Jump to content

TV un RADIO jaunumi 2026


Māšuks
 Share

Recommended Posts

30.04.2026. , 19:30, base7 teica:

Izskatās, "Radio Roks" (FM88.6) pamazām sāk atskaņot arī rietumu dziesmas. Agrāk bija tikai krievu rokmūzika.

+ Ukraiņu roks.

Link to comment
Share on other sites

MrToastMan
Posted (edited)

Kurzemes radio tehnisku iemeslu dēļ no rīta nav raidījis. (Liepājā 88,4  tieši -  kad mēģināju atrast FM normālu radiostaciju)

P.S Internets arī nedarbojas, jo serveri nav aizsargāti. P.S.S  Interneta-straume darbojas, bet dažos tā nebūs pieejama.

Edited by MrToastMan
Link to comment
Share on other sites

"Radio Marija" (FM97.3) uzsākusi ziedojumu vākšanas akciju, lai palīdzu Moldovā izveidot šāda tipa staciju (Radio Marija Moldova). 

Starp citu, kādreiz arī šādā veidā tika vākti ziedojumi priekš mums, lai šeit būtu Radio Marija Latvija.

Link to comment
Share on other sites

MrToastMan
pirms 4 stundām , MrToastMan teica:

Kurzemes radio tehnisku iemeslu dēļ no rīta nav raidījis. (Liepājā 88,4  tieši -  kad mēģināju atrast FM normālu radiostaciju)

P.S Internets arī nedarbojas, jo serveri nav aizsargāti. P.S.S  Interneta-straume darbojas, bet dažos tā nebūs pieejama.

 UPD: Jau sen tagad darbojas Radio Kurzeme.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, MrToastMan teica:

 UPD: Jau sen tagad darbojas Radio Kurzeme.

Es apbrīnoju, uz kā pamata viņi vēl turās. Paretam uzslēdzu, braucot "meditēt" pie ezera.

Link to comment
Share on other sites

Klau, a kas ar Dvarionas?

Klausos SWH arhīvā, 8.maijā vēl novadīja Top 20, un tad viss, no pirmdienas Barbaks braucamajā (šonedēļ jau Vilciņš), un Top 20 Volfam. Ne kādas atvadas, ne paldies vārdi no citiem DJ arī. vienkārši izmeta miskastē pēc šiem visiem gadiem?

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

biomass979
Posted (edited)
pirms 11 stundām , ju teica:

Varbūt atvaļinājums cilvēkam?

Jā es esmu atvalinājumā,bet tas nenozīmē ka neienākšu te un nesastrādāšu mulķības😁!

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
Posted (edited)
14.05.2026. , 20:57, Racer teica:

Nepiekrītu, mums beidzot ir sakopts HD signāls TV. Pamato lūdzu ar piemēriem, ka sliktāks.

Vienkārš- ja salīdzīna ar to tv kas piedāvājās pa 5 eiro gadā - tur tie HD ir tik dzidri!!! Nē nu man ar vairs nav tā super redze ,bet tas mūsu virszemes nestāv klāt,it sevišķi "uz lielā 65"ekrāna! Kautkā tā....😉 Jeb tomēr sat.TV,VTV  nespēj parādīt ko labāku kā iptv! 

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , biomass979 teica:

tur tie HD ir tik dzidri!!! Nē nu man ar vairs nav tā super redze ,bet tas mūsu virszemes nestāv klāt,it sevišķi "uz lielā 65"ekrāna!

Tur jau baigi daudz lietas, piemēram, kameru kvalitāte. Pati signāla veidošana ar kodeku, kompresiju utt. mums ir ok.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MrToastMan
pirms 20 stundām , Dexs teica:

Klau, a kas ar Dvarionas?

Klausos SWH arhīvā, 8.maijā vēl novadīja Top 20, un tad viss, no pirmdienas Barbaks braucamajā (šonedēļ jau Vilciņš), un Top 20 Volfam. Ne kādas atvadas, ne paldies vārdi no citiem DJ arī. vienkārši izmeta miskastē pēc šiem visiem gadiem?

Artis aizgājis no SWH.

  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pēc tā, kā tas noticis, izskatās vairāk, ka izmests no turienes? Jo nu, kurš vēl pēc 20+ gadiem SWH/SWH ROCK atvadās no klausītājiem piektdienas vakarā uz tikšanos nākamajā pirmdienā…

Un nekad vairs ēterā pēc tam neparādās. 
 

Ceru, ka kāda cita stacija viņu paņems, viņš bija ļoti labs.

