Jump to content

Philips 32" FHD LED Smart TV 32PFS6908/12... un GO3 aplikācija.


biomass979
 Share

Recommended Posts

Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

Pirms vispār mēģini to .apk, paskaties manifestā priekš kādas Androīda versijas viņš ir kompilēts.

Bija kur jaizvēlās preks planšetes,cromebok un telefona,neviena negāja!Tad Nemu kas paredzēts Anroid TV  ar nedarbojas! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , biomass979 teica:

Ev ,kulē darbojās !!! Paldies tev vecais!

Jā,bet tāda stulba operēšana,tur vajag vainu mģisko pulti vai ar peli....Ar standart pulti galīgs murgs!

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

Arī Raceram Liels paldies,izdarīju kā ieteici,nu tas TOX1  ir kā Android TV.Go3 darbojās un viegli vadīt!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , Jainit teica:

ja nemāk bezvadu failu pārraidi

Ēē, būtu pateicīgs, ja ieteiktu kādu sakarīgu variantu Mi stickam, jo dažus esmu izmēģinājis, bet brīžiem iet, brīžiem karās, tāpēc čakarējos ar tiem USB dalītājiem (un ir arī situācijas, kad nav PC un apk ir tikai flešā).

Link to comment
Share on other sites

cik tas teļļuks, vispār maksāja? pēc komentāru daudzuma šeit/laika patērēšānas, šķiet, būtu atmaksājies viņu iemest šķūnī un nopirkt citu.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AlCohol teica:

būtu atmaksājies viņu iemest šķūnī un nopirkt citu.

Tās jau, nu tā, cik kurš var, vai ir gatavs atmest TV iegādei.😉 Senāk, kad man vēl bija laiks izlīdzēt kaimiņiem, paziņām dažādas sadzīves tehnikas apgūšanā, sastapos nereti ar noturīgu tendenci. Cilvēks  pat ar nelieliem finansu resursiem pirms iegādājoties kādu tehniku gatavs uzklausīt padomu no jebkura auna, bet ne meistara, kuram vēlāk vienalga lūgs palīdzību.😏Tāpat arī augstāk, kad TV īpašniekam vajadzēja vispirms pajautāt, piemēram @biomass979 un neķert kreņķi.🙂

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

ja ieteiktu kādu sakarīgu variantu Mi stickam, jo dažus esmu izmēģinājis, bet brīžiem iet, brīžiem karās

man pagaidām pēdējos 6-us gadus Android Tv OS ierīcēm ir pieticis ar X-plore file manager un samba šāri. Bet tajā pat x-plore ir pieejama opcija izmantot populārākās personīgās failu krātuves (Google Drive, Dropbox, Mega.nz u.c.) kā arī x-plore maksas versijā  (4.5 Eur vai bezmaksas maksas mods no 4pda) uz android ierīces var taisīt savu wifi serveri, kuram tad slēdzies klāt no citas ierīces pārlūkā ierakstot ip/portu paroli un kopē failus uz ierīci vienkārši. pārvelkot failu.

Var visbeidzot tajā pat x-plore palaist veco labo ftp serveri.

Pēdējos trīs tikko pārbaudīju, strādā. Cik stabili? Nezinu. Kā jau sākumā minēju nav bijusi vajadzība pēc tiem.

Nu ja apk tikai fleškā , tad vai nu dalītājs vai caur pāreju pie telefona un tālāk jau pa bezvadu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , jacobs teica:

Tās jau, nu tā, cik kurš var, vai ir gatavs atmest TV iegādei.😉 Senāk, kad man vēl bija laiks izlīdzēt kaimiņiem, paziņām dažādas sadzīves tehnikas apgūšanā, sastapos nereti ar noturīgu tendenci. Cilvēks  pat ar nelieliem finansu resursiem pirms iegādājoties kādu tehniku gatavs uzklausīt padomu no jebkura auna, bet ne meistara, kuram vēlāk vienalga lūgs palīdzību.😏Tāpat arī augstāk, kad TV īpašniekam vajadzēja vispirms pajautāt, piemēram @biomass979 un neķert kreņķi.🙂

diezvai jautāšana konkrētajam subjektam būtu līdzējusi. tas tv maksā 200eur ar asti, jāpiepērk vel klāt kaste par 40-50eur. forumā pasākums uz divām lapām, gan jau aizies vel vairāk.

