju un nekadus vadus nevajdzes vilkt

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
Pirms 39 minūtēm , tixuten12 teica:

Uzliec kadu tp link powerline adapteri ar wifi AP

Ja otrais stāvs ir pieslēgts citai elektrības fāzei, kā tas nereti varētu būt, kāda pieredze ar powerline adapteri? Kā nekā signālam tad jāiet caur skaitītāja ķēdēm.

p.s.

Ir dzirdēts par, acīmredzot kapacitatīvām peremičkām pēcuzskaites sadalnē  tādiem gadījumiem. Bet vai tādas nāk līdzi adapteriem, hvz.

Edited by ggg97
Link to comment
Share on other sites

KalnzLV
1 stundu atpakaļ, AlCohol teica:

REPEATER MODE. iepazīsties ar ierīci pirms viņu pērc un jautā citiem, ko viņa spēj. 

Tāpēc ar jautāju pēc padoma lai saprastu ko man vajag lai atrusinātu šo problēmu...

Link to comment
Share on other sites

tixuten12
Pirms 7 minūtēm , ggg97 teica:

Ja otrais stāvs ir pieslēgts citai elektrības fāzei, kā tas nereti varētu būt, kāda pieredze ar powerline adapteri? Kā nekā signālam tad jāiet caur skaitītāja ķēdēm.

p.s.

Ir dzirdēts par, acīmredzot kapacitatīvām peremičkām pēcuzskaites sadalnē  tādiem gadījumiem. Bet vai tādas nāk līdzi adapteriem, hvz.

jautajums kas ir vel 2 stavs privatmaja vai daudzivoklu maja  wifi repiteris ja no pirma rutera nenems normalu wifi tad atrums jau otrajam mesh tikla vai bez meš bus lens

Link to comment
Share on other sites

tixuten12

nemāki izlasit neviens pie ta nav vainigs ka ar abeci sists

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, tixuten12 teica:

nemāki izlasit neviens pie ta nav vainigs ka ar abeci sists

Tas jau kā kompliments biedram @martinno. Es apmēram iedomājos ar ko tu esi sists... 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

tixuten12
pirms 21 stundām , tixuten12 teica:

nemāki izlasit neviens pie ta nav vainigs ka ar abeci sists

martinno ari saka abeces apmacibu ne wifi apmacibu ,to ari nemaki izlasit 

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...