Edited by Dexs
Link to comment
Share on other sites

MrToastMan
Posted (edited)

Grūti pateikt, kāpēc tas tā ir.
Lai gan daudzi vecie, kas bija SWH (vēl tad, kad Zigmars to visu vadīja) sen kā ir prom no šejienes.

Edited by MrToastMan
Link to comment
Share on other sites

18.05.2026. , 11:48, base7 teica:

"Radio Marija" (FM97.3) uzsākusi ziedojumu vākšanas akciju, lai palīdzu Moldovā izveidot šāda tipa staciju (Radio Marija Moldova). 

Starp citu, kādreiz arī šādā veidā tika vākti ziedojumi priekš mums, lai šeit būtu Radio Marija Latvija.

Ja viss ies pēc plāna, radio raidīs no Kišiņevas krievu valodā, jo katoļi tur pārsvarā runā krieviski.

Signāls tiks izplatīts caur FM, internetu un satelītu.

 

Link to comment
Share on other sites

Legacy Sat
Posted (edited)

"Karalis ir miris!” – klusums ēterā un valsts himna. Briti uz mirkli negaidīti tiek pārsteigti

 

Incidents notika stacijā “Radio Caroline”, kad tehniskas kļūmes dēļ automātiski tika iedarbināts iepriekš sagatavotais sēru protokols, ko mediji parasti tur gatavībā gadījumiem, ja mirst kāds no augstākajiem karaliskās ģimenes locekļiem.

Klausītāji visā valstī bija satriekti, kad parastā mūzikas programma pēkšņi tika pārtraukta, tai sekoja svinīgs paziņojums un Lielbritānijas valsts himna “God Save the King” (“Dievs, sargi karali”).

Edited by Legacy Sat
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

"London Bridge is down" ir 'slepenais' kods izplata starp institūcijām.

(vismaz bija, tagad ganjau ir jauns kods)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt MI pakonsultējies ar augstākiem spēkiem, un tautai jāsāk gatavoties? Anglijā karaļi ilgi nevalda...

Link to comment
Share on other sites

Uz Hotbird satelīta esošais Itālijas mūzikas telekanāls "Radionorba TV HD" maina savu atrašanās vietu.

Jaunie parametri: 11919, 29900, V, 3/4, FTA

Vecie parametri: 11373, 27500, H, 3/4, FTA

Mājaslapa: https://play.radionorba.it/

Link to comment
Share on other sites

Uz Hotbird satelīta parādijies jauns Igaunijas mūzikas telekanāls "Vantage Music TV".

Parametri: 11862, 27500, H, 3/4, FTA (id: Kabelio test).

Mājaslapa: https://vantagetv.eu/

P.s. Iespējams, drīzumā tiks kodēta un iekļauta Šveices operatora Kabelio piedāvājumā.

P.p.s. Mūsu operatori piedāvā citu Igaunijas mūzikas programmu "MyHits".

 

Link to comment
Share on other sites

Ja kādu interesē vesterni, tad pirmdien visu dienu iekš TV kanāla "3Sat" varēs vērot šī žandra filmas.

Link to comment
Share on other sites

Legacy Sat
Posted (edited)

Pēc Krievijas uzbrukuma naktī vācu ARD centrālo studiju Kijevā ir izpostījis spēcīgs sprādziena triecienvilnis. Kā tagad apstiprinājusi Rietumvācijas Raidorganizācija  WDR,  brīnumaina kārtā neviens medija darbinieks notikuma vietā nav cietis, bet iznīcināta daļa redakcijas. Triecienvilnis plašā teritorijā izsista logus, norāva logu rāmjus no stiprinājumiem, iznīcināja jūtīgu filmēšanas aprīkojumu un izraisīja vairāku studiju sienu sabrukšanu.

Tā kā uzbrukums notika nakts vidū, par laimi, birojos nebija ne žurnālistu, ne tehniķu. Apraide tomēr nekavējoties bija jāpārtrauc, lai speciālisti varētu novērtēt visas ēkas stāvokli.

Neskatoties uz postījumiem Vācijas televīzijas pārraides turpinās no mobilajiem tehniskajiem risinājumiem. 

 

Pilnīga iznīcināšana: ARD studija iznīcināta pēc Krievijas uzbrukuma

Edited by Legacy Sat
Link to comment
Share on other sites

Baltkrievijā bankrotējusi vecākā komerciālā radiostacija "Radio BA". Tiesa, viņa tika slēgta jau 2023.gadā, taču tikai tagad sākta bankrota procedūra firmai, kurai pieder radiostacija "Radio BA".