Edited by AlCohol
Link to comment
Share on other sites

Lai vai kāda ir inflācija un viss pārējais, laikam TV ir viena no retajām precēm, kas katru gadu paliek arvien lētāka.

Pirkt 32" ar ambilight ir ļoti liela specifika ko īsti neaizvietosi 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

Pirkt 32" ar ambilight ir ļoti liela specifika

Vairāk tad jau gan tur ir ''specifisks pircējs'', kurš to jāšanos godam ir nopelnījis.🙂

Link to comment
Share on other sites

3.03.2025. , 12:36, AlCohol teica:

cik tas teļļuks, vispār maksāja? pēc komentāru daudzuma šeit/laika patērēšānas, šķiet, būtu atmaksājies viņu iemest šķūnī un nopirkt citu.

Pirksts RDelektroniks. pircēji vienkārši uzprasījušī  vai TV ir Smārts,RD protams ir un šie paņēmuši! Tirgotājām tak pie kājas,viņi neskaidros,ka tur to un šo nevarēs,"vai maz viņi paši saprot kas  kur kā", Brīžam  viņi daudz ko no klienta uzin,nevis klients no pārdevēja asistenta! TV 2 mēneši,14 dienas garām un ja  ņem veicī uz vietas,tad laikam nemaz nav tās 14 dienas,neesmu pārliecināts! Viņi tik tagat saskārās kad pāņēm  internetu kopā ar Go3....!  

Link to comment
Share on other sites

pirms 20 stundām , Zin... teica:

Pirkt 32" ar ambilight ir ļoti liela specifika ko īsti neaizvietosi 

Jā, uz to ambiliht ar bija uzķērušies,bet teļuks stāv ar dibenu pret pakešlogu kurš nav atverams,palodze kā galds! Ziemassvētku perijodā  var izbaudīt girlandes efektu,no ārpuses 😁 !Tagat kad paņēmuši Go3 + internetu bija skatījušies virszemes TV -36 eiro .Šis vareants esot par 10 eiro lētāks uz diviem TV...,bet ātrums Tele 2 lejuplāde 15 Mbps...

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

3.03.2025. , 14:35, Jainit teica:

man pagaidām pēdējos 6-us gadus Android Tv OS ierīcēm ir pieticis ar X-plore file manager

Man šads tam TOX1 bija iekš,pārveidojot arī ir!   Uz savu Android TV gan dabūju uzlikt lai play listes varēt kruķīt!

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , biomass979 teica:

Brīžam  viņi daudz ko no klienta uzin,nevis klients no pārdevēja asistenta!

Tas nu būs atkarīgs no veikala. Manā pusē RD veikalā puikas zinoši.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

Vaitad vienkārši nevar ie-SSH'oties tanī stikā un kopēt/instalēt failus cik uziet ar parastu scp?

https://techwiser.com/how-to-access-your-android-from-computer-using-ssh/

Nu nezinu gan kas tur ērts cilvēkam parastajam. :)

pirms 2 stundām , biomass979 teica:

diviem TV...,bet ātrums Tele 2 lejuplāde 15 Mbps...

Pilnīgi pietiekams - tur pārsvarā ap max 5 mbit/s video.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Racer teica:

Nu nezinu gan kas tur ērts cilvēkam parastajam. :)

Un kas tur ir neērts? Grūti iedomāties kautko vēl vienkāršāku.

 

scp <fails/mape ko pārkopēt no tava PC> <uz kurieni pārkopēt uz devaisa>

 

Edited by AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pirms 25 minūtēm , Racer teica:

Pilnīgi pietiekams - tur pārsvarā ap max 5 mbit/s video.

Cik pamanīju -šis pielāgojas ātrumam,bilde bišku atmetās ,bet  vismaz neraustās!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , mafijs teica:

Tas nu būs atkarīgs no veikala. Manā pusē RD veikalā puikas zinoši.

Ja jā,it seviški ka precei nāk līdzi dāvanu karte,to bieži piemirst!