Savu darbību tā uzsāka 1992.gada 4.martā. Viņas vietā (Minskā FM104.6) jau skan cita

programma "Radio Super FM".

Mājaslapa: https://superfm.by/

 

Radio BA tika izveidota kopā ar amerikāņiem. Līdzīgi kā Krievijas telekanāls "TV6".

Link to comment
Share on other sites

18.05.2026. , 17:58, Dexs teica:

Klau, a kas ar Dvarionas?

Klausos SWH arhīvā, 8.maijā vēl novadīja Top 20, un tad viss, no pirmdienas Barbaks braucamajā (šonedēļ jau Vilciņš), un Top 20 Volfam. Ne kādas atvadas, ne paldies vārdi no citiem DJ arī. vienkārši izmeta miskastē pēc šiem visiem gadiem?

Šeku reku atbilde. Piedāvāja jaunu sadarbības modeli, tā tas saucās, jeb vienkāršā valodā tulkojums, izmeta nafig...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

MrToastMan
Tas bija tāpat kā ar dažiem citiem kolēģiem no citām radiostacijām, kuri arī piedāvāja "scenāriju", kuram vajadzēja būt, bet galu galā aizgāja no šejienes. (var teikt, ka izdzina)
 

Bet Artisam (es jau novēlēju viņam) veiksmi! Lai izdodas!

Link to comment
Share on other sites

Veikalu tīklā Top (“radio SWH Top”) pleilistē jau parādījušies Jāņu šlāgeri. 😬

Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , 138 teica:

Veikalu tīklā Top (“radio SWH Top”) pleilistē jau parādījušies Jāņu šlāgeri. 😬

Tas ir kā brīdinājums vai kā?

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Uz ABS (75E) satelīta parādijies filmu telekanāls no Krievijas "Meta".

Parametri: 11980, 45000, V, 3/4, FTA

Piezīme. Rāda rietumu filmas.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , M@R$$ teica:

Tas ir kā brīdinājums vai kā?

Varbūt, bet citur, iespējams, ir sliktāk. Piemēram, suverēnās duras aģitkuces mahimas pirms Jāņiem parasti izceļas ar īpaši derdzīgu 100% šlāgeru pleilisti, un rimiks daudz neatpaliek. Topiņā tie šlāgeri šobrīd tā, pa druskai iemaisīti pleilistē. Varbūt tuvāk Jāņiem būs sliktāk, bet cik aptuveni atceros, citus gadus nav bijis tik šausmīgi kā mahimās. Lidlā, kur parasti ir atturīga, klusināta fona mūzika, pirms ziemīšiem bija skaļāk, bet tādi classy rietumu gabali ja nejaucu. Šobrīd neesmu iegriezies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , 138 teica:

Varbūt, bet citur, iespējams, ir sliktāk. Piemēram, suverēnās duras aģitkuces mahimas pirms Jāņiem parasti izceļas ar īpaši derdzīgu 100% šlāgeru pleilisti, un rimiks daudz neatpaliek. Topiņā tie šlāgeri šobrīd tā, pa druskai iemaisīti pleilistē. Varbūt tuvāk Jāņiem būs sliktāk, bet cik aptuveni atceros, citus gadus nav bijis tik šausmīgi kā mahimās. Lidlā, kur parasti ir atturīga, klusināta fona mūzika, pirms ziemīšiem bija skaļāk, bet tādi classy rietumu gabali ja nejaucu. Šobrīd neesmu iegriezies.

Es vienmēr apbrīnoju tās pārdevējas, kas dabū pēc pilnas programmas gan jāņus, gan ziemassvētkus. Tāds vidējais latvietis ieskrien tai bodē max 30 min, bet viņas tur ir visu dienu katru dienu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Visšausmīgāk, lai arī ar šo mēs eleganti attālināmies no radio tēmas, ir ksenukai pārdevējām, kur skan TIKAI reklāmas, kādas trīs uz rinķi, ar varbūt daždesmit sekunžu klusuma pauzēm starpā. Es tur vienu štruntu meklēdams ar mokām izturēju pāris minūtes. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

būtu jau labi ka kāds latvijas kanāls būtu FTA satelītā tā jau cilveki dzivo cita informacijas telpa pat afrikani sliktakaja kvalitate var atlauties raidit un itāļi 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , tixuten12 teica:

būtu jau labi ka kāds latvijas kanāls būtu FTA satelītā tā jau cilveki dzivo cita informacijas telpa pat afrikani sliktakaja kvalitate var atlauties raidit un itāļi 

Ir internetā un zemes apraidē - uzliec antenu un skaties, nevis aģitē par satelītu tehnoloģijām.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...