Link to comment
Share on other sites

Man vispār ir jauns 20 gada Mecool k2 pro.Viņš ir kā Sat. un virszemes TV+Androids!Vienā jaukā dienā  apstājās,rozā ekrāns,vis-tur vai ko vairs var darīt?!  Šim modelim tā pāršušāna ir sagatavotu failu-atvienojot no strāvas piespiež korpusa apakšā to padziļināto pogu un mauc pie strāvas,ja vis pareizi,procesam janotiek....Tik tālu netiku,zuda intrese,tā šis kautkur stāv!

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

Tā ,Seriāls par un ap Philips TV īpašnieku turpinās!        Šodien zvana,secinājuši ka tai Go3 TV nekas neesot-viņiem tas  vis  ir par sarežģītu, doma esot iet ateikt to Go3,bet tai vietā pieslēgt Tet.     TV īpašnieks iedomājies kā tad uz viņa SmārtTV  darbosies "Titan OS"! Šim saku ka  nekas  uz to tavu TV no Latviešu aplikācījām nedarbosies! Jamāin TV kuram ir iespējas  vai  japaliek pie androīd Boxa! 

Otrkāt,mūsu pilsētā nemaz nav Tet filiāles,kautgan ar nevajag,to visu var izdarīt no datora! 

Ev un kur ir tas suns aprakts ka  ieejot Tet tv+ lapā no datora windows 10  tur piemērām šī Tet TV+ Midi ir turpat 15 eiro ,bet no telefona 12iro?! Jā un nav kombinējuma ka būtu pieejams uz divām iekārtām-viņiem divas pakas  vajag,tad vis jareizin uz 2!

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , biomass979 teica:

Ev un kur ir tas suns aprakts ka  ieejot Tet tv+ lapā no datora windows 10  tur piemērām šī Tet TV+ Midi ir turpat 15 eiro ,bet no telefona 12iro?!

Cepumi?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , AndrisBB teica:

Cepumi?

Kas?! Domā ka šiem OS piemaksā! Tad jau  nez  cik no Apple ieejot ir  cena!?

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , AndrisBB teica:

Ir tak atšķirība kā tu tur nonāci, pa taisno, vai caur Googli, vai caur kautkādu linku.

Nu bļin,kāda atškirība -vai tad viņiem nav pockuj kā es tu nokļuvu! Ja  es  braucu  caur  Dundagu vai Pufaigciemu-maxxsimam  tak pie kājas  kā es tur nokļuvu,maizes kukuls kā maksā  1,8 tā ar maksā! Un ja ar tanku ielaižu caur sienu,pa taisno-nu tad vienīgais -laikam par velti var savākt!

Pirms 21 minūtēm , AndrisBB teica:

Ir tak atšķirība kā tu tur nonāci, pa taisno, vai caur Googli, vai caur kautkādu linku.

Karoče,ka es ar telefon maucu kā ar tanku -ķipa pa taisno,tālab lētāk?!

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

Nu izdzēs abos cepumus, tad redzēsi, ir vai nav starpība.

Plus vienā ganjau skaties beztermiņa, otrā 24 mēn līgumu.

Link to comment
Share on other sites

Aaaa rekā ,ieejot  caur krievu VPN ,Vācu,Anglijas  cena nemainījās,bet kā tiko kā no ASVtet.thumb.png.61396c5fb01bc1628f63f213e02cedb0.png  uz  ruk  cipar uz aukšu!!!

Pirms 4 minūtēm , AndrisBB teica:

Nu izdzēs abos cepumus, tad redzēsi, ir vai nav starpība.

Plus vienā ganjau skaties beztermiņa, otrā 24 mēn līgumu.

Ko tu uzskati par cepumu,jibem?!

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

Ai bļin -tikao aizgāja-točna,telefonā uz 24 mēnešiem uz PC  beztermiņa!

Link to comment
Share on other sites

Kā tad tur īsti ir-ierīci protams nevajag...Nemot paku bez termiņa,domāts uz  aplikāciju,tur vienkārši samaksā ,šie atsūt piekļuves datus un vis!? Jeb  tev slēgs līgumu un katru mēnesi sūtīs reiķinu un jā gribēsi  tikt nost  tad būs jarakst iesniegums!? Mums vaig tā - mes nopērk uz mēnesi,negrib nepērk,izdomā ka vaig,atkāl pērk uz mēnesi!Kāda ir tā sistēma?

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, biomass979 teica:

Nu bļin,kāda atškirība -vai tad viņiem nav pockuj kā es tu nokļuvu!

ta var but ka cenas atskiras, piemeram, aliexpress jau sen ir tada prakse ka no datora rada augstaku cenu neka mobilaja kaut ari tiek skatita ta pati prece no ta pasa lietotaja profila

Link to comment
Share on other sites

Cerams, ka tās divas pieslēguma pakas nav nepieciešamas tādēļ, ka kāds cits auns kaimiņš neiedziļinieties tēmā, būs aplami pateicis, ka TET tv var skatīties tikai no vienas ierīces vienlaicīgi

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Jainit teica:

Cerams, ka tās divas pieslēguma pakas nav nepieciešamas tādēļ, ka kāds cits auns kaimiņš neiedziļinieties tēmā, būs aplami pateicis, ka TET tv var skatīties tikai no vienas ierīces vienlaicīgi

Nu man tē kolēģis saka ka Tet ir  paši uzpērušies  ar piedāvajumu  5 ierīcēs  ,bet tad jaņem uz  24 mēnesiem,meneša maksa 6 eiro!!! Varot slēgties klāt no jebkuras ierīces  kaut arzemēs! Laikam elektrību ņemot no tet. tālab piedavā!

Un  domā ka  šiem rītā  tai Tele 2 ko labu par tet pateiks ! Viņi tak rīt laidīšot ateikt to Go3 ,bet internetu atstāšot un ņemšot tet,bet tet aplikāciju uz to Philips tv tāpat neuzliks kā go3 jo Titan OS!

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Müller teica:

ta var but ka cenas atskiras, piemeram, aliexpress jau sen ir tada prakse ka no datora rada augstaku cenu neka mobilaja kaut ari tiek skatita ta pati prece no ta pasa lietotaja profila

Es ar tā domāju,bet  nē,šinī gadījumā biju no vienas ierīcēs kā līgum termiņ atvēris,otrā  beztermiņa! Kautgan  skrinā  redzams,ja tu no Amerikas  gribi pirkt,tad sālītāks!

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , biomass979 teica:

Kā tad tur īsti ir-ierīci protams nevajag...Nemot paku bez termiņa,domāts uz  aplikāciju,tur vienkārši samaksā ,šie atsūt piekļuves datus un vis!? Jeb  tev slēgs līgumu un katru mēnesi sūtīs reiķinu un jā gribēsi  tikt nost  tad būs jarakst iesniegums!? Mums vaig tā - mes nopērk uz mēnesi,negrib nepērk,izdomā ka vaig,atkāl pērk uz mēnesi

Par šo ar tiku skaidrībā-viņi maitas ,jā slēdz līgumu beztemiņa... Tur aprakstā ir minēts ka minimāla skatīšanās ir 30 dienas,bet  noklusējušī vienu nozīmīgu lietu!Tad kad tu  to beztermiņu skaties un saproti ka Tomēr nebūs tas ko vajag vai vienkāršī nepatiks -paiet mēnesis tu izdomās ateikties ,un xren tev!Šie tev paziņos,vecīt tas bija mēnes iepriekš japiesaka un skaties velvienu mēnesi,galvenais ka maksāsi,jo nebūsi līgumā izlasijis ar smalkiem burtiem rakstīto un  kad slēdz līgumu.līguma paraugā tas nav minēts!

Edited by biomass979
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs ir viens, tavam kaimiņam kaimiņš ir aunis , kurš neprot atvērt tet.plus lapu. Jebkurš var skatīties 4 ierīces bez papildus maksas. Ir iespējama priekšapmaksa bez līguma. Pārtrauc abonēšanu, skaties līdz apmaksātā termiņa beigām.

Edited by Jainit
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , Jainit teica:

Skaidrs ir viens, tavam kaimiņam kaimiņš ir aunis , kurš neprot atvērt tet.plus lapu. Jebkurš var skatīties 4 ierīces bez papildus maksas. Ir iespējama priekšapmaksa bez līguma. Pārtrauc abonēšanu, skaties līdz apmaksātā termiņa beigām.

863771460_TeT.thumb.png.5c34c1a14ff3c3320736196045088e15.pngTas būtu šis variants?!Paskrolējot zemāk ir piebilde,skaties kaut uz 4 iekārtām vienlaicīgi!

Edited by biomass979
